Bitcoin Forum
May 24, 2024, 09:23:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Hardcap yapan icoların içler acısı hali ! ICO'lara girerken bir kez daha düşün !  (Read 978 times)
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
August 11, 2018, 05:04:51 PM

Piysasada kendini ispatlamış köklü olan projeler fiyat olarak sürünürken yeni çıkanlardaki düşüşe şaşmamak lazım bana göre bu ICO projelerinden kaynaklı değil devam eden düşüş trendi ile alakalı.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 11, 2018, 05:54:45 PM

Oldum olası icolardan uzak durmuşum dur. Çoğunlugu iş yapmıyor. %90 i zaten çöp oluyor . En güzeli borsaya girince oradan alıp satmak
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
August 11, 2018, 06:10:14 PM

maalesef boğayı da sktr et hadi piyasa düzelemediği için hiçbişey değerlenemiyor...sürekli salak bi düşüş trendi var.... +%10 u görse satıp kaçacak aç köpekler doldurmuş heryeri
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
August 11, 2018, 06:17:42 PM

Aynen öyle üç beş kuruş kazandı mı satıyor insanlar artık hele presalede girenler, piyasada korku hakim olunca sonuç da böyle oluyor kimse elde bişey tutmuyor anında geri bitcoine döneyim mantığındalar.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
August 11, 2018, 06:27:06 PM

Shivom listede yok ama en büyük hayal kırıklıklarından biri oldu.

Bitcoin olarak ROI oranı 0.10 an itibariyle. Bu da 1000 dolar yatırım yapan birinin, şu an elinde 100 doları var anlamına geliyor. Rahatlıkla hardcap'e ulaşan projeler bu haldeyse, ICO sürecinde yatırım yaparken 2 kere değil 22 kere düşünmek gerektiğini söylemeye gerek bile yok ama hype rüzgarına kapılınca insan hatalı kararlar verebiliyor.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
August 11, 2018, 06:36:31 PM

İcolara hiç katılmadım fakat bountylere katılıyorum.Piyasada durum içler acısı birbirinin kopyası yada rakibi onlarca proje ve sulandırılan ortam. Bu kadar karmaşanın içinde bir kaç kaliteli projeninde hakkın yeniyor.

Eskiden Ethereum, Litecoin, Dash, Monero mu hold yapalım derken piyasanın çivisi çıktı markete bakınca bile kafası karışıyor insanın.

RaltcoinsB (OP)
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
August 11, 2018, 06:37:47 PM

Shivom listede yok ama en büyük hayal kırıklıklarından biri oldu.

Bitcoin olarak ROI oranı 0.10 an itibariyle. Bu da 1000 dolar yatırım yapan birinin, şu an elinde 100 doları var anlamına geliyor. Rahatlıkla hardcap'e ulaşan projeler bu haldeyse, ICO sürecinde yatırım yaparken 2 kere değil 22 kere düşünmek gerektiğini söylemeye gerek bile yok ama hype rüzgarına kapılınca insan hatalı kararlar verebiliyor.

Hocam onun gibi onlarca proje var onlarca şirket var hepsini bu listeye alsam epey uzar diye almadım açıkçası ama dediğinizde haklısınız çok fazla umut vaadeden bir projeydi ama şuan oda içler acısı durumda umarız yakında tekrar yükseliş başlar

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
August 11, 2018, 06:39:44 PM

hangi akla mantığa icolara yatırım yapılıyor onu kestiremiyorum. pump piyasasında olsak hadi neyse de. ne alırsan al, borsaya giriyor bakıyorsun bitcoin geriliyor, yok bir hacker borsayı hackliyor, yok secden birisi çıkıp tweet atıyor, piyasada paso kırmızıları görüyoruz. parada kalsa daha çok kar yapar.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
August 11, 2018, 06:40:57 PM

düşmeye gelince resmen dibi boyluyor ama yükselmeye gelince ne hikmetse gerekli ilgiyi görüp pat diye yüzde 20 artmıyor. şuan birileri cebini dolduruyor artık ona inanıyorum
lakzo
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
August 11, 2018, 08:59:00 PM

ne yapacağız bilmiyorum artık.bu mevsimde icolara girilmez.pazartesi airblock var o da zarar yazarsa anlayınki hiçbişeye girilmez.ama gelecek 10xli günler.Smiley
neblpr
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
August 11, 2018, 09:28:30 PM

Piyasada genel sorundan kaynaklaniyor aslinda. Dunyadaki durumla da alakali, buyuk yatirimci karini alip gitti piyasadan. Tekrar gelirler ama zamani bilinmez
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
August 11, 2018, 09:53:46 PM

Bu yıl zaten ico dan sonra kendini katlayan coin sayısı iki elin parmaklarını geçmez. Görüyoruz yani içler acısı resmen. Zaten şuan bir çok ico para bile toplayamiyor. Hem piyasadan dolayı hemde yatırımcılar kendilerini riske atmak istemiyor. İco da alıyorsun 1 e. Borsaya satıyorsun 0.5 e ne anladım ben bundan.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
August 11, 2018, 10:14:51 PM

Bilgimde yok paramda yok icoya yatırıcak girenlerin halini görüyoruz hepsi pert olmuş malesef geçmiş olsun herkese hepsi zarar yazmış nerdeyse 2 tane sağlam duruyor onlarda sağlam coinlerdi şu sıralar icolar cidden çok sıkıntılılar.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
August 12, 2018, 08:30:35 AM

Scamm baba token hiçbir işe yaramıyor bunu ico yapan adamlar da biliyor ama sırf para toplamak için işin içine bir de token sokuyolar.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
August 12, 2018, 08:39:44 AM

Bana kalırsa mevcut durum sadece konjonktürel. Bitcoin toparlandığında hepsi ICO fiyatlarının üstüne çıkar bunların. Sadece acil ihtiyaç olabilecek paranızı yatırmayın. Yoksa güvendiğiniz projeye yatırım denenebilir. Asgari ücretli biri zaten zor katılır bu piyasaya keşke katılabilse.
coinfinder000
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

Swipe

View Profile
August 12, 2018, 08:42:31 AM

UniBright , mossland , hycon ve spindle' ye girdim hepsi zarar . 2019 birinci çeyreğe kadar bekleyebilirim sonra zararınada olsa satacağım .

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
August 12, 2018, 03:42:42 PM

icodan parayı toplayanlar gününü gün ediyor. borsa ile anlaşır, anlaşamaz dandik borsada bile olsa yerini alır ama işte yatırımcı istediği karlı parasını katlama gibi durumlara ulaşması ilk posttaki tabloya bakarak mümkün olmadığı ortada. kar yapan göremedim ben. yani neden hala icolara katılırsın bilmem.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 12, 2018, 04:01:56 PM

ICO'ya girmeyi düşünen kaldımıda bir kez daha düşünelim, bu piyasada ICO yatırımı olası zarara bile bile lades çekmek olur, ileride belki düşünürüm.
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
August 12, 2018, 06:26:50 PM

Son dönemde icolar çok kaybettirdi bunu kabul ediyorum, fakat şu anda yapacağımız bir ico yatırımı tahminen iki ay içerisinde bize geri dönecek. Bu da ekim-kasım dönemine denk geliyor. Geçtiğimiz sene gibi bir sonbahar dönemi görürsek çok para kazanma şansı anlamına gelir Smiley

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
August 12, 2018, 06:31:50 PM

kesinlkle icoılara girerken 10 kez düşünün kumar oldu artık icolarda kazanmak. scamı ayrı dert 10x düşeni ayrı dert
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: