Bitcoin Forum
May 23, 2024, 08:46:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Hardcap yapan icoların içler acısı hali ! ICO'lara girerken bir kez daha düşün !  (Read 978 times)
by24
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
August 14, 2018, 12:29:06 PM

İcolar gerçekten çok kötü son dönemlerde. Artık icolara katılan kişi sayısı da azalacak bu gidişle. Hardcap olması zor diye düşünüyorum bundan sonrası için piyasa düzelene kadar.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 14, 2018, 01:02:15 PM

liste malesef biraz yanıldıcı. mesala orda şu an zarar gözüken phantasma 4x yaptı ath da, nerdeyse maliyetine gözüken quark 20x e yaklaştı ath da(üstelik ico dan bir iki gün sonra). yine orda zarar gözüken birçok ico 1.2x den çıkış fırsatları verdi. nerde çıkacağınızıda bir zahmet siz kestireceksiniz.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
August 14, 2018, 01:36:53 PM

olayı sadece hardcap yapan icoların üstüne yıkmak doğru olmaz çünkü piyasada aynı kaderi paylaşan yüzlerce coin var biraz geniş olalım.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
August 14, 2018, 01:49:17 PM

OneLedger, Atonomi, PChain, Daostack, HeroNode bunların hepsine girdim sadece PChainden 3x alıp çıkabildim diğerleri hep eksi losstalar hico fiyatlarına bile gelemediler halan ama elden bir şey gelmiyor zararınada çıkmak istemiyorum bekleyeceğim bakalım neler olucak ama bu coinlerin pek suçu yok ico tarihleri ayı piyasasının çok kötü dönemine geldir ondan kaynaklı.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
August 14, 2018, 07:16:08 PM

Yukarıda belirtildiği gibi önemli olan nerede çıkılacağını bilmek ve aç gözlü davranmamak. 10x yapan bir coinde daha fazla beklemeyi mantıklı bulmuyorum şahsen. Hiç ico’ya katılmadım ama girip 10x alsaydım, bitcoine geçiş yapıp elimdeki btc miktarını artırmaya çalışmak daha garanti bir hareket olurdu.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 14, 2018, 07:58:47 PM

gerçekten icolar da çok büyük zarar etti, kar eden ico yok gibi bir şey, resmen kötüye gitti piyasa sürekli
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 14, 2018, 08:30:20 PM

Bir spark'a gireyim dedim o da rezil oldu bir aydır borsaya bile cıkmadılar, market duzelene kadar dunyanın en ıyı projesı de olsa gırmeyın ıcoya derım arkadaslar, her turlu kayıp bence icolar.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
August 14, 2018, 08:58:18 PM

hiç icoya girmedim girmeyide düşünmüyorum.artık icolar zaten saatli bomba gibi bir şey.çok kaliteli olanlar bile çöp oluyor.10 kat aşağıdan satılıyor ico sonrası.
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294
Merit: 0

View Profile
August 14, 2018, 09:06:37 PM

hard cap yapan icolar valla bizi bitirdi, scam icolar gibi hepsi çöktü sağlam proje olmalarına rağmen
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
August 15, 2018, 05:55:01 AM

Shivom da listeye eklenebilir.

USD ROI çok önemli bir parametre değil ama ETH ve BTC karşısında çakılmaları çok üzücü. ICO'lar artık al-satçıların elinde ve projelere yönelik bir beklentiden ziyade borsaya açılır açılmaz elden çıkarılmak üzere fonlama yapıyor insanlar. Bu bakış açısının hakim olduğu bir ortamda ICO yatırımı çöpe atılan para demek maalesef.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
August 15, 2018, 05:56:47 AM

İstisna olabilir ama sadece hardcap yapanlar değil tüm icolar, ico değerlerinin çok altında.

batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
August 15, 2018, 06:02:00 AM

ICO'dan yatırım yapan sayılı insan kaldı artık, borsadan neredeyse 10'da biri fiyatta alabileceğini herkes anladı artık.

Community & Social Media Manager
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
August 15, 2018, 09:45:51 AM

Malesef öyle bir süreç içerisine girdik ki kendini kanıtlayabilecek ve geleceğe dair güzel şeyler sunabilecek coinler bile yerlerde sürünüyor umarım biran önce bu durumdan kurtulur hepimiz yolumuza bakarız.

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
August 15, 2018, 09:55:33 AM

Yatırımımın cogu ethereumda ve 1 gecede tl olarak 50k tl kaybettım. Bu nasıl hızlı bir düşmedir anlamıyorum su salak ico takımları sanırım nasıl olsa scamız diye içe beşe bakmadan bozduruyor herhalde.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 15, 2018, 10:32:06 AM

OneLedger, Atonomi, PChain, Daostack, HeroNode bunların hepsine girdim sadece PChainden 3x alıp çıkabildim diğerleri hep eksi losstalar hico fiyatlarına bile gelemediler halan ama elden bir şey gelmiyor zararınada çıkmak istemiyorum bekleyeceğim bakalım neler olucak ama bu coinlerin pek suçu yok ico tarihleri ayı piyasasının çok kötü dönemine geldir ondan kaynaklı.

OneLedger, Atonomi, Daostack, HeroNode bunlarda neyi bekledinki hocam sen. wonderlandaki tomsak  olmalısın sanırım sen ordan biliyorum ico seçme konusundada baya başarılısın. ama başkasının gazına gelip çıkacağın yerde sıkıntı yaşıyorsun heralde. her zaman bir zarar kes koy bende bu %40 dır babam olsa tanımam o zararı görünce çıkarım. sen kendi bildiğini yap başkalarının gazına gelme  Wink
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 15, 2018, 10:37:46 AM

Bu piyasada herkesin güvendiği amiral gemisi olan bitcoinin durumu ortadayken ne olması bekleniyor ben anlamıyorum. Piyasa toparlayınca kendini katlayacaktır onlar da.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
August 15, 2018, 10:39:29 AM

Marketteki daralma ICO lari da olumsuz yonde etkiledi. Hatta bu durum ethereum un bile fiyatini dusurdu. Bu kriz doneminde deger kaybi yasanmasi projelerin kotu oldugu anlamina gelmez, ancak projelerin gelisim hizini yavaslatabilir. Programlarda yasanan aksakliklar da yatirimcilarin moralini bozup guven kaybi yasanmasina sebep olur.
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
August 15, 2018, 12:15:09 PM

İcolar gerçekten çok büyük zarar ettirdi 2018'de. İcoya girmek çok mantıksız artık, 10'da 1 fiyatına almak varken.  200 dolarlık cardstack'ım 16 dolar şu an.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
August 15, 2018, 12:46:47 PM

Hepsi gülüncek haldeler yok böyle bir düüşüş napıyolarda düşüyorlar milleti nasıl skmeyi başarıyolar veriyolar %200 300 bonusları ico suna girenlere giriyor tokenler hepsi böyle oldu malesef çok kötü bir durum ama bu bonus olayıda bitecektir artık yoksa icolar ölür.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
August 15, 2018, 04:19:25 PM

Kimsenin artık parasını kaptırmak istemediği çok belli. Piyasa uzun süredir doğru düzgün giriş olmuyor. Icoların durumu gerçekten çok vahim ve insanların inancı azalıyor gün geçtikçe.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: