Bitcoin Forum
May 29, 2024, 01:48:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Steve Sosnick: Bitcoin 1000 USD seviyesine çekilecek!  (Read 447 times)
membalik
Newbie
*

Activity: 179
Merit: 0

View Profile WWW
August 22, 2018, 04:05:20 PM

Bu şekilde net miktar belirten hickimseye guvenilmemesi gerekiyor. Biri 1000 dolar digeri 60.000 dolar diyor. Belliki ikisi de sallıyor. Bilimsel elle tutulur izahi olsa makas aralığı bu kadar uçuk olmazdı. Ya tutarsa diye salliyorlar. Baska izahi yok bu rakamların
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
August 22, 2018, 04:25:01 PM

Sürekli aynı beklentiler söyleye söyleye bizide alıştırmaya başladılar. Oradan almak için düşürmeyi deniyorlar herhalde.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
August 22, 2018, 08:24:56 PM

Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilmesek de böyle tahminler görmek asabımı bozmaya başladı. Üstümüzde yeterince ağır bi ölü toprağı vardı zaten. Piyasanın düzelmesi gerekirken daha fazla düşüş beklenmesi tedirgin edici.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
August 22, 2018, 10:07:26 PM

Herkes çakallık peşinde vesselam. Efenim neymiş Bitcoin 1000 dolara düşecekmiş, bu arkadaşta alttan alttan toplayacakmış. 5800 altına düşmesi ile madenciler iflas eder bu bir. Madencilerin işten el çekmesi ile üretim düşer ve rağbet kalmaz bu da iki. Kısaca piyasa kendi ihtiyaçları neyi gerektiriyorsa oraya doğru ivme kazanır. Mırtaza şunu demiş, danyal öyle olmaz şöyle olur demiş gibi laflarla piyasayı sallamaya çalışanlara aldanmayın arkadaşlar, piyasa ETF haberleri ile coşar, bitcoin başarıdan başarıya koşar..
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
August 22, 2018, 10:22:58 PM

Steve Sosnick fiyat 100 dolara çekilecek diyerek elde olan Bitconieri hemen satın mesajı veriyor. Bitcoin dolaşım miktarının çoğu balinalar elinde düşecek olsa onlar hemen satmaya başlar.
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434
Merit: 1

View Profile
August 22, 2018, 11:44:45 PM

Yok 1000 dolar yok 3000 dolar yok 5000 dolar vs vs bi bitmedi bunlar. Dedikleriniz olsada bi rahatlasanız.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 23, 2018, 07:42:59 AM

Genellikle kim neden dolayı ne söylemiş araştırırım buna göre yorum getirmeye çalışırım ama artık gına geldi ve ciddilikten uzak kalan fikirlere yorum yapmamak gerekiyor.

Havada uçuyorum şahitlerim var! Ben de böyle derim inanan da olur yorum yapan da çok olur. Bu kişiler nasıl araştırıyor takip ediyorlar aklım almıyor tek kaynakları da hep götlerinden ibaret.  Cheesy
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
August 23, 2018, 08:07:21 AM

1000 dolar olursa bitmain ile kapatır rigleri o derece vahim bir durum ama ben olacağını hiç ama hiç sanmıyorum. Neler olacağını hep beraber göreceğiz.

husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
August 23, 2018, 08:56:32 AM

Bitcoin artık ne kadar düşse de yatırımcılar ellerindekini satmayacaklar. Balinalar artık bunu anlasalar ve spekülasyonları bıraksalar çok iyi olacak. 6000 doların üzerinde Bitcoin güçlü bir dayanak buldu bence..

newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
August 23, 2018, 09:13:28 AM

Değil 1000USD 5000USD'de belli bir süre kalırsa madencilerin orta hacimliler dahil çok batak çıkar ve bu piyasayı zaten 1000usdlere cekebilir, açıkçası ben bu ihtimali zor görüyorum bile bile kendilerini yakmazlar

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 23, 2018, 09:35:24 AM

Olmayacak bişey yok, olur mu olur ama 1000 dolara düşerse piyasada oluşacak panik havasını düşünemiyorum bile. Büyük bir çöküşe sebep olur, özellikle altlar için.
SuperBird75
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
August 23, 2018, 01:33:03 PM

Sadece madencilik için kullanılan cihazların elektrik maliyetleri bile bu rakamın çok üzerinde, böyle birşey gerçekleşirse cihazların çoğu kapanır.
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
August 23, 2018, 01:37:30 PM

Yıllar önce altın hakkındada bu tür spekülasyonlar yapmışlardı. O zaman altının onsu 1300 dolar civarındaydı. Dediler ki: altının ons fiyatı 1000 doların altına inecek 800/900 doları görecek diye. Ve altın hiç bir şekilde 1100 doların altına inmedi. Bu tür haberlerde ben piyasanın alım yönüne girdiğini düşünüyorum. Bu tür haberlerle elinde bitcoin olanlara sattıracaklar sonra yükseltecekler, sonra bitcoin 50 bin doları görecek haberleri ile de vatandaşlara aldıracaklar sonra yine düşürecekler.
Bu tür spekülasyonlar hiç bitmeyecek

batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
August 23, 2018, 06:55:23 PM

çekilirse eğer bu sefer tüm altcoinlerden çekicem yatırımımı ve hepsini bitcoin'e yatırıcam, düşücekse bile btc düşsün yetti artık.

Community & Social Media Manager
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
August 23, 2018, 07:10:12 PM

Of vallahi kıyamet alameti gibi paylaşımlar tahminler görmekten gına geldi ama bu piyasa hala düzelmiyor. Nasıl bir bereketsiz döneme düşmüşüz arkadaş, aylar geçti hala en ufak gelişme veya düzelme yok piyasada.
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
August 23, 2018, 07:22:04 PM

1000 dolara düşsün diye bekleyenler sırada. Bitcoin 100 dolara indiğinde talep öyle yüksek olur ki kısa zamanda 10k ya fırlar. Steve Sosnick tahmini konusunda iyimser değilim.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
mahalleaha
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
August 23, 2018, 08:35:01 PM

Bu olmaz ben inanmıyorum , en fazla gerileyeceği noktayı 4000 dolar olarak görüyorum oda benim gözümde böyle inanamadığımız şeyler olur diğer taktirde 5500 altına düşmez diye tahmin ediyorum.
icimicimesigmiyor
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
August 24, 2018, 11:40:32 AM

Çekilsede kurtulsak bari düşüyo artık battık deriz böyle bir yukarı bir aşşağı insan stres yapıyor hastalık sebebi hep bunlar düşse dibe vursada tam ölsek bari
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
August 24, 2018, 12:50:19 PM

ben 1000 dolar seviyelerini test edeceğini düşünmüyorum. düşüceğine artsın artık daha ne zamana kadar bekleceğiz.
taseron.isci
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
August 24, 2018, 01:09:57 PM

hah bir sen eksiktin bir de sen analiz tahmin cart curt yap bakalım. bitcoin yakın zamanda ne 50bin dolar olur ne de 1000 dolar olur. O yüzden kafam rahat.

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: