Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:57:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: HTB Token Fiyat, Tartışma ve Spekülasyon Alanı  (Read 825 times)
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
August 17, 2018, 06:11:49 PM

Binance kadar, Coinex kadar, bittrex kadar kulanışlı. Üyelik açmak, eth göndermek, eth'nin ulaşması vs 15-20 dakikayı geçmedi.

Katılıyorum aynen. Denedim. Hotbit'e ether gönderdim usdt gönderdim çok hızlı ve sorunsuz hemen geldiler. Gerçekten hizmetleri çok iyi. İşlerini ciddiyetle yaptıkları belli.
1715011072
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715011072
Reply with quote  #2

1715011072
Report to moderator
1715011072
Hero Member
*

Ignore
1715011072
Reply with quote  #2

1715011072
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715011072
Hero Member
*

Ignore
1715011072
Reply with quote  #2

1715011072
Report to moderator
1715011072
Hero Member
*

Ignore
1715011072
Reply with quote  #2

1715011072
Report to moderator
1715011072
Hero Member
*

Ignore
1715011072
Reply with quote  #2

1715011072
Report to moderator
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
August 17, 2018, 06:27:00 PM

totalde 500milyon sup olacakmıs ekib cogunu kitlemiş fiyat tavan yapabilir

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 17, 2018, 06:50:33 PM

Nerede yazıyor bu? Kaynak var mı acaba? Ciddi bi konu çünkü.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
August 17, 2018, 07:00:36 PM

Nerede yazıyor bu? Kaynak var mı acaba? Ciddi bi konu çünkü.

Bu minigde para atıyorsun 1000$ diyelim borsa o parayla oto alım satım yapıyor aradaki fee lerde sana hmt olarak geliyor yani otomatik o parayla hmt kazanıyorsun tabi hmt kaç usd ise o fiyattan satarsın iyi gibi.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
August 17, 2018, 07:31:40 PM

HTB tutanların yerine hmt mi mining yapılacak doğru mu anladım yani. Fiyat olarak şuan çok düşük değerde görünüyor. Bunda piyasanın da etkisi olabilir tabi

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
August 18, 2018, 05:55:29 AM

Bizimkilerin gazlamasıyla son günlerde 2x yapmış görünüyor. Şu hiroziyi tanımam etmem ama twitterda pundix ekibinde yer aldığı söylenmiş. Pundixin hali ortada yükselecek olsa bile bu olaydan sonra uzak dururum htbden.

baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
August 18, 2018, 09:17:14 AM

Ne varmış pundinin halinde, hirozakiyle beraber herkes 15 20 kat ve üstü para kazandı çıktı, senin gibiler de arkasından baktılar öyle.

Neyse bırakalım şunun gibileri de gelelim HTB token'a, borsa çok kullanışlı ve ilerde hacim geldikçe tokenin fiyatının artacağını düşünüyorum. Binance'ın ilk hallerini hatırlatıyor bana ve onlar bir yılda başardıysa bunlar niye başaramasın. HTB tutanlara tanınan ayrıcalıklarla fiyatı iyi bir fomoyla bikaç kat yapsa şaşırmam.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 18, 2018, 09:23:29 AM

hiç bişey yapmıcak san bile 1 eth sallıcan imkan dahilinde bnb dede öyle aypmışsın 2 dolardan 7 dolara sattım Cheesy 1 eth kar olduydu
mct0300
Jr. Member
*

Activity: 165
Merit: 1

View Profile
August 18, 2018, 09:49:15 AM

bnb gibi hiç bir token olamaz bnb totalde ne kadar bu ne kadar öncelikle ona bakın boş keseden millete gaz vermeyin CETe de bnb gibi diyorlar buna da her çıkan tokene bnb benzetmesi yapmayın lütfen bnb gibi olacaksa kucoin olur
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 18, 2018, 10:55:04 AM

Bizimkilerin gazlamasıyla son günlerde 2x yapmış görünüyor. Şu hiroziyi tanımam etmem ama twitterda pundix ekibinde yer aldığı söylenmiş. Pundixin hali ortada yükselecek olsa bile bu olaydan sonra uzak dururum htbden.
10 satoshi'den alıp 150'den satan da var Pundi'yi. Hatta bounty'den 25-30 bin dolar kazanan var. Anca laf millet. 150'den aldıysanız yapacak bi şey yok. O sizin kararınız. Kar etmek de zarar etmek de kişinin kendisinde biter.

Neyse.
Htb konuyu açtığımdan beri %20 artış göstermiş bile. Kaldı ki önceki gün 70-80 sat'lardaydı.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
August 18, 2018, 11:25:51 AM

Güzel kar getirdi. Mining söylemi bu seviyelere taşıdı htb yi. Daha da yükselebilir ama girmek de sakıncalı şu şartlarda.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
August 18, 2018, 11:29:12 AM

Ne kadar çok faraday yalakası varmış forumda . Zaten o elemanın zihnyetini sevmiyorum bir de peşine  sürü oluşturmuş. Size bol kazançlar beyler böyle devam sonra gelip buralarda ağlamayın.

hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
August 18, 2018, 02:07:23 PM

Ne kadar çok faraday yalakası varmış forumda . Zaten o elemanın zihnyetini sevmiyorum bir de peşine  sürü oluşturmuş. Size bol kazançlar beyler böyle devam sonra gelip buralarda ağlamayın.

Dostum söylemlerine katılıyorum. Twitter' da bile bir sürü yağ çeken insan var. Şimdi bunları görüp yüksekten giren kişi . Coin geri gelmeye başlayınca bu sefer o kişiler sovecek. Erken girersen kar geç girersen zarar bu işler.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
endpointbtc
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
August 18, 2018, 03:30:55 PM

kim niye ağlasın arkadasım aç gözlü adam tabi iki ağlar karını almayı bılmeyen adam sureklı aglar hıroyla bunun alakası yok.
Borsa koını kolay kolay  kaybettırmez adama bunuda bi kenara yazın beyler.
x10 yaparsa keske alsaydım dersınız bı mıktar alın atın kenara derım ben orta uzun vadede kesınlıklle kazandıracaktır.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
August 18, 2018, 07:48:12 PM

Çok fena terste bıraktılar 120 ye düştü birden 150 ye çıktı gene.
Kerizleri ayıklıyorlar sanırım.hodl kalmaya devam etmekte fayda var
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
August 18, 2018, 08:31:49 PM

Yerle bir olan ETH karşılığında nereye yatırım yapsam diye düşünüyorum artık. Borsayı inceledim biraz 1 ETH'lik atmayı düşünüyorum belki cet gibi olur da x2-3 yaparsa çıkarım. Öyle x10 olsun diye beklemem Smiley
cengizzz
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
August 18, 2018, 08:41:31 PM

Koini biraz araştırınca 2x 3x ler az görünmeye başladı. Türkler olarak bu kez erkenden girdik umarım 😊
barrumba
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 18, 2018, 08:42:41 PM

Çok fena terste bıraktılar 120 ye düştü birden 150 ye çıktı gene.
Kerizleri ayıklıyorlar sanırım.hodl kalmaya devam etmekte fayda var

Düşe kalka yükselmesi daha mantıklı, roket gibi giden roket gibi düşer. Düzeltme yapması bence normal.
Kayzer258
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
August 18, 2018, 08:47:08 PM

HTB tokenden ziyade borsa olarak baktıgımda bana gerçekten ümit veriyor. Arayüz güzel , mobil uygulama kullanışlı, adminler ilgili ve alakalı.
Arkadaslar şunu unutmayın her şey mümkün bu sektörde. Ben binance ilk çıktıgında walton almak ıcın üye olmustum.O dönemde piyasa bitrexx in ve bitfinex in elindeydi. uzun bir süre kimse sallamadı binance yi.Ama er ya da geç hem fenomenler hem yüksek üyeli telegram grupları ..yanı tüm krpto akın akın saldırdı binanceye. Sonra kucoin cıktı. Binance kadar olamasa da etkili oldu. Binancenin hikayesi referans geliri ve çeşitli coinleri eklemesi idi. Kucoinde ise boğayı erken getirmesi ve referansı idi.
Şimdi elimizde hotbit var. Hotbit de bu mining sistemi ile güzel bir hikaye yazabilir. Ayrıca referans sistemi var. Tüm bunlara ek olarak idexteki kaliteli tokenleri ekliyorlar.
Biz HTB nin fiyatına takılırken borsanın geleceğini kaçırmayalım. Borsa gelişime acık .Borsa geliştikçe HTB token de değerlenecek. O yüzden kimse bnb gibi olamaz kıyaslanamaz vs demesin. Şundan 1 sene önce kadar binanceyi kimse sallamıyordu. O günleri dün gibi hatırlıyorum..
HTB tokene gelince. 1 milyar marketcap ı görecektir diyorum. haydi hep beraber izleyelim..
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
August 18, 2018, 08:52:23 PM

Borsa çok kullanışsız, hironun tavsiesi olduğu için bir miktar girdim çıktım. Çok fazla kazanmaya gerek yok. Şöyle düşünüyorum dünkü ve bugünkü yükseliş bir kaç güne geri gidebilir o yüzden çok yüksekten girmeyin bu tokene.

borsa çok kullanışsız demişsiniz ama bence öyle değil. bittrex benim en fazla kullandığım borsa ama tasarımı ve mobil hali ortada. bittrex de mobil kullanımı sıfır ve giriş yapınca işlem yapmak gerçekten eziyet. bu borsanın ana sayfasında mobil uygulama gözüme ilişti ve indirdim uygulamayı fena değil. saçma borsalar dediğimiz yerlerde bile mobil app var ama bittrex ısrarla yapmıyor bir şey.

neyse tanıtım güzel ve ben bu tokeni ilk siteye üye olduğum zaman gördüm ve 50 sat gibi bir fiyatı vardı. şimdi 120-130 olmuş sanırım ve beni üzmeyecek ufak bir miktar yatırım yaptım bnb, cet, kcs, coss gibi borsa tokenlerinin geldiği nokta ortada. öyle olursa 4x-5x çok olası ve ötesi borsanın hacmine bağlı.
size tavsiyem sizi üzmeyecek bir miktarda yatırım yapın. bol kazançlar.....

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌