Bitcoin Forum
May 12, 2024, 09:38:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ALDiyo ICO] Dünyadaki Tek Türkçe ICO | %100 Yerli Coin  (Read 141 times)
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile WWW
August 09, 2018, 12:40:20 PM
Last edit: August 19, 2018, 08:39:00 AM by ALdiyo-Official

Dünyadaki tek Türkçe ve %100 Türk Coin

ALD COIN

Soft Cap'siz gerçek proje1,
Gerçek WhitePaper2,  
Net tarihlerle şaşmaz Yol Haritası3,
Gerçek iletişim4,
Gerçek Türk, Türkçe, Yerli, Milli5,

1-Projenin %70'i bitmiştir ve 15.04.2019'da yayına alınacaktır. Bu yüzden Soft Cap yoktur, yatırımcıya misli ile avantajlar vardır,

2-Dünyada ilk defa orijinali Türkçe yazılmış bildirgedir,

3-ALD Coin Yol haritası maddeleri hiç bir erteleme olmadan belirtilen tarih ve saatte gerçekleşecektir,

4-ALdiyo iletişim bilgilerinden (Mobil telefon) dahil bize 24 saat ulaşabilir, istediğiniz sorularına yanıtlarını anında alabilirsiniz,

5-ALD ICO dünyada sadece Türklerin yaptığı, Türkiye adresli ve Türkçe dilinde yaratılmış ilk ve tek ICO’dur,

Bu maddelerin ne kadar önem taşıdığı ICO süresince Solidity bilmeyenler için dönem dönem daha detaylı bir şekilde açıklanacaktır

Misyon Belgemizi mutlaka okuyunuz

“Kaçırırsan Karışmam”

1715506687
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715506687
Reply with quote  #2

1715506687
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 09, 2018, 01:55:46 PM

yerli milli vururgusu hocam buralarda sökmez buradakileri işlemin oluru ,yapılabilirliği, topluluğun çokluğu azlığı ,çalışmanın sürekliliği, kazanç olabilir mi ? durumu , türk projelerinin neredeyse alayının dolandırıcı çıkması sizin kinin farkının ne olduğu? gibi durumlar iş yapar.

öncelikle siteniz düzgün çalışmıyor rakamlar yazılar karışmış ki bu bende çok amatör bir etki yarattı direk güven sorunu oluştu . para toplayıp tokatlamak isteyen biri algısı olduki bu kişiler bile daha özverili site tasarlar ve bu ince ayrıntılara dikkat ederleri.

tanıtım yazısı 73 sayfa gibi korkunç bir rakam kimse okumaz okadar diye düşünüyorum daha özetsel bir tanıtım yazısı daha olmalı ki uzunu okutacak etki olsun. zaten ordaki world de çok düzgün sayılmaz.
takım bilgilerini göremedim sitenizde de yok. çok şeffaf olmadığınız sürece buradan size ekmek çıkmaz face twiitterdan adam arayın.

saygılarımla umarım kırıcı olmadım.
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 09, 2018, 02:50:19 PM

yerli milli vururgusu hocam buralarda sökmez buradakileri işlemin oluru ,yapılabilirliği, topluluğun çokluğu azlığı ,çalışmanın sürekliliği, kazanç olabilir mi ? durumu , türk projelerinin neredeyse alayının dolandırıcı çıkması sizin kinin farkının ne olduğu? gibi durumlar iş yapar.

öncelikle siteniz düzgün çalışmıyor rakamlar yazılar karışmış ki bu bende çok amatör bir etki yarattı direk güven sorunu oluştu . para toplayıp tokatlamak isteyen biri algısı olduki bu kişiler bile daha özverili site tasarlar ve bu ince ayrıntılara dikkat ederleri.

tanıtım yazısı 73 sayfa gibi korkunç bir rakam kimse okumaz okadar diye düşünüyorum daha özetsel bir tanıtım yazısı daha olmalı ki uzunu okutacak etki olsun. zaten ordaki world de çok düzgün sayılmaz.
takım bilgilerini göremedim sitenizde de yok. çok şeffaf olmadığınız sürece buradan size ekmek çıkmaz face twiitterdan adam arayın.

saygılarımla umarım kırıcı olmadım.

Düşünceleriniz için teşekkürler. Yerli’den kastımız şu. Bugüne kadar adresi Türkiye’de sadece Türklere hitap eden ve sadece Türkçe hiç bir ICO yapılmamıştır. Bu bir ilktir. Bu tarz tepkileri makul görüyoruz çünkü bir şaşkınlık söz konusu, bunu anlamak mümkün. Ne idüğü belirsiz dünyanın bir ucundaki, hiçbir zaman irtibat dahi kuramayacağı hayali kişilere para kaptırmaya alışmış bir güruh var. Bunlar bu işleri Hindistan’ın Endonezya’nın yapabileceğine yürekten inanıyorlar ancak Türkiye’nin yapacağına inanamıyorlar. (Sözüm size değil) Ancak biz 25 senedir bu işlerin içerisindeyiz ve Türklerin bu işleri herkesten daha iyi yapabileceğine inanıyoruz. Birkaç yanlış iş yapmış insan Türk projelerine kötü damga vuramaz. Dünyanın her tarafı dolandırıcı dolu. Şu anda dünyadaki ICO’nun başarı oranın %4.2 olduğunu biliyorsunuzdur mutlaka.

Sizin tabirinizle ekmek arayışında değiliz. Şunu özellikle belirtmeliyiz ki bizim projemiz belli. %70 civarı bitmiş durumda. İlk görüntülerini yayınlamaya başladık. Biz bir kuruş yatırım toplamasak da projemizi gerçekleştireceğiz ve ALD Coin’i kullanıma sunacağız. Burada bulunmamızın sebebi biraz adımız duyulsun ve bazı yapıcı eleştirileri görelim bizim için yeter mantığıdır.

Siteye nasıl bir çözünürlükle bakıyorsunuz bilmiyorum ama, tasarım tamamen responsive’dir ve bir çok tarayıcıda kontrol edilmiştir. Biz sitemizi tekrar kontrol ederiz. Ben binlerce ICO izledim, kayda değer tasarımların sayısı binde 3-5’dir. Tamamı alel acele yapılmış, hiçbir zaman gerçekleştirilemeyecek vaatlerle doldurulmuş, sahte ekiplerle süslenmiş, süslü sözlerle yemlenmiş ve vaatlerinin hiç birisi Akıllı Sözleşmelerle kayıt altına alınmamış tuzaklardır.

İçinde 3 tane Türk’ün resmi bulunan, bir tek kelime dahi Türkçe bulunmayan, projesinin Türkiye’yi ilgilendiren hiçbir yanı olmayan, adresinde sadece bir tek Singapur yazan projeyi, “Türklerin müthiş projesi diye tanıtıyorlar” Hayırlı olsun

Bu tarz tepkilerin geleceğini biliyoruz. Zahmet edip zaman ayırmışsınız ,kırıcı olduğunuzu düşünmüyorum,. Sevgilerimle

ibram211
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
August 09, 2018, 03:36:01 PM

Hocam proje için teşekkürler ama yerli projeler pek fazla tutulmuyor sizin proje biraz farklı görülüyor şimdilik biraz bekleyip piyasalardan nasıl sonuç alacağı beklenmeli bence
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 09, 2018, 04:04:23 PM

Hocam proje için teşekkürler ama yerli projeler pek fazla tutulmuyor sizin proje biraz farklı görülüyor şimdilik biraz bekleyip piyasalardan nasıl sonuç alacağı beklenmeli bence

Teşekkür ederim. Her iki konuda da haklısınız.
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 22, 2018, 01:56:07 PM

ALdiyo ya bayramda tatil yok.

Hiç bir şartsız 200 ALD dağıtımımız devam ediyor. Detaylı Bilgi için tıklayınız

Herkese mutlu bayramlar

Telegram Grubumuz

ICO Tanıtım Sitemiz

Misyon Bildirgemiz

“Kaçırırsan Karışmam”

Bitcointalk forumundaki ALDiyo ICO ile ilgili diğer gönderileri ve kullanıcıların yorumları ile ALdiyo’nun cevaplarını incelemek isterseniz :
1- https://bitcointalk.org/index.php?topic=4818785.0
2- https://bitcointalk.org/index.php?topic=4855506.0

Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
August 23, 2018, 10:26:25 AM

Aha YERLİ VE MİLLİ dedi kaçın, uzak durun.

Pardon 25 senedir hangi işlerin içindesiniz? Sadullahın söylemi gibi söylemler. Hadi bide 10k ile girdim ex ile 1milyar yapıp 20k da bozdurdum deyin birde tam olsun.

...
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 23, 2018, 11:09:29 AM

Aha YERLİ VE MİLLİ dedi kaçın, uzak durun.

Pardon 25 senedir hangi işlerin içindesiniz? Sadullahın söylemi gibi söylemler. Hadi bide 10k ile girdim ex ile 1milyar yapıp 20k da bozdurdum deyin birde tam olsun.

Başlığınız çok iyi bir söylem değil bizce. Biz ülkemize, insanlarına ve geleceğimize güveniyoruz ve bununla keyifleniyoruz. Size de tavsiye ederiz.

25 senedir internet piyasasında neler yaptığımızı görmek isterseniz Misyon Bildirgemiz'deki ilgi bölümleri okumanızı ve Linkedin profilimize göz atmanızı öneririm.

Bahsettiğiniz başarı söylemlerini bugüne kadar dile getirmeyi çok isterdik tabii ki. Ancak bunları konuşabilmek için önce çok çetin deneyim aşamalarından ve oldukça masraflı başarısızlık engellerinden geçmek gerektiğini biliyoruz. Bizler çok ağır tecrübelerle de olsa artık bu aşamaları tamamladığımızı düşünüyoruz. Yakın gelecekte bu tür bir söylemde bulunursak sizi de hatırlayacağımızı bilmenizi isteriz. Sevgilerimizle

Hiç bir şartsız 200 ALD dağıtımımız devam ediyor. Detaylı Bilgi için tıklayınız

http://ico.aldiyo.com

Pages: [1]
  Print  

Jump to: