Bitcoin Forum
May 12, 2024, 07:58:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: Altcoinler dinlenerek düşüyor  (Read 902 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 31, 2018, 05:42:38 AM

Altcoinler in adedi sebebiyle para dağılıyor. Herkes farklı bir altcoinde hold cu oldu. Bu kadar altcoin çok fazla ve piyasanın hacmi hepsini besleyecek kadar büyük değil, sorunda burada başlıyor işte. Hepimiz sağlam koinlerde kalabilsek, hem altcoin çöplüğü temizlenir, hemde nispeten daha istikrarlı bir piyasa oluşur.
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715543931
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715543931
Reply with quote  #2

1715543931
Report to moderator
1715543931
Hero Member
*

Ignore
1715543931
Reply with quote  #2

1715543931
Report to moderator
1715543931
Hero Member
*

Ignore
1715543931
Reply with quote  #2

1715543931
Report to moderator
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
August 31, 2018, 07:16:00 AM

balinaların nasıl bir hareket izlediklerini kestirmek zor ama durum çok kritik bir durumda bakalım ne olacak balinalar hareket ettikten sonra tüyo bizlere ulaşıyor o zamanda tüyo tüyodan çıkmış oluyor ve bizler aldıktan sonra ellerimizde patlıyor malesef.genel itibarı ile altcoinlerin hepsi patlama derecesine geldi elimideki altcoinler çöp oldu eridi  gitti

jullerkone
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
August 31, 2018, 07:20:04 AM

cmc de Biggest Gainers And Losers sayfasındaki altların genel gidişatına arada bir bakıyorum. piyasadaki genel gidişat çok olumlu değil. bitcoinde müthiş ralli başlasa bu sefer fırsatı kaçırmamak için alttan çıkıp bitcoine yöneliş hız kazanacak. belki %90'lara doğru atak. en çok şu  etherin düşmesine gıcık kapıyorum.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 31, 2018, 02:32:24 PM

Maalesef her geçen gün daha fazla düşüyor tam tamam artık çıkacak diyoruz 1 ileri 2 geri oluyor bitcoin sadece araç olarak kullanılıyor altcoinler silkeleniyor gibime geliyor

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
August 31, 2018, 02:58:53 PM

altlar dinlenir btc takılı kalır eth icoların içine okur bu piyasada her şey olur balina grafik analiz vs. derken pazar en kötü dönemlerinden birinin içinde durdu. beklemek kazandıracak mı görelim.
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
August 31, 2018, 03:07:22 PM

alternatif kripto para birimlerindeki düşmenin sebepleri arasında öne çıkan büyük balinaların yaptıkları borsa oyunları ve bot programlarından usanan gerçek kişi yatırımcıların geri çekilmesi.
batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
August 31, 2018, 03:16:28 PM

Bir amacı olmayan coinler veya tokenler düşmeye mecbur zaten, ama güzel bir sonuca bağlayan projeler ya sabit kalır ya artar.

Community & Social Media Manager
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
September 02, 2018, 04:32:50 PM

Birkac gundur biraz kipirdanma vardi ama yine dususe gecti.  Vechain ile ilgili ayin 5inde guzel bir haber gelecek.  Dusmusken onu degerlendirdim.  Isteyen bu konuyu arastirabilir.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
September 02, 2018, 04:34:07 PM

Son bir düşüş sonrası dip seviyelerin belirlenmesi ile birlikte boğa sezonuna girilecektir. Dip seviyelerin tekrar test edileceğini düşünüyorum.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
September 02, 2018, 05:22:17 PM

bountysine katıldığımdan 100 dolar gelecek ise onun eder 5-10 dolar. yani tamam çok bir emek vermiyoruz ama beklentilerin de için ettiler. sırada ether fiyatının çakılmasını önlemek var ve blok ödüllerini azalttılar bunun fiyatı yükselteceğini düşünüyorlar. haklılar ama ether vadelileri gözümü korkutuyor. yeni başlayacak.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
September 05, 2018, 05:03:33 PM

2 haftadır dinleniyorlardı bugün düşüşe devam ediyorlar
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 05, 2018, 05:37:53 PM

yavaş yavaş piyasaya benimde güvenim bitmeye başladı hatta sırf bu yüzden elimdeki tokenleri çıkarmaya bile başlayabilirim yakın zamanda.
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
September 05, 2018, 06:14:35 PM

her gün onlarca analist okur takip eder kendi bilgim ile yoğurur karar veririm aç gözlü olmadığım sürece bu şekilde başarılı olurum aç gözlü olduğum zamanlarda 10 parayı 1 para yaptığımıda bilirim. Altcoinler sert bir düşüş daha yaşayacaklar bitcoin ile beraber, düşüş bitmiş değil ama bu son düşüş olacak herkes pozisyonunu alsın şimdiden.

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
September 05, 2018, 06:48:23 PM

Harbiden çok kötü bir sezona denk geldik , en az bir buçuk yıl bende büyük bir hareketlilik beklemiyorum yukarıya doğru , bir sonraki sezon ise iki yıldan da daha uzun sürecektir , önümüzde ki sezonu iyi değerlendirmek lazım .

altlardaki bu devasa düşüş yerini umarım en azından maliyete doğru telafi etmeye başlar. Etherde önce suların durulması lazım. Halen düşüş devam ediyor ve toparlanma için ekstra süre lazım. belki birkaç ay. ama o aşamada değiliz. Vitalik'in bugün ether hakkında şap diye panikletici bir açıklaması var. Gerçi geçmişte kripto paralara yatırım yapıyorsunuz ama bir gün tüm paranızı kaybedebilirsiniz gibi bazı uyarıları da olmuştu.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
September 05, 2018, 09:24:39 PM

Tenceredeki kurbağaya döndük, kısık ateşte haşlıyorlar. Elde ne varsa eridi, her gün bir sonrakinden kötü halde.

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
September 06, 2018, 08:21:47 AM

Tam biraz yükseldi içimize soğuk su döküyor derken (tabi bu birden olmuyor 1-2 haftalık süre içinde oluyor) bir anda hatta saatler ile ifade edebileceğimiz bir zaman diliminde kazandığı değeri geri vermekle kalmıyor daha da aşağı iniyor.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
September 06, 2018, 08:26:19 AM

altcoinlerin pili bitiyor gibi görünüyor ve ciddi bir düşüş oldu altcoinlerde olmayada devam ediyor bakalım ne zamana kadar devam edecek gerçekten altcoinler bitecek mi onu bilmiyorum ama btc yükselmeye başladığında altcoinlerde düşüşler oluyor btc sabit durdugu halde altcoinler yine düşüşler oluyor her türlü düşüşler olduguna göre altcoinlerin durumu çok ciddi diyebiliriz.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 06, 2018, 08:38:06 AM

altcoinlerin pili bitiyor gibi görünüyor ve ciddi bir düşüş oldu altcoinlerde olmayada devam ediyor bakalım ne zamana kadar devam edecek gerçekten altcoinler bitecek mi onu bilmiyorum ama btc yükselmeye başladığında altcoinlerde düşüşler oluyor btc sabit durdugu halde altcoinler yine düşüşler oluyor her türlü düşüşler olduguna göre altcoinlerin durumu çok ciddi diyebiliriz.

Altcoinler biter mi hocam ya hiç öyle şey olur mu? Piyasada hacimsiz bir sürü altcoin var bunu kabul ediyorum fakat coinmarketcap'te ilk 20'de olan altcoinlerin hiç biteceğini düşünmüyorum. İlk 20'de olan altcoinler belli bir piyasa büyüklüğüne sahip altcoinler. Fiyatları zaman içerisinde düşüş gösterebilir fakat yine artacaktır. Özellikle 2019 ilkbahar aylarında büyük artışlar bekliyorum altcoinlerde.

Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
September 06, 2018, 09:03:22 AM

Hakkaten kaynar suya birden değilde yavaş yavaş kaynatılan kurbağa hikayesine döndü.Dün 0.1 btc kaldı diye üzülüyodum.Bugün 0.05 kaldı çok şükür diyorum resmen.Allah bizi ayının şerrinden korusun.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
bitcoinMagduru
Newbie
*

Activity: 57
Merit: 0

View Profile
September 06, 2018, 10:09:06 AM

bas bas paraları leylaya .bir daha mı geleceğiz dünyaya.
milli paramız devrilirken, kripto paralar hani bana hani bana dedi
cümbür cemaat hep beraber
haydi dans
hedef yıl sonu 1k btc.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  

Jump to: