Bitcoin Forum
June 16, 2024, 01:17:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum 14 Ağustos fiyat görünümü: ETH bu sefer dönemedi!  (Read 395 times)
sinanay (OP)
Jr. Member
*

Activity: 146
Merit: 1

View Profile
August 14, 2018, 07:27:13 AM
Merited by etkisizeleman (1)

Ethereum 14 Ağustos fiyat görünümü için önemli olabilecek seviyeler şu şekilde belirlenmiştir:

Ether dün akşam gelen satış dalgası ile 300 doların altına gerileyerek 250 dolar seviyelerine kadar geriledi.
Günlük gelen satış dalgaları ETH’nin her geçen gün dolar karşısında değer kaybetmesini sağlıyor.
Hafta sonu gelen son fon girişi ise dün akşam ki hareketler ile erimiş oldu.
Ether fiyatı, son 24 saatlik zaman dilimin dolar karşısında yüzde 16,64 gibi oldukça yüksek bir oranda kayıp verirken, Bitcoin karşısında ise yüzde 11.55 oranında değer kaybetti.

Ethereum 14 Ağustos fiyat görünümü
Ethereum hafta sonu yaşadığı son ufak çaplı yükseliş sonrası yatay bir fiyat hareketine girmiş ve dün akşam saatlerinde kadar 310 doların üstünde tutunma çabası gösteriyordu. Fakat kripto para piyasalarından başlayan fon çıkışı Ether’in de ağır bir şekilde ve hızlıca 300 doların altına gerilemesine neden oldu.

Mevcut düşüş hareketinin ise dün grafik ile belirlediğimiz ana düşüş trend çizgisinin kırılamaması sonrası geldiği de dikkat çekici başka bir nokta olarak duruyor.

Son gelen satış baskısı ile ETH fiyatı dolar karşında 250 dolar seviyesine kadar geriledi. Sonrasında gelen ufak çaplı düzeltme ile ETH/USD kuru yazımızın yayına hazırlandığı saatlerde 262 dolar seviyesinde bulunuyordu.

Ethereum için bu düşüşler oldukça ağır kayıplar vermesine neden olurken, toparlanma için ise elde tutulan bir veri bulunmuyor. Durumun böyle olması Ethereum için bu fiyat seviyelerinin kalıcı olmasına neden oluyor. Kısaca Ethereum için artık yeni fiyat dinamikleri üzerine konuşulacaktır.

Öyle ki mevcut gerileme ile birlikte fiyat büyük yükseliş öncesinin de altına gerilemiş olup, 200 dolar bandına doğru ilerliyor.

kaynak : https://kriptoparahaber.com/ethereum-14-agustos-fiyat-gorunumu.html
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 14, 2018, 07:59:14 AM

ethbtc de güçlü debilebilecek. 0,036 buraya çok yakın. yükseliş aşamasında şansını kullanacak ise buraya gelmesini hedefliyor olabilirler. nereden nereye geldi ya. 230 dolar nedir yani icoya katılanların hali içler acısı resmen. borsada kar yapan bence oldukça azdır.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
August 14, 2018, 08:53:22 AM

Herkes Bitcoin odaklı incelemeler yaparken Ethereum daha içler acısı bir hale gelmeye başladı.
200 küsür dolarların zaten üzülerek söyleyeceğim ama sanırım intihar olur, Allah göstermesin  Undecided

williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
August 14, 2018, 09:04:08 AM

Ben bu düşüşün devam edeceğini ve 2013'teki gibi diplere gideceğini düşünmeye başladım. Önümüzdeki süreç çok zorlu tutunabilmek için çok sağlam bir iradeye sahip olmaz lazım.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 14, 2018, 09:09:04 AM

Son günlerde Ethereum gerçekten büyük darbeler aldı. Btc bazında fiyat 0.04 satoshi seviyelerine kadar inmiş durumda. En büyük zararımı Ethereum'dan yapmış bulunmaktayım. Şuan kademeli alım yapıyorum ama artık param kalmadı neredeyse. Eth hepsini yedi bitirdi resmen. Neyse diyelim. Bu da bana büyük bir tecrübe oldu. Bir daha böyle bir hataya düşüp yüksek seviyelerden Eth almam artık.

MartinXXX
Member
**

Activity: 61
Merit: 11

View Profile
August 14, 2018, 09:21:09 AM

Ethereumu bitiren şey bünyesi altında yapılan ICO'lar oldu önüne gelenin tek eline hayvan gibi ETH verdik dumpladıkça dumpladılar belkide Ethereumun en büyük sistem açığı altlarının olmasıdır.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 14, 2018, 09:22:17 AM

Ethereum için alım fırsatı olduğunu düşünüyorum ancak dolar bu haldeyken almanın hiç bir yararı olmayacaktır eğer dolarınız var ise biraz ethereum almakta fayda var diye düşünüyorum Smiley

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
August 14, 2018, 09:24:53 AM

Ethereum hala alım seviyesinde, daha ne kadar düşer bilemem ama burdan almayan çok şey kaybeder ileriki dönemde.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
August 15, 2018, 03:19:25 PM

etherdeki gerileme hızlandı iyice. 6000 altına bitcoin düşmez inş o da olursa artık ether için 100 dolara mı gerileme olur bilemem. Tutup 500 dolar iken icoya katılan veya ether alıp hold eden ne olacak bunların hali.

ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
August 15, 2018, 04:05:59 PM

Eskiden güvendiğim coinlerden biri ethereumdu ama bu kadar düşüş yaşadıktan sonra elimdeki coinleri btcye çevirip tutmak daha mantıklı görünüyor.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 15, 2018, 04:20:34 PM

ethereum platformunu kullanarak ico yapanların dallamalığıda büyük etkendir bu duruma . adamlar topladıklarını bir anda satıyorlar. bu aslında büyük bir açık ama önüne geçebilecek bir sistemde bulunmuyor. smart contrac kullnarak icoda satışı yapılan tokenleri belirli zaman kilitleme var. aynı sistemle ico aşamasında , proje sahiplerinin verdiği eth adresini kademeli olarak kilitleyecek bir kural yazılabilir ama kimsenin işine gelmez
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
August 15, 2018, 04:45:36 PM

Ethereum bugün tekrar 300 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Bitcoin artışı da ethereumu öteledi.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 15, 2018, 08:33:07 PM

Son düşüş gerçekten paniğe sevketti bu işle uğraşan kişileri ama toparlanma yavaş yavaş başladı umarım devam eder.memlekette 5 bin liradan ethereum alıp hala yükselmesini bekleyen insanlar var.birde borç harçla giren kişiler kredi çekenler vs. hepsi içler acısı durumdalar.inşallah tekrar eki seviyeleri görürüz
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
August 15, 2018, 08:46:02 PM

Bu fiyatların daha altı Ethereum için çok tehlikeli. Madencilik için büyük risk barındırıyor hemde yatırımcısını paniğe sevkediyor. Etheremun bu düşüşlerde güvenli liman olamaması oldukça üzücü malesef.

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 15, 2018, 08:52:14 PM

Satmadığım hergün en güvendiğim coin ether bile beni pişman ediyor ya resmen şaka gibi duruma düştük ciddi ciddi piyasayı bırakıp başka işlere yönelmeyi düşünüyorum ama artık bağımlılık yaptığı için bırakamıyorum hergün takip etmek yorumları okumak analizlere bakmak hata biçimi haline gelmiş aksiyon dolu yaşıyorum bu düşüşlerde
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
August 15, 2018, 08:56:03 PM

çizdiğiniz grafiğe göre düşüş hattını kırarsa bir miktar yükselir gibi ama kıramazsa bir kademe daha düşecek gibi.
Bence yine de bu seviyeler alım için iyi seviyeler, kimseye tavsiye vermiyorum ama nakit yada btc olsa buralardan alım yapardım.

alfredobitcoin11
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 2

View Profile
August 15, 2018, 09:50:27 PM

Satmadığım hergün en güvendiğim coin ether bile beni pişman ediyor ya resmen şaka gibi duruma düştük ciddi ciddi piyasayı bırakıp başka işlere yönelmeyi düşünüyorum ama artık bağımlılık yaptığı için bırakamıyorum hergün takip etmek yorumları okumak analizlere bakmak hata biçimi haline gelmiş aksiyon dolu yaşıyorum bu düşüşlerde
Hocam sizin gibi uzun süredir bu sektörde olan birini bile bezdirdiyse bu piyasa demekki yükseliş yakındır satmayın elinizdekileri bence zor durumda değilseniz sonuçta buda bir yatırım ama hergün saplantı gibi teknik analizlere bakmanızı tavsiye etmem blockfolio yüklüyse telefonunuzdan onuda kaldırın sürekli takip etmeyin biraz ara verin derim.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 15, 2018, 09:55:29 PM

piyasada ciddi bi çalkalanma oluyor. iki gün önce 250 dolara kadar düşen ethereum dün 300 barajını aşıp nugün 290 dolar seviyesinde takılıyor. takip etmek zorlaşıyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
eymareddd
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
August 15, 2018, 10:16:05 PM

ethereum genelde standart olurdu böyle dalgalanmaları da uzun zamandır yapmazdı. yakında tekrar 350 doları geçeceğini düşünüyorum.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
August 15, 2018, 10:27:42 PM

çok karamsar olmamaya çalışıyorum ama etherin güvenli liman olmadığı ve bir altcoinden ibaret olduğu ortaya çıkmış oldu. icolar zamanla diğer platformlara kayarsa ether iyice kan kaybedebilir.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: