Bitcoin Forum
June 30, 2024, 02:32:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: PİYASA DÜŞÜYOR PEKİ BİZ NE YAPMALIYIZ?  (Read 596 times)
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
August 16, 2018, 11:53:45 PM

Elbette yatırımcı panik yapmaz ve malını bedavaya vermez ise piyasayı speküle edenler bir müddet sonra tavrını değiştirmek zorunda kalacaktır.
eymareddd
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
August 17, 2018, 04:23:55 AM

mutlaka temkinli olmalıyız, her ne olursa olsun panik satışlarını yapmamalıyız. satmadığımız sürece zararı realize etmemiş oluruz.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 17, 2018, 05:40:13 AM

"PİYASA DÜŞÜYOR PEKİ BİZ NE YAPMALIYIZ?"

Ben kafamı gömdüm kuma bekliyorum. Yapacak bir şey yok.

Ancak nedir bu başkalarını aşağılama hakaret etme olayı; isteyen zararına da satar, beleşe de verir. Şayet düşüş trendine girdiğin de yani sat sinyali verdiğinde satan kişi zararına satmış olsa da şu anda en az 3 katı adet arttırmış ve hala aynı parada duruyor olacaktı. Peki holdcu olarak tutan kişi bahsettiğimiz koin den elinde tutsa bile şu anda ki değerinden anca x3 yaptığında parasını yerine koymuş olacaktı.

Holdun,tradenin yada icolar için flipp  mantığının her birinin yeri ve zamanı farklı zaten bunları tutturabilseydik milyoner değil milyarder olmuştuk.

"Çıkmasaydı bu koinde düşmezdi" bu çok komik bir kelime oldu Smiley herkesin sadece kendi parasını düşünüyor, burada yapılan şey bir nebze de ucuz aldığını başkasına pahalıya satmak, "kakalamak" dersem herhalde daha net olur.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
August 17, 2018, 09:53:09 AM

Kripto piyasasında sabreden kazanıyor. Bogalar ne yapıyor düşükken alıyorlar. Parayı tutuyorlar. Bizler ise hafif düştü eyvah zarar ediyoruz deyip hemen satıyoruz satınca ne oluyor daha düşüyor. Halbuki alım miktarı arttıkça fiyatlar yükselir. Satışlar arttıkça fiyatlar düşer. 
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
August 17, 2018, 09:55:45 AM

Beklemekten başka çare yok zarar edip elimizde kalan az miktarda erimesin diye satanlar yüzünden piyasa ayağa kalkamadı. Elbet düzelecek ama sabretmek lazım.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
August 17, 2018, 10:48:14 AM

Bu piyasa böyle seyrediyor. yıllardır da değişmedi. sanırım ağustos ayı boyunca da 6000-8000 dolar arasında seyredecek ama belki eylül - ekim ayların yükselebilir.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
August 20, 2018, 09:33:02 AM

Döviz veya Tether geçişi sizi kısmen rahatlatır geçiş döneminde zarar etmeden beklemenizi sağlar. Sağlam strateji ile hedef oluşturmadan pazara girmeyin kesin kurallarınız olsun bunlar sizi zengin etmez ama para kazandırır.

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
August 20, 2018, 09:36:31 AM

piyasa düşerken eğer altcoinlerdeyseniz ağırlıklı olarak satıp bitcoine geçmek bence mantıklı yada illa altcoin olarak tutacaksanız bir yüzde 20-30 gördükten sonra tethere geçip daha sonra düşüp alttan adet arttırımına gidebilirsiniz.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
August 20, 2018, 09:49:26 AM

Hocam iyi güzel yazmışsınız da panik satışlar mevcut bu durumda. Ve bu panik satışları değerlendirip al-sat yapıp iyi kar edenler var. Bu fırsatları yakalayabilirseniz bu durumdan iyi kar elde edebilirsiniz bence.

unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127
Merit: 2

View Profile WWW
August 20, 2018, 10:37:17 AM

Beklemekten başka yapacak bişey yok kendi adıma konuşmak gerekirse.Zamanında kar ettim ama acemiliğimin etkisiyle karı realizeedemedim.Bir daha ki sefere belki kar realize edeceğim fakat bu seferde uçuşlardan geri kalma korkusu olacak ve bu heran mümkün biliyorsunuz bir seferde %50 artarsa almak  zor olr akabinde uçş yaşanırsa geride kalıp el sallamak eldekini kaybetmekten daha acı olur.Ben bekliyorum.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
August 20, 2018, 11:26:31 AM

bence şimdiki btc seviyesi almak için mantıklı  bir seviye olabilir diye düşünüyorum ama daha düşüer mi sorusuna cevap vermek çok zor bir dutrurm ne olacağı belli değil ama 6400 dolar seviyeleri almak için uygun bence çünkü ben dah yüksek seviyelerden almıştım buna göre mantıklı bence diye düşünüyorum

janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
August 20, 2018, 11:40:05 AM

piyasa ciddi düşüşler yaşarken, belli bir alt limitin  altına çekilmeyen birkaç coin ve token var. onları izlemek lazım. şu an kimse piyasanın dibini tahmin edemiyor açıkcası. mesela ben neo 20 dolar altına çekilmez diye düşünürken 14 dolarlara kadar indi. peki 14 dip mi? bilemiyoruz. sanırım piyasadaki hızlı çekilmelerde bitcoin ve tethere dönmek dışında bir çare yok.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
August 20, 2018, 11:48:57 AM

1-2 coin/token belirleyin, mutlaka yüksek hacimli olsun ve binance gibi iyi borsalarda trade yapın. Tether ve ether arasında yapabilirsiniz mesela, bir yerde terste kalabilirsiniz ama 3-5 dolar bana yeter elimde 50 eth var 3 dolar yukselse satarım 150$ yapar fee dustumu 130 dolar bana kalır gibi mantık yuruturseniz dump donemlerınde ciddi kar yakalayabılırsınız
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
August 20, 2018, 12:18:46 PM

Yerınde bır konu olmus hocam emegıne saglık ıcımdekılerı bıre bır anlatmıssın.Her dususte klasık olarak ben köşeme cekılıp olanları dahı ızlemıyorum farklı yerlere yogunlasıyorum en temızı bu ruhsal olarak cok yoruldum.
membalik
Newbie
*

Activity: 179

View Profile WWW
August 20, 2018, 12:35:00 PM

Herşey diplerdeyken size lazim olmayacak miktarda yatirimla degisik altcoinler alın. Hangisinin degerlenecegini kimse bilmedigi için simdi alin ve bekleyin. Sizi tatmin edecek kadar degerlenenleri de elden çıkarıp tekrar firsat kollayin.
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
August 20, 2018, 03:30:56 PM

iki seçenek var. birincisi kesinlikle panis satışı yapılmaması gerektiği. diğeri de eğer sabır benden var diyorsanız bu seviyelerden toplayıp yükselmesini beklemek.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 20, 2018, 03:36:31 PM

Yapılacaklar belli aslında, eğer nakit paranız varsa kademeli olarak alım yapabilirsiniz. Yoksa zaten satmayıp, boğanın gelmesi için dua edebilirsiniz. Adrenalin seviyorsanız eğer satıp biraz daha düşükten alarak, adet artırabilirsiniz.
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274

View Profile
August 21, 2018, 02:12:57 PM

Şu anki fiyatlardan daha aşağı düşebilecek seviyeler sınırlı. O yüzden eldekileri satmak mantıklı değil. Alım yapılır ise eğer bu seviyelerde, düzgün bir coin seçerseniz neo tarzı, orta vadede bile o parayı 3'e 5'e katlamak zor olmayacaktır, risk ise çok az bu seviyelerde alımın.
heronesle
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
August 21, 2018, 02:22:55 PM

Zararına tamamen çıkmamak gerekiyor. Yükseliş olduğunda satıp düştüğünde alarak miktar arttırmak gerekli. Dışarıdan para ekleyebiliyorsanız maliyet azaltmak da bir seçenek.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
August 21, 2018, 02:42:29 PM

Gitse de bir şey olmaz dediğiniz parayla girmişseniz piyasanın düşmesini takmayın bence. Elbet bir gün yükselecek gözüyle bakın rahat kafayla hayatınıza bakın.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: