Bitcoin Forum
June 16, 2024, 01:05:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: [SATILIK] Alüminyum Rig Kasasi +++++ 5-10 GPU kapasite arasi ++++++ 90 TL ++++++  (Read 8002 times)
igotek
Hero Member

Activity: 2072
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
June 23, 2017, 02:36:01 AM

o surat kargonun allah belasını versin.
izmirden 10 tane rizer kablo sipariş etmiştim 2 gün boyunca şubede beklettiler bir türlü getirmediler. şubede diye gösterdikleri şubeyi defalarca (abartmıyorum her 10 dakkada bir) aradık hiç bir şekilde telefonu açmıyorlar. kaç defa merkezlerini aradık tamam ilgileniyoruz cart cur ama gerisi yok. en sonra gittik şubeye dedim kusura bakmayın buraya gelerek sizi de rahatsız ettim benim kargom vardı onu alacaktım dedim mal mal bakışları arasında aldım çıktım bir daha surat kargo mu aman ASLA.
Eğer demonte şekilde MNG ya da Yurtiçi ile aynı paraya gelir dersen ben 2 tane almak isterim.

bilmiyorum ne kadar tutar... kabaca hesaplattim, 40 lira gibi bir rakam cikiyor yurticinde, mng'de 100 lira cikiyor... (Denizli'den Istanbul'a) garanti vermiyorum bu fiyatlara, sonucta alici ödemeli, alici kargoyu aldiginda ödeyecek... sürat kargo, dedigim gibi 10-15 lira... alip almamak, hangi kargo sirketi ile almak tamamen sizin tercihiniz...

Kargo olarak en ucuz hangisi ise o tercih ediyorum ben genelde. Pek çok kargo firması sorunlu.

4 adet R9 390X sattım. Alıcı beni bir hafta sonra aradı kargo gelmedi diye. Biraz kurcalayınca kargo için sözde gelip evde bulamamışlar ama ne hikmetse not bırakmamışlar mağdur etmemek için tekrar getirmişler. Kargo 9 gün sonra teslim edildi. Oysa teslim süresi 2 gün olmalıydı. Ayrıca hiçbir kargo firmasının evde bulamadığı kişiye tekrar kargo getirdiğini görmedim ben.

Adanadan İskenderuna Cuma günü kargo teslim edildi. Arabamla 1 saatlik yol. 60-70 TL yakıt toplasan ancak yakar. Kargo Pazartesi oldu ortada yok. UPS kargoyu aradım isimle bakamıyoruz dedi. Takip noyu öğrendim ara ki telefonu açan çıksın. Şubeyi şehir dışına yapmışlar ve ufacık tabela koymuşlar bulabilene aşk olsun. Şubeyi zorla buldum. Kargo burda değil dağıtımda, burda olsa bile burdan teslim alamazsın, adrese teslim gönderilmiş dediler. Ha bir de bir gün iskenderun içine bir gün de arsuza dağıtım varmış. O gün için arsuza dağıtım olmadığı için kargom elime ulaşacakmış. Eğer o gün arsuza dağıtım olsa imiş kargom önce arsuza gisip sonra bana gelecekmiş ki arsuz denilen yer iskendeurdan sonra 40 dakikalık mesafede. Neden önce iskenderu ndeğil de arsuz dediğimde prosedür öyle dediler. Saçma bir iş. Kargoyu binbir güçlükle kargo aracının nuamrasını alıp da arayarak bulup aldım.

Bir diğer durum ise antakya iskenderuna 40 dakikalık mesafede. antakya - iskenderun - adana diye güzergah. 40 dakika - 1 saat şeklinde ulaşım süresi. Antakyadan kargom verildi. Antakyadan adanaya gitmiş. Adanadan da iskenderuna gelecekmiş. Niye öyle ya dediğimde UPS deki görevlinin cevabı çok komik. Ana dağıtım merkezi orası olduğu için araçlar iskenderunda durmuyor adanaya gidiyor. Orda kontrol ediliyor. İSkenderun varsa geri buraya geliyor.

Sonuç olarak kargo firmaları çok tuhaf.

Bu arada 5 adet rig için ödeme yapacağım pm attım. Hesap no yazarsanız ödemeyi yapayım. Bayramdan sonra rigleri yollarsınız.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
igotek
Hero Member

View Profile WWW
June 23, 2017, 10:59:11 AM

Ürün resimlerden çok güzel görünüyor. İşçilik kaliteli anlaşılıyor. 5 tane rig için ödeme yaptım.

Mevcut resimlerdeki rig ile 6 GPU rahatlıkla koyulabiliyor. Ben rig boyutunda değişiklik istedim. 65 cm yerine 80 cm istedim. Bu şekilde 8 GPU rahatlıkla sığacak ve arada havalandırma boşlukları fazla kalacak. Fazla boşluk bırakmak istemeyenler 70 cm yaptırabilir.

Bir de önerim olacak. Üstüste rig koyabilmek için bu riglerde kullanılan ayakların boyunun daha uzun olması iyi olmaz mı ? Bir de üst kısımda da bu ayakları alttaki rige monte delikleri olursa güzel olur. Tabi bu bi öneri. Mantıklı gelirse uygulanabilir.

Lydian (OP)
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 23, 2017, 11:15:49 AM

Ürün resimlerden çok güzel görünüyor. İşçilik kaliteli anlaşılıyor. 5 tane rig için ödeme yaptım.

Mevcut resimlerdeki rig ile 6 GPU rahatlıkla koyulabiliyor. Ben rig boyutunda değişiklik istedim. 65 cm yerine 80 cm istedim. Bu şekilde 8 GPU rahatlıkla sığacak ve arada havalandırma boşlukları fazla kalacak. Fazla boşluk bırakmak istemeyenler 70 cm yaptırabilir.

Bir de önerim olacak. Üstüste rig koyabilmek için bu riglerde kullanılan ayakların boyunun daha uzun olması iyi olmaz mı ? Bir de üst kısımda da bu ayakları alttaki rige monte delikleri olursa güzel olur. Tabi bu bi öneri. Mantıklı gelirse uygulanabilir.

bu ayakli olan resim, benim kendi evde kullandigim ve hazirladigim ilk rig kasasiydi... daha sonra ayak kullanmadim bende...
hazirlayip gönderdigim (yani sattigim) rig kasalarinda ayak bulunmuyor.

bu arada 5 rig kasasi icin ödeme alindi, rigler bayram icinde hazirlanmis olup, bayramdan sonra kargoya verilecek.
Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
June 25, 2017, 06:10:34 AM

Herkesin bayramı kutlu olsun!
Son siparişler bayramdan önce alıcılara ulaştı sanırım; bayram sonrası yeni siparişler kargoya verilecektir...
techo
Member
**

Activity: 115
Merit: 10

View Profile WWW
June 25, 2017, 08:56:35 AM

Kargo ulaştı kasayı kurarken biraz zorlandım. İşin uzmanı olmayan biri için biraz yorucu olabiliyor ama sonuç oldukça tatmin ediciydi. Ben kasayı beğendim, ev kullanıcıları için ideal. Herkese tavsiye ederim. Alper Bey'e çok teşekkür ederim.

Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
June 27, 2017, 11:34:37 PM
Last edit: July 10, 2017, 11:41:00 PM by Lydian

istediğiniz kadar rig kasası sipariş verebilirsiniz. rig kasalarini istediginiz ölcülerde hazirlayabiliyoruz. ölcüye göre fiyat degisebilir, fiyatlar asagida.
kasaları, sipariş verdiğiniz ve ödeme yaptığınız günden itibaren en geç 10 gün içinde size kargolamış olacağım

-----------------------------------
RIG KASA 1: 5-6 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 60-65 cm
Yükseklik...: ~ 30-35 cm
Genislik....: ~ 40-45 cm

Fiyat: 90,00 TL + kargo
RIG KASA 2: 6-8 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 85-90 cm
Yükseklik...: ~ 35-40 cm
Genislik....: ~ 45-50 cm

Fiyat: 120,00 TL + kargo
RIG KASA 3: 8-10 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 100-105 cm

Fiyat: 150,00 TL + kargo

Sürat Kargo ile anlasmamiz oldugu icin (bu anlasma karsi taraf icin alici ödemeli durumda da gecerlidir) kargo ücreti yaklasik 10-15 lira tutuyor sadece.

Bu sartlarda siparis vermek isteyen arkadaslar, bana özel mesaj üzerinden hangi kasadan kac adet istediklerini belirtsinler.

Ürün yeri: Denizli (tabii ki gelip yerinden teslim almak mümkün).
bodrumair
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
June 28, 2017, 01:48:42 PM

Guzel bir uygulamaya dair gorseller.

https://i.hizliresim.com/dGb4r4.jpg

https://i.hizliresim.com/bGbQ18.jpg

https://i.hizliresim.com/XX42G7.jpg

Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
June 29, 2017, 11:40:12 AM

bugün aksamüzeri mevcut siparisleri kargoya verecegim...
isteyen varsa elimizde hazir 65lik rig kasalari mevcut, bugün kargoya yetistirebiliriz...
connex
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
July 02, 2017, 08:39:45 AM

Yakın bir zamanda konu sahibine ulaşabilen var mı ? 4 gündür mesajıma cevap yazmadı.
igotek
Hero Member

View Profile WWW
July 02, 2017, 11:29:41 AM

Yakın bir zamanda konu sahibine ulaşabilen var mı ? 4 gündür mesajıma cevap yazmadı.

Bayram öncesi 5 adet 85 cm uzunlukta rig sipariş vermiştim. Parçalar eksik geldiği için gönderim yapmadığını söylemişti.
En son 30'unda özel mesaj yazmıştı bana. Son durum nedir bilmiyorum. Ama foruma girdiğinde yazar mutlaka.
Belki özel bir sorun vardır bilmediğimiz.

djmrjooy
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
July 02, 2017, 11:38:27 AM

Hocam elinizde hazır varsa özel mesaj atabilir misiniz ?
connex
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
July 02, 2017, 01:44:36 PM

Bayram öncesi 5 adet 85 cm uzunlukta rig sipariş vermiştim. Parçalar eksik geldiği için gönderim yapmadığını söylemişti.
En son 30'unda özel mesaj yazmıştı bana. Son durum nedir bilmiyorum. Ama foruma girdiğinde yazar mutlaka.
Belki özel bir sorun vardır bilmediğimiz.

Hemen hemen her gün foruma giriyorda cevap yok. İnsan ister istemez şüpheleniyor.
nickyok
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
July 02, 2017, 02:31:32 PM

Bende ödeme yaptım ayın 30 unda akşam kargoya vereceğim dedi. Ama ne pm ye dönüş yaptı ne de takip kodu verdi. Bugün de giriş yapmış ama cevap yazmamış.
igotek
Hero Member

View Profile WWW
July 02, 2017, 02:52:05 PM

Birkaç gün gecikmeden bir sorun olmaz. Ben aslında cumartesi bekliyordum kargoyu. Gelmesi gerekiyordu ama eksik parça geldiği için vermediğini söyledi.

Niye cvp yazmamış bilmiyorum. Ben tekrar irtibata geçmedim. Yarın kargoya teslim yapar sanırım. Zaten ben 10 tane daha sipariş vereceğim.

10 rig daha hazırlayacağım. Malzemeleri ayarlıyorum şuan. Ekran kartı, PSU ve kasa dışında herşey tamam.

toplamda 15 olacak rig sayısı inş.

Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
July 03, 2017, 07:17:12 PM

arkadaslar, kusura bakmayin gecikmeden dolayi...
ticarette bahane olmaz - olmamasi lazim - ama bayramdan sonra bir de cöl sicaklari vurunca: baglanti takozlari ve vidalar eksik oldugu icin onlari temin ettim falan derken...
bugün anca kargoya verebildim ve herkese takip numarasini özelden yazdim...

yarin/yarindan sonra herkesin eline ulasmis olur...

su an elimde hazir olarak sadece 65lik kasalardan 4-5 tane mevcut...
85lik veya 100lük kasa isteyen olursa profilleri vs. temin edip hazirlayabilirim...

su an
- 65lik kasa stok adeti 4 (1 is günü icinde kargo)
- 85lik kasa (3-4 is gücünde kargo)
- 100lük kasa (3-4 is gücünde kargo)
Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
July 05, 2017, 08:40:33 PM
Last edit: July 06, 2017, 02:56:12 PM by Lydian

yarin ögleden sonra 2 yeni siparisi kargoya verecegim.
mecvut 4 adet 65lik kasa stokta var; isteyen olursa yarin kargoya gitmisken gönderebilirim...
lcnmrt
Full Member

Activity: 134
Merit: 100

View Profile
July 06, 2017, 08:25:36 PM

satın alanlar uygualama yaptıktan sonra görsel paylaşıp yorum yapabilirmi almayı düşünüyorumda.
igotek
Hero Member

View Profile WWW
July 07, 2017, 11:23:41 AM

satın alanlar uygualama yaptıktan sonra görsel paylaşıp yorum yapabilirmi almayı düşünüyorumda.

Henüz tam montaj yapmadım yoğunluktan. Ancak gelen ürünler kaliteli. 5 adet satın aldım. Ben tavsiye ediyorum.

Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
July 09, 2017, 08:58:37 AM
Last edit: July 10, 2017, 11:40:28 PM by Lydian

istediğiniz kadar rig kasası sipariş verebilirsiniz. rig kasalarini istediginiz ölcülerde hazirlayabiliyoruz. ölcüye göre fiyat degisebilir, fiyatlar asagida.
kasaları, sipariş verdiğiniz ve ödeme yaptığınız günden itibaren en geç 10 gün içinde size kargolamış olacağım

GÜNCEL STOK: 65lik kasadan 4 adet stokta mevcut. 1 is gününde kargoya verebiliriz.

RIG KASA 1: 5-6 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 60-65 cm
Yükseklik...: ~ 30-35 cm

Fiyat: 90,00 TL + kargo
RIG KASA 2: 6-8 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 85-90 cm
Genislik....: ~ 45-50 cm

Fiyat: 120,00 TL + kargo
RIG KASA 3: 8-10 GPU icin ideal:
Uzunluk ..: ~ 100-105 cm

Fiyat: 150,00 TL + kargo

Sürat Kargo ile anlasmamiz oldugu icin (bu anlasma karsi taraf icin alici ödemeli durumda da gecerlidir) kargo ücreti yaklasik 10-15 lira tutuyor sadece.

Bu sartlarda siparis vermek isteyen arkadaslar, bana özel mesaj üzerinden hangi kasadan kac adet istediklerini belirtsinler.

Ürün yeri: Denizli (tabii ki gelip yerinden teslim almak mümkün).
Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
July 11, 2017, 10:41:31 AM

piyasadaki malum sert düsüslerden ve havalarin sicakligindan dolayi, dogal olarak bir cekimserlik hakim mining olayina sanirim...
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: