Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:55:44 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hadi btc bitti gitti de sevdiğimiz bu forumdaki Merit sorunu ne olacak  (Read 144 times)
mdikmetas (OP)
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 11, 2018, 06:28:41 PM

Bu forumu ödül kampanyaları için değil de cidden seviyorum yeni şeyler öğrenmeyi  şuan kullandığım bounty çoktan bitti erindim yenisine bile katılmayı.

Merit sistemi hoş güzelde adaletsizlik yok mudur? Foruma bizden önce üye olan kişiler eğer banlanmadıkları taktirde her zaman bizden daha iyi konumda olmaya ne kadar devam edecekler. benim gibi yeterli ingilizcesi olmayan kişiler aynı rankta kaldı forumda hadi benim rank iyi ya benden kötüleri ne yapsın?

Forumun Türkçe kısmana bakan yönetici arkadaş sanırım sadece merit kaynağı ki  merit kaynağı konusunda yeterli de gelmiyor sanırım.

Biz zaten bu tarz konuları sevmeyen biriyiz ancak adaletsizliğin önüne geçilmeli

ben forumda 1 yıl içerisinde toplamda 40 günümü ayırmışım öğrenebilmek adına ancak yıllar önce üye olan biri forumda daha önceden sr member oldu diye mesela foruma uğramadığı halde neden aramızdaki farkı kapatamıyoruz.
velbet
Member
**

Activity: 448
Merit: 88

View Profile
August 11, 2018, 07:09:48 PM

Merit vermek herkese açık olsaydı bari. Bir kaç kişinin keyfine kaldı rank atlamalar.
seymen
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile WWW
August 11, 2018, 08:50:40 PM

Arkadaşlar merit sistemi açık olsaydı herkes yararlanırdı ama malesef şuan yok benim bildiğim çok üzücü...
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
August 11, 2018, 10:28:33 PM

Merit sistemi elbette adil değil lakin düşünsenize herkesin Sr. member olduğunu. O zaman insanlar ne kazanacaktı? Bu seferde imzalardan aldığınız stake'ler düşecekti ki bu seferde bundan dolayı şikayet edilecekti. Bence çok başka bir çözüm bulunsaydı iyi olurdu. Lakin herşey için artık çok geç. Bu sistem böyle devam eder.
.
cryptomining
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
August 12, 2018, 12:11:29 AM

EFS beğendiği konulara merit veriyor fakat yeterli olmuyor sadece . Belki bir af geleceğini ve tek seferlikte olsa rütbe verilebileceğini düşünüyorum .
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
August 12, 2018, 10:09:12 AM
Last edit: August 12, 2018, 10:42:01 AM by Cryptorianx

Hayır bir de sözüm meclisten dışarı fakat adam gidiyor 5 satır yazıya (50) merit veriyor. E haliyle insanın aklına başka şeyler de geliyor.

Peki bu içerik üretip faydalı konulardan bahseden insanlara haksızlık değil de nedir?
velbet
Member
**

Activity: 448
Merit: 88

View Profile
August 12, 2018, 10:14:42 AM

Merit sistemi elbette adil değil lakin düşünsenize herkesin Sr. member olduğunu. O zaman insanlar ne kazanacaktı? Bu seferde imzalardan aldığınız stake'ler düşecekti ki bu seferde bundan dolayı şikayet edilecekti. Bence çok başka bir çözüm bulunsaydı iyi olurdu. Lakin herşey için artık çok geç. Bu sistem böyle devam eder.
.

O zaman ranklar arası postları düzenlesinler ? Activity limitini arttırsınlar yani.
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
August 12, 2018, 11:00:56 PM

adaletsizlik olduğu ortada fakat bir arkadaşın da dediği gibi herkes hero olursa ne anladık o işten.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
icohaberleri
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 2

View Profile WWW
August 13, 2018, 12:10:26 PM

Ben de merit sisteminin adaletli olduğunu düşünmüyorum. Rütbe atlamak için gereken süreyi veya activity'i arttırabilirlerdi.
pongalthrab
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 26, 2018, 07:22:45 PM

btcninde meritininde coinininde piyasanında bizim yüzümüzü güldereceği yok
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
August 26, 2018, 07:35:47 PM

Yapacak birşey yok ne kazık ki. El mahkum. Adamlar değişik tedbirler denediler, en son merit i getirdiler. Sistem sorunlu olabilir ama yeni multilerin önüne geçildiğini düşünüyorum.Bir de Türkçe bölümünde kimse de merit kalmadı galiba. Bir süredir merit verildiğini görmedim ( EFS den başka ). Global de millet merit dağıtıyor ama local de ne yazık ki yok.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: