Bitcoin Forum
May 10, 2024, 10:25:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: waves wallet e nasıl girilir ? 570 dolar çöp olmasın :(  (Read 248 times)
halitarzupinar (OP)
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
August 09, 2018, 05:05:03 PM
Last edit: August 09, 2018, 05:33:54 PM by halitarzupinar

waves airdrobuna girmiştim bugün baktım 564usd lik coin gelmiş ama problem şu ki hesabıma giremiyorum. 15 kelimelik seed vermişti onu girmiyorum https://waveswallet.io adresine ama başka bi cüzdan adresi çıkıyor ilk bana verdiği adres çıkmıyor,
1715379921
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715379921
Reply with quote  #2

1715379921
Report to moderator
1715379921
Hero Member
*

Ignore
1715379921
Reply with quote  #2

1715379921
Report to moderator
1715379921
Hero Member
*

Ignore
1715379921
Reply with quote  #2

1715379921
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715379921
Hero Member
*

Ignore
1715379921
Reply with quote  #2

1715379921
Report to moderator
1715379921
Hero Member
*

Ignore
1715379921
Reply with quote  #2

1715379921
Report to moderator
1715379921
Hero Member
*

Ignore
1715379921
Reply with quote  #2

1715379921
Report to moderator
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 09, 2018, 08:24:29 PM

waves airdrobuna girmiştim bugün baktım 564usd lik coin gelmiş ama problem şu ki hesabıma giremiyorum. 15 kelimelik seed vermişti onu girmiyorum https://waveswallet.io adresine ama başka bi cüzdan adresi çıkıyor ilk bana verdiği adres çıkmıyor,
15 kelimelik seed doğru ise ulaşırsınız bi şekilde. Boşluklara dikkat edin, sonda boşluk olmasın, copy paste yapmayın manuel yazın öyle deneyin.
Hatalı ise seed zaten gitti gider.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 09, 2018, 08:29:06 PM

564 dolarlık hangi coin gelmiş acaba merak ettim. onu da yazsaydınız iyi olurdu. seedlere dikkat etmek lazım, kesinlikle bir yerde boşluk falan bırakmışsınızdır. kopyala yapıştır yaptıktan sonra genelde son bölümde 1 karakter boşluk falan kalabilir. böyle bir durumda o boşluğu silerseniz ilk adresiniz çıkabilir. bunun dışında başka bir hata olduğunu sanmıyorum. kesinlikle seedleri yanlış not etmiş olabileceğinizi düşünüyorum. ben genelde  bu tip seedlerin forografını da çekip yedeklerim. daha sağlam oluyor öylesi. tavsiye ederim bundan sonrası için.
ahmedibircan1
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
August 09, 2018, 08:42:55 PM

Birde burdan deneyin hocam https://client.wavesplatform.com/ , konuyu görünce bende kontrol ettim waves hesabımı ama malesef bana çöp tokenler gelmiş inşallah açabilirsiniz walletinizi 500 dolar az para değil hele dolar 5.5 tl iken
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
August 09, 2018, 08:44:19 PM

Ben waves wallette giriş yaptıktan sonra seed ve ayarlar penceresinden pkeyi de alıp saklıyorum, sağlama için iyi oluyor ama dosya birinin eline geçse vay halimize.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 09, 2018, 09:01:57 PM

Viral reklam mı bu?

Bugün bırakın Waves platform altındaki bir token airdropunu, Waves airdropu yapılsa en az 275 Waves'e ihtiyacınız var ki, en son tüm dünyada en iyi makaleyi yazana 100 Waves veriliyordu. Geriye kalan bilindik WavesGo, Simdaq vs zaten onbinlerce verilmesi lazım ki, o da çok zor.

Cüzdana giremediğiniz için 500 $ kaybedeceğinizi sanıyorsunuz, o düşündüğünüz rakamda en iyi ihtimal 1 sıfır eksiktir. Hesaba giremezseniz de çok dert etmeyin.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 09, 2018, 09:08:37 PM

Bende ilk başta böyle oluyordum. Hatta sinir oluyordum. Seed i girince altta çıkan yere kullanıcı adını sonra şifreni gir. Her türlü girer. Önemli olan seed
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 09, 2018, 09:11:46 PM

Viral reklam mı bu?

Bugün bırakın Waves platform altındaki bir token airdropunu, Waves airdropu yapılsa en az 275 Waves'e ihtiyacınız var ki, en son tüm dünyada en iyi makaleyi yazana 100 Waves veriliyordu. Geriye kalan bilindik WavesGo, Simdaq vs zaten onbinlerce verilmesi lazım ki, o da çok zor.

Cüzdana giremediğiniz için 500 $ kaybedeceğinizi sanıyorsunuz, o düşündüğünüz rakamda en iyi ihtimal 1 sıfır eksiktir. Hesaba giremezseniz de çok dert etmeyin.

Hayretler içerisinde okuyordum, yazayım dedim ama siz benden önce yazmışsınız. Eğer waves (ya da başka herhangi bir) coin/token 500 dolarlık airdrop yapsaydı 4-5 tane açılmış konu olurdu. Ya bir karışıklık var ya da token ekibinin fiyatla ilgili bir manipülasyonu söz konusu bence.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
halitarzupinar (OP)
Newbie
*

View Profile
August 09, 2018, 11:59:29 PM

564 dolarlık hangi coin gelmiş acaba merak ettim. onu da yazsaydınız iyi olurdu. seedlere dikkat etmek lazım, kesinlikle bir yerde boşluk falan bırakmışsınızdır. kopyala yapıştır yaptıktan sonra genelde son bölümde 1 karakter boşluk falan kalabilir. böyle bir durumda o boşluğu silerseniz ilk adresiniz çıkabilir. bunun dışında başka bir hata olduğunu sanmıyorum. kesinlikle seedleri yanlış not etmiş olabileceğinizi düşünüyorum. ben genelde  bu tip seedlerin forografını da çekip yedeklerim. daha sağlam oluyor öylesi. tavsiye ederim bundan sonrası için.

Hocam 50k küsür wagerr gelmiş yanlışım varsa düzeltin cüzdanım bu 3PAsx3jjVkbMVwsC4TTFYEFdb9taP8sWxDi
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
August 10, 2018, 12:17:15 AM

Hocam 50k küsür wagerr gelmiş yanlışım varsa düzeltin cüzdanım bu 3PAsx3jjVkbMVwsC4TTFYEFdb9taP8sWxDi

Wallet'a giremeden bunun 500 küsür dolar ettiğini nasıl gördün peki?

Ayrıca baktım waves explorer'dan http://wagerr.ga yazıyor. Scam oluyor waves platform'da o assetler. Genelde o siteye girip cüzdanın pv key'ini istiyor veya phishing yapıyorlar.

İyi ki girememişsin wallet'a gerçi cüzdanında bişey görünmüyor çalacakları.
alfredobitcoin11
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 2

View Profile
August 10, 2018, 12:41:23 AM

Bende girip baktım bu başlığı görünce heyecanla ama walletimi görünce maleseg heyecanım uzun sürmedi üstteki arkadaşın dediği gibi gelen tokenleri çoğu reklam amaçlı yada pishing amaçlı bir iki tanesinin sitesine girince bile google chrome tarafından giriş engellendi...
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
August 10, 2018, 05:14:27 AM

Waves valetine gelipte çok sağlam bir para bırakan airdrop görmedim daha. Hatta bu güne kadar 3 kez waves airdrobuna katıldım. Onlarda tamamen scamdan başka bişey değil.
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
August 10, 2018, 05:33:31 AM

Waves demek pişmanlık demektir.
halitarzupinar (OP)
Newbie
*

View Profile
August 10, 2018, 07:28:59 AM

Wallet'a giremeden bunun 500 küsür dolar ettiğini nasıl gördün peki?

Ayrıca baktım waves explorer'dan http://wagerr.ga yazıyor. Scam oluyor waves platform'da o assetler. Genelde o siteye girip cüzdanın pv key'ini istiyor veya phishing yapıyorlar.

İyi ki girememişsin wallet'a gerçi cüzdanında bişey görünmüyor çalacakları.
Hocam blockfolio dan baktım, birsürü de borsaya girmiş,  başka bi coin ile  karıştırdım acaba
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
August 10, 2018, 07:32:08 AM

Girdiğin seed leri düzgün kontrol et en sık karşılaşılan problem herhalde , copy paste yaparken sona boşluk eklemediğinden emin ol.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 10, 2018, 07:48:56 AM

50k değil 500 tane bu birincisi.
O gerçek wager değil fake tokenlerden biri bu da ikincisi.
Waves airdrop'u 500 dolar etmez bu da üçüncüsü Cheesy
En azından son 1 yıldır olanlar etmez.

Buyrun adresinizdeki bakiye
http://wavesexplorer.com/address/3PAsx3jjVkbMVwsC4TTFYEFdb9taP8sWxDi

Bu da diğer explorer dan
http://wavesgo.com/account/3PAsx3jjVkbMVwsC4TTFYEFdb9taP8sWxDi

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
August 10, 2018, 11:29:11 AM

Waves ekibi açıklama yapmıştı uzun bir süre önce, çöp tabir edilen token lar bu aralar cüzdanlara gönderiliyor dikkatli olun diye. Bu gelen token ların genelde bir  url adresi oluyor cüzdanda gözüken. Eğer böyle ise hiç uğraşmayın.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
August 10, 2018, 11:39:14 AM

Aynı çöp airdroplarda zamanında ethereum tokeni olarak yollanıyordu ama etherscan bunları hemen tespit edip spama düşürüyordu ve block explorerde gözükmüyordu aynısınıda waves yapabilir bence yada son 5 aydır yapıkları gibi hiçbirşey yapmayabilirler...
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 10, 2018, 11:54:26 AM

Waves in kendisi ne ki tokenleri iş yapsın. Bana da gelmişti bir sürü ama hepsi çöp. Dün konu dışı bölümünde gördüm. Birisi RTE diye coin çıkartacak galiba. Hemen waves zincirini secmis. Çünkü bedavadan biraz pahalı . Artı iş yapmayan bir zincir
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
August 10, 2018, 01:13:04 PM

Waves in kendisi ne ki tokenleri iş yapsın. Bana da gelmişti bir sürü ama hepsi çöp. Dün konu dışı bölümünde gördüm. Birisi RTE diye coin çıkartacak galiba. Hemen waves zincirini secmis. Çünkü bedavadan biraz pahalı . Artı iş yapmayan bir zincir

Aynen tuttuğun waves $500 dolar etmez platformda üretilen çöp ne edecek belki 5 dolar anca eder. Bu tarz projeler bence ekip ciddi değilse ileride çöpe gider.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: