Bitcoin Forum
June 25, 2024, 07:40:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Piyasa düşüyor doğrudur ama yüklü alım yapanda var BCH Tek alımda 45.000 adetcik  (Read 183 times)
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
August 11, 2018, 09:36:15 AM

Piyasa düşüyor doğrudur ama yüklü alım yapanda var.Dün Litecoin konusu açtık 60 milyon usd lik LTC almışlarda toplam 5 işlemde.Bugün şöyle bir göz gezdirince bu seferde tek alım BCH yapmışlar yeni hesap cüzdanı.

Alım Tarihi -    2018-08-03 00:53:02    +44,999.99999635 BCH  - $32,996,583[/color]
BCH alım fiyatı - $733.26

Alım gününden bu yana BCH düşüşte bu hesabıda arada takip edelim. Cool

Cüzdan adresi altta..

https://bitinfocharts.com/bitcoin%20cash/address/1AwDXywmyhASpCCFWkqhySgZf8KiswFoGh

Not: Bazen CEO adı altında açıklama yapanlar var coinler güvenilmez sakın para bağlamayın falan filan diyip he yav he diyip geçiyoruz   Grin
tahminimce tek kalemde böyle sağlam alanlar büyük ihtimal işte yatırım fonu adı altında yatırım şirketleri olabilir.
Biz 2-3-4-5x beklerken adamlar coin  % 50 prim yaptırsa zaten işi bitirirler. Shocked

bu sitede coinlerin ATH sini gösterir.

https://athcoinindex.com/
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
August 11, 2018, 09:59:03 AM

Tek kalemde 45.000 BCH coini cüzdana çekmek her babayiğidin harcı değil.
Büyük ihtimal şirket işidirde.
Biz bile borsaya talimat verip BCH alalım desen 10-15 BCH yi bile 1-2 saatte alamıyoruz.

XxX
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 11, 2018, 10:10:36 AM

Seninde işin gücün yok bunları araştırıyorsun Smiley abicim bizene zenginin parası züğürdün çenesi işte belki bişey biliyorlar belki bilmiyorlar ama bunlara bakıp yatırım yapmak aptallık olur hele ki şu piyasa hareketlerinde
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 11, 2018, 10:14:07 AM

yuksek düşüşler holderların moralini bozup satmayı dusundursede, nakiti olanlar icinde muthiş fırsatlar sunuyor. yılbasında 100 ether satan birisi suan aynı parayla(dolar bazında) 300ether alabiliyor. altcoinlerde bu dahada farklı boyutlarda. Biz 1 yıl 1.5 yıl surekli dususler gördük ama sonunda hep bir yukarı hareketi yaptı. yine yapacaktır sabreden ve akıllı davranan kazanacaktır.
WaDa
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
August 11, 2018, 10:16:02 AM

yuksek düşüşler holderların moralini bozup satmayı dusundursede, nakiti olanlar icinde muthiş fırsatlar sunuyor. yılbasında 100 ether satan birisi suan aynı parayla(dolar bazında) 300ether alabiliyor. altcoinlerde bu dahada farklı boyutlarda. Biz 1 yıl 1.5 yıl surekli dususler gördük ama sonunda hep bir yukarı hareketi yaptı. yine yapacaktır sabreden ve akıllı davranan kazanacaktır.

En düşmeyen coin örneği vermişsin bu örneği bir de başka coinlerde vermeye kalksan 3x değil en az 20x artar bu miktar.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
August 11, 2018, 10:20:34 AM

Seninde işin gücün yok bunları araştırıyorsun Smiley abicim bizene zenginin parası züğürdün çenesi işte belki bişey biliyorlar belki bilmiyorlar ama bunlara bakıp yatırım yapmak aptallık olur hele ki şu piyasa hareketlerinde

adamın işi gücü yok işte millete bir nebze moral verneye çalışıyor.görünen bu piyasada düşüşde haldır haldır uçusun kaçısın düşüyor aha ben demiştim dip olacak daha dibinde dibi olacak konuları  gibi milletin içini karartan konu açmamış.Hatta elinizdekileri satın sik gibi kalında demiyor Grin onu diyende var konularda demi üstte yazmış peki bch mi alın demiş. Grin dememiş durum tespiti yapmış.
dediği ne anlayana para babaları para bağlıyor ve bekliyor sen tabii anlamıyorsan bu işlerden hiç coin işine girmeseydin gözüm.
Şu fiyatlarda işi bilenler alıyor bak senden sonra yazılan postuda iyi oku o arkadaşda işi bilen biri kolay gelsin...

Bitcoin
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
August 11, 2018, 10:25:25 AM

Yiğidim hakkını helal et bizlere. Seninle biraz daha canlandı buralar. BCH BTC'ye karşı ayakta durma oranı daha yüksek olan bir coin. Ama işte alt coin olması işi değiştiriyor. Gerçek BTC biziz klasmanından çıkamadılar daha. ETC ve ETH ayrıldıklarında gerçek Ethereum ETC idi ama ETH ismini kapıp yola devam eden ETHEREUM oldu yani fork çıktı sıyrıldı oradan. Aynısını BCH yapabilmiş olsaydı o zaman farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
August 11, 2018, 10:29:01 AM

bu adamlar yüzde 5,yüzde 10 alsa yeter .beklemezler 5x,10x  bunlar gene dump yaptırırlar.bunlar boğanın habercisi falan değil yani.Bunlar jp morgan cart curt gibi.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 11, 2018, 10:57:16 AM

Aynen dediğiniz gibi bu adamlar %50 yi görse bile parayı kaldırır. Bizim gibi x5 x10 peşinde koşmuyorlar, para büyük olunca kazançta büyük olur. Bu arada yükseleceğini düşünmeseler bu kadar büyük yatırım yapmazlar.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
August 11, 2018, 10:58:39 AM

kardeşim ben açtığım konuda bak adamlar yüklü alıyor sizde alın demişliğim varmı? varsa göster? bu konudada diğer konudada alım kayıtlarını verdik.
üstte birinin yazdığı gibi işte battık ben demiştim bak dip yaptı size satın dedim beni dinlemediniz daha dip yapacak  gibi konularda zaten açmam.Kimsenin moralini bozmaya hakkımız yok.Eğer konu işine gelmiyorsa es geçersin.Olur biter.
Ben battık çıktık lan hepsini satın sonrada hapı yutun konularına bile yorum yazmamaya çalışıyorum elimden geldiği kadar es geçiyorum.
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
August 11, 2018, 11:05:19 AM

Bu zamana kadar hiç böyle tek alım da büyük oynayan görmemiştim. Piyasa düşüyor evet doğru krizi fırsata çevirenler her zaman olucaktır. Ama zaten parası olmayanlar yine kaybedicekler yani.

AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
August 11, 2018, 11:33:33 AM

bch 300 dolara kadar düşer,alan kişi şu an bile %30 zararda.Bu tarz alımlara inanmayın.Altcoin her zaman pişmanlıktır.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
August 11, 2018, 11:47:59 AM

Diğer borsalarda da olduğu gibi godamanlar büyük meblağlarla  güzel paralar kazanabiliyorlar. Bunda şaşıracak bişey yok . Sen ben bekleyelim ki artacak. Adamlar sat la kazanıyor.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
August 11, 2018, 11:52:58 AM

Büyük ihtimal yatırım şirketidir. İlerisi için iyi adım atmışlar bu kadar aldıklarına göre değerleneceğini düşünerek bu kadar parayı bastılar.
suram
Full Member

Merit: 113

View Profile
August 11, 2018, 12:32:46 PM

Bu o kadar coin'in şuan alındığını göstermiyor ki böyle başka bir konu da vardı, nereden geldiğinin takibini engellemek için bir şeyler yapılabilir ve sen de anlayamazsın borsadan mı vs.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 11, 2018, 02:39:21 PM

Fon veya büyük bir şirkettir uzun vadeli yatırım yaparlar her zaman. Şimdi 3 4 yıl satmayıp çok güzel paralar kazanacaklar.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 11, 2018, 03:24:26 PM

Bunlar güzel hareketler.Balinalar artık dip bu diyerek girmeye başlayacaklar gibi sağlam görünenlere önce.Biraz daha silkeleyebilirler piyasayı.Alım seviyesi gördükleri zaman toplarlar.Eylül ayı gibi toparlanma başlar piyasada.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
August 11, 2018, 04:03:42 PM

Bu zamana kadar hiç böyle tek alım da büyük oynayan görmemiştim. Piyasa düşüyor evet doğru krizi fırsata çevirenler her zaman olucaktır. Ama zaten parası olmayanlar yine kaybedicekler yani.

Boğada 640milyonluk btc görmüştüm. Arkadaşla yarım saat bakmıştık öyle. İşte o zamanlar dolar 3,5 falandı galiba Smiley

...
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
August 11, 2018, 08:33:44 PM

bu adamlar yuzde 20 30 ' da ellerinden çıkarırlar yüklü para düşünsenize %50 yaptığındaki karı. bizim gibi 5 10 x kovalamıyorlar
Pages: [1]
  Print  

Jump to: