Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:55:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Coinex-Bitmain yatırımıyla kurulmuş ve traderlara her gün ödül dağıtan exchange  (Read 151 times)
Ocbhd (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
August 10, 2018, 11:52:48 AM
Last edit: August 10, 2018, 04:01:09 PM by Ocbhd

Coinex-ViaBTC’nin kurduğu,Bitmain’in yatırım yaptığı bir borsa.Coinmarketcap’de Bitcoin Cash hacimleriyle 1 numaradalar ve toplamda bu dar piyasada bile yüzlerce trade seçenekleriyle 300 Milyon $ + hacimleri var.Günlük en az 1500 Bitcoin Cash değerinde olan kazançlarının %80ini üyelerle paylaşıyorlar ve bunu her gün dağıtıyorlar.Yani trade ettiğiniz hacime göre her gün ödemenizi alıyorsunuz.Güzel olan şu,bu ödemeyi CET isimli kendilerinin arz ettiği coin ile yapıyorlar.CET coinlerinize bir de faiz veriyorlar ki aylık %15 civarında seyrediyor şu anki oranlarla.Durduğu yerde de büyüyor CET.Zaten bu Coinex çılgın atmaya başlayınca CET geçen aydan beri x28e kadar prim yaptı.şu an 5-6 cent civarında ve bir de coin burn yapacağız diyorlar.Gideceği yerin sonu yok.Trade komisyonu olarak kullanılıyor ve ileride gas olarak da kullanılacak.Coinex daha da büyüdükçe bugünden itibaren kazanmaya başladıklarınız da prim yapacaktır.Ya ben bu Binance ve BNB olayını nasıl kaçırdım diye üzülen varsa özellikle buyursun.Ben onlardan biriyim ve Coinex'e çok inanıyorum.Herkese hayırlı kazançlar,umarım faydası olur.
Aşağıdaki linkte ödüller hakkında güncel bilgileri bulabilir ve üye olabilirsiniz.

https://www.facebook.com/coinex27
1714784118
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714784118
Reply with quote  #2

1714784118
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 10, 2018, 02:04:14 PM

Coinex-ViaBTC’nin kurduğu,Bitmain’in yatırım yaptığı bir borsa.Coinmarketcap’de Bitcoin Cash hacimleriyle 1 numaradalar ve toplamda bu dar piyasada bile yüzlerce trade seçenekleriyle 300 Milyon $ + hacimleri var.Günlük en az 1500 Bitcoin Cash değerinde olan kazançlarının %80ini üyelerle paylaşıyorlar ve bunu her gün dağıtıyorlar.Yani trade ettiğiniz hacime göre her gün ödemenizi alıyorsunuz.Güzel olan şu,bu ödemeyi CET isimli kendilerinin arz ettiği coin ile yapıyorlar.CET coinlerinize bir de faiz veriyorlar ki aylık %15 civarında seyrediyor şu anki oranlarla.Durduğu yerde de büyüyor CET.Zaten bu Coinex çılgın atmaya başlayınca CET geçen aydan beri x28e kadar prim yaptı.şu an 5-6 cent civarında ve bir de coin burn yapacağız diyorlar.Gideceği yerin sonu yok.Trade komisyonu olarak kullanılıyor ve ileride gas olarak da kullanılacak.Coinex daha da büyüdükçe bugünden itibaren kazanmaya başladıklarınız da prim yapacaktır.Ya ben bu Binance ve BNB olayını nasıl kaçırdım diye üzülen varsa özellikle buyursun.Ben onlardan biriyim ve Coinex'e çok inanıyorum.Herkese hayırlı kazançlar,umarım faydası olur.
Aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

https://www.coinex.com/account/signup?refer_code=3xrmh

referanslı link paylaşımı yasak postunu düzelt aksi halde hesabın kapatılır
Ocbhd (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
August 10, 2018, 03:59:27 PM

Aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

https://www.coinex.com/account/signup?refer_code=3xrmh

referanslı link paylaşımı yasak postunu düzelt aksi halde hesabın kapatılır
Teşekkür ederim,başka konularda gördüğüm için bu başlık altında öyle bir imkan olduğunu düşündüm ve şimdi düzeltiyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: