Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:12:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin saadet zinciri  (Read 5309 times)
eozdem (OP)
Full Member

Activity: 227
Merit: 100

View Profile
February 25, 2014, 04:30:16 PM
Last edit: March 04, 2014, 12:55:21 PM by eozdem

Arkadaslar forumda daha once bahsedilmemis oldugunu gordugum icin faydalanmak isteyen arkadaslari bilgilendirmek adina paylasmak istedim. Onemle belirteyim ki bu benim sahsi olarak uzun suredir uye oldugum ve guvendigim bir proje, scam olmasina ihtimal vermiyorum yine de bu benim sahsi gorusum, kendi inceleme ve analizinizi yapip oyle karar vermelisiniz. Projeyi incelemek icin az bir miktar da olsa ingilizce anlayabilmeniz gerekmekte. Fakat ozetlemek gerekirse buyuk bir programci grubun bir araya gelerek projeler olusturmak icin fon toplama calismasi diyebiliriz. Sistem hiyerarsik uyelik yontemi ile calistigindan bir nevi saadet zincirlerine benzerlik gosteriyor, fakat ortada somut uretim vaadedildiginden titan vs gibi zararli ve sonu olmayan bir saadet zinciri degil.

Diger belirtmem gereken bir nokta da proje henuz baslamis durumda degil, ancak yolun yarisindan cok daha fazlasi asilmis durumda, bu nedenle katilim ucreti oldukca uygun. Hatta uye olup uyeliginizi yukseltmezseniz ucret odemeniz bile gerekmiyor, ancak proje basladigindaki ucretsiz uyeligin getirisi de o oranda dusuk olacaktir. Baslamamis olmasina ragmen uyeler reklamlara tiklamak vs gibi islemlerle kucuk getiri birikimleri yapabiliyorlar. Yine de kendiniz iyice inceleyin ve kafaniza yatarsa uye olun derim, uyelik ucreti riske edilebilir bir miktar ve vaatler umut verici.

Dipnot: Kullanici adi ve sifrenizi degistiremiyorsunuz, cunku ileride hesabinizi komple satmaniz da mumkun, hesap satisi icin ongorulen miktarlar istah acici fakat ne kadar gerceklesir simdiden kestirmek imkansiz. Ve yine belirtmek gerekir ki bu orta vadeli bir proje, yani 0.01 BTC yatirip birkac haftada onlarca BTC kazanma niyetinde/hayalinde bir yatirimci iseniz yani scalping tarzi finansal islem tercih eden bir yatirimci karakteriniz varsa kesinlikle size gore degil ...

Sisteme referanssiz uye olmak mumkun degil bu nedenle katilmak isteyenlerin kullanabilmesi icin referansli link paylasiyorum ;

http://www.bitbillions.com/

BTC: 3CK57YEqbkQNAj9UetrK2S2WpBEe8rke4J
Telegram : EttercapDb
1715375524
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715375524
Reply with quote  #2

1715375524
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715375524
Hero Member
*

Ignore
1715375524
Reply with quote  #2

1715375524
Report to moderator
1715375524
Hero Member
*

Ignore
1715375524
Reply with quote  #2

1715375524
Report to moderator
murat131
Newbie
*

Activity: 73
Merit: 0

View Profile
February 25, 2014, 08:31:17 PM

Bildiğin saadet zinciri işte. Referanssız üye olamıyorsunda, şu anki katılım ucuzda, üstüne para koyda daha yukarı çıkta. Bu esnada adamlar için tonlarca çalışda ve üstüne 0,01 btc verde ve haftada daha fazla btc kazanda. Senin yazının son kısımlarında dediğin gibi sadece "umut verici vaatler" anladığım kadarıyla sen sisteme çoktan girmişsin. hayırlı uğurlu olsun. Bildiğin adam düzen saadet zinciri.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 25, 2014, 08:42:04 PM

hemşerim siparişle mi veriyorlar sizi Grin
teslacon
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
February 25, 2014, 10:22:58 PM

bi bu eksikti. saadet miş zincirmiş. yaw gece gece adamı hasta etmeyin de gidin işinize.
ben böyle zincirli zincirsiz saadetin içine...
eozdem (OP)
Full Member

View Profile
February 26, 2014, 09:32:50 AM
Last edit: February 26, 2014, 12:14:55 PM by eozdem

Bildiğin saadet zinciri işte. Referanssız üye olamıyorsunda, şu anki katılım ucuzda, üstüne para koyda daha yukarı çıkta. Bu esnada adamlar için tonlarca çalışda ve üstüne 0,01 btc verde ve haftada daha fazla btc kazanda. Senin yazının son kısımlarında dediğin gibi sadece "umut verici vaatler" anladığım kadarıyla sen sisteme çoktan girmişsin. hayırlı uğurlu olsun. Bildiğin adam düzen saadet zinciri.

ben de camiye yardim topluyorlar demedim zaten, konu basligi bile saadet zinciri.

Diger, fikri olan ama beyni olmayan iki trole cevap bile yazmiyorum

Ataberk2000
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
March 04, 2014, 11:46:24 AM

Hata olabilirmi acaba kabul etmiyor. Linke tıklayınca sadece referans ile üye kabul ediliyor diye uyarı veriyor.
hostmaster
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

View Profile WWW
March 04, 2014, 11:47:05 AM

isim çok yanlış olmuş bence. çok itici geldi.
eozdem (OP)
Full Member

View Profile
March 04, 2014, 12:56:26 PM

Hata olabilirmi acaba kabul etmiyor. Linke tıklayınca sadece referans ile üye kabul ediliyor diye uyarı veriyor.

Referanssiz uye olunamadigini not etmis olmama ragmen moderator tarafindan farkedilmeden link editlenmis sanirim, gerekli duzenlemeyi yaptim, ustteki linke tiklayarak uye olabilirsiniz.

eozdem (OP)
Full Member

View Profile
March 04, 2014, 12:57:31 PM

isim çok yanlış olmuş bence. çok itici geldi.

evet , aslinda tam olarak saadet zinciri degil kazan-kazan sistemi denilebilir fakat konunun icerigi okununca daha net anlasilacaktir sanirim.

murat131
Newbie
*

View Profile
March 06, 2014, 04:45:17 PM

Konu başlığını açan arkadaş. Saadet zinciri nedir, şekilleri nedir. Bir araştır istersen. Bildiğin saadet zinciri bu. Hiçte kazan -kazan olayı değil bu. Kazıklayan kazıklayana olayı bu. Bu tarz işlere karışacaklar. En azından detaylı ansiklopedik, bilimsel makale vs okumak istemiyorlarsa, en azından "saadet zinciri ekşi sözlük" yazın google. ekşi sözlük gibi dandik bir kaynakdaki bilgiler bile zaten uyanmanızı sağlamıyorsa. Diyecek laf yok. Girdiğiniz yola jet hızıyla girin. Saygılar sevgiler. ( insani görevim bu kadar maalesef )
calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
March 06, 2014, 06:16:03 PM

Konu başlığını açan arkadaş. Saadet zinciri nedir, şekilleri nedir. Bir araştır istersen. Bildiğin saadet zinciri bu. Hiçte kazan -kazan olayı değil bu. Kazıklayan kazıklayana olayı bu. Bu tarz işlere karışacaklar. En azından detaylı ansiklopedik, bilimsel makale vs okumak istemiyorlarsa, en azından "saadet zinciri ekşi sözlük" yazın google. ekşi sözlük gibi dandik bir kaynakdaki bilgiler bile zaten uyanmanızı sağlamıyorsa. Diyecek laf yok. Girdiğiniz yola jet hızıyla girin. Saygılar sevgiler. ( insani görevim bu kadar maalesef )

kendim ekşide yazarım, ekşiyi, kullanıcısını, yazarını genel olarak hiç sevmem ancak açık bi şekilde belirtebilirim ki ekşisözlük sizin piyasada gerçek bilgi diye gördüğünüz şeylerin alayından daha gerçek ve saf bilgi sunar. yani bilgi almak için bir ansiklopediden daha iyidir diyebilirim.

sadece bunu belirtmekti amacım. iyi akşamlar:)

selamlar olsun.
eozdem (OP)
Full Member

View Profile
March 06, 2014, 10:15:57 PM

sen saadet zinciri uzmani misin bilmiyorum ama, hem beni anlamadigim bir projeye katilmakla itham ediyorsun, hem de insanlari yanlis yonlendirmekle. Ingilizcen ne seviyede bilmiyorum fakat 3 secenek var, ya siteye hic girmemissin ve sistemi incelememissin, ya ingilizcen yok veya yeterli degil konuyu anlamamissin, ya da direkt can sikintisindan bos bos yazi yazmis olmak icin yaziyorsun ve yazinin sonunda da insani gorev deyip halk kahramanligina soyunuyorsun. Engin bilginle bizleri aydinlatir misin, ucretsiz uyelerin bile proje basladiginda kar payi alacagi ve isteyenlerin $30 odeyerek ust seviye uye olma seceneklerinin oldugu bir sistemde kimin kimi ne kadar kaziklayabilecegini?

murat131
Newbie
*

View Profile
March 07, 2014, 11:19:59 AM

Arkadaşım sisteme ücretsiz giriliyorsa, ve para alıyorsan çok amaaaa çok hooooşşş. ( Ama hiç kimse bunu yapmaz. Karşılıksız bedavaya sadece deliler para saçar )
Amaaaaaa 30 dolar verip üst seviyeye geçde, refaransla üye eklede. BU BİLDİĞİN PONZİ. anlayaman bildiğin ( üslubum bazı kişilerce ağır olmakla itham edildiği için ) ............ diyorum.

Calligrapher. Ekşi sözlük ile ilgili yazdıklarına katılıyorum. Bazen bir çok kaynağa göre doyurucu oluyor. En azından halkın anladığı dilden anlattığı için. Bilimsel makelelere vs. kıyaslarsan maalesef kaliteli, güvenilir bir kaynak olmuyor.

İngilizcesi iyi olanlar ponzischeme com adresine girirek dündayadaki bir çok ponzi saadet zincirini detaylarıyla araştırabilirler. Evet ben ponzi scheme ustasıyım. Smiley
eozdem (OP)
Full Member

View Profile
March 11, 2014, 02:07:15 PM
Last edit: March 11, 2014, 03:04:48 PM by eozdem

Arkadaşım sisteme ücretsiz giriliyorsa, ve para alıyorsan çok amaaaa çok hooooşşş. ( Ama hiç kimse bunu yapmaz. Karşılıksız bedavaya sadece deliler para saçar )
Amaaaaaa 30 dolar verip üst seviyeye geçde, refaransla üye eklede. BU BİLDİĞİN PONZİ. anlayaman bildiğin ( üslubum bazı kişilerce ağır olmakla itham edildiği için ) ............ diyorum.

Calligrapher. Ekşi sözlük ile ilgili yazdıklarına katılıyorum. Bazen bir çok kaynağa göre doyurucu oluyor. En azından halkın anladığı dilden anlattığı için. Bilimsel makelelere vs. kıyaslarsan maalesef kaliteli, güvenilir bir kaynak olmuyor.

İngilizcesi iyi olanlar ponzischeme com adresine girirek dündayadaki bir çok ponzi saadet zincirini detaylarıyla araştırabilirler. Evet ben ponzi scheme ustasıyım. Smiley

halen incelememekte israr edip ponzi demen ne ustasi oldugunu acikliyor zaten, okuyanlarin takdirine birakiyorum. Size kalsa bitcoin bile ponzi ...

eozdem (OP)
Full Member

View Profile
March 18, 2014, 08:11:34 AM

reklam tiklamalarindan ilk odememi aldim, scam diyen arkadaslarin bilgisine

eozdem (OP)
Full Member

View Profile
August 06, 2014, 11:55:22 AM

Cok faydali bir webinar yayinlandi, son 1600 co-founder hesabi kaldi ...

http://youtu.be/1wj9-8bj69U

eozdem (OP)
Full Member

View Profile
December 03, 2014, 04:14:18 PM

Arkadaslar an itibariyle sadece satilik 713 co-founder hesabi kaldi. Ustelik sirket CEO'su onumuzdeki yilbasina kadar (1 Ocak 2015) satilmamis olan co-founder hesabi kalirsa hepsini kendi satin alarak Matrixi baslatacagini acikladi. Firsati kacirmamak icin uye olup hesabinizi co-founder leveline yukseltin.

dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
December 03, 2014, 04:54:40 PM

Arkadaslar an itibariyle sadece satilik 713 co-founder hesabi kaldi. Ustelik sirket CEO'su onumuzdeki yilbasina kadar (1 Ocak 2015) satilmamis olan co-founder hesabi kalirsa hepsini kendi satin alarak Matrixi baslatacagini acikladi. Firsati kacirmamak icin uye olup hesabinizi co-founder leveline yukseltin.

Bir sene oldu nerdeyse, daha başlamadı mı bu proje Smiley
eozdem (OP)
Full Member

View Profile
December 03, 2014, 04:56:51 PM

Founder ve co-founder hesaplarinin satisi tamamlanmadan baslamayacakti zaten. Scam olmadiginin baska bir kaniti bence  Wink

dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
December 03, 2014, 08:11:31 PM

Founder ve co-founder hesaplarinin satisi tamamlanmadan baslamayacakti zaten. Scam olmadiginin baska bir kaniti bence  Wink
İnşallah, bol kazançlar size Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: