Bitcoin Forum
May 27, 2024, 11:21:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: EOS cüzdan nasıl açılır ve onaylanır ?  (Read 626 times)
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
September 08, 2018, 02:40:12 PM

Eos cüzdanına ihtiyaç duymadığım için hiç açmadım ama ne kadar da zahmetliymiş. Belkide diğer cüzdanları açmak çok basit olduğu için böyle görünüyordur. Ne kadar ödeme alıyorlar peki bilginiz var mı?

Bende baya uğraştım doğruyu söylemek gerekirse sitelere göre değişiyor fiyatları 2,5 dolara yaptım ben.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
September 08, 2018, 02:51:59 PM

Eos cüzdanına ihtiyaç duymadığım için hiç açmadım ama ne kadar da zahmetliymiş. Belkide diğer cüzdanları açmak çok basit olduğu için böyle görünüyordur. Ne kadar ödeme alıyorlar peki bilginiz var mı?

Bende baya uğraştım doğruyu söylemek gerekirse sitelere göre değişiyor fiyatları 2,5 dolara yaptım ben.

Ben de 2,51 USD karşılığı ETH olarak https://www.zeos.co/ dan açabildim. Onu da Simleos, infinitowallet vs gibi uygulamalara import ettim.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
September 08, 2018, 09:25:31 PM

Ben de daha önceki yorumumda lazım olmaz demiştim ama saolsun Gym swap yapacakmış mecburen açtım.
Arkadaşımızın anlattığı gibi yapıp ödeme aşamasına kadar geldim tam 2,5 $ ödeme yapıyordum ki, gruptaki arkadaşlar 1$ a başka bir uygulama yüklemişler. Maliyet hesabı açık, ben de EOS Lynx windows uygulamasını yükledim.
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
September 08, 2018, 10:32:07 PM

Eos cüzdanı öyle yapmışlarki sanki kimse açamasın ve kullanmasın diye yapmışlar. Bu kadar zahmetli olması eos cüzdanın kullanımını azaltıyordur. Etherwallet kurulumu çok kolay ve istediğin sayıda cüzdan oluşturabiliyorsun.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 09, 2018, 06:11:49 AM

Parayla açıyor olmak çok saçma değil mi? Başka bir örneği var mı bilmiyorum ama cüzdanın bu piyasada paralı olması inanılmaz saçma.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
September 09, 2018, 08:55:33 AM

Eos tokenları için benim de işim düştü bu cüzdanlara. Bakalım Eos tokenları nasıl devam edecek.

bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
September 09, 2018, 09:52:00 AM

Yazı için teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş.Eos cüzdan açmak hakikaten de uğraştırıcı bişey..Ancak etheriumun yerini alacağını düşündüğüm için artık yatırımları eos ücerinden yapmayı düşünüyorum..Umarım ilerde çok değerlenir.

▔▔▔▔▔
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 09, 2018, 10:53:40 AM

EOS cüzdanını açmayı uzun zamandır istiyordum. Umarım piyasa yükseldiği zaman EOS'ta güzel bir yükseliş yakalar. Şuan için alım fırsatı gibi duruyor.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
September 09, 2018, 07:48:48 PM

Gym Rewards swap için bana da lazımdı ama erteleyip duruyordum, bugün yarın açarım diye. Konuya denk gelmek güzel oldu. Elinize sağlık hocam.

Ücretli olması enteresan olmuş. Etherwallet gibi olur diye düşünmüştüm. Artık parası neyse verip açacağız. Telefon uygulamaları ile uğraşmaktan iyidir.
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
October 06, 2018, 05:45:07 PM

abi bu eos cüzdan olayı bitirdi beni ya cok saçma bi site yapmıslar hani insanı ne kadar zorlayabiliriz diye düşünüp yapmışlar bence eos walleti kim nasıl açacak?

campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
October 06, 2018, 06:32:42 PM

Anlatımınız çok iyi olmuş ellerinize sağlık. EOS pratik ve sade bir cüzdan açılışı ile gönüllerde taht kurabilecekken yaşattığı zorluklar ile mevzu oluyor. Ethereumu yıkacak diye gezinen proje açısından eksi puan, açacaz mecburen cüzdanı ama söylenmekte hakkımız.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
October 06, 2018, 06:47:16 PM

Eos cüzdanı açmak bayağı zahmetli bir iş ama güvenli olması için böyle olduğunu düşünüyorum. Bende zamanında açarken bayağı bir uğraştim. Bilmeyenler için güzel bir kaynak olmuş

iccel
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
October 18, 2018, 06:50:17 AM

Tam EOS cüzdana ihtiyacım olduğu anda bu başlığı gördüm, çok faydalı oldu. Paylaşım için teşekkür ediyorum. Böyle paylaşımların olması forumun kalitesini yükselttiği kanısındayım.

carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 18, 2018, 07:43:38 AM

Hocam ilgin için teşekkürler, keşke eos cüzdanı açmak da ethereum daki gibi myetherwallet agirip bir şifre oluşturmak kadar kolay olsaydı. Gelecekte bunu kolaylaştıracaklarını düşünüyorum ama.
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
October 20, 2018, 12:07:55 PM

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bu konuda herhangi bir bikgi bulamamıştım işime yaradı malum gym jetonların swap ı için eos  cüzdan istendi
urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
October 20, 2018, 12:23:39 PM

Anlatım için teşekkürler dostum güzel paylaşım olmuş Smiley eos gelecek vadeden projelerden bir tanesi olduğunu kanıtlayacaktır ama ethereumu geçmesi gibi saçmalıklar mümkün görünmüyor

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
October 20, 2018, 09:43:00 PM

Bugün ilk defa eos cüzdanından transfer yapma şansım oldu. Belki kendi altyapısından belki de eosex'in altyapısından kaynaklandı bilemiyorum. GYM transfer işlemi ancak 5 saat sonra gerçekleşti. Gerçekten de çok uzun bir süre...
forgortor
Full Member

Activity: 256
Merit: 100

View Profile WWW
October 21, 2018, 05:59:42 PM

3 Saat Ugraşarak açtım çok saçma sistem yapmışlar, cüzdan açmasın kimse diye yapmışlar sistemi sanki ,buna kısa zamanda çözüm getirmezlerse eos tarih olur ,bide üstüne para veriyoruz cüzdan başı şaşılacak iş allah akıl fikir versin bunlara bide eth rakip olacaklarmış güleyim bari:)
kurcalas
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
October 21, 2018, 06:24:19 PM

Bu konuda açtığım İngilizce bir başlık var. İsterseniz Türkçe konusunda da yardımcı olurum...

Burada bedava ve en hızlı EOS cüzdanı sahibi nasıl olursunuz anlattım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5044953
kastoriante
Member
**

Activity: 170

View Profile
December 03, 2020, 08:11:23 PM

Cüzdan paralıymış, zor açılıyormuş, kimi ram kimi işlemci sömürüyor demiş... Gereksiz.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: