Bitcoin Forum
May 12, 2024, 09:50:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: 3 Sene Hold yapılabilecek Coinler  (Read 874 times)
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
August 22, 2018, 02:55:09 PM

Bir coini 3 sene kadar elimizde tutacaksak bu coinin bazı şeyleri kanıtlamış olması gerekiyor, 3 yıl sonra tüm kripto paralar bitmiş olabilir ama bu riski almışsak coini iyi seçmeliyiz.Bence portföyün %40-50'si en yüksek şansı olan geleceğe dair, bitcoin olmalı. Kalan ise icon,neo gibi sağlam altlarda olmalı.
1715507442
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715507442
Reply with quote  #2

1715507442
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
August 24, 2018, 12:57:32 PM

Çok fazla araştırma yapılması gerekiyor 3 sene tutulacak coinler için. Sadece teknik veya proje bazlı değil genel ekonomik analiz de yapılmalı.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 24, 2018, 01:06:17 PM

Üç sene uzun bir zaman. Bu süre içerisinde inişler çıkışlar olacaktır her coinde. Hani bazıları diyor ya 1 sene hiç bakmayacağım diye. Belki o 1 sene içinde sağlam bir çıkış yapacak, belli olmaz. Alım ve satım fırsatlarını iyi değerlendirmek lazım uzun vadeli tutulduğunda. Ben ZRX tutardım.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
August 24, 2018, 01:42:31 PM

yanlış adım 3 sene beklenmez.alacaksan örnek top 100 içinde olan coinmarketcap de ilk 50 olandan alsan boğa gelse zaten elden çıkar belli zaman sonra düşüne gene al derim.sonra bir bakmışsın elindeki coin sayısı artar yoksa 3 sene alıp atacam bekleyecem 3 sene sonra satarım dersin  bir bakmışsın coin diye bi şey kalmamış.bunun için ilk 50 de olanları incelemeni tavsiye ediyorum.

Bitcoin
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
August 24, 2018, 04:29:47 PM

ben bir coini 3 sene elimde tutmam diye düşünüyorum. hadi diyelim ki tuttum oda bitcoin ve ethereum dan başka olmazdı sanırım.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
August 24, 2018, 04:31:47 PM

bitcoin ethereum neo eos ripple bunları deneyebilirsin tabiiki eğer bir ağırlık olacaksa bunun yüzde 60 ı  en az bitcoin olsun derim ben
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 24, 2018, 08:45:35 PM

Hydro diyorum paramin büyük bölümü ile hydro ya yatırım yaptım. Önümüzde beklenen boğa sezonunda ne olup olmayacağı belli olur. Ekip herşey iyi projede iyi. Fırsat buldukça alıyorum
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
August 24, 2018, 09:10:12 PM

Garanti ama ethereum tutacağım onun dışında da Eos sanırım.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 25, 2018, 06:14:04 AM

3 Yıl beklemek için benim bir kaç önerim olabilir;
PAY, MYST, MTH, SNM
ancak bunlar coin değil unutmayın. yarın firma tanımıyorum sizi der buhar olur yatırımınız.

coin olarak önerilerim;
digibyte, unify

platform coin olarak önerilerim;
waves, oax, neo

1000 tane waves i koydum kenara. gün gelince 100$ a satacağım.
10.000 tane oax koydum kenara, günü gelince 5$ a yarısını satacağım, 10$ olduğunda bir daha yarısını satacağım inşallah
50.000 tane  unify i koydum kenara, günü gelince 90 cent de yarısını satacağım. gerisiylede unify markette alışveriş yapacağım.
30.000 digibyte koydum kenara, günü gelince 1$ olduğunda alışveriş yaparak harcayacağım.
40 tane neo aldım hem de 90$ iken, ileride 400$ a satacağım.

ve 3 yıl içinde olacak bunlar.

Token lara gelince,
Eğer firmaları namussuzluk yapıp çıkardıkları token leri yok saymazlar ise,
TenX ve Monetha de ciddi gelecek görüyorum. çünkü mikro ödeme çözümleri ve mobil aplikasyonlar önümüzdeki yıllarda daha da yaygınlaşacak.
Kripto para uzayının geniş kitlelerce kullanılması bunlar gibi projeler ile olacak.

Sonm süper computer çözümlerinin geleceğini hazırlıyor bundan dolayı projesine inanıyorum.
Mysterium ilk makul vpn projesi eğer düzgün ilerlerse yürüyüp gider

gördüğünüz üzere hep geleceğe yatırım yapıyorum

Bu abi gerçekten Twitter'da coin shillese çok daha büyük paralar kazanır. Gerçekten işinin ehli. Takip ettiğim kişilerden. Sebepleriyle madde madde yazmış. Ben dgb yi 1 yıldır tutuyordum bir kısmını sattım. Yine az miktar alıp ledgere çekeyim ki ilerde ömrümüz olursa bizde harcayalim alışveriş te
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
August 25, 2018, 06:14:54 AM

Kendi araştırmanızı yapmanız en iyisi Wan, Nuls, Qtum ve Tezos'u önerebilirim.

truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
August 25, 2018, 07:20:49 AM

1) Neo derim. geleceği son derece parlak. 2) Ethereum. zaten bunu anlatmaya bile gerek yok. 3) Trade.io (TIO). geleceğin binancesi olabilecek kapasitede olan yeni bir borsa. mutlaka sepette olmalı.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
August 25, 2018, 11:38:18 AM

İns Privcy sırf bounty sındeyım dıye degıl ileride degerlenıcek emınım ve son olarak Eos bunlara yatırım yapardım zaten yaptımda ama benım kısa vade yukselişe gecerse elimde cıkarıcam
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 25, 2018, 11:42:08 AM

Ben daha çok hali hazırda kendi blockchaini olan ve verimli bir şekilde çalışan projelere yatırım yapardım. 2020de bitcoin zorluk derecesinin de etkisiyle artacaktır fiyatlar

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
August 25, 2018, 11:47:05 AM

Elinizde 1000$ gibi küçük bir para var. Bu parayı belirlediğiniz coinlere basacaksınız ve 3 sene Hold yapacaksınız. Uzun vadede zengin olmak için Sizin yatırımınız şuan için hangi coinlere olurdu? Ve neden?

Bu aralar Bitcoin Cash olabilir. Bitcoin forklarından olabilir. Bitcoin olabilir. Ethereum olabilir.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
August 25, 2018, 11:48:49 AM

NCASH diyorum.Bence 3 yıl içinde baya bir ivme alacak.Şuanda her ne kadar değerinden çok düşük olsada beklentimin yüksek olduğu bir altcoin.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
August 25, 2018, 12:13:57 PM

Beni sonradan pişman etmeyecek yönde birkaç coin düşüneyim hatta biraz da yaratıcılık katayım diyorum, sonra kafamın içinde yine neo dönmeye başlıyor Grin Ahahhha kısacası bir türlü kurtulamıyorum şu alışkanlıktan, kendimi daha uzun vadeli gelecekte değerlenebilecek yeni projelere açamıyorum bir türlü.
Surven
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
August 25, 2018, 12:20:40 PM

Ben de kendimce bir sepet oluşturma aşamasındayım

NEO, Ethereum, Cardano, Stellar Lumens, Litecoin , EOS olarak belirledim şimdilik

3 sene tutulur mu bilemiyorum tabi ama şu seviyelerden parçalı bir şekilde alıp marketcapin eski noktasına varması ile satarım sanırım

Marketcap eski seviyesine gelse x4-x5 gibi bir durum oluşabilir

Bu piyasada çok tecrübem yok ancak yapmak istediğim ve başladığım yatırım tarzı bu şekilde

belki 2-3 coin daha ekleme yapabilirim bunlara

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
August 25, 2018, 01:30:41 PM

Ben uzun vade için tek coin aldım MAN.Onuda dipten aldım sanıyordum fakat %47 usd olarak bi daha düştü az bir miktar daha ekleyip unutmayı düşünüyorum.
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
August 25, 2018, 01:31:53 PM

Neo, ethereum ve bitcoin dışında çok uzun süreli hold yapmam diye düşünüyorum. özellikle neo dan çok beklentilerim var gelecekte çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum.
rbauer85
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
September 01, 2018, 01:26:02 PM

3 sene sonra top 100 sıralamasında bulunan altkoinlerin çoğu hodl yapmaya değer olmadıklarını göstererek marketten silinerek gidecekler. Sebep alt pazarının çöküşü, ekiplerin işgüzarlığı veya scam olmalarından ötürü olacak.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: