Bitcoin Forum
June 14, 2024, 06:08:27 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin üretebilen televizyon geliştirildi  (Read 413 times)
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
August 11, 2018, 11:03:45 AM

Madencilik yapmak isteyen neden böyle alengirli şeyleri kullanmaya çalışsın. Tamam televizyon evde devamlı açık ama yaktığı elektrik ne kadar Smiley benim ekran kartı bile yüke girdiği zaman gürültü yapıyor madencilik cihazlarını düşünemiyorum bile. O sesi kapatabilmek için televizyonu orta seste izliyorsam son sesle mi açacağım
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
August 12, 2018, 11:00:17 AM

bitcoin madenciliğindeki zorluğu bilmeyen ev halkını kandırmak için üretilmiş televizyon. bu televizyonu 7/24 çalıştırsan acaba para kazanabilecek misin. elektrik parasını çıkartsan yine iyi. boş iş. madencilik yapacak olan gider bunun has cihazını alır.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
August 12, 2018, 01:45:47 PM

şimdi bunlar satarsa bütün beyaz eşyaları miner cihazı gibi çalıştırmaya çalışırlar. ne kadarlık gücü var? ne kadar enerji harcıyor? asıl onları öğrenmek gerekiyor.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
August 12, 2018, 01:56:01 PM

bana o kadar da mantıklı bir fikir gelmedi gibi hocam, nedense bana saçma geldi bu fikir
Underreal
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile WWW
August 12, 2018, 02:16:43 PM

farm yapma problemi ortadan kalkıyor da ses problemi ne olcak sureklı son sestemı ızlenecek televızyon acaba onu merak edıyorum cunku eger oyleyse bıraz sıkıntı cıkabılır

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
August 13, 2018, 03:23:50 PM

boş iş. apartmanın şalterini artırır bu. bir ara ekran kartlarını toplayıp evinde madencilik yapan varmış. apartmanda sık sık sigortalar atıyor, komşular rahatsız. en sonunda ofis tutup da orada işlerine devam ediyormuş. ayrıca bu televizyonun kazançlı tarafı olduğunu sanmam.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
August 13, 2018, 05:56:06 PM

ben açıkçası gerekli görmüyorum böyle bir şeyi, zira çok ısı üretir diye düşünüyorum,
beynimtok
Member
**

View Profile
August 13, 2018, 09:28:12 PM

bitcoin madenciliğindeki zorluğu bilmeyen ev halkını kandırmak için üretilmiş televizyon. bu televizyonu 7/24 çalıştırsan acaba para kazanabilecek misin. elektrik parasını çıkartsan yine iyi. boş iş. madencilik yapacak olan gider bunun has cihazını alır.

kesinlikle öyle hocam, bitcoin kazma işleri bu kadar da kolay işler değil...
salfogox
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
August 16, 2018, 04:22:38 PM

gelecekte bu tarz madencilik yapabilen cihazlar daha da artacak bana kalırsa. özellikle daha cihaz stand-by konumunda dururken madencilik yapması normal faaliyetlerini de olumsuz etkilemeyecektir.
arhan2015
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
August 16, 2018, 05:48:48 PM

O işin o kadar basit olacağını düşünmüyorum. Her ne kadar evde televizyonla bitcoin üretmek çok basitmiş gibi gelse de .Ayrıntılara girince bir sürü sıkıntı olacak şey bulunur.

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
August 16, 2018, 06:38:25 PM

Ev kullanıcıları için çözülmesi gereken iki büyük problem ısı ve ses. Bunları çözebilirlerse olabilir.

harsak06
Member
**

Activity: 182

View Profile
August 19, 2018, 09:54:18 PM

Bu teknoloji geleceğe hitap ediyor diye boşuna denilmiyor hangi teknolojik alet olursa olsun yolu mutlaka blockchainle kesişecek gibi duruyor bu da gelecek için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
August 20, 2018, 12:49:26 AM

Fikir olarak esasında gayet güzel, keyif amaçlı tv izlerken cihazın kendisinin altta madencilik yapması iyi düşünce. Ama tabi verimlilik ne düzeyde olacak onu bilmek lazım, ayrıca cihaz çalışırken çok gürültü çıkaracak mı.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
August 20, 2018, 09:34:58 AM

Isınma enerji tüketimi internet sarfiyatı olacağından verimli olacağına ihtimal vermiyorum Bitcoin üretebilen televizyon modelinin. Belki ileride bulunacak yeni teknoloji fikirleri verimli hale getirir.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 20, 2018, 09:46:03 AM

Devlet kurumlarında ilanla belirlenmesi gereken bir durum bu bence. Sonuçta btc üretebilen televvizyon devletin elektriğini sömüren delikanlılara baya bir yol açacak demektir

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Koray Pulsar
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
August 20, 2018, 10:06:51 AM

Bitcoin madenciliğine teşvik için güzel bir proje soğutma problemini ortadan kaldırmak kolay olmayacaktır. Ama gelişen teknoloji ile yapılamayacak bir cihaz yok.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
August 20, 2018, 12:02:16 PM

Çok enteresan. Herkes reklam demiş, ben de katılıyorum ama adamlar her halukarda kendi lehine bir algı yaratmış. Bunun haricinde enerji sorununa gerçekten bir çözüm gelmesi gerekiyor. Misal bu TV mevzusunda olayın astarı yüzünden pahalıya gelebilir.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
August 20, 2018, 02:21:45 PM

Ne geliştireceklerini şaşırdılar ama hayırlı olsun ne diyeyim Grin Herkes çok ses çıkaracağından ve çok fazla enerji tüketeceğinden bahsetmiş. Merak ediyorum bu televizyonlardan alıp deneyen olacak mı?
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
August 20, 2018, 02:56:40 PM

Canaan Creative, değişik bir buluşa daha imza atmış. Bitcoin üretimini olabildiğince çeşitlendirmeye ve merkezsizleşme mantığını iyice yaymaya çalışıyorlar. Bu konuda da oldukça başarılı görünüyorlar.
ottomans_enigma
Member
**

View Profile
August 20, 2018, 08:57:49 PM

bu haber yapıldı ama sonrası pek gelmedi, yani yeni haberler gelemdi bu televizyon meselesi hakkında
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: