Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:23:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Dipleri gördük bitti, Boğa sezonu başlıyor. 14 Ağustos 2018  (Read 546 times)
membalik
Newbie
*

Activity: 179
Merit: 0

View Profile WWW
August 15, 2018, 08:48:16 PM

114 Milyon Dolar Değerindeki Bitcoin Şüpheli BitMEX Cüzdanına Gönderildi diye haber yapildi. Eger bu kadar btc yi satmayi düşünüyorlarsa btc daha da dibe gider. Ama altlara geçme gibi bir niyetle hareket ediyorlarsa o zaman altlar için boğanın gelişini hizlandirilar.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
August 15, 2018, 08:52:48 PM

bu piyasada dibin dibi var, hele alt piyasasında dip yok, resmen dipsiz kuyu düştükçe düşüyor meretler. o yüzden dibi gördük diye büyük laflar etmeyelim.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
August 15, 2018, 09:34:41 PM

eylül ayından önce böyle bir iddiada bulunmak yanlış olacaktır. eylüle kadar iniş çıkışlar devam eder 6 bin dolar seviyelerinde.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
gamzeeekeskinn
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
August 15, 2018, 10:20:52 PM

henüz boğa sezonunu görememiş masum bir köylüyüm ve yakın zamanda da göreceğimi zannetmiyorum. 2019 hedef yılım.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
August 16, 2018, 01:45:00 PM

Burada devamlı bu şekilde tarih atılıyor her tarihte piyasanın yeterince düştüğüne inanılarak daha da fazla düşmez diye atılıyor ama 2 ay sonra bakıyoruz daha da diplerde. Zaten boğa gelse bile onun altcoinlere geçmesi için daha 1 ay var.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
August 16, 2018, 03:13:06 PM

Boğanın geldiğini gösteren hiçbir belirti yok.Bitcoin sürekli satış yiyor.Hacim yükselişi yok.Dışardan para girişi yok.Olumlu bir haber yok.O zaman boğa niye gelsin ki? Altlar halen çöküşte

▔▔▔▔▔
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
August 16, 2018, 06:28:17 PM

yaaw hepten boğa gelse ne olur artık, elimizdeki coinler neredeyse eriyip bitti borsalar artık hesaplarımızı kapatacaktı kardeş senin cüzdanda bir şey kalmadı zaten artık bi de soğuk depoda tutuyoruz yük oluyorsun bize hadi senin bu piyasada işin yok diyecek diye bekledik. %500 karlar göreceğiz ki zarar etmekten kurtulalım, öyle x3 x5 katı karları da geçtik artık.

zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
August 16, 2018, 06:50:54 PM

Artık bu tür haberler beni pek ikna etmiyor. Boğa sezonu başladı diyoruz sonra düşüyor. Acayip bir durum oldu. Artık bende ümidimi yitirmeye başlamadım desem yalan olur. Adamlar söz verir sözlerini tutmaz. Onca çabalarsın eline birşey geçmez. Atık gelecekse gelsin boğa sezonu sıkılmaya başladım.
Internet Explorer
Member
**

Activity: 208
Merit: 10

View Profile
August 16, 2018, 07:52:21 PM

ETF kararı çıkmadan boğa gelecekse üstüne karar olumlu çıkarsa da bu sene roket gibi uçarım. Bıktım artık piyasaların bu ayılığından. Altlar yüzünden her şeyimden oldum. Gelecekse gelsin artık şu meşhur boğa.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
August 16, 2018, 08:31:19 PM

Öyle düşüş bitti dibi gördük artık boğa başlıyor diye bir mantık yok. Öyle bir şey olsa bu zamana kadar kaç kere dip gördük daha da dibi yoktur dedik bu zamana kadar, artık öğrendik dibin dibi varmış. Yine bir düşüş olursa çok moralimiz bozulmaz artık. Alıştık.
h4run
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
August 17, 2018, 08:08:18 AM

şu an btc için alım fırsatı diyebilir miyiz?
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
August 17, 2018, 05:06:44 PM

Her düşüşten sonra boğanın gelmesini daha çok umut ediyoruz da her düşüş arkasından daha büyük bir düşüş ile devam etti bu zamana kadar. Sadece izliyorum artık ortalık biraz yeşillendi ama bu geçen günlerdeki kaybı bile karşılamaya çok uzak.
venven24
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
August 17, 2018, 06:25:47 PM

Keşke geçmiş olsa cidden bu boğa konuları sürekli açılıyor devam ediyor bu konu inşallah son konu olur boğa sezonunun açılması için birdaha böyle büyük düşüşler görmeyiz.
arhan2015
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
August 17, 2018, 07:44:36 PM

Bitcoin hala düşüş eğiliminde ve hala dipleri gördüğümüzü düşünmüyorum. Bir süre daha yaşanacak gibi görünüyor.

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
August 17, 2018, 07:51:21 PM

Her ne kadar yükseleceğini umut etsek de düştükçe arkası da geliyor artık. Her ne kadar bitcoin dahil bütün paralar diplerde olsa da ben dibini gördüğümüzü falan düşünmüyorum. Önümüzdeki dönemde daha da dipleri görebiliriz.

Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
August 17, 2018, 07:59:10 PM

İnşallah öyle olur da güzel günleri görürüz artık ama hala çok uzak geliyor bana o günler. Daha da düşmez dedikçe çok düştü çünkü. O yüzden hiçbir seviyeye dip gözüyle bakamıyorum artık.
jackspow
Member
**

Activity: 178

Be Free

View Profile
August 17, 2018, 08:34:09 PM

Zirveden hodl edenler her çıkışta tepesine vurup sattığı için boğa biraz zor. Bu kişilerin ellerindekileri satmaması veya şu fiyatlardan satıp zararı kabullenmeleri lazım. Boğanın gelmesinin tek yolu bu bence. Güzel bir haber geldiğinde dahi çok bir çıkış bekleyemiyorum. İnsanlara, hodl ederseniz çok para kazanırsınız mentalitesini bazı akıllı arkadaşlar öyle bir yerleştirdi ki, bu yüzden dibin dibi vardır diyebiliyoruz. Piyasadaki yatırımcıların %80'den fazlası bu yüzden karda. Tahminime göre de yarısından fazlası da ana para zararı.
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
August 17, 2018, 11:15:09 PM

Bir yaşandı ve sıçramada gerçekleşti umarım böyle aşağı yukarı kalmaz grafik ve adam akıllı ileri bir doğru çizer 8k tekrar geçilmesi lazım en acilinden anca o zaman tam bir boğa gördük diyebilirim
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
August 18, 2018, 10:37:44 AM

bitcoinin 8k arkasından da 10k barajını ethereumun da 500$ dolar barajını aşmadıktan sonra bu boğa kendisini gösteremeyecek gibi. O zamana kadar yaşanan bütün yükselişler yalancı yükseliş olabilir.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 18, 2018, 02:32:05 PM

Dipler bitti şimdi sıra ‘dibin dibinde’  Grin Valla ether için artık ciddi ciddi 100 $ altına düşecek diye yorumlar ortaya atılmaya başlandı. Stres içindeyim ama boğanın falan geldiğine inanmıyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: