Bitcoin Forum
May 23, 2024, 07:42:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Nereye kadar?  (Read 448 times)
derincold (OP)
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
August 08, 2018, 02:23:34 PM

Nereye kadar bu kadar hızlı bir şekilde düşecek? Elimdeki altkoinleri satsam şu anda en az 3 bin dolar zarar var. Hodl hodl diye verdiler elimize şimdi bekle.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
August 08, 2018, 02:43:28 PM

globalde 1 btc 1000$ kampanyası baslatıldı. Biz aylarca usd de bekliyoruz hersey planlı dahada düşecek yada düşecek baska yolu yok biz en dipden alana kadar. Sonra 2x olsun piyasa yeter artık kimseye bedavadan zenginlik yok boga felan unutun onların hepsi sallamasyon beyaz rüyaydı amaç amatör yatırımcıları piyasaya çekmek paralarını hortumlamak.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
August 08, 2018, 02:46:28 PM

globalde 1 btc 1000$ kampanyası baslatıldı. Biz aylarca usd de bekliyoruz hersey planlı dahada düşecek yada düşecek baska yolu yok biz en dipden alana kadar. Sonra 2x olsun piyasa yeter artık kimseye bedavadan zenginlik yok boga felan unutun onların hepsi sallamasyon beyaz rüyaydı amaç amatör yatırımcıları piyasaya çekmek paralarını hortumlamak.

1000 dolar biraz düşük olmuş 1500 2000 dolar en ideal değer bence, son 1,5 yılda anlamsız bir dalgalanma oldu, öncesinde bulunduğu nokta burasıydı.

ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 08, 2018, 02:51:58 PM

Siz kim oluyorsunuz. Görende  seni balina zannedecek aq. Birşey bildiğini zannediyorsun. Hep hava cıva. Sen bir araştıranadam iki. Forumdaki parazitler. Boş laf işin gücün
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 08, 2018, 02:55:29 PM

Siz kim oluyorsunuz. Görende  seni balina zannedecek aq. Birşey bildiğini zannediyorsun. Hep hava cıva. Sen bir araştıranadam iki. Forumdaki parazitler. Boş laf işin gücün

hahaha hay ağzınla bin yaşa benim yazacaklarımı yazmışsın adamsın sen
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
August 08, 2018, 02:58:17 PM

Bitcoin in fiyatının üretim maliyetinin altına düşmesi neredeyse imkansız. Önce bunu bir anlamak lazım. Altcoinlere gelince durum sandığınızdan daha karmaşık.
Bu adamlar ICO dan topladıkları bitcoin'i o tarihte USD ye çevirdilerse ceplerinde para var demektir. yok bir kısmını kullanıp kalan miktarı bitcoin olarak tuttular ise proje ekonomik krize girecek demektir. İşte altcoin ve token ların asıl fiyat düşüş sebebi bu. Sakin olup projelerin parayı nasıl tuttuklarını öğrenmek lazım.

Misal waves neden bu kadar düştü? Çünkü ellerinde ICO dan topladıkları ciddi miktarda bitcoin var, bunu zamanında USD ye çevirmediler.
Ama primalbase ICO dan topladığı waves ve bitcoinleri direk USD ye çevirip gayrimenkul alımına girişti. piyasaya bu ayrımı yakalayan oyuncular yön verecek.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
August 08, 2018, 03:53:55 PM

GİTTİĞİ YERE KADAR DAYI. YAPACAK HİÇBİRŞEY YOK ŞU DURUMDA. Eldekileri satsak beş kuruş etmiyor. nakit olmayınca yeni yatırım yapamıyoruz. eldekilerin zararı fazla olmasa hemen satacam zatende zarar çok. o yuzden satamıyom. bakalım nereye kadar gidecek böyle.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
August 08, 2018, 04:03:48 PM

kız kardeşim fal manyagıdır.
falcısı var herşeyi bilen cok guvendiği.
benim için sordurdum bitcoin ne olacak diye.
eylulde cosacak oyle boyle deil demiş.
gram inanmam ben ama inanan varsa moral olsun diye yazdım Smiley
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
August 08, 2018, 04:33:00 PM

Hocam falciya Felan kaldıysa işimiz yandık ozman ;-) işin esprisi tabiki buda. Yani olabilir neden olmasın gecenlerde konunun birinde görmüştüm BTC son birkez daha düşecek sonra boğa gelecek diye. Gerçi sene başından beri duyuyoruz bunu ama olsun. Umut fakirin ekmeği

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Aragorrn
Newbie
*

Activity: 88
Merit: 0

View Profile
August 08, 2018, 04:37:10 PM

Kardeşim ben kendim sordum fal bakan tanıdığıma, içinde "k" harfi olan aylarda eline iyi miktarda para geçecek dedi. Bu da ekim, kasım, aralık ve ocak ayları yapıyor. Tam da boğa sezonunun yaşandığı döneme denk geldiği için inanmak istiyorum şu an  Cheesy
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 08, 2018, 05:25:02 PM

Yalnız millet uçmuş, resmen işimiz fallara kaldı Grin Falcı biliyorsa ne zaman çıkacağını bence fal bakmayı bırakıp, direk zengin olabilir.
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
August 08, 2018, 05:38:02 PM

Nereye kadar bu kadar hızlı bir şekilde düşecek? Elimdeki altkoinleri satsam şu anda en az 3 bin dolar zarar var. Hodl hodl diye verdiler elimize şimdi bekle.

Dün son kalan altcoinleri sattım nakite çıktım kredi kartlarımı kapattım. Satmasaydım bugün %20 zarar yaklaşık 1000 tl zararım vardı. Geçen hafta satsaydım şimdikinden 2000 tl fazla param vardı. Yani nereye kadar diye bir şey yok en doğru zamanda tekrardan girerim kısa vadede ufukta sert düşüş görüyorum
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
August 08, 2018, 05:47:45 PM

Kardeşim ben kendim sordum fal bakan tanıdığıma, içinde "k" harfi olan aylarda eline iyi miktarda para geçecek dedi. Bu da ekim, kasım, aralık ve ocak ayları yapıyor. Tam da boğa sezonunun yaşandığı döneme denk geldiği için inanmak istiyorum şu an  Cheesy

Umarım falcı İngiliz değildir  Grin
murobro
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
August 08, 2018, 06:33:38 PM

Piayasa iyici balinaların oyuncağı oldu resmen. İstedikleri gibi at koşturuyorlar. Benim fikrimce balinaların yüzde 80-i şebeke şekilinde çalışıyor.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
August 08, 2018, 06:57:06 PM

valla elde bişey kalmadığı için daha ne kadar düşebilir diyor insan.Daha dün 2 bin dolarım vardı şimdi 1500 dolar oldu Cheesy
yarın 200 dolar kalmayacağı belli değil.Nasip kısmet sanırım bakacağız.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 08, 2018, 07:10:30 PM

Eylül'e kadar gider.Olamdı 2018'i böyle kapatırız.Ne kaldı şurada.4 ay kaldı.1 sene bu şekilde geçti.Düşe kalka zarar ede ede bazen ufak vur kaçlarla.Nasip buna da şükür.2019 yılı daha güzel olacak.2018'den sağlam çıkanlar 2019'da yoluna devam eder.
teramit
Legendary
*

Activity: 1873
Merit: 1391

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
August 08, 2018, 07:15:03 PM

Bitcoin in fiyatının üretim maliyetinin altına düşmesi neredeyse imkansız.

bitcoin in fiyatıyla üretim maliyeti arasındaki dengeyi kuramamanıza şaşırdım, bitcoin hangi fiyata gelirse üretim maliyeti de ona göre belirleniyor, madencilik maliyetini belirleyen btc fiyatı yani , üretim maliyeti belirlemiyor trading belirliyor. Zarar eden kapar gider makinesini bu kadar basit.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
August 08, 2018, 07:15:21 PM

ETF haberine verilen satış tepkisi olağan bir tepki değil. Silkeleme değilse toparlanma zor olur.
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 08, 2018, 07:33:41 PM

2018 e bir girdik piyasa kendini bir türlü toplayamadı . ne nalet bir yılmış ya bütün emeklerimiz eridi gitti.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
August 08, 2018, 08:50:16 PM

Yorumunuza çok güldüm ne diyelim. İşimiz artık falcılara mı kaldı. Piyasa ne olacak, boğa gelecek mi, ne zaman gelecek. hangileri çok yükselecek  Grin  Aklımda deli sorular. Huh
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: