Bitcoin Forum
May 02, 2024, 02:01:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum ve Altcoinlerin Zincirleme Çöküşü  (Read 2669 times)
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 17, 2018, 09:04:17 AM

Ethereum'a gelecek güncellemeler ertelendiği için pek fazla action alamıyoruz fiyattan. Ethereum block ödülü 3'ten 2'ye düşecekti bu ay içerisinde. Lakin bu güncellemeyi önümüzdeki aya ertelediler. Şu block ödülü güncellemesi bir gelsin bakalım. Fiyatın yukarı doğru gideceğini düşünüyorum.

1714615301
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714615301
Reply with quote  #2

1714615301
Report to moderator
1714615301
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714615301
Reply with quote  #2

1714615301
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Laedri
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
October 17, 2018, 09:10:55 AM

Ethereum'un bir derdi de ether tabanlı ICO'lar. Ama her alt'da Ether gibi sorunlu değil. Digibyte'ı iyi izleyin nacizane tavsiye.
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
November 19, 2018, 12:29:19 PM

Ethereumu hergün takip ediyorum.Bana göre Ether Altcoinlerin lokomotifi pozisyonunda.Bugün grafiğe baktığımda ise neredeyse ether çıktı çıkalı 3 yıllık anatrendin kırıldığını gördüm.Bu kadar zamandır kırılmayan trend neden kırıldı acaba.

Hani herkes boğa piyasası bekliyor ya.O boğa ölmüş ve birdaha gelmeyecek olabilir.Ethereum grafikteki çizginin altında kalmaya devam ederse Alt piyasa çok büyük hasar alacaktır.Hatta çoğu alt tamamen batacaktır.Umarım birkaç gün içinde tekrar trend çizgisinin üzerine atarda bu ürkütücü durum oluşmaz.
ETHEREUM GÜNLÜK GRAFİK:
https://i.hizliresim.com/EDAypz.jpg

https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=500965638577

EDİT:Konu başlığını bile okumadan cevap yazanlar olmuş.At gözlüklü tayfa anlamamakta ısrar ediyor.Ben burada 3 yıllık bir trendin kırıldığını sonuçlarının altcoinler için daha da kötü olacağını belirttim.Mesaj paylaşılalı 24 saat bile olmadı eth 320 dolardan şu an 300 doların altına indi ve altlar felç yine.3 ay 6 ay sonra eth 3000 dolar da olabilir portföyünüz  1000 dolardan 100k dolarda olabilir ancak o gün bu gün değil.Konumuzda bu değil.
Burada anlatmak istediğim şey,Uzun zaman devam eden trendin aşağı kırılmasının sonuçlarının ağır olacağıdır.
Malesef boğa bir daha gelemedi.Bana göre de 3 sene gelmez daha.Bu başlığı açtığınızda satsaydım yarım zararla kurtulacakmışım.Şimdi %90 zarar var.Battık yani,daha zorlamanın anlamı yok.Hayal satanlara lanet olsun.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 19, 2018, 12:57:48 PM

ETH nin toparlanması için Boğa nın gelip ICO ların çoşması lazım. Bunun dışnda updateler miş yok pos a geçecekmiş bunlar yalnızca kısa bir yükseliş getirebilir.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
November 27, 2018, 11:57:57 PM
Merited by Abdest_tozu (1)

İnsanların bitcoine güveni kalmamışken ethereum mu dinlerler altcoin mi dinlenler daha öncelikle bitcoinin güven tazelenmesi lazım yoksa kolay kolay bu çöküşler düzelmez gibi gözüküyor eğer düzelirse bitcoinden sonra altcoinler düzene girmeye başlar tekrar icolar başlar
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
November 28, 2018, 02:01:53 AM

İnsanların bitcoine güveni kalmamışken ethereum mu dinlerler altcoin mi dinlenler daha öncelikle bitcoinin güven tazelenmesi lazım yoksa kolay kolay bu çöküşler düzelmez gibi gözüküyor eğer düzelirse bitcoinden sonra altcoinler düzene girmeye başlar tekrar icolar başlar

Hocam insanımız medyada gördüğü şeylere karşı çok çabuk güven kazanabiliyor, aslında sadece biz değil çoğu insan böyle. Ağa babalar bi istesin hafif bir yükselişi medyayla desteklerler.

akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 28, 2018, 05:21:44 AM

BTC nin hali ortada sanki cokmeyen mi var. Umarım çabuk toparlar. Başlık Ağustos ayında açılmış herhalde bugunleri görse başka başlık atardi

WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
November 28, 2018, 10:30:17 AM

Bitcoin çöküşe geçtimi zaten herşey otomatik olarak düşmeye başlıyor.Burada büyük etkiye sahip olan Bitcoin.Tüm piyasa hareketleri Bitcoine göre ilerliyor.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
November 28, 2018, 03:27:40 PM

Ethereum da bir altcoin sonuçta ve bitcoin çöküşünden en çok etkilenen altcoinlerden biri.

1400 dolar seviyesinden 100 dolar seviyesine gelmek kolay iş değil. Nasıl bir erime olduğu ortada. Benim diyen altcoin dayanamazdı buna ama ethereum için daima umut var. Risk alınıp yatırım yapılabilir aslında; fakat piyasanın durumu çok belirsiz. Beklemek daha mantıklı bu aşamada.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 28, 2018, 03:32:11 PM

Öyle bir olay yok herkes kendince bir şeyler uydurup çöküş diyor çöküş varsa neden ilgileniyorsun bu piyasayla git adam gibi birşeylerle ilgilen nolcak burda boşa zaman kaybediyorsun gidin para kazanının boş boş durmayın.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 28, 2018, 05:48:26 PM

Ethereum sürekli bir düşüş yaşıyor. Bundan tabiki tokenlerde etkileniyor. Ethereum düşüşünü engelleyebilecek bir gelişmede yok görünüyor.

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
November 29, 2018, 04:30:01 PM

böyle bir şey için erken konuşmuyor musunuz acaba? ethereum ve altcoinlerin sonu nasıl gelecek allah aşkına? hemen düşüş gördünüz mü bitirirmeye ne meraklısınız.
Hocam yeterince düşmedik batmadık mı Sad iliğim kurudu şu son 1 yılda maalesef düzeleceğinide pek düşünemiyorum maalesef nasıl olcak bilmiyorum ama inşallah birşeyler düzelir artık

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Discovery06 (OP)
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
November 30, 2018, 02:22:40 AM

Öyle bir olay yok herkes kendince bir şeyler uydurup çöküş diyor çöküş varsa neden ilgileniyorsun bu piyasayla git adam gibi birşeylerle ilgilen nolcak burda boşa zaman kaybediyorsun gidin para kazanının boş boş durmayın.

Sevgili at gözlüklü kardeşim, konuyu okumadan yüksek hızla 5 dk da 10 post atacağımda 3-5 tane batak ico tokeni alacağım diye buralarda rezil olma.

Konuyu 12 AGUSTOS ta açmışım. ETHER o zaman 380 dolardı.Ether 3 yıllık anatrendini kırdı diye yazmışım.Altcoinler çökecek diye uyarmışım.Ben kendim

bunu görünce piyasadan çıkış yaptım.Ben bu ortamda bile iyi para kazanıyorum merak etme sen..

Bu başlığıda açarak insanları uyardım.Her açtığım başlık başarılıdır ve hedefe varmıştır.

Sonuçta 4 ayda piyasa çökmüş mü çökmemiş mi?,boş lakırtı yapma.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
November 30, 2018, 07:48:57 AM

Böyle bir iddia o kadar mantıksız ki. Sanırsın staller projeleri coşuyor veya eos ile neonun projeleri. Piyasa düşüşte bu ethereum veya başka coin ve platform özelinde değil.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
December 01, 2018, 06:42:03 AM

Yav hala suç bastırmaya çalışır ibi piyasa çökmedi mi diyor. E akıllı arkadaşım doğru işte piyasa çöktü ethereum değil çöken. Tüm piyasa çöktü.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
December 01, 2018, 08:39:23 AM

böyle bir şey için erken konuşmuyor musunuz acaba? ethereum ve altcoinlerin sonu nasıl gelecek allah aşkına? hemen düşüş gördünüz mü bitirirmeye ne meraklısınız.
Zaten insanların %95inin zararda olma sebebi de budur. Bir şey artarken sanki uzaya astronot yollamışlar gibi büyütürler dünyayı değiştirecek bu proje derler tron gibi, düşüş zamanı ise kimse almaz güvenmez ve hayatta düzelmeyeceklerini söylerler. Tipik yatırımcı malesef.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
December 02, 2018, 11:56:05 AM

Ethereum'un bu denli düşmesi gerçekten yatırımcılarını hayal kırıklığına uğrattı 100$ altını göreceği yönünde tahminler bakalım bekleyip göreceğiz

Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile
December 03, 2018, 11:04:06 AM

Ben tam olarak çöküş diyerek hem piyasayı lekelemek hem kendi ve arkadaşlarımın umutlarını yıkmak istemiyorum sadece bu dönem kötü bir dönem ve düşüş yaşıyoruz yakın zamanda düşüş bitecek ve tekrar kazanmaya çalışacağız ethereum çökmedi.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
December 03, 2018, 11:36:40 AM

Bende ahım şahım bir çöküş olduğunu söyleyemem ama evet %90 lara varan indirimler oldu ve bu indirimleri fırsat bilip alanlar kazanacaktır diye düşünüyorum burdaki indirimler gerçek indirim çünkü bildiğiniz indirimlere benzemez yani Smiley her ihtimale karşı kimsenin lafına bakıp yatırım yapmayın.
matador1903
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 03, 2018, 11:59:22 AM

Bitcoin dump yapınca zincirleme olarak altlar da dump yaptı bu düşüşten en çok zararı gören şüphesiz ethereum 2. liği Ripple'a kaptırdı bir daha geri alamayacak gibi görünüyor şimdilik
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: