Bitcoin Forum
May 13, 2024, 03:42:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Eylül Ayı İçin İmza Önerileri  (Read 504 times)
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
August 19, 2018, 11:18:26 PM

şu anda çoğu imza kampanyası çöp çıkıyor. eskiden ayda 5-6 bin dolar kazanırken şimdi 500-600 dolar bile kazanamıyoruz. arizn diye bi şeye girdim ben. bi bakın isterseniz.
1715571753
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715571753
Reply with quote  #2

1715571753
Report to moderator
1715571753
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715571753
Reply with quote  #2

1715571753
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
4141moonstar (OP)
Jr. Member
*

Activity: 85
Merit: 1

View Profile WWW
August 20, 2018, 08:31:23 AM

ben hata yapıp çok uzun süren bir kampanyaya katıldım. aslında bir başlık açıp imza kampanyalarını tartışsak o başlıkta güzel olabilir.

Gemstra'ya ben de bir ara katılacaktım, çok uzun süreli olduğu için son anda vazgeçtim. Vertex'e girmiştim ve artık vertex'in bitmesine sayılı günler kaldı. Araştırmalara devam  Smiley
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
August 20, 2018, 09:12:43 AM

eğer uzatmazlar şuanki bulunduğum kampanya 1 eylülde bitecek sylonun kampanyalarından bakarım büyük ihtimal bu sefer.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
August 20, 2018, 09:16:40 AM

Şu anda seninle aynı imzada Vertex'teyim ben. Bir sonraki seçimim de büyük ihtimalle Arizn olacak. Fırsatın olursa sen de ufak bir incele derim  Smiley

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 20, 2018, 09:19:10 AM

şu anda çoğu imza kampanyası çöp çıkıyor. eskiden ayda 5-6 bin dolar kazanırken şimdi 500-600 dolar bile kazanamıyoruz. arizn diye bi şeye girdim ben. bi bakın isterseniz.

evvet buna bende katılıyorum 2 milyon$lık bir bounty pool'u sözkonusu. 280k$ bir imza var ayrıca eylül sonuna kadar sürüyor. rütbeniz yüksek ise katılabilirsiniz haftalık 10 mesaj ve local postlar da sayılıyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
August 20, 2018, 09:42:17 AM

sadece lokal post atabiliyor muyuz o projde ? Ödül çok iyi duruyor ama her hafta deli gibi bir katılım ordusu daha ekleniyor.Param pinçik olmasından korkmuyor değilim Cheesy

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
August 20, 2018, 09:45:59 AM

Ben de bu konunun takipçisiyim şu anki sendy bittiğinde bir arayış içerisine gireceğim bakalım burada katılabileceğim bir imza kampanyası çıkar mı merak ediyorum Smiley

4141moonstar (OP)
Jr. Member
*

Activity: 85
Merit: 1

View Profile WWW
August 21, 2018, 02:15:21 PM

Bir imza kampanyasının daha sonuna yaklaşırken yeniden imza arayışları başladı.
Çok uzun süreli imza düşünmüyorum. Bu konudaki önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

aynı imzaya girmişiz kardeş.Bitmesine günler kaldı.Bakalım inşallah iyi umut vaad ediyor bu proje.Yatırımcılarda hep arap ico ya giriledebilir aslında.
Bu arada bende imza arıyorum gizli kalmış projeler özellikle.

Evet, vertex şu anda umut vaad ediyor. Gizli kalmış proje  bulursanız bana da fısıldayın mutlaka  Wink haberleşelim kardeşim  Smiley
heronesle
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
August 21, 2018, 02:21:03 PM

Burada önerilen kampanyalara girmeyin arkadaşlar. Başlığa yazanları tenzih ediyorum ama insanlar ben daha çok kazanayım diye milleti yanlış yönlendiriyorlar.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 21, 2018, 04:11:05 PM

Yorumları okuduğum kadarıyla yine imza sıkıntısı yaşayacağız. Son girdiğim iki imzadan pek bir beklentim yok umarım güzel birşeyler bulurda biz de kazanırız. Aslında güzel bir konu açılsa takibi daha kolay olurdu.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 21, 2018, 06:19:37 PM

Jinbi'den sonra Sendy'ye girerek iyimi ettim kötümü bilmiyorum emeğimizin karşılığını alacağımızı düşünüyorum hayırlısı olsun.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
August 22, 2018, 07:12:23 AM

Benim de dikkatimi çeken bir proje, Eylül sonunda bitecek olması çok iyi. Şu anda bulunduğum kampanya bitince tam bir ay orada kalmış olacağım, imza kampanyası için ideal süre Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 22, 2018, 07:31:13 AM

Kimse para edecegini düşündüğü imzayi gelip burda size soyleyip kazancina ortak etmez gencler. Su başlığı her ay acmayi birakin artik.

1. si herkes aynı şeyi düşünmüyor.
2. si eğer böyle olduğunu düşünüyorsan burada yazılan kampanyaları es geçe bilirsin. Yani her şekilde burada paylaşılanlar birileri için veri havuzu oluşturuyor.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
August 22, 2018, 09:56:55 AM

Kimse para edecegini düşündüğü imzayi gelip burda size soyleyip kazancina ortak etmez gencler. Su başlığı her ay acmayi birakin artik.

2. si eğer böyle olduğunu düşünüyorsan burada yazılan kampanyaları es geçe bilirsin. Yani her şekilde burada paylaşılanlar birileri için veri havuzu oluşturuyor.

1. %99,9 Bu şekilde düşünüyor bundan emin olabilirsin. Bunu birçok kez telegram gruplarında veya farklı gruplarda konusurken tecrübe ettim.
2. Asla ama asla burda önerilen 1 imza kampanyasına ve coine girmedim ve girmem çünkü burda insanlar biseyler bildikleri için biseyler yazmazlar sadece imza kampanyasının haftalık aktivitesini doldurmaya çalışırlar. Forumun olayı budur.  Grin

batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
August 22, 2018, 10:43:33 AM

Valla bu konu benim için çok iyi oldu vertex'te bitiyo bi kaç güne, çoğu girdiğim imza daha tokenleri bile göndermediler.

Community & Social Media Manager
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
August 22, 2018, 10:57:17 AM

İmza ve her bounty hunting çalışması şu anda risk içeriyor o tartışma götürmez, dikkat etmeniz gereken bazı temel kriterler:

1) Profesyonel ve yatırımcılarla doğrudan iletişim halinde olan bir ekip

2) Yüksek total bounty oranı ve yüksek Signature yüzdesi.

3) Adaletli ve titiz çalışan bir bounty manager.

4) Hedef olarak görece mütevazi bir MarketCap (ICO başlangıcı için) ve daha spekülatif kazançları düşünüyorsanız birim token fiyatının düşük olması da tercih sebebidir.

Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
August 22, 2018, 12:05:27 PM

İmza ve her bounty hunting çalışması şu anda risk içeriyor o tartışma götürmez, dikkat etmeniz gereken bazı temel kriterler:

1) Profesyonel ve yatırımcılarla doğrudan iletişim halinde olan bir ekip

2) Yüksek total bounty oranı ve yüksek Signature yüzdesi.

3) Adaletli ve titiz çalışan bir bounty manager.

4) Hedef olarak görece mütevazi bir MarketCap (ICO başlangıcı için) ve daha spekülatif kazançları düşünüyorsanız birim token fiyatının düşük olması da tercih sebebidir.

kesinlikle haklısınız. özellikle son zamanlarda signature campaign bounty oranı iyice düştü bunu çok kötü buluyorum.Yakında komple kaldırabilirler mi açıkçası bu beni korkutuyor.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
August 22, 2018, 02:37:17 PM

1. %99,9 Bu şekilde düşünüyor bundan emin olabilirsin. Bunu birçok kez telegram gruplarında veya farklı gruplarda konusurken tecrübe ettim.
2. Asla ama asla burda önerilen 1 imza kampanyasına ve coine girmedim ve girmem çünkü burda insanlar biseyler bildikleri için biseyler yazmazlar sadece imza kampanyasının haftalık aktivitesini doldurmaya çalışırlar. Forumun olayı budur.  Grin

Ben şuan için kimseden öneri beklemiyorum. Ama aşağıda soracağım soruya yanıt verebilirseniz sevinirim.

Bazı bounty kampanyalarında veya platformlarda, kampanya sonuçlanana kadar imzayı değiştiremiyorsunuz. Ama bazı başlıklarda imzadan ayrılmak istenildiği ve stake hesaplamasının fixlenmesi isteniyor. Eğer böyle bir durum söz konusu ise o zaman haftalık stake güncellemesi yapan kampanyalara katılıp, atıyorum 1 ay sonra çıkıp bir başka kampanyaya geçmek daha mantıklı değil mi?

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 22, 2018, 08:28:18 PM

Ben şuan için kimseden öneri beklemiyorum. Ama aşağıda soracağım soruya yanıt verebilirseniz sevinirim.

Bazı bounty kampanyalarında veya platformlarda, kampanya sonuçlanana kadar imzayı değiştiremiyorsunuz. Ama bazı başlıklarda imzadan ayrılmak istenildiği ve stake hesaplamasının fixlenmesi isteniyor. Eğer böyle bir durum söz konusu ise o zaman haftalık stake güncellemesi yapan kampanyalara katılıp, atıyorum 1 ay sonra çıkıp bir başka kampanyaya geçmek daha mantıklı değil mi?

Haftalık stake olmasına gerek yok, sizin dediğiniz aslında tüm bountylere son 1 ay kala giriş yapmak. Çünkü haftalık olanlarda da kampanya uzarsa, çıkmanıza izin vermiyorlar.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
August 22, 2018, 10:53:24 PM

"Stake hesaplamasının fixlenmesi"'nden sizin şunu anlamanız gerekiyor: yani o ana kadar kazandığı stakeler'den doğan hakkının saklı kalması şartıyla katılımcının başka bir imzaya geçmesi, bu durumda başka bir imzanın daha karlı olduğunu düşünüyorsanız geçersiniz, "bir imzada ne kadar kalırsam kaliim aynı stake gelir" diye bir durum hiçbir zaman olmadı, olamaz da Wink, hayatın doğal akışına aykırı.

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: