Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:33:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Selfkey KEY Projesi 2018 Fiyat  (Read 163 times)
Carolina34 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
August 15, 2018, 12:56:42 PM

Son zamanlarda gözüme çarptı fiyatı baya düşmüş ama bugunku btc cıkısı ile %35 yakaladı. Demekkki btc artıslarında sağlam yükselecek ? Bu proje hakkında ne düşünüyorsunuz Suan 14milyon$ cap var ve binancede.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 15, 2018, 05:23:19 PM

grafiği inceledim de uzun süre ocak ayından sonraki ath den bu yana dip fiyat olarak 90- 100 satlarda takılmış şu an da o fiyatlarda aslında yatırım yapılabilir fakat şu anki piyasada benim için altcoinler aşırı riskli bugün yüzde kırk atar yarın yüzde yetmiş azalabilir
Carolina34 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 15, 2018, 05:30:46 PM

grafiği inceledim de uzun süre ocak ayından sonraki ath den bu yana dip fiyat olarak 90- 100 satlarda takılmış şu an da o fiyatlarda aslında yatırım yapılabilir fakat şu anki piyasada benim için altcoinler aşırı riskli bugün yüzde kırk atar yarın yüzde yetmiş azalabilir

dün 67 satmıs bugun 112 olmus 2x olmus nerdeyse biraz daha düşmesini bekleyelim

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 15, 2018, 07:29:02 PM

Key piyasa düzelme sinyali verdiğinde aşırı depar atıyor.Beklenti büyük gibi gözüküyor.Projeyi adam akıllı incelemek lazım yatırım yapmadan önce.Ne değildir nedir.Altcoinlerden canı yandığında artık bu artıyor bu düşüyor gibi şeyler pek birşey ifade etmiyor.Sağlam olması ileriye dönük beklenti vermesi lazım.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
August 15, 2018, 09:28:54 PM

zamanında alıp zararına sattığım coinler şu kötü zamanda pump yiyor Key de onlardan biriydi ama olsun elimde duruyor olsaydı sattığım fiyata bile gelemedi şu durumda. bence ayı piyasasında hodl bu yüzden tehlikelidir. bu sezonda aldığın fiyata gelme olasılığı çok zor. artış yaşasa da eski konumuna çıkmıyor bir türlü.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
August 16, 2018, 12:41:52 AM

Binance da iş görebilecek tokenlerden birisi iyi para topladı diye hatırlıyorum şuanki durumundan fazla yani kendini çok rahat katlar alınabilir durumda gibi görüyorum bu tokenide ama yinede kendiniz araştırmalarınızı yapınız.
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
August 16, 2018, 04:49:27 AM

ICO döneminde sağlam para kaldıran bir proje kaliteli. Ekip sağlam ve çalışıyorlar. Reklamları çok fazla dönmüştü. Başarmamak için nedenleri yok gibiydi.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 16, 2018, 05:08:19 AM

ico döneminde de çok rahat hardcap yapmıştı. kucoin ile başlayan macerası hızlı adımlarla binance ye geldi. boğa döneminde takip edilmesi gereken tokenlerdan. btc zıplamalarına güzel tepki veriyor. bence boğada düşünülmesi gerekir.
AxuProject
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
August 16, 2018, 07:11:35 AM

aslında piyasada bu durumdayken bir miktar yatırım yapsammı diye düşünüyorumda diğer alternatifleride incelemek lazım para kısıtlı çünkü ekonomi bu durumdayken

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
August 16, 2018, 07:20:53 AM

Düşecek yeri olmadığı için Öyle bir tepki vermiş olabilir hemen genelleme yapmamak lazım. Birkaç kez daha aynı hareketi tekrarlarsa bitcoinle yükseliyor bitcoinle düşüyor diyebiliriz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
August 16, 2018, 11:09:35 AM

ICO suna katılmak isteyipte katılamımıştım whitelisti kaçırdığım için o dönemde kazandırdı diye hatırlıyorum ama icoyu kaçırdım diye borsadan almamıştım zaten.somradan iyice düşüverdi amk.şuanda elimde kilitlenen altlar yüzünden başka birşeye cesaret edipte giremiyorum.ethereum artışını bekliyoruz bakalım o yükselirse altlarda artar
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
August 16, 2018, 11:21:03 AM

Son zamanlarda gözüme çarptı fiyatı baya düşmüş ama bugunku btc cıkısı ile %35 yakaladı. Demekkki btc artıslarında sağlam yükselecek ? Bu proje hakkında ne düşünüyorsunuz Suan 14milyon$ cap var ve binancede.

herşey baya düştü.Açıkçası bende kararsızım yeni bilinmeyen projeleri almak mı yoksa eski kıdemli projeleri dipten toplamak mı ? bence çok kararsızım umarım bu bataklıktan kurtuluruz herkesin kendine göre araştırdığı proje var .scam çıkmadığı sürüce düze çıkarız inş
Carolina34 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 16, 2018, 11:26:56 AM

Nahmussuz fake pump yememiş btc stabil haldeyken %30luk pump korudu düşmedi ama btc düşünce düşüyor demekki btc baglı yani btc 8k$ gelse güzel bırakır gibi 8k$ da 3x ederi var.

ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
August 16, 2018, 03:54:39 PM

güzel bir projeye benziyor, sağlam da duruyor borsada,

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 16, 2018, 06:38:27 PM

İki gün önce arkadaşım bana key dedi. Bende hadi oradan demiştim. Dün baktım iyi pump yemiş. Belirli zamanlarda iyi pump yiyor. Hiç projeyi incelemedim ama aynı isimde olan bir token daha var galiba.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
August 18, 2018, 07:29:52 AM

Hemen hemen her altcoin belirli periyotlar halinde pump durumuna girer sert yükselme dönemini gören ve yararlanalar iyi gelir elde etme şansına kavuşur piyasa böyle bakalım bu gün hangi alt pump görecek.
necafff
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile WWW
August 24, 2018, 01:08:49 PM

Bu key ve bcn ile milleti inanılmaz zarara soktular özellikle bcn'de görülmemiş hacim oluşmuştu sonra da herkesi terste bırakmışlardı.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 24, 2018, 01:34:57 PM

Fiyatı düşmeyen coin neredeyse yok zaten ancak bazıları gerçekten çok fazla değer kaybetti bunların sabır sınadıklarını umut ediyorum umarım bunlar kötü bir anı olarak kalırda herşey tekrar yükselişe geçer...
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
August 24, 2018, 04:52:13 PM

Bu key ve bcn ile milleti inanılmaz zarara soktular özellikle bcn'de görülmemiş hacim oluşmuştu sonra da herkesi terste bırakmışlardı.

hocam bcn inanılmaz boş bir coin bana göre bilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum ama bana göre hakettiği 10-15 sat civarı daha da değil dünya supply var ve girebildiği kadar borsada var . binance da da listelendi o ara epey iyi fiyatlandı elinden çıkaran karlı oldu bana göre
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
August 24, 2018, 05:51:06 PM

alıp zamanında zararla satmış birisiyim ben de bu coini. depara hızlı kalkıyor hem ileri giderken hem de geriye gelirken maalesef.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: