Bitcoin Forum
May 27, 2024, 06:39:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Onların dolarları varsa bizim de Allahımız var  (Read 267 times)
jopen (OP)
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
August 09, 2018, 11:43:50 PM

Artık gerçekten akıl almıyor. Ya eskiden diyordum bu kadar oyu falan alıyor ya benim bilmediğim bişeyler var amk diye kendimi sorguluyordum. Şimdi bu ne?

Şimdi arkadaş Kuran'ı hatim etmiş birisi , şunu bilmiyor mu? İmanın şartlarından bir tanesi de Kitaplara İnanmak değil mi? Şimdi ALLAH birdir, bunu inkar etmemişimdir hiç zaman. Onlarında ALLAH diye tabir ettikleri TANRI'ları var. (Edit: Şimdi troll herifler çıkacak bak tanrılar demişsin diye, diğer 3 kitap'dan bahsediyorum kıt beyinli embesil) Benim görüşüm Dini sömürenlere karşı olmuştur hep.

Koskoca Cumhurbaşkanı böyle bir açıklama yapması? İnanın yatacak yerleri yok... Hepsinden şikayetçi olacağım yevmü'l-hisâb da...

https://www.cnnturk.com/sm/turkiye/son-dakika-cumhurbaskani-erdogan?utm_content=buffer03a4f&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
August 10, 2018, 01:02:32 AM

allahla kıtapla kandırdıkları kitlelerı oldukca bole salakca acıkla yapacaklardır.gorcez bakalım allahları kurtaracak mı.
sen her seyı sat tarımı bıtır hayvancılıgı bıtır.samanı soganı marulu bıle ithal et ..butun parayı betona yatır sonra allahımız var de asıktır ordan
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 10, 2018, 01:08:59 AM
Last edit: September 22, 2018, 03:51:46 PM by Matthias9515

Türkiye'de iyi niyetli insanlar, yardımsever insanlar enayi yerine konuluyor, bunun dışında insanlarda hala bir orta çağda kalmışlık var, metrobüse binerken sıra olmayı bilmezler, önce inenlerin inmesini beklemezler, kaldırımda yürüyemezler, hatta araba kullanmayı bile bilmezler, yol vermezler, alt tarafı araba kullanacaksın ama her pazar günü oturduğum caddede en az üç yüksek sesli tartışma çıkıyor, adam gecenin üçünde motoru son ses gazlıyor, arabalar kırmızı ışık yanarken bile kornaya basıyor, her şeyi geçtim ülkede cemaatler fink atıyor, insanlar mezhep adı altında batıl inançlara inanıyor, herkes dış güçler vb hayallerle halisünasyon görüyor, hatay'da künefe dagitiliyor adamlar elleriyle künefe yiyiyor hadi karınları aç tamam diyorum denizli'de havlu dagitiliyor millet havluyu alirken birbirini eziyor.

Ülkede sevdiğim tek şey beyti sarma, iskender ve nargile.. Hayatımdan memnunum ama bilemiyorum büyüdükçe bu ülkenin bana uygun olmadığını düşünmeye başladım. Üniversiteden mezun olduğum anda Türkiye'de aylık 10 bin lirayı, Romanya gibi düşük-orta düzey bir avrupa ülkesinde aylık 5 bin liraya bok temizlemeyi tercih ederim.

bu ülkede millet 1600 liraya toprağın altına giriyor la? öldüklerinde de fıtrat deniyor.

siyasetçiler, şeyhler mersodan inmezken ben 1600 liraya milkshake içmem.

böyle kültürsüz ülke yok, kadın görünce 10 dk kitlenirler, göte göt demez büyütürler, ilk defa görmüş gibi hayale kapilirlar, hiçbir şeyi tadında bırakmazlar atatürk bizi kandırmış biz ne atatürk'ü hakediyoruz, ne asiliz, ne kültürlüyüz, ne zekiyiz, ne ahlakliyiz. Atatürk bize latin alfabesini itelemeseydi insan bile değilmişiz lan biz ne beter bir milletmişiz amk. istanbul'da denize giren 1 kiz başına 30 dikizci erkek düşer. bu insanlar içimizden, birilerinin abisi babasi vs. ulkede pedofili almis basini gitmis, taciz tecavuzu de geçtim aşırı derecede ensest eğilim var, ensesti de geçiyorum belli bir kesimde  osmanli'dan kalma rezil bir oğlancilik külturu var.

yazarken utaniyorum ama 90lardan sonra ülke bok.

vay aq başimiza tas yagacak peygamberler araplara değil bize gönderilse yeridir.
gorkem19888
Full Member

View Profile
August 10, 2018, 01:13:45 AM

aynen arkadas.ülke yasanmaz hale gelmek uzere.twitterda hala gerızzekalılar dolar 10 tl olsun vatanımız yerınde dursun dıo.be mal dolar 10 tl olsa aclıktan vatanını degıl karını kızını bıle satarsın  .allah kımseyı aclıkla terbıye etmesın ama ınsallah doalr en yuksek sevıye neyse oraya cıksın bu fakırlerın zengınlerden cok korudugu akepe sayesınde aclıktan gebersınler.belkı adam olurlarrrr
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
August 10, 2018, 03:50:44 AM

Bu kanıda olanlara gelsin , Allah'ınıza kurban o zaman  Smiley

Haa dolar 5.60 ath yaptı bu arada, gözünüz aydın.İstiyorsanız dolarlarınızı yakmaya başlayabilirsiniz.Fakat önümüz kış, o zaman yakın da bir faydası olsun.
ht_turk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile WWW
August 10, 2018, 09:49:51 AM

Sıkıştıkları yerde, Allah din kitap peygamber. Bizim halkımız mal nasıl olsa inanıyor böyle şeylere. Doları 6.20 lira gördüm ya 10 lira olsun yine ses seda çıkmaz.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 10, 2018, 10:01:29 AM

zalimin zulmü varsa sevenin allahı var desede olurmuş.din bizim en zayıf noktamız adamlarda bunu kullanmayı biliyorlar.allah kitap vs diyip halkı uyutup ceplerini dolduruyorlar.bunu bir akp'liye anlatamazsın çünkü bunlar hep ameriganın oyunu.amk sanki ülkede ekonomiden anlayan adam kalmamış gibi gidip damadını ekonomi bakanı yaptı.yakında kur 10 lirayı görürse şaşırmam
ront
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
August 10, 2018, 10:04:19 AM

zalimin zulmü varsa sevenin allahı var desede olurmuş.din bizim en zayıf noktamız adamlarda bunu kullanmayı biliyorlar.allah kitap vs diyip halkı uyutup ceplerini dolduruyorlar.bunu bir akp'liye anlatamazsın çünkü bunlar hep ameriganın oyunu.amk sanki ülkede ekonomiden anlayan adam kalmamış gibi gidip damadını ekonomi bakanı yaptı.yakında kur 10 lirayı görürse şaşırmam

hala farkedemedi damadını hiç kimsenin umursamadığını. Eskiden mehmet şimşek hangi ortamda olursa olsun bir açıklama yapınca dolar bir nefes alırdı piyasa bir rahatlardı. Bu damat konuşunca piyasa ya hız kesmeden devam ediyor ya da daha da hızlanıyor. O açıklamayı ben çıkıp yapsam belki de piyasada daha çok etki uyandırır.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 10, 2018, 02:01:50 PM

dolar az önce 6.85 i gördü bu amına koduğumun aptalları halen tehlikenin farkında değil
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
August 10, 2018, 02:20:42 PM

hergün Allah'a dua edip yatağından çıkmayan insanlar gibiyiz. bizim Allahımız var Allaha inanıyoruz yardım edecektir bize. Aynen öyle bekleyelim az daha belki yardım eder.
gorkem19888
Full Member

View Profile
August 10, 2018, 02:27:37 PM

eder eder o ole soledı dolar bugun nerdeyse 1 tl arttı yardım edıyor ama tam tersıne Cheesy
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
August 10, 2018, 02:35:22 PM

Bir dindar olarak din milletin afyonudur dedikleri zaman kızıyordum. dine bu şekilde laf atamazsınız diye ama doğruya doğru. Yanlış ellerde din tamamen bir afyon etkisi yaratıyor işte. Din, Allah, kitap diye diye ne hale getirdiler bizi ona rağmen hale aynı şekilde hatta daha fazla bağlılar bunlara.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
canpare
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 3

View Profile WWW
August 10, 2018, 03:47:06 PM

Bunu duyan Amerika bir anda ooo my God dedi ve biz kimlerle uğraşıyoruz lan kendimize bir çeki düzen vermeliyiz dediler. Geri adımlar çok yakında atılır.
whatupos2
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
August 11, 2018, 12:00:26 AM

Twitter'dan başlatılan Salavad zinciri ile RT edilerek destek verilen açıklama. Allah'ın da işi gücü yok TL satın alacak yatırım yapacakta dolar düşecek.
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
August 11, 2018, 09:08:37 AM

Allah'ı bari bu kirli oyunlarınıza alet etmeyin ya. tarikatçıların din adı altında çocuklara tecavüz etmelerinden hiç bir farkı yok. bunlar da din ile bütün millete tecavüz ediyorlar.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
frayer95
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
August 11, 2018, 09:57:12 AM

Doların patlaması siyasi olaylardan dolayı gençler , adamlar stratejisi ekonomimizi batırmak.Tüm bunlar o tutuklu adamın salınması için düzenlenmiş oyunlar.Ama bize sökermi gardaş laa...
srd22
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
August 11, 2018, 10:37:21 AM

Doların patlaması siyasi olaylardan dolayı gençler , adamlar stratejisi ekonomimizi batırmak.Tüm bunlar o tutuklu adamın salınması için düzenlenmiş oyunlar.Ama bize sökermi gardaş laa...

Evet kardeşim aynen öyle. almanya, ameriga, israil, ingiltere, fransa yıllardır sadece bizim ekonomimize oynuyorlar. Başka hiç bir şey umurlarında değil onların. sırf türkiyeyi bitirebilmek için dünyayı yakarlar öyle ant içmişler.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
August 11, 2018, 11:31:39 AM

Emin olun o adamlar bizim Kuranda yazanları daha çok yerine getiriyor nasıl ? Söyle Kuranda der ki benim yaptıklarımı anlamaya çalışın, (nasa uzayı evreni anlamak için bilim gelistirir) aklınızı kullanın der (bizimkiler bir gün ambargo yaptırılabilir,biz dışa bağımlığı azaltalım demez gider saray yapar dış borcunu arttırır) sonra çaresizce bizim Allahımız var der şimdi Allah sana ne yapsın ?
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
August 11, 2018, 11:46:11 AM

Emin olun o adamlar bizim Kuranda yazanları daha çok yerine getiriyor nasıl ? Söyle Kuranda der ki benim yaptıklarımı anlamaya çalışın, (nasa uzayı evreni anlamak için bilim gelistirir) aklınızı kullanın der (bizimkiler bir gün ambargo yaptırılabilir,biz dışa bağımlığı azaltalım demez gider saray yapar dış borcunu arttırır) sonra çaresizce bizim Allahımız var der şimdi Allah sana ne yapsın ?

israf yapmayın, ama yaparız. oku, ama okumak araştırmak yerine neyle uğraştığımız belli. ilim çinde olsa bile gidip alın, bizim ne ilimle ne bilimle işimiz var. hırsızlık, kul hakkına girmek en büyük günahtır ama bizde bal tutan parmağını yalar diye bir söz bile var. Rivayetlere göre Hz Ömer devlet işi yaparken ayrı mum evinde kendi işleriyle uğraşırken ayrı mum yakarmış ama bizimkiler sadece kendilerini değil bütün eşini dostunu devletin imkanlarından faydalandırır.

gerçekten Allah'ımız var da biz onun kurallarına göre mi yaşıyoruz?
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
August 12, 2018, 11:06:26 PM

peki ya onların tanrısı gerçek tanrıysa?

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: