Bitcoin Forum
June 20, 2024, 10:03:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: NEO mu saklasak GAS mı saklasak  (Read 1050 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 09, 2018, 12:38:18 AM

pariteye bakmak lazım bence, aralarında genelde 3x'lik bir fark var. parite neo lehine geliştiğinde gas'a, gas lehine değiştikçe de neo'ya geçilebilir. gas'ın supply arttıkça neo gas'a fark atacaktır diye düşünüyorum ama bunların napacağı da belli olmaz ters köşe yapmayı severler...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
dagdann
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile WWW
August 09, 2018, 01:11:09 AM

Bol Bol neo al kısa vadeyi bilemiyorum ama orta ve uzun vadede güzel kazandırır. Gas'ı da dolaylı olarak saklarsın. Sarımsağa gelince haftada bir baş yut iyi gelir  Grin
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 09, 2018, 02:03:20 AM

Neo alım miktarınızı arttırarak gas da neo da toplayabilirsiniz. Gas buralarda kalırsa kimse şaşırmaz ama neo kalırsa çok şaşırılır. Neo alarak uzun vadede fena olmayan bir gas da biriktirebilirsin böylelikle.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
tasadar
Full Member

Activity: 284
Merit: 100

View Profile
August 09, 2018, 02:55:41 AM

hadi bakalım hedef 1000 neo, hem hesaplamasıda kolay 22$ -> 22.000$, 50$ olursa 50.000$ ne güzel  Cheesy
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 09, 2018, 04:54:53 AM

Yeterli sayıda NEO bulunuyorsa GAS dağıttıkları için daha iyi olur diye düşünüyordum ama GAS da çabuk dump'lanabiliyor. Fiyat artışı olarak genel gözlemim GAS'ın daha çabuk yükseldiği ve artış oran katsayısının yüksek olduğu yönünde. Ama pişman olmamak için ikisinden de almak bulundurmak iyi olacaktır. NEO ya all in giriyorsan cüzdanda bir miktarda GAS olsun.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
August 09, 2018, 06:52:24 AM

Yeterli sayıda NEO bulunuyorsa GAS dağıttıkları için daha iyi olur diye düşünüyordum ama GAS da çabuk dump'lanabiliyor. Fiyat artışı olarak genel gözlemim GAS'ın daha çabuk yükseldiği ve artış oran katsayısının yüksek olduğu yönünde. Ama pişman olmamak için ikisinden de almak bulundurmak iyi olacaktır. NEO ya all in giriyorsan cüzdanda bir miktarda GAS olsun.

hocam binance da NEO tutup gas almak için ne kadar neo gerekiyor minimum?
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
August 09, 2018, 07:15:55 AM

faydalı bir paylaşım olmuş fakat bu ikilemde kalan çok var buradaki yorumları okuyarak bende kendi adıma birşeyler çıkarmaya çalışacağım Smiley eyw teşekkürler...
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
August 09, 2018, 07:23:45 AM

yarı yarı eşit miktarda al en iyisi ikindede aklın kalmamış olur neo da şu var ama fork falan olur bedava coin olabilirsin

01yumurta01
Newbie
*

Activity: 55
Merit: 0

View Profile
August 09, 2018, 08:12:20 AM

Neo elinde tutmak sana gas kazandırıyorsa eğer elinde Neo tutmak daha mantıklı gas daha çok kazandıracaksa bile gidip satın al derim o zaman neo elinde kesinlikle bulunsun.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
August 09, 2018, 08:21:39 AM

NEO gelecek vaat ediyor. Ethereum sorunları ve gidişatı iyi değil gibi. Beklentim önce Ethereum'un sert yükselişiydi ama umudumu kaybediyor gibiyim.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 09, 2018, 08:29:04 AM

hocam binance da NEO tutup gas almak için ne kadar neo gerekiyor minimum?
binance gas ödemesini ayda 1 yapıyor. ay başında oluyor ondan toplu hesaba yattıgından toplu dump oluyor. ay basında gas alıp ortasında elden cıkarılabilir.yada dumplamak icin beklenebilir.
valla bende 10 neo vardı gas geliyor. dolayısıyla bir alt limit yok sanırım.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
August 09, 2018, 08:38:02 AM

NEO, GAS verir keza zaten 2'side kardeş coin hatta NEO yerine GAS cüzdanına attığınızda bile aynı cüzdana gidiyor yanı ortak cüzdan kullanıyorlar diye biliyorum NEO, ETH gibi kendi token'larınıda çıkarabiliyor yolu açık bi coindir.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 28, 2018, 01:50:02 PM

Gas bugün 2x yaptı.

Neo şimdilik aynı konumda sürüyor.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
September 28, 2018, 02:43:35 PM

Dedi ve GAs çıkmaya başladı.  😃 bınance de kaç gündür  yüzde 70-80 pump geliyor ancak hangisini tutturacaz ki?  Valla şahsen ekran başında olmadığmdan hepsini kaçırdım ekran başında olsam bir kaçını yakalardım belki,  bu artışlar devam decek mi asıl soru bu bence
etkisizeleman
Member
**

Activity: 170
Merit: 11

View Profile
September 28, 2018, 02:47:03 PM

kaç gündür bir miktar alayım diyordum almadım hareket yaptığım coinlerde hacim sıfır sayılır onları da satamadık kaldık ortada
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
September 28, 2018, 04:01:55 PM

valla çok komik bir başlık olmuş . neo saklasak gas zaten gelcek Cheesy . tmm demek istediğini anladım anlamasınada komik olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
patlicanmoru
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
September 28, 2018, 04:09:26 PM

%50 daha doğru olur her ikisi birbirinden bağımsız hareket eden bir yapıya sahip ne kadar gas hediye gibi görünsede faklı hareket ediyor.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
September 28, 2018, 04:15:47 PM

Gas harbiden iyi yükseldi. Neodan bağımsız nasıl böyle bir artış oldu anlamadım. Sonuçta gövekten bağlılar birbirine. Gas konusunda bilmediğimiz bir şey olduğu kesin.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
September 28, 2018, 04:40:07 PM

NEO alabilirsin ama yüklü alırsan mantıklık neo'dan sana gas gelir böylelikle hoop bi taşla iki kuş vurursun zekiyiz ama paramız yok Cheesy valla neo en mantıklısı gasdan yana yada ether al severim kendisini
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
October 18, 2018, 02:39:57 AM

Ben olası bir yükselişte nasıl bitcoin altları eziyorsa neo da gas'ı öyle ezer diye tahmin ediyorum. Önce neo sonra tatmin eden kazanç sağlanınca gas öneririm.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: