Bitcoin Forum
June 20, 2024, 02:15:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Mustafa Sandal kripto para platformu açıyor!  (Read 190 times)
turfanda (OP)
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
August 07, 2018, 07:59:16 AM

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, ortaklarıyla birlikte Bitcoin ve benzeri kripto paraların alınıp satılabildiği bir platform açıyor. Mustafa Sandal, iflas ettiği şirketini yeniden açarak ticarete Bitcoin ile döndü. Sandal, 2011’de reklamcı Can Korur ile ortak olarak elektronik sigara ticareti yapan bir şirket kurdu. Ne var ki elektronik sigaraların yasaklanması sonucu büyük oranda zarar eden şirket 2015’de kapatıldı.

Mustafa Sandal Coiny isimli kripto para platformunu açtı
Sandal, ilk deneyimi başarısızlıkla sonuçlansa da ticaretten vazgeçmeyerek Alpay Alptekin, Alper Aydın ve Yalçın Sisa ile birlikte şirketi yeniden açtı. “Girişimcilik ve inovasyon hayatı her gün değiştiriyor. En iyi fikirler hayattan gerçeğe dönüşüyor. İşte bu noktada marka destek olduğu tüm oluşumlara değer katıyor” parolasıyla kurulan şirket, aralarında Bitcoin’in de olduğu kripto paraların alı satımının yapıldığı Coiny ile ailelerin çocuklarına kolay ve güvenli harçlık gönderebilecekleri ve kontrolünü sağlayabilecekleri, gençlerin finansal okur yazarlıkla ilgili ilk deneyimlerini edinecekleri ve paralarının sorumluluklarını alabilecekleri bir harçlık yönetim sistemi ve ön ödemeli kart olan Manibux’un da aralarında olduğu 8 farklı alanda faaliyet gösteriyor.

Sandal’ın girişimi olan Coiny, cep telefonuna yüklenen uygulamayla kimlik bilgilerinizi onayladıktan sonra hızlı bir şekilde kripto para alıp satmanıza imkan veriyor.

Bitcoin ödüllü yarışma programı yapılamadı
Sandal, Aralık ayında katıldığı Ankara Marka Festivali’ndeki konuşması sırasında “Ver Gazı” adlı bir yarışma programı yapacağını, ödül olarak da 100 bin TL değerinde Bitcoin vereceğini duyurdu. Ancak program yapılamadı.

kaynak : https://kriptoparahaber.com/mustafa-sandal-kripto-para-platformu-aciyor.html
mynet
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
August 07, 2018, 08:01:59 AM

Evet Mustafa sandalın bitcoin ödüllü yarışmasını duymuştuk ,anlaşılan o ki bu kripto para piyasası kendisini son derece sarmış ,ülkemizde ki sanatçıların kripto paralara merak sarması ve üstüne exchange platformu kurmaya kalkması bile büyük gelişme olduğunu düşünüyorum

ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
August 07, 2018, 11:15:01 AM

yarışma programı muhabbetini hatırlıyorum demekki gerçekten kripto paralarla ilgileniyor ve hatta belki burayı bile takip ediyordur. sadece müzikle yarışmayla para kazanmak yerine ticari faaliyete girmesini takdir ettim

aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
August 07, 2018, 11:40:22 AM

Mustafa sandalın sanatçılığını  müzisyenliğini bir kenarda tutalım ,adamda tam tbir ticaret aşkı varmış ,sürekli ticari faalityetlerin içinde son olarakta kripto pazarına el attı.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
king turtle
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
August 07, 2018, 11:44:55 AM

Yağlı kapıyı gören çark ediyor desenize.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
August 07, 2018, 12:12:05 PM

açsın bakalım ortaya ne çıkacak bilindik isimlerin piyasaya girmesi bilinirlik adına güzel , ne derler bilirsiniz reklamın iyisi kötüsü olmaz, musti sayesinde magazin basınında btc haberleri duyabiliriz
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
August 07, 2018, 12:13:22 PM

Ünlü sanatçıların gündeme ayak uydurmaları sevindirici piyasa adına. Diğer sanatçılardan da destek gelirse ülke olarak baya yol katederiz
perseus11
Jr. Member
*

Activity: 134

View Profile WWW
August 07, 2018, 12:31:45 PM

ne kadar güvenilir bilmiyorum ama bildiğim birşey varsa bu adam da ticari zeka var yani ben kurdugu şeylere değil adama güveniyorumculardan değilim ne kurduklarına ne adama ama zekasına hayranım

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
August 07, 2018, 12:33:20 PM

bitcoin dağıtan yarışma programı vardı. ne izledim, ne takip ettim. televizyon programları ile aram iyi değil. mustafa sandalın kriptolara meraklı olduğunu artık anlaşmış oldum. yakında ico yapar mı veya serdar ortaç gibi iconun reklam yüzü olur mu acaba.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 07, 2018, 12:46:34 PM

hadi bakalım ne olacak çok merak ediyorum açıkçası, bu adamın arkasında çok büyük insanlar var reklam dünyasının sanat dünyasının gizli kahramanları hepsi arkasında umarım iyi işler yapabilirler.
sufleli
Jr. Member
*

Activity: 38

View Profile
August 07, 2018, 01:00:20 PM

hayır mustafa sandal da bi insan değil mi her vatandaş gibi istediği yatırımı yapamaz mı mustafa sandalın ne özelliği var bu neden haber oluyo. ülke olarak  ünlülere olan merak ve düşkünlüğümüz bitmeyecek  içimizdeki gizli magazin muhabiri habire şok şok şok diye geziyor sanırım. sanatçı kisvesi altında pop dünyasında yer alan bir çok kalitesiz insanı magazincilerin yanlış haber zihniyetiyle durduk yere tepemize çıkarttık. bana çok saçma geliyor böyle olaylar.  Erdoğanın kripto paralar ile ilgili çalışma başlatacağını okudum geçtiğimiz günlerde; siyasi bir kişilik milyonları peşinden sürüklüyor ve ülke adına yetkili kişi ''başkan, reis '' bla bla . bu mesela erdoğanı konu alan başlık kesinlikle konuşmaya değer bir haberdir. Hiç şüphesiz piyasaya bir akcoin girse  ciddi anlamda ses getirir. ama mustafa sandalın açtığı kripto para platformu ... ne bileyim aleyna tilkinin yaptığı portakallı pekin ördeği gibi.. pekin bu konuyu daha fazla uzatmayacağım. bana haber değeri olmayan bir başlık gibi geldi. Bu habere sadece şu denir ; ''Allah işini gücünü rast getirsin.''
dovizex
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
August 07, 2018, 01:45:43 PM

Mustafa Sandal'dan güzel bir adım Smiley bu camiaya hoşgeldin diyelim o halde!
clions57
Member
**

Activity: 100

View Profile WWW
August 07, 2018, 01:48:08 PM

Serdar Ortaç'ında biri tarafından davet edilmesi lazım. O da bu ve benzeri piyasaları sever. Birazda kriptoya faydası olsun.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
August 07, 2018, 01:53:14 PM

Geçenlerde Kenan Doğulu'nun bitcoin piyasasına zamanında girmediği için kendine kızdığı haberlerini okumuştum. Şimdi de Mustafa Sandal'ın kripto para alım satım platformu açma planları ile karşılaşınca artık bizim ülkemizde de her kesimden Kripto para seslerinin gelmeye başladığını görmüş oldum. Bunlar güzel gelişmeler. Kredi kartı kullanıp Sanal para - sanal harcama ile tanışan güzel ülkemin güzide insanları, elbette kripto para piyasasına da kayıtsız kalmayacaklardır.
1071eko
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 07, 2018, 02:16:46 PM

Yurdum sanatçıları kripto para trade işini aşmış birde kalkmış borsa kuruyor ,vay be ne günlere kadar geldik.Ülke mileti olarak kripto paraları sevdik ve sahiplendik.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
August 07, 2018, 05:00:43 PM

bundan 10-20 yıl sonra bitcoin iyice yaygınlaşır. dolar, euro gibi biraz da bitcoin rezervi oluşturan kişi sayısı artar gider. ama bu haberde bahsedilen platform kalır mı bilinmez. piyasada zaten belirsizlik hakim. kripto harçlık deniliyor. sağlam holdcu olman lazım.
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
August 07, 2018, 05:51:12 PM

mustafa sandalın direk işin içine girmesi de ilginç olmuş sanıyorum ki paranın burada olduğu kokusunu duymuş ki böylesine büyük bir girişim ile geliyor.

kmlkkl
Member
**

Activity: 196

View Profile
August 07, 2018, 07:01:34 PM

Mustafa abimizin dediği gibi “İstersem dağlar dağlar yerinden oynar oynarrr” Smiley Bu aralar ünlülerimiz de kripto para piyasasına giriş yaptı. Artık hayırlısı.

RiwRiw
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
August 07, 2018, 08:56:20 PM

Kripto para platformu herkese açık. Mustafa Sandal gibi bir sürü insan var. Yaparsa kendine yapar.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
August 07, 2018, 09:39:46 PM

Mustafa Sandal piyasadaki akılsız sanatçılardan değil ben kendisinin kripto para platformuna yatırım yapmasını akıllıca buluyorum ve bu alanda gelecek gördüğü için kendisini vizyon sahibi bir sanatçı olarak nitelendiriyorum başarılar!
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: