Bitcoin Forum
June 16, 2024, 03:45:34 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Geçen sene bu gün (5.8.2017)  (Read 742 times)
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
August 06, 2018, 03:32:02 PM

15 bin üstünden girmek çok büyük riskti ben o riski alanlar şuan zorlanıyor. Bir daha 15 bin üstüne bu sene çıkacağını düşünmüyorum ben. Geçen seneye göre fiyat güzel evet ama 7 ay öncesine göre de çok kötü.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
zeytinye
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile WWW
August 06, 2018, 10:12:44 PM

Evet güzel yerden geldiniz ama 8 ay önceki fiyata da bakabiliriz neden geçen seneye bakıyoruz. 19 binleri gördükten sonra insanları ister istemez rahatsız ediyor piyasanın böyle gitmesi.
ceterissss
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 4

View Profile
August 07, 2018, 07:36:17 AM

Her inişin bir çıkışı var.Bir önceki tepe noktasına bakarsak ve o tepe noktasına nerelerden geldiğimizi incelersek gelecek zirveleri hayal bile edemeyiz.
Koioss
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
August 07, 2018, 09:20:03 AM

Geçen sene yaşanılan yükselişten sonra herkesin beklentisi daha da arttı, bu sene de beklenti karşılanamayınca herkes olumsuz yorumlar yapmaya başladı. Bunu da anlayışla karşılamak lazım ancak bu piyasanın yükselme gibi bir garantisi yok, düşüşü de göze alıp işlem yapmakta fayda var bence.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
hosgoru
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
August 07, 2018, 01:02:34 PM

Fiyat olarak bakarsak geçen seneye göre çok iyi durumdayız ama herşey fiyatla bitmiyor maalesef. Geçen sene çok çalkantılı da geçse herkesin umudu vardı ve hareketler de bunu kanıtlıyordu. Yani fiyat azdı ama yön yukarıydı. Şimdi tam tersi belki 2 ay sonra geçen sene o günden daha aşağıda olacağız.
DemirelEylul
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
August 07, 2018, 02:53:22 PM

Bu söylediğinizi sene sonunda da söyleyebiliyor olursak ne mutlu bize Smiley Ama bana göre sadece kendimizi avutmak olur geçen seneye bakmak. Haberler kötü insanların bakış açısı değişti, ICO'lar ölüyor hal böyle olunca karamsarlaşıyor herkes
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
August 08, 2018, 12:18:33 PM

Geçen sene bu zamanlar boğanın başlangıcı vardı en azından küçük te olsa bir boğa yaşadık bir sonrakini umarım yakın zamanda bir yükseliş yasarizda herkes rahat eder
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
August 08, 2018, 01:23:42 PM

Sadece 2 yıl önce bu zamanlar belki önümüzdeki 2 sene sonraki yine bu zamanları aratacaktır, kim bilir?

AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
August 08, 2018, 05:25:36 PM

2 yıl önceki fiyatlara bakınca halen genel olarak fiyatların çok fazla yüksek olduğu görülüyor.Yani bu düşüş çok çok az bile.Bence daha da fazla düşüş riski var.Örnek eth için 120 dolara düşüş olabilir ve normal gibi.
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
August 08, 2018, 10:06:12 PM

Daha önce bu piyasada değildim. 2 yıl önce bu piyasaya girip kendi sermayem ile girmesem bile, airdrop, bounyt kovalasam baya bi para kazanırmışım. nasip, 2018 yılında girmekmiş. Hala geç kaldığımı düşünmüyorum. Ama bazen boşa mı uğraşıyorum diye ümitsizliğe kapılmıyor değilim. Bakalım ilerleyen dönemlerde ne göreceğiz?

yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
August 09, 2018, 01:10:29 AM

2 yıl önceki fiyatlara bakınca halen genel olarak fiyatların çok fazla yüksek olduğu görülüyor.Yani bu düşüş çok çok az bile.Bence daha da fazla düşüş riski var.Örnek eth için 120 dolara düşüş olabilir ve normal gibi.

Maalesef 120 dolara alman imkansız şuanki şartlarda. eth yi maliyetsiz hisse senedi gibi olan coinlerle karıştırdın sanırım. Eth kazanlara bi sor maliyeti ne kadarmış.
mercinek344
Newbie
*

Activity: 97

View Profile
August 10, 2018, 05:15:42 PM

Bu tip insanların kuyruk acısı var zarar ettiler diye herkesi zarar etmiş olarak görüyorlar bitcoin satın alıp artmayınca heleki onları zarar uğratınca bitcoinden kötüsü yok ve bu tip insanlar bence hep kaybetmeye mahkum olucak bu dünyada çünkü az ile tamah etmiyorlar çoğu ise hiç göremiyecekler...
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
August 12, 2018, 07:28:57 PM

Herkes durumu bulunduğu pozisyona göre değerlendiriyor. Bu da bitcoin yatırımından dolayı zararda olan kişilerin yakınmasıyla sonuçlanıyor. Parası olduğu yerde eriyen adama bir şey denmeyeceği için herkes kendi bakış açısına ve durumuna göre haklı aslında. Analizin ve doğru pozisyon almanın önemi burada ortaya çıkıyor.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
August 12, 2018, 09:23:42 PM

Maalesef 120 dolara alman imkansız şuanki şartlarda. eth yi maliyetsiz hisse senedi gibi olan coinlerle karıştırdın sanırım. Eth kazanlara bi sor maliyeti ne kadarmış.

Açıkçası son 6-7 aydır Bitcoin ve kriptolar bize daha ne kadar düşecek sorusuna yanıt olacak şekilde düşüyor. Bence de düşmezdi ama düşüyor. Ethereum gibi büyük bir para biriminin 1.2K lardan buralara gelmesi çok acı. Umarım düşmez gerçekten.
eek.
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
August 12, 2018, 11:01:06 PM

Peki eth hakkinda ne dusunuyorsunuz
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
August 13, 2018, 01:19:10 PM

Fiyat karşılaştırması önemli tabi ki ama herkes de kendi girdiği fiyata göre yorum yapar. 1000 dolardan giren adam 15 binken satmadıysa kardan zarar ettim diye hayıflanırken 15 binden giren adam battım diye hayıflanır. Bu da gayet normal bir durum.  Bakalım 5.8.2019 da ne olacak önemli olan o aslında.
kuldun
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
August 13, 2018, 04:39:42 PM

güzel bir başlık aralar bu şekilde takip edilip analizler yapılmalı diye düşünüyorum mesela dolar kuru 3.54 denmiş bugün ise 7TL yani bitcoin TL bazında çok daha değerli bir meta olmuş

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
magazinesuavee
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2018, 11:09:14 PM

ben al satla kara geçmiş durumdayım yine de piyasaya güvenim tam değil
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
August 29, 2018, 06:47:03 PM

insan elindeki portföyün yilbasindaki degerine bakinca ve bugün fiyatlarini görünce tabii karamsarlasiyor...
elixir, yilbasi zamani 2,30 USD bugün 0,07 USD:) dogru coinda olduktan sonra pek birsey farketmiyor tabii...

unutacagin para ile inandigin coinlara yatirim yapip, belirledigin hedeflere kadar beklemesini bileceksin:) hala bekliyorum...
redlineico
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
August 29, 2018, 09:59:28 PM

hodl hodl diye diye karardık kuruduk. Ağaç olduk. Yüksekten alanlar zaten havada asılı kaldı. Ne olacak bilemiyorum..
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: