Bitcoin Forum
April 26, 2024, 12:50:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: HTB Token Fiyat, Tartışma ve Spekülasyon Alanı  (Read 822 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 22, 2018, 07:57:34 AM

Kar ını alan çıkıyor. HTB nin önün de uzun yol var ama en azından minimum adet (10k) kadar alıp unutmak gerek. Bir gün eski pantolonun cebinde tatmin edici bir miktar bulabilirsiniz.
1714135855
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714135855
Reply with quote  #2

1714135855
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
peacesea01
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile WWW
August 22, 2018, 08:10:59 AM

Kar ını alan çıkıyor. HTB nin önün de uzun yol var ama en azından minimum adet (10k) kadar alıp unutmak gerek. Bir gün eski pantolonun cebinde tatmin edici bir miktar bulabilirsiniz.
Aynen.
Beklenti bitti sayılır. Mining başladı.
Düşecek olsa çok düşerdi. Şu an 120 satoşilerde.
Sabırlı olmak gerek. Batarsa ne olur? ETH 370 dolara düşmüşse ne olduğu gibi....  
Kimse yüzde yüz kazanacak diye girmiyor, girmemeli de.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
August 22, 2018, 09:54:47 AM

Bu borsada böyle bir coin nasıl bu kadar değer kazandı derseniz. Diğer borsalara göre farklı bir olaya giriştiler diyebiliriz. Bu da yatırımcıların dikkatini çekti.

Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
August 22, 2018, 12:10:31 PM

bir coinex vakası daha görüyorum.Henüz artış başlamadı bence.Birden fırlatacaklar bunu ( ytd ) Aynısını coinexte yaşadım.1500 satoda anca yetişebildim.
Bu borsa bir yenilik daha getirdiği için çok rağbet görecek tarihi yazın Smiley
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
August 22, 2018, 01:41:29 PM

Htb neden düşüyor anlamak gerçekten çok zor.
Kazmak için htb lazım htb olmazsa bonus alamıyorsunuz ama htb satıyorsunuz çok saçma

biraz araştırdım anladığım kadarıyla farklı farklı kar alınabiliyor. htb'si olanlar mining kazancından doğrudan kar alıyorlar. Bir de mining yapanlar var onlarda hotmine de madencilik yapıyorlar. Ellerinde aynı oranlarda eth-dolar, btc-dolar gibi ikililerin olması gerekiyor. ağırlıklarına göre hmt kazanıyorlar ellerinde tuttukları htb'ye göre de bonus kazanıyorlar.

Mining yeni başladığı için zorluğu çok düşük borsada olanlar bunu bildiği için başka yatırımı yoksa bile ellerindeki htb'yi dolara ve eth'ye falan çevirip mininge başladığı için htb'nin değerinde düşme oldu.

anladıklarımda veya anlattıklarımda hata olabilir. Hatam varsa düzeltme daha bilgililer düzeltme yaparsa sevinirim.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
August 22, 2018, 02:14:45 PM

Htb neden düşüyor anlamak gerçekten çok zor.
Kazmak için htb lazım htb olmazsa bonus alamıyorsunuz ama htb satıyorsunuz çok saçma

biraz araştırdım anladığım kadarıyla farklı farklı kar alınabiliyor. htb'si olanlar mining kazancından doğrudan kar alıyorlar. Bir de mining yapanlar var onlarda hotmine de madencilik yapıyorlar. Ellerinde aynı oranlarda eth-dolar, btc-dolar gibi ikililerin olması gerekiyor. ağırlıklarına göre hmt kazanıyorlar ellerinde tuttukları htb'ye göre de bonus kazanıyorlar.

Mining yeni başladığı için zorluğu çok düşük borsada olanlar bunu bildiği için başka yatırımı yoksa bile ellerindeki htb'yi dolara ve eth'ye falan çevirip mininge başladığı için htb'nin değerinde düşme oldu.

anladıklarımda veya anlattıklarımda hata olabilir. Hatam varsa düzeltme daha bilgililer düzeltme yaparsa sevinirim.

Dikkatimi çektiği için takip ediyordum. Ama anlattıklarınızdan sonra, biraz daha araştırma yapıp portföye dahil edilebileceğini düşünüyorum.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
August 22, 2018, 04:57:17 PM

şu anda takip ettiğim bir borsa. Farklı bir mining sistemi var eğer bu sistem başarılı olursa  çok güzel yerlere gelecektir.
heronesle
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
August 22, 2018, 05:04:07 PM

İnsanların bu tokenle alıp veremediği ne? bir kısmı öve öve bitiremiyor bir kısmı yerin dibine sokmaya çalışıyor.
ht_turk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile WWW
August 22, 2018, 06:13:59 PM

İnsanların bu tokenle alıp veremediği ne? bir kısmı öve öve bitiremiyor bir kısmı yerin dibine sokmaya çalışıyor.

yerin dibine sokmaya çalışan eleman alttan toplayabilmek için bir kaç günlüğüne fud yaymaya çalıştı. Yok izni yokmuş yok düşecekmiş, ölecekmiş bitecekmiş diye. Sonra alımlarını yapınca da tekrar desteklemeye çalışıyor.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
Kayzer258
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
August 23, 2018, 01:23:19 PM

Nedir bu HTB ve HTM
Öncelikle HTB bildiğiniz gibi hobbit borsasının tokeni. Günlük ücret  gelirleriyle Geri alım yapmayı vadediyorlar.
Asıl kısım nedir bu madencilik ? İşin özeti şu ki sizden bir paritede iki çifti de  elinizde tutmanızı istiyorlar. Örneğin,sizde  eth ve usd var eşit miktarda. Siz eth satışa koyup aynı fiyattan kendi satışınızı usd olarak alırsanız zararınız ne olur? Tabiki sadece ücret. Borsanın kazancı ne olur? Tabiki hacim. Evet Hotmine sizden bunu istiyor ve bu sayede ücretsiz bir şekilde hacim oluşmuş oluyor. Peki niye zarar edeyim ki fee kadar. Aslında siz bu işlemi yapmış olduğunuz için size htm verecek ve ayrıca topladığı ücretleri havuza atıp %80’ini htm tutanlara geri dağıtacak. Yani aslında verdiğiniz fee yi yüzde 80 oranında geri alacaksınız. Peki htb tutmanın ne faydası var? Mining yaparken htb tutanlara tuttukları orana göre ekstra htm verecek.Ayrıca %80 ini htm tutanlara dağıttığı gibi %10 da htb tutanlara geri verecek ama madencilik  işleminin sonunda. Bu da  hesaplarıma göre günlük 2000 eth havuz oluşsa aylık 60.000 eth eder ve yüzde 10’U 6000 eth eder. 1 milyarda 6000 ise 1 milyonda 6 ethereum yapar.

Peki miningde en karlı işlem ne? Gözlemlerime göre htm ve htb fiyatı arasında ters orantı olacak. HTM nin fiyatı bugün yüksek ve dikkat ederseniz htb düşüyor.İnsanlar mining için htb satıyorlar.Lakin gün geçtikçe hem supply artıcak ve insanlar satmaya başlayacak. Tavsiyem kazdığınız htm’leri günlük payı aldıktan sonra satıp htb ye çevirmeniz ve geri aldığınız %80 fee ile devam etmeniz. Veya Mining sonuna kadar htm leri elinizde tutmanız ve htb bonus ödülünden önce htb ye çevirmeniz.İkisinden hangisinin daha karlı olduğu 3-4 güne kadar anlaşılır.
HTB tutanlara sesleniyorum.Mining işlemi sonunda alacağımız ödülden 1-2 hafta önce talep fazlasıyla artacak ve htb nin düşme olasılığı çok az son 2 hafta kala.
massguru
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 250

View Profile
August 23, 2018, 02:23:00 PM
Last edit: May 13, 2019, 10:24:11 AM by massguru

.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
zhongzy
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
August 23, 2018, 05:33:21 PM

HTB token ilgi alanımda burada tartışmaları takip ediyorum yatırım yapmak için uygun zaman olduğuna karar verdiğim zaman yatırım yapacağım. Bakalım HTB token serüveni nasıl gelişecek.
peacesea01
Newbie
*

Activity: 44

View Profile WWW
August 29, 2018, 09:55:20 AM

Bende sabır kalmadı arkadaşlar.

HTB almak için sattığımız coinler sözleşmiş gibi hepsi uçtu gitti, ben bu HTB ve HMT nin düşüşünü izledim. Mining yaparken (uykuda değilken Grin ) paracıkların erimesini izledim...

Ben beceremedim, 60-70 lerden girememiştim, 120-140 lardan girdim. Belki sabredersek kazanırız ama maalesef sabır da tükendi.  Huh

Bu arada kendi kararımdı. Hirozaki elinden geleni yaptı. Burada banlı olmasa eminim ki biraz daha sabret diyecektir.

Kazananlara hayırlı olsun.
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: