Bitcoin Forum
April 26, 2024, 10:58:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ALDiyo ICO] Dünyadaki Tek Türkçe ICO’dan Büyük Fırsat | 200 ALD ŞARTSIZ HEDİYE  (Read 146 times)
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile WWW
August 12, 2018, 10:56:12 AM

Dünyadaki tek Türkçe ICO ve %100 Türk Coin

ALD COIN

ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR

200 ALD COIN
ŞARTSIZ HEDİYE

Dünyada ilk defa tamamı Türkçe hazırlanmış ilk ve tek Türk projesi olan ALDiyo ICO’dan
MÜTHİŞ TANITIM FIRSATI

%70’i tamamlanmış Türkiye’de faaliyete geçecek yüksek potansiyele sahip gerçek bir proje üzerine inşa edilmiş ALDiyo ICO platformu, Bitcointalk kullanıcılarına özel, hiçbir şart sunmadan Airdrop hediyesi olan 200 ALD (~7 $) gönderiyor.
İster tanıtım sitemizdeki formu doldurun, ister doldurmayın, ister herhangi bir sosyal medya hesabımızı takip edin ister etmeyin 200 ALD Coin’inizi cüzdanınıza gönderiyoruz.

Bütün yapmanız gereken alttaki Telegram grubumuza giderek ERC20 tokenlerini destekleyen bir cüzdan adresi bırakmak. (Örn: MyEtherWallet, Metamask, Mist, Parity, EthereumWallet, imToken vs gibi). Her şey bu kadar basit. 200 ALD Coin’iniz 2-6 saat arasında cüzdanınıza gelecektir.

1-Bir cüzdana bir kez gönderim yapılır, aynı profil sahibi farklı cüzdan adresleri göndererek birden fazla kez hediye Coin talep edebilir,
2-Borsa cüzdan adresi göndermeyiniz, tokenleriniz elinize geçmez,
3-Tokenleriniz 1-6 saat arası cüzdanınıza gönderilmiş olacaktır,
4-Tokenlerin gönderildiğine dair grupta bir bilgilendirme mesajı alacaksınız,
5-Tokenlerin cüzdanınıza nasıl ekleneceğini bilmiyorsanız, sitemizdeki ve misyon-bildirgemizdeki detaylı açıklamaları okuyunuz.

ICO 1. ETAP 1 EKİM 2018’DE BAŞLIYOR

Telegram Grubumuz

ICO Tanıtım Sitemiz

Misyon Bildirgemiz

“Kaçırsan Karışmam”

Bitcointalk forumundaki ALDiyo ICO ile ilgili diğer gönderileri ve kullanıcıların yorumları ile ALdiyo’nun cevaplarını incelemek isterseniz :
1- https://bitcointalk.org/index.php?topic=4818785.0
2- https://bitcointalk.org/index.php?topic=4855506.0

"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714172320
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714172320
Reply with quote  #2

1714172320
Report to moderator
1714172320
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714172320
Reply with quote  #2

1714172320
Report to moderator
schweppy
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
August 12, 2018, 03:30:40 PM

Ben burada yeniyim Telegram grubunuza girdim. Adresi bildirince gönderecek misiniz. Sitenize de baktım bşka şeyler de yazıyor onları yapmak gerekir mi. Bir de şunu sormak istiyorum neden böyle bir dağıtım yapıyorsunuz. Teşekkürler
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
August 12, 2018, 04:11:13 PM

TÜrk İCO olmaz yasal düzenleme yok yatırımcı bulamazsınız bastan kaybetmişsiniz.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 12, 2018, 04:39:46 PM

Ben burada yeniyim Telegram grubunuza girdim. Adresi bildirince gönderecek misiniz. Sitenize de baktım bşka şeyler de yazıyor onları yapmak gerekir mi. Bir de şunu sormak istiyorum neden böyle bir dağıtım yapıyorsunuz. Teşekkürler

Telegram grubumuza ERC20 destekleyen adresinizi bırakmanız yeterlidir. 2 saat içinde tokenleriniz gönderilecektir. İsterseniz sitemizdeki formu doldurup ALdiyo.com sitemizden önemli avantajlar da kazanabilirsiniz.
Nedenine gelince, bu bir tanıtım kampanyasıdır ve belirli bir süre sürdürülecektir. Maksadımız insanlarımızı ALDiyo ICO | ALD Coin | ALdiyo.com gibi kavramlarla tanıştırmaktır. Biz teşekkür ederiz
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 13, 2018, 01:57:29 PM

TÜrk İCO olmaz yasal düzenleme yok yatırımcı bulamazsınız bastan kaybetmişsiniz.

Evet. Alışıla gelmiş bir durum değil. Bu yüzden de bu tür tepkileri normal görüyoruz.

Bu post’unuz üzerine sizin şahsınızda aklında bu tür sorular oluşanlara da cevap vermek isterim.

Öncelikle şunu düşünmek lazım ki, bir Türk yurtdışındaki bir ICO’ya yatırım yaparken hangi yasal düzenlemeye güveniyor. Hiçbir düzenlemeye, çünkü böyle bir düzenleme yok. Ben size söyleyeyim Yalan projelere, yalan adreslere ve yalan ekiplere. Bu kesinlikle böyle.

Şu bilinmelidir ki dünyada ICO için yasal düzenleme yapmak için hazırlık çalışmaları yapan ülkeler vardır (bunların içinde Türkiye’de vardır) ancak ICO yasası çıkartmış bir tek ülke yoktur. Bunu yapmaya en yakın ülke Cebelitarık’tır. Çok ilginç değil mi.

Dünyadaki toplam ICO’ların başarıyla tamamlanması ve hayata geçirilme oranı % 3,2’ye düşmüştür. Bizim projemizin gerçekleşme oranı ise tamı tamına %100’dür.

Şunu da değerlendiriniz ki ismi ICO olmasına rağmen bu bir kitlesel fonlama (Crowdfunding)  çalışmasıdır ki Türkiye’de en az 10 site yüzlerce fikir için bu yöntemle para toplamaktadır. 

Bizim projemiz sadece bir coin değil arkasında güçlü bir proje olan komple bir platformdur. Bugün ülkemizde Crypto Para çalışmaları yasaklansa herkes mahvolur, fakat biz kendi iç sistemimizde ALD Coin’leri her zaman değerlendirilmesini sağlayabiliriz. Yani kısaca bugün bir Türk yatırımcısı için bizimkinden garanti bir platform yoktur. Sonuçta ne olursa olsun her bir ALD Coin en kötü ihtimalle deklare ettiğimiz fiyatlar üzerinden ALdiyo.com içinde değerlendirilebilecektir. Ülkemizde yasal düzenleme olduğu zaman tabii ki buna da mutlaka uyacağız.

Son bir not olarak şunu da belirtmeliyiz ki, her yerde bahsettiğimiz gibi bizim projemizin kaderi bu ICO’dan gelecek miktara bağlı değildir. Bu bizim için fantastik bir çalışmadır ve sonucu ne olursa olsun bu ICO’nun gerekçesi olan ALdiyo.com sitesi 15.04.2019’da yayına geçecektir.

Bu kısa gönderiniz üzerine uzun bir yazı yazmak gereği hissettim, çünkü ilk Türk projesine bu tür tepkilerin geleceğini biliyorduk ve bunların hepsine hazırlıklıyız. Bize bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.

http://ico.aldiyo.com

ibram211
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
August 13, 2018, 02:38:35 PM

Hocam proje için öncelikle başarılar dilerim piyasada yaygın bir görüş var Türk icoları tutmaz diye umarım istediğinizi elde edersiniz ve bu görüşü kısmen değiştirirsiniz
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 13, 2018, 05:00:28 PM

Hocam proje için öncelikle başarılar dilerim piyasada yaygın bir görüş var Türk icoları tutmaz diye umarım istediğinizi elde edersiniz ve bu görüşü kısmen değiştirirsiniz

Evet haklısınız, böyle bir görüş olduğu doğrudur. Ancak bir çok açıklamada zaten bunun ne kadar yanlış olduğunu detaylarıyla açıklıyoruz. Bizim için önemli değil, bizim projemiz zaten hazır bir proje ve zamanında hizmete girecektir ve coinlerimiz sistem içerisinde zaten kullanılacaktır. Ancak burada tezat oluşturan konu hiç bir zaman ulaşılabilme şansı olmayan yapılara yatırım yapmak için can atan kişilerin, gözünün önündeki gerçek projelere (gerçi bizden başka yok herhalde) ve her durumda TC kanunlarının geçerliliğine tereddütle yaklaşmasıdır.

Bizim ülkemizden neden bir değer çıkmıyor diye soranlar, aşağıdaki linklerden bizim diğer postlarımızı ve kullanıcılardan gelen tepkilere bir göz atsınlar.

Bize sizlerin temennisi yatırımdan daha çok güç verir. Sevgilerimizle teşekkürlerimizi sunarız

http://ico.aldiyo.com

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4818785.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4855506.0

Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
August 27, 2018, 05:20:31 PM

%100 yerli ve %100 milli bir proje daha. Sahibinden.com'un yapamadığı neyi daha iyi yapabileceğini çok anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 27, 2018, 06:38:31 PM

%100 yerli ve %100 milli bir proje daha. Sahibinden.com'un yapamadığı neyi daha iyi yapabileceğini çok anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Herhangi bir kuruluşun yapamadığını demeyelim ama bu konuda tespit ettiğimiz sıkıntıları, kullanıcı deneyimlerini ve tüm konulardaki çözümlerimizi Misyon Bildirgemizde detaylıca anlattık. Eğer vaktiniz olduğunda bir göz atarsanız ve hele bir de ilan veren iseniz ne yapmak istediğimizi çok iyi anlarsınız mutlaka. Sevgilerimizle

“Kaçırsan Karışmam”

ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 14, 2018, 05:11:26 PM

AIRDROP DEVAM EDİYOR

Sadece Telegram Grubumuza cüzdan adresinizi vererek başka hiç bir şartsız 200 ALD kazanabilmek için sizleri Telegram Grubumuza bekliyoruz.  

Detaylı Bilgi için tıklayınız

Telegram Grubumuz

ICO Tanıtım Sitemiz

Misyon Bildirgemiz

“Kaçırırsan Karışmam”

Bitcointalk forumundaki ALDiyo ICO ile ilgili diğer gönderileri ve kullanıcıların yorumları ile ALdiyo’nun cevaplarını incelemek isterseniz :
1- https://bitcointalk.org/index.php?topic=4818785.0
2- https://bitcointalk.org/index.php?topic=4855506.0

Pages: [1]
  Print  

Jump to: