Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:41:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ETF Kararı Sonrası Altcoinler Eridi  (Read 843 times)
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
August 11, 2018, 08:47:20 AM

altcoinler uzun süredir erimiyor mu zaten. etf kararı da ateşi körüklemek oldu. altlara değil bazen coinden yana fırsatı kullanmak. orada durum kötüleşiyor ise hiç vakit kaybetmeden parada beklemek sizin paranızın değerini korumak için bazen atılması gereken en önemli adımlardan biridir.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Hidrofor
Member
**

Activity: 189
Merit: 10

View Profile
August 11, 2018, 08:54:27 AM

Bitcoin 4k yı görmeden yukarı tırmanmayacak gibi duruyor. Eth nin market değeri 310 dolar piyasa gerçekten dibe doğru hareket ediyor bu dönemde yapılabilecek en mantıklı hareket sabırla bekleyip piyasa para sokmak

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
August 11, 2018, 09:10:51 AM

Market hacmi 200milyar civarlarına geriledi yeniden. 1 sene önceki dalgayı tekrarlıyor. İşin kötüsü yukarı çıkmasına sebep olacak bir hareket de yok. Biraz daha düşerse 2019 2. çeyreğine kadar pek bir şey beklemiyorum ben.
mehmet312
Full Member

Activity: 378

View Profile
August 11, 2018, 09:18:15 AM

Zaten erimiş olan altlar daha da düşüyor, %80-90 eridi çoğu daha nereye kadar götürücekler ki anlamış değilim, maalesef çıkmamız gereken yerde hold diyerek büyük yanlış yaptık bikaç ay önce.
Saphire
Full Member

Activity: 602
Merit: 114

View Profile
August 11, 2018, 09:38:11 AM

bitcoin için psikolojik sınır 6k mıydı 6k ya dayanmış durumda eğer düşerse aşağı doğru bir hızlanan asansör görebiliriz. bu durumda benim için alım fırsatı doğuyor ancak ve ancak dolar 6.4 olunca pert olduk

Buna psikolojik sınır demekten çok bitcoin madenciliği yapanların maliyet sınırı demek gerekiyor. Çünkü BTC madenciliği üretim maliyeti 6000 civarı ve bu sınırın altına iner ve oralarda kalmaya devam ederse bir çok madenci üretimi durdurur bu durumda fiyat tekrar artar üretim azalacağı için. Yani 6000 in altına düşüp de sürekli oaralarda kalması çok zor.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
August 11, 2018, 09:52:18 AM

Şu Eylüldeki kararda bakalım ne sonuç çıkacak.Umarım hayırlı bir karar alınırda piyasa biraz bile olsa düzelir.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
umut.34
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
August 11, 2018, 10:00:57 AM

Bütün herkes Eylül ve ekimi bekliyor inş bişeyler olurda piyasaya yansır. Böyle giderse altlar coinler erimek bir yana yok olcak. Tabi bizde.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
August 11, 2018, 10:20:43 AM

Eylül ve ekimden de pek umudum yok açıkçası piyasa gittikçe sinirlerimi yıpratıyor elimde biraz eth var btc hiç yok zaten eski hedefim satmak için 1000 dolardı şuanda ise 600 700 dolara gelirse elimden çıkarmayı düşünüyorum son düşüşler herkesi çok kötü etkilemiş kaç tane arkadaş varsa piyasada herkes resmen kan ağlıyor
nascasto
Full Member

Activity: 504

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 11, 2018, 02:48:47 PM

Herkes kan ağlıyor ancak ben etf gelecek diye düşünüyorum. Bir varlık g20 de tartışılacak kadar devletlerin desteğini alacak kadar gündeme gelebiliyorsa borsalarda varlık olarak sayılmasının önünde hiç bir engel yoktur diye düşünüyorum

tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
August 11, 2018, 03:38:15 PM

Olumsuz bir karar çıkmamasına rağmen böyle oldu birde olumsuz çıktığını düşünün eylülde banko 100 küsürlü bir market cape düşücez gibi geliyor bana umarım olmaz çok bağlandık bu etf işlerine daha önemli olaylarda var yeni giricek borsa gibi.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 11, 2018, 03:56:05 PM

toplayın diyen arkadaşlara biz sözüm olacak. toparkende sağlam coin ve tokenlerı toplayın shitcoinleri bir süre toplamasınızda olur. merak etmeyin piyasa illaki düzelecek . bu düzelmeden sonra ilk ivmelenen sağlam projesi olan token ve coinler olacak
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 12, 2018, 02:23:32 PM

farkında mısınız?  etf konusunda bir kere bitcoinde pump hareketliliği oldu. ve karar alınmadığı, ilerde karar verileceği gibi aşamalara gelinince o etf yükselişinin başladığı yere doğru tekrar hamle yapıldı. çok mu hayati önemde. etf reddettik derse bitcoinde ne olabilir? 2000 dolar aşağıya sarkar mesela. bu sene görmediğimiz fiyatlara geçiş yaparız. ama bitcoini çöp haline getirmez.
OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
August 12, 2018, 02:38:55 PM

Eylüle de az kaldı zaman hızla geçiyor, sabrın sonu selamet olur inşallah. SEC bu konuda ne karar verirse versin piyasa kendine yeni bir hedef koyacaktır hemen buda geçer.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 12, 2018, 03:09:56 PM

Sec kesinlikle bu yıl için etf ıle alakalı bir karar vermeyecek butun piyasa uzmanları bunu söyluyor. BTC bu yıl 4k seviyesine kesinlikle düşecektir.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 12, 2018, 03:53:16 PM

Bu da bir saçmalık SEC kararına odaklanmış bir piyasa ikizlerin başvurusunu reddetti düşüş, sonraki ETF onayını erteledi düşüş, geçen yıl forklar bu yıl ETF gelecek yıl bakalım ne bahane olacak.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
August 12, 2018, 03:58:17 PM

Aynen öyle geçen sene de bu zamanlardan sonra forklar konuşulmuştu ve içi tamamen boş çıkmıştı fork bile olmadı düzgün, yalandan piyasayı speküle etmek başka bişey yok.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
August 12, 2018, 06:08:04 PM

Yaklaşık 6 aydır süren düzenli erime devam ediyor yeni birşey yok.. Erimeye ve değer kaybına o kadar alıştık ki biraz yükselse piyasa garip gelecek. Altlar daha da düştü ve düşecek yerleri kalmadı. O kadar düştüler ki bundan daha aşağısı mağma.. Artık yükselme başlasın diyenlere katılıyorum ama bir süre daha bu saçma düşüş ve balinaların dipten toplama durumu devam edecek ne zamana kadar mı? biz artık bezene ve vazgeçene kadar.. O yüzden vazgeçmeyin. Onlara prim vermeyin. İyi kazançlar dilerim
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 12, 2018, 06:46:28 PM

Altcoinler yavaş yavaş kendilerine gelecektir.Ağustos ayı piyasanın en kötü aylarından biri.Eylül gibi bir hareket bekliyorum.Önce toparlanma sonra güzel artışlar.BTC'nin krallığı da sona erecektir ilerleyen yıllarda.Blockchain'i sadece Btc'den ibaret sanmak yanılgıdır.Şu an tabi emekleme aşamasında olan bir piyasadan bahsediyoruz.İlerleyen zamanlarda her şey yerli yerine oturacaktır.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
August 12, 2018, 06:52:08 PM

arkadaslar kotu gunler sukurki sona erdi simdi sirada daha kotu gunler var etfler ertlendi ve sonrada iptal olacaklar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
SuperBird75
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
August 12, 2018, 09:11:28 PM

Piyasa bu karara odaklandıysa Eylül sonuna kadar düşüş sürer.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: