Bitcoin Forum
May 23, 2024, 11:13:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: edit  (Read 598 times)
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
August 18, 2018, 12:23:16 PM

Çok önceden bunun başlığını hatırlar gibiyim daha öncede açılmıştı bu scorum ama gitti tozlu raflara buda bence çok bişeyler vermez yani zaman kaybı gibi geldi bana hele ingilizceniz yoksa hiç bulaşmayın olay tamamen global
batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
August 18, 2018, 02:54:04 PM

Çoğu platform böyle başladı. Hikaye şu olur hep, site ödül dağıtır, sonra kullanıcıların sadece ödül için girdiği anlaşılır ve ödül kesilir daha sonra da siteye kimse girmez.

Community & Social Media Manager
qazwsx1212 (OP)
Newbie
*

Activity: 229
Merit: 0

View Profile
August 18, 2018, 03:30:33 PM

https://image.ibb.co/jk9joK/72f13832051ff8e7_800.png

Merhaba arkadaşlar,

Scorumtr Ekibi olarak platformumuzun tanıtılmasına yardımcı olmak amacıyla ödüllü bir proje düzenleme kararı aldık. Proje yaklaşık bir ay sürecektir.

YARIŞMAMIZ ŞU ŞEKİLDE;

Websiteniz'de, Bloğunuz'da, Aktif Forum sitelerin'de veya Steemit hesabınızda      SCORUM TR için özgün bir tanıtım yazısı hazırlayıp, Scorum TR'den bahsedeceksiniz ve çekilişe katılacaksınız.

YARIŞMA KURALLARI;

1- Tanıtım yazılarında sitemizin linkinin verilmesi (en az 2) ve tanıtım yazılarının minimum 170 karakter olması zorunludur.

2- Discord kanalımıza katılmalı ve tanıtım yazınızı yayınladıktan sonra yazınızın linkini bu post altına Discord Kanal ID'niz + yazınızı linki şeklinde paylaşmalısınız.

3- Multi-üyelik ile yarışmaya katılanlar hakkında cezai işlem uygulanır.

4- Kazanan kişilere discord kanalımızdan ulaşılacak ve ödülleri teslim edilecektir.

5- Sonuçlar açıklanıncaya kadar tüm katılımcıların tanıtım yazıları yayında olmalıdır. Tanıtım yazısı yayında değilse katılımcı diskalifiye edilir.

6- Yarışmaya katılan tüm üyeler kuralları kabul etmiş sayılacaktır.

ÖDÜLLERİMİZİN DETAYLARI;

Olan kişi 70$ oylanacaktır.
Olan kişi 50$ oylanacaktır.
Olan kişi 30$ oylanacaktır.
Olan kişi 10$ oylanacaktır.

Aklınıza takılan tüm soruları bize Discord adresimizden veya burdan sorabilirsiniz.
qazwsx1212 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 18, 2018, 05:37:10 PM

Çoğu platform böyle başladı. Hikaye şu olur hep, site ödül dağıtır, sonra kullanıcıların sadece ödül için girdiği anlaşılır ve ödül kesilir daha sonra da siteye kimse girmez.

Cok onyargili davraniyorsunuz. Musait zamaninizda ekibi ve whitepaperi incelemenizi oneriyorum.
qazwsx1212 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 19, 2018, 07:04:53 AM

Çok önceden bunun başlığını hatırlar gibiyim daha öncede açılmıştı bu scorum ama gitti tozlu raflara buda bence çok bişeyler vermez yani zaman kaybı gibi geldi bana hele ingilizceniz yoksa hiç bulaşmayın olay tamamen global

Ingilizcesi olmayan icin .tc turkiye bolumu acildi.
qazwsx1212 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 20, 2018, 05:42:40 PM

https://preview.ibb.co/gLxQHe/f9f3998308ec6957_800.jpg

Projeden bahsedelim biraz.

Bir arama motoru olan ecosia.org sitesi her yapılan bir arama karşılığında özellikle Afrika'da sizin adınıza 1 adet ağaç fidanı dikmeyi hedefliyor. Sizde yapacağınız her arama ile ağaç fidanı dikebilir ve etkinliğimizden ödül kazanabilirsiniz.

Genel Şartlarımız

• Yazilarinizin oylanmasi icin kendi düşüncelerinizi ve bilgilerinizi kendinize has şekilde yazınız. ( Özgün İçerik ) ( Kendi yazınızın başlığı + (Scorum 3.Etkinliği) )
• Yazilariniza kesinlikle resim ekleyiniz.
• Kopya içeriklere ve alakasız yazılara kesinlikle oy verilmeyecektir.
• #scorumtr etiketini kullanmayı unutmayın.
• Scorum TR Discord kanalına katılın.

Etkinlik Ödülü

250 arama yapan herkese etkinlik çerçevesince ödül verilecektir. Bu sayıya ulaştıktan sonra ulaştığınızı ispatlamak için etkinlik konunuza resim eklemeyi unutmayınız.

Güncelleme: Arama sayısı 250 olarak güncellenmiştir.
qazwsx1212 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 23, 2018, 02:05:11 PM

https://cdn-blog.scorum.com/production/scorumtr/61a63fb754e1bfe7_800

Scorumtr ekibi olarak tüm içtenlik ile sizlerin ve tüm ailenizin, kurban bayramını kutlar ve nice bayramlara ermenizi temenni ederiz.

@scorumtr, @scorumdestek, @tryardim @Türkiye @scorumtc @trdestek olarak 'scorumtr' 'Türkiye' ve diğer spor etiketlerini yaratıp Türkiye'de spor yazıları ve blogları,alanını daha da büyütmek için çalışmalar yapmaktayız. Dünyanın dört bir yanından #scorumtr tag altında buluşan Scorum yazarlarının içerikleri ekibimiz tarafından seçilerek ödüllendirilmektedir.

Genel Şartlarımız
• Yazilarinizin oylanmasi icin kendi düşüncelerinizi ve bilgilerinizi kendinize has şekilde yazınız. ( Özgün İçerik )
• Yazilariniza kesinlikle resim ekleyiniz.
• Kopya içeriklere ve alakasız yazılara kesinlikle oy verilmeyecektir.
• #scorumtr etiketini kullanmayı unutmayın.
• Scorum TR Discord kanalına katılın.

Desteklenen İçerikler
@sinek ↓ ↓

Scorum'da yazıyorum fakat hiç oy alamıyorum!

@trcoach ↓ ↓

HAFTANIN EN ERKEN GOLÜNÜ ATAN TAKIMI TAHMİN ET

@volkanileri ↓ ↓

Hiçbirimiz mükemmel değiliz.

@nelleytv ↓ ↓

ScorumTR Nasıl Para kazanılır

@neruda ↓ ↓

Büyükada'da Büyük Tur!

@nesker ↓ ↓

Beşiktaş'ın On Numara Arayışı Devam Ediyor

@kuarel ↓ ↓

Azmin Gücü #1 Simge Elif Poyraz

@neruda ↓ ↓

İkinci Hayat'ın olsaydı? (Oyun)

Scorum Türkiye'de spor etiketleri yaratıp, spor yazıları alanı altında yazmış olduğunuz kaliteli içerikleri görmekten mutluluk duyarız.
qazwsx1212 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 26, 2018, 08:55:26 AM

https://cdn-blog.scorum.com/production/scorumtr/c4299791a67590e8_800

Merhaba SCORUM TR!

Scorumtr ekibi olarak 1 şanslı üyemize 100 SCR Hediye Ediyoruz!

Çekilişe Katılmak İçin:

Öncelikle $70 Ödüllü (Tanıt Kazan!)
https://scorum.tc/tr-tr/scorum/@scorumtr/usd70-oeduellue-proje-tanit-kazan
Projemize katılmış olmanız gereklidir.

Daha sonra aşağıdaki metinlerden birini kişisel facebook, twitter veya google+ hesabınızdan 'herkese açık' olarak paylaşmanız ve konunun altından paylaşım linkini ve Discord id'niz ile birlikte paylaşmanız gereklidir.

Her bir sosyal ağda paylaşım için 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Toplamda 3 sosyal ağdan katılımı yapabilirsiniz. Yani 3 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Hesapların mutlaka kişisel hesap olması gerekiyor. Başkasının adına açılmış bir hesapla veya genel bir facebook sayfasıyla, twitter hesabıyla çekilişe katılamazsınız. Bu şekilde çekilişe katılanların çekiliş hakları sayılmayacaktır. Her hesap tek tek kontrol edilip çekiliş hakları kayıt edilecektir.

Paylaşabileceğiniz Metinler:

1.Metin :

[     ScorumTR olarak ‘scorumtr’ ve diğer spor etiketlerini yaratıp Türkiye'de spor yazıları ve blogları, alanını daha da büyütmek için çalışmalar yapmaktayız.

Evet, şimdi topluluğumuza katılmanız şerefine 5 coin hediye ediyoruz!

https://scorum.tc/tr-tr/sign-up     ]

2.Metin:

[     Aktif kullanıcılarını ödüllendiren blog platformu Scorum, biz Türklerin sporla iç içe yaşayan bir millet olduğunu göz önünde bulundurarak Türkiye'de etkin olarak faaliyet göstermek istemektedir.

Topluluğumuza katılmanız şerefine 5 coin hediye ediyoruz!

https://scorum.tc/tr-tr/sign-up     ]

Aklınıza takılan tüm soruları bize burdan sorabilirsiniz.
qazwsx1212 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 30, 2018, 07:54:14 AM

her postun altına saçma sapan yorum yapan tipler yüzünden 2 içerik sonrasında burayı bıraktım. sanki atom parçalıyorlar.

.TC uzerindemi karsilastiniz bu sorun ile ? Yoksa .com uzerindemi ?
qazwsx1212 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 30, 2018, 12:30:20 PM

Mantıklı bir proje olmuş.Tutma olasılığı güzel reklam yapıldığı sürece yüksek.Kullanılan sayısı arttıkça ve güzel yorumlar geldikçe çok hızlı yayılabilir.

Kesinlikle yorum icin tesekkurler.
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
August 30, 2018, 03:38:12 PM

blog tarzındaki sitelerin tutması biraz zor. steemit örneği patladı gitti. ama onun gibi bir tane daha yok. black mirror dizisindeki gibi pedal çevir token kazan gibi uygulamaların yaygınlaşması ve borsalarda en azından evin geçimini sağlayacak düzeylere gelmesinden yanayım.

Pacman mesela. telefona baka baka gidersin oradaki noktaları toplarsın. kendi şehrinde oynarsın. yani neden böyle bir uygulama göremedim ben. arada aratırım. büyük bir boşluk aslında.

worldopoly var. geziyorsun kamera ile elmas yakalıyorsun. bu çok zahmetli. onun yerine telefona bakarak git, etraftan cins cins bakışmalar falan.  Grin
qazwsx1212 (OP)
Newbie
*

View Profile
September 01, 2018, 10:38:09 AM

blog tarzındaki sitelerin tutması biraz zor. steemit örneği patladı gitti. ama onun gibi bir tane daha yok. black mirror dizisindeki gibi pedal çevir token kazan gibi uygulamaların yaygınlaşması ve borsalarda en azından evin geçimini sağlayacak düzeylere gelmesinden yanayım.

Pacman mesela. telefona baka baka gidersin oradaki noktaları toplarsın. kendi şehrinde oynarsın. yani neden böyle bir uygulama göremedim ben. arada aratırım. büyük bir boşluk aslında.

worldopoly var. geziyorsun kamera ile elmas yakalıyorsun. bu çok zahmetli. onun yerine telefona bakarak git, etraftan cins cins bakışmalar falan.  Grin

scorumun farkli bir platform oldugunu zaman icerisinde goreceksiniz.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: