Bitcoin Forum
June 22, 2024, 10:15:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple alıp başını gider mi?  (Read 2360 times)
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
September 10, 2018, 12:02:26 PM

Ripple boğada ancak alıp başını gider hiçbirşey etki etmıyor rippla bu bantlarda seyreder durur ama ılerısı ıcın ayıdan cıkınca 1 doları görür.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 10, 2018, 12:19:12 PM

üzülerek söylüyorum ripple a olan ilginin hakkını verebileceğini düşünmüyorum. ATH yi gördüğümde şoklar içine girdim. Ancak bir daha oraları görebilmesi için marketin şu anda ki değerlerinin x5 , x6 katını körmesi lazım diye tahmin ediyorum ve ozaman a kadar tüm koinler zaten kendini defalarca katlamış olurlar ve şimdi piyasa da daha kaliteli oyuncular var.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 10, 2018, 12:25:21 PM

Ripple çok güzel bir düşüş yakaladı yine. Eski günlerde olduğu gibi yine yükseliş yapacaktır. Ancak bu zaman büyük bir bölümü kapsıyor.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
September 11, 2018, 06:35:19 AM

Aldı başını dibe doğru gidiyor, uzun vadeli ucuzluktan aldım ripple tutuyorum üzmeyecek miktarda ama burası mühim, kısa vadede marketten beklenti kalmadı ki rippleden bir şey beklensin.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 11, 2018, 07:19:03 AM

Bu markette , hala ripple diyorsunuz. Helal size iyimserliğinize hayran kaldım. Baitçe şöyle anlatmaya çalışayım , markette ki tüm para ripple aksa anca kendini toparlar. Umarım anlatabilmişimdir.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
September 11, 2018, 07:46:12 AM

Ripple çok tehlikeli. Riske girip iyi paralar kazanabilirsiniz. Fakat ciddi kayıplarda yaşayabilirsiniz. Biraz şans birazda Ripple sahibiyle beraber hareket edebilirsen iyi kazanç sağlanabilir. Uzun vadede bana kalırsa güvenilmez

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
teramit (OP)
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
September 18, 2018, 03:48:19 PM

birkaç saatliğine aldı başını gitti 1-2 hafta takip etmek lazım sanki yukarı ittirecekler yol arıyorlar gibi , bütün marketten bağımsız fırlama potansiyeli olan koin şu an dibinde sayılır hala, geri çekilmezse 1 ay içinde çok hareketli günlere gebedir.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
September 18, 2018, 04:35:48 PM

yükseliş potansiyelini hesapladığımızda en yüksek olanlardan birisi fiyatının düşük olması bütün yatırımcılar için satın alına bilir olması anlamına geliyor.

tuanvie
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
September 18, 2018, 05:52:03 PM

Alayım da full bekleyeyim, adım adım sağlam yükselişler olur diyemiyoruz ripple için. Ama belli zamanlarda ani gelen yükselişler var dediğiniz gibi. O zamanlarda çok kazandırıyor. Sırf bu açıdan değerlendirilebilir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
September 18, 2018, 06:54:06 PM

dolar bazında baya erimişti, hatta geçen sene mayıs ayındaki 40 cent çıkışından bu yana belki de en kötü zamanlarıydı ama satoshiden çok btc'nin değersizliğinden kaynaklanıyor bu durum, yani 4-5k satoshi ripple için hiç de fena sayılmaz ama btc'de hareket yok. ethereum vs satoshi bakımından uzun zamandır gördüğü diplere yaklaşmışken ripple'ın seviyesini koruyabilmesi ilginç, bir de stellar var bu durumda olan+ binance token! ripple ilginç bir coin, tekrar eski seviyelerini görmesi muhtemel, pumpta ilk atağa kalkan coinlerden biri aynı zamanda..

btc ve altların harekete geçmesi daha ne kadar zaman alacak bilemiyoruz. eski günleri özledik paraya para demediğimiz, şimdi 3 cente kurşun atıyoruz Wink

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
September 18, 2018, 07:35:19 PM

Xrp şu günlerde özellikle bugün çok iyi hareket çekiyor. Bundan önceki boga sezonunda her zaman xrp ciddi yerlere geldi. Eğer devamı gelirse gerçekten beklenen boğa sezonu gelmiş olabilir

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280

Win-Won-Betfury

View Profile
September 18, 2018, 09:31:56 PM

Bugün çok iyi bir sıçrama yaptı ripple bazı gelen haberler üstüne iyi oldu bu piyasada yükselmesi yatırımcısı için ileri dönük dolar bazında dahada yükselir ama btc bazında ne olur tam kestirmiyor insan

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
September 18, 2018, 10:35:02 PM

şu an için 2x 3x bile yükselse milleti sevincinden havalara uçurur. ama gelecekte eğer ekonomik sistem blockchain tabanından kripto paralara akacak olursa bunu en baştan Ripple aracılığıyla yapacaklarını düşünüyorum. piyasada Ripple için olumsuz haber bulamıyorum.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
September 18, 2018, 11:05:27 PM

Ripple cmc sıralamasında iyi tutundu.Fazla güvenmediğim bir coin.Terste kaldığında aylarca içeriden çıkmayı beklersin.Arasıra pump yer sonra tutunamaz geldiği yere döner .Bir senedir aynısını yapa yapa dibi boyladı.Dikkatli olmak lazım.
redsilentstorm
Member
**

Merit: 10

View Profile
September 19, 2018, 06:05:27 AM

ripple herhalde burada yazılanlar ile pump olmadı Smiley , ama eğer ki herkes ripple hakkında konuşmaya başladıysa bu boğanın sinyallerinden birimidir acaba ? Hadi gel boğa yeter özlem ile beklettiğin.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 19, 2018, 08:43:32 AM

Yine ufak pumpladılar dipten. Ripple tam bir spekülasyon coini ya artık zerre güvenmiyorum. Ama traderlara iyi kazandırıyor bu yüzden de devam edecek bu şekilde.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
September 19, 2018, 10:32:20 AM

Büyük bir haber gelebilir belkide ondan pumplanıyordur. Twitterda bir kaç haber görmüştüm hatta bir yatırımcı ripple alın falan yazıyordu.

nthere
Member
**

Activity: 229
Merit: 11

View Profile
September 19, 2018, 10:46:36 AM

Bu saatten sonra her şey alıp başını gidebilir, ripple'a özel bir durum yok bence.
secondhandlark5
Jr. Member
*

Activity: 238

"JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!"

View Profile
September 19, 2018, 11:01:22 AM

Bu saatten sonra her şey alıp başını gidebilir, ripple'a özel bir durum yok bence.

Ayni fikirdeyim hocam alt koinlar artik o kadar dustu ki burdan sonra umutt ediyorum sadece yukselsin. Ama son gunlerde ripple guzel bir yukselme yakaladi gibi gorunuyor.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔸🔸🔸🔸🔸🔸 [ DESICO ] A PLATFORM TO ISSUE AND TRADE SECURITY TOKENS 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔺🔻🔺🔻🔺🔻
🔸🔺 https://www.desico.io 🔸🔺
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 19, 2018, 11:17:10 AM

Ripple bu yıl bır kaç kere atagını yaptı bence 2019 a kadar artık bır halt olmaz ondan 2019 da yıne sallama bir iki banka ile anlaştık haberi çıkartırlar sonra yine pumplarlar bir kaç gün, gariban yıne geç kalır ve girdiğinde kucagına bırakırlar
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: