Bitcoin Forum
June 27, 2024, 06:18:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: 3 Sene Hold yapılabilecek Coinler  (Read 876 times)
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
August 19, 2018, 09:06:26 PM

Uzun vade olarak tutacaksanız GVT projesini incelemenizi önerebilirim yakın zaman da ürünün çalışır hali aktif hale getirilecek,

Genelde finans ağırlıklı, marketcap sıralaması düşük, ve o proje de blockchain teknolojisi olmazsa olmaz olan projeye sahip koin veya tokenlara yatırım yapmayı seçiyorum.

Yatırım yapmadan önce projeyi, ekibi ve bu proje ileride neden değerlenir sorularını kendinize sormadan yatırım yapmayın.

Not : ayı piyasası dönemlerin de bütün koinler baş aşağı iner - boğa da alacvağınız shit coinler bile sebepsiz yere kendilerini x lere katlar.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
August 19, 2018, 09:23:19 PM

3 sene kriptoda çook uzun bir süre. 3 sene sonra birçok coin/proje tedavülde olmayacaktır hatta. Dolayısıyla projesi altyapısı ve kominetisi en sağlam conleri tercih ederdim. Ethereum gibi, Stellar gibi
alfredobitcoin11
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 2

View Profile
August 19, 2018, 09:28:37 PM

3 sene gibi uzun bir süre bekliyeceksem eğer ben olsam bitcoin , ethereum , litecoin gibi coinler alırdım çünkü şuan çıkan coinlerin bir sene sonra bile var olabileceği şüpheli kaldı ki 3 sene sonra zor ilk 10daki sıralamada 3 sene öncekinden eser yok sadece saydığım 3 coin var ve var olmayada devam edecek bence.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
August 19, 2018, 11:15:06 PM

3 sene öncesine bakınca ilk yüzde tutunan 2 coinin ethereum ve bitcoin olduğunu görünce 3 senelik altcoin hold yapmak kar yerine zarar ettirir diyebiliriz. ethereum bile 3 sene dayanmayabilir.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 19, 2018, 11:18:05 PM

benimde tavsiyem wanchainden yana olacak. bende bir miktar aldım kenara koydum. sonuna kadar beklerim hiç sorun değil . ve daha 3 sene olmadan belki bu sürenin yarısına dahi gelmeden çokrahat yüz doları geçeceğine inanıyorum. Tabi bu YTD ! herkes kendi araştırmasını yapsın
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
August 19, 2018, 11:43:53 PM

hocam sadece burdaki yorumlardan değil siz kendinizde coinleri iyice araştırın. Bi kaç yıl sonrasını kimse bilmez sadece tahmin yürütülür o yüzden dikkat edin derim.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 20, 2018, 12:17:45 AM

rep-Augur denenebilir ama 3 sene uzun süre, yeterince kar görüldü mü vınnnnn Cool

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Axmo
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
August 20, 2018, 03:50:58 AM

Holochain, Neo, Wan
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
August 20, 2018, 05:58:25 AM

Neo,Pundix,wan,ont bunlardan ümitliyim gelecek yıllarda.Kendilerini geliştirmeye adamış çalışkan ekipleri güzel projeleri var.İlerleyen yıllarda aynı şekilde çalışmalarını sürdürürlerse güzel yerlere gelirler.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 20, 2018, 06:05:36 AM

Holo ya da ciddi yatırım yapanlar var. Bende modaya uyup az bir miktar aldım. Hydrogen de çok popüler . Bakalım neler olacak . Bunu görmemiz için mutlaka bir boğa piyasası görmemiz lazim
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 20, 2018, 06:10:51 AM

Kesinlikle 3 sene çok uzun bir süre ben olsam btc ve ethereum haricinde diğerlerine güvenmem, al unut yapacaksanız altcoinleri almayın btc alın belkı 50k dolar olur ama altcoinler delist bile olabilir.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
August 20, 2018, 06:49:41 AM

Hdac bu coinler arasında o süreçte en sükse yapacak olanı bence. Bunun dışında enerji üzerine bir coin olan wpr'da değerlendirilebilir.

Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
August 20, 2018, 06:57:40 AM

Böylesi bir yatırımı ben olsam Bitcoinden yana kullanırdım ve beklerdim hemen olmasa bile önümüzdeki 3 sene içinde güzel bir kazanım sağlar. Tabi bu ev araba aldırır mı bilinmez ama en az 4-5 katına yakın bir kazanç sağlayacağını düşünüyorum. Bitcoinin son günlerdeki düşüşü geçici yükselişe geçtiğinde ise kimse tutamaz diye düşünüyorum.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
August 20, 2018, 07:11:05 AM

Ben vergeye basardım kesinlikle. Şuan hem dip yapmış durumda hemde pump yapma şansı çok yüksek. Geçmiş grafiklerinde de var.Hatta elimdekileri çıkarıp verge alabilirim heran

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
August 20, 2018, 07:29:42 AM

Bitcoin ve Ethereum dışında, benim için uzun süreli hold listesinde Wanchain, ICON ve QuarkChain üst sıralardadır.

Şu günlerde fiyatları alım için oldukça iyi seviyelerde ve potansiyellerini göz önünde bulundurursak, bu seviyelerden yapılacak alımlar ileride çok iyi kar sağlayabilir. Onun için kendi adıma alım fırsatını değerlendirerek 3 sene olmasa da en az 3x yapmalarını bekleyeceğim.
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 20, 2018, 07:34:18 AM

xrp ve stellar ve cardano. Bu 3 tane coinden mutlaka 1 tanesi size çok güzel kazançlar bırakacağını düşünüyorum. Keza benim yatırımımım da bu yönde Smiley

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
August 20, 2018, 08:35:24 AM

3 Yıl beklemek için benim bir kaç önerim olabilir;
PAY, MYST, MTH, SNM
ancak bunlar coin değil unutmayın. yarın firma tanımıyorum sizi der buhar olur yatırımınız.

coin olarak önerilerim;
digibyte, unify

platform coin olarak önerilerim;
waves, oax, neo

1000 tane waves i koydum kenara. gün gelince 100$ a satacağım.
10.000 tane oax koydum kenara, günü gelince 5$ a yarısını satacağım, 10$ olduğunda bir daha yarısını satacağım inşallah
50.000 tane  unify i koydum kenara, günü gelince 90 cent de yarısını satacağım. gerisiylede unify markette alışveriş yapacağım.
30.000 digibyte koydum kenara, günü gelince 1$ olduğunda alışveriş yaparak harcayacağım.
40 tane neo aldım hem de 90$ iken, ileride 400$ a satacağım.

ve 3 yıl içinde olacak bunlar.

Token lara gelince,
Eğer firmaları namussuzluk yapıp çıkardıkları token leri yok saymazlar ise,
TenX ve Monetha de ciddi gelecek görüyorum. çünkü mikro ödeme çözümleri ve mobil aplikasyonlar önümüzdeki yıllarda daha da yaygınlaşacak.
Kripto para uzayının geniş kitlelerce kullanılması bunlar gibi projeler ile olacak.

Sonm süper computer çözümlerinin geleceğini hazırlıyor bundan dolayı projesine inanıyorum.
Mysterium ilk makul vpn projesi eğer düzgün ilerlerse yürüyüp gider

gördüğünüz üzere hep geleceğe yatırım yapıyorum
kirmizicizgimiz
Member
**

View Profile
August 20, 2018, 09:09:32 AM

Bu durumda cok fazla risk güdüyor açık konuşmak gerekirse. Yatırım yaptığımız coinlerin değerlenme ihtimalleri var fakat bunun kadar yok olma ihtimali de söz konusu.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 20, 2018, 09:10:58 AM

3 Yıl beklemek için benim bir kaç önerim olabilir;
PAY, MYST, MTH, SNM
ancak bunlar coin değil unutmayın. yarın firma tanımıyorum sizi der buhar olur yatırımınız.

coin olarak önerilerim;
digibyte, unify

platform coin olarak önerilerim;
waves, oax, neo

1000 tane waves i koydum kenara. gün gelince 100$ a satacağım.
10.000 tane oax koydum kenara, günü gelince 5$ a yarısını satacağım, 10$ olduğunda bir daha yarısını satacağım inşallah
50.000 tane  unify i koydum kenara, günü gelince 90 cent de yarısını satacağım. gerisiylede unify markette alışveriş yapacağım.
30.000 digibyte koydum kenara, günü gelince 1$ olduğunda alışveriş yaparak harcayacağım.
40 tane neo aldım hem de 90$ iken, ileride 400$ a satacağım.

ve 3 yıl içinde olacak bunlar.

Token lara gelince,
Eğer firmaları namussuzluk yapıp çıkardıkları token leri yok saymazlar ise,
TenX ve Monetha de ciddi gelecek görüyorum. çünkü mikro ödeme çözümleri ve mobil aplikasyonlar önümüzdeki yıllarda daha da yaygınlaşacak.
Kripto para uzayının geniş kitlelerce kullanılması bunlar gibi projeler ile olacak.

Sonm süper computer çözümlerinin geleceğini hazırlıyor bundan dolayı projesine inanıyorum.
Mysterium ilk makul vpn projesi eğer düzgün ilerlerse yürüyüp gider

gördüğünüz üzere hep geleceğe yatırım yapıyorum

Vay @mhanbostanci hocam döktürmüşsünüz yine. Arkadaşlar mhanbostanci'nin yazdıklarını dikkate alırdım ben bana sorarsanız. Kendisi boş beleş bir adam değildir. Monetha ve Waves konusunda bende sizinle aynı görüşleri paylaşıyorum. Bir de ben olsam Tezos'u koyardım aralarına. Bu coin'de gelecekte fiyatı artacak coinlerden birisi bence.

kirmizicizgimiz
Member
**

View Profile
August 20, 2018, 09:25:43 AM

Ben vergeye basardım kesinlikle. Şuan hem dip yapmış durumda hemde pump yapma şansı çok yüksek. Geçmiş grafiklerinde de var.Hatta elimdekileri çıkarıp verge alabilirim heran
Bu kadar net konuştuğunuza göre bir bildiğiniz var diye tahmin ediyorum hocam. Acaba sebeplerini de bizimle paylaşma sansınız var mı ki?
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: