Bitcoin Forum
June 15, 2024, 02:15:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Geçen sene bu gün (5.8.2017)  (Read 742 times)
okanzambrotta (OP)
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
August 05, 2018, 01:40:53 PM

O kadar çok iç karartıcı yorum var ki forumda bakma gereği hissettim. Geçen yıl tam bu ay ve bu günde Bitcoinin değeri 2880 $ mış şuan ise 7000 $ ayrıca TL ile alış yapıldıysa yine aynı tarihte Dolar Kuru 3.5400 TL olarak işlem görüyormuş bu günse 5,0868 TL üzerinden işlem görüyor kar üzerine kar. Hani nerede değer kaybı nerede çakılma nerede bitme seviyesine gelen Bitcoin ve yatırımlarınız ?
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 05, 2018, 01:49:02 PM

O karamsarlığı yaratan arkadaşlar bitcoin 15 bin dolar üstüyken girenler. Balon ponzi diyenleri kaale bile almıyorum zaten.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
okanzambrotta (OP)
Member
**

Activity: 87

View Profile
August 05, 2018, 02:13:24 PM

O karamsarlığı yaratan arkadaşlar bitcoin 15 bin dolar üstüyken girenler. Balon ponzi diyenleri kaale bile almıyorum zaten.

Abi o zaman onlarda kendi salaklıklarına yansınlar sazan gibi atlamasalardı piyasaya bilinçli kullanıcıların o fiyatlardan aldığını pek sanmıyorum ancak yeni duyan aaa şöyle bir olay varmış bende zengin olucam oleyy diyenler gidip o fiyatlardan almıştır üstüne birde şimdi sürekli bir spekülasyon yaratmaya çalışıyor bu tipler yerliside yabancısıda zenginide fakiride hep aynı olay. Ethereuma da baktım şimdi o da aynı tarihte 222 $ üzerinden işlem görüyormuş. Muhtemelen bir çok benzer bilindik coinlerde aynı durumdadır da şuan araştırmaya üşeniyorum.
bhu11
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
August 05, 2018, 03:11:19 PM

Geçen sene bu dönemlerde yükselmeye başlamıştı. Bitcoinin fiyatı evet hala düşük ama kasım aralık ayına göre düşük. o dönemde giriş yapanlar için büyük sıkıntılı bir durum. fakat geçen yıla göre hala çok yüksek seviyelerde.

FiiiCoin     |    Decrypting Cryptocurrencies
https://fiii.io/
[           PRIVATE SALE STARTED!           ]
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
August 05, 2018, 03:29:42 PM

İnsanların, özellikle ülkemizdeki insanların, genel huyu karamsarlık. İnanmak ve güvenmek zor geliyor. Karalamak ve dışlamak da o kadar kolay ki... Boş yapanlara aldanmayın elinizdeki BTC miktarını arttırmaya bakın.
brablia
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
August 05, 2018, 04:50:05 PM

Herkes bi anda zengin olmak istiyor. bu söylentiler o yüzden. İstiyorlar ki bitcoin ve yatırım yaptıkları tüm coinler bir anda 500x olsun. Yok öyle bir dünya kolay para kazanılsaydı herkes yapardı. Zaten herkesinde kazanması bu tarz sistemlerde mümkün değil. Birileri kaybedecek ki havuz dolsun.

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
August 05, 2018, 05:01:58 PM

Ben kripto paraların geleceğine inanıyorum. Ay sezonunu  bol bol okuyarak, tecrübe kazanarak geçirmekte fayda görüyorum. Boğa sezonu bir gün yine gelecek. Herkesin kazanacağı bir sistem olamaz, elbetteki sabredenler, tecrübe kazanabilenler kazanacak.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
seymen
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile WWW
August 05, 2018, 05:06:35 PM

Arkadaşım çok güzel bir analiz ve çok güzel geçmiş istatik verilerine göre yorum olmuş onun için emeğine sağlık ve yazıda btc 2,800 dolar iken şimdi 7,000 dolarda ve aynı o zaman tl 3,54 ikrn şimdi 5,08 tl yani hertürlü kar üstüne kar....
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
August 05, 2018, 05:45:44 PM

geçen seneye göre kıyaslama yaparsanız zaten eve haklısınız ama yıl içiersinde baktğuınızda çok büyük kayıp var btc bazında düşünmeyin altcoinlerde ve ico projlerinde dip üstüne dip
DogTheHunter
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 272

View Profile
August 05, 2018, 06:04:18 PM

Normal bir yatırım aracı olmui olsa geçen seneye göre %300 çok iyi . Tabii benim gibi 15000 dolarda satmayanlardan olduğumuz için pişman olduk .
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
August 05, 2018, 06:06:05 PM

Guzel bir bakis acisi aslinda ama soylede bir durum var karamsar olanlar 20.000 seviyelerinden alip hizli bir yukselis bekleyen kisiler. Bu piyasa belli ettiki alim satim yapanlar cok dikkatli olmak zorunda. Ama alip bekliyordaniz az yada cok kazanma garantiniz var. Bu nedenle alin ve unutun.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
August 05, 2018, 07:24:55 PM

bende öldük bittik diyenlere bir yıl öncesinden örnek veriyorum. güzel noktadan yakalamışsın. büyük resme odaklanmak lazım. korkacak bir durum yok  . çıkış kadar inişlerde bu işin doğasında var
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
August 05, 2018, 08:28:59 PM

Karamsarlık olmasının en önemli sebebi Bitcoin'e ne zaman gireceğimizi bilmemektir. Altcoinler başımızı yaktı resmen.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
August 05, 2018, 08:41:06 PM

Bir yıl öncesi için bakıldığında değeri hala çok yüksek olabilir fakat gördüğü seviyeleri düşündüğümüz de şuan ki rakamı kimseyi mutlu etmiyor dolar kuru artmış olsa bile
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
August 06, 2018, 01:25:15 AM

Bu yüzden kriptoları uzun vadeli yatırımlar olarak düşünmekte fayda var. En az bir yıl, bir buçuk yıl beklenirse iyi kazanç sağlayacaktır. Yoksa bir kaç ay içinde hemen zengin olmak çok da olası değil. Şans benzeri faktörler devreye girerse bu da elbet mümkün ama gerçekçi olmakta fayda var. Bu yüzden beklentileri hep uzun vadeli olarak tutmak lazım.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
August 06, 2018, 08:18:39 AM

Çok dar bir bakış açısına sahipsin. Bu işe benim gibi kasım ayında başlayanlar var ve ettiğim zararın %80'den fazla olduğunu söylemek istiyorum. İnsanların yakınmaları gayet doğal.
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
August 06, 2018, 10:13:46 AM

Geniş bir çerçeveden bakmak her zaman yarar getirir, sizin bu karşılaştırmanız gayet iyi olmuş. Biraz sabır lazım bu piyasaya ve hype olan yığınla kötü proje var, bunların elenmesiyle nefes alacaktır tekrar.
blogmute
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
August 06, 2018, 11:53:32 AM

valla hocam en fazla 3000 dolar kadadı fiyat, şu an bence 7k dolar gayet iyi kimse kusura bakmasın
Kruncha
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

View Profile
August 06, 2018, 11:59:39 AM

Timing hatası yapmasaydık sıkıntı yoktu ama yaptık bir kere beklemeye devam .
slvrbrk
Jr. Member
*

Activity: 160

View Profile WWW
August 06, 2018, 12:19:07 PM

Bitcoin 20 bin dolar olduğunda beklentileri o kadar yükseltti ki şu an seviyesi insanlara düşük geliyor.Bence yakın zamanda yine 10 bin dolar üzerini görecektir.Yatırım tavsiyesi değil tabiki.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: