Bitcoin Forum
June 14, 2024, 07:26:26 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: KuCoin resmi olarak Türkçe destek vermeye başladığını duyurdu!  (Read 105 times)
cortezowned (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
August 05, 2018, 05:06:42 PM

Son zamanlarda gelişmekte olan ve Hong Kong menşeili , lisanslı bir borsa olan KuCoin resmi olarak kullanıcılarına Türkçe destek verdiğini duyurdu. Kazandığını çeşitli çekiliş ve yarışmalarla adeta kullanıcılarına dağıtmakla nam salmış olan KuCoin borsası Türkçe Telegram desteğinin yanına Türkçe Twitter ve Facebook desteği de ekleyerek Türk kullanıcılar için büyük bir adım atmış oldu.

İncelemek isteyenler için linklerini bırakıyorum :

Telegram : t.me/kucointurkiye

Twitter : twitter.com/kucoinT

Facebook : facebook.com/KuCoinEXchangeTurkey/

Özellikle telegram sayfasında 7/24 destek veren ve türkçe bilen adminler bulmanız mümkün. Biz türklerin cebelleştiği yabancı borsa sorunlarına şimdilik güzel bir çözüm bulmuş gibi görünen KuCoin borsası bakalım ilerleyen günlerde kullanıcılarına ne tür sürprizler yapacak..
sundayman
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile WWW
August 05, 2018, 08:24:56 PM

Vay be çok iyi olmuş çoğu koinim kucoinde zaten. Benim için müthiş bir haber oldu bu artık saçma saçma terimlerle uğraşmıcaz.

munhunbe
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 05, 2018, 09:53:19 PM

Çok akıllıca bir iş yapmış kucoin, Türklerin kripto paralara olan ilgisini görmüş hemen bu ihtiyaca cevap vermiş Türkçe desteğe başlamış. Bu adımının karşılığını fazlasıyla görecektir.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
August 05, 2018, 11:57:08 PM
Last edit: August 06, 2018, 12:15:01 AM by khasank

Tebrik etmek lazım. Ama ben binance ın yan borsası gibi düşünüyorum bu Kucoin i. Binance ne yaparsa bunlar da yapıyor.
cybernetik7
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
August 06, 2018, 07:25:09 AM

İsabet olmuş dünya üzerinde en çok kullanılan dillerden biri, o kadar para kazanırken bi zahmet basit bir hizmeti sunsunlar. Türkçe Telegram, Twitter ve Facebook  fikrinide beğendim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
cilgindansci
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

umachit.fund

View Profile
August 06, 2018, 08:14:12 AM

Türk kripto para kullanıcılarının ne kadar fazla olduğunu görmüşler. Bu bizler için çok iyi bir gelişme.
Umarım bu hizmetlerin devamı diğer borsalarla devam eder ve Türkler belli bir yere sahip olurlar.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: