Bitcoin Forum
May 30, 2024, 08:15:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Ufak bir kredi çekip gireyim mi?  (Read 1049 times)
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
August 24, 2018, 07:28:39 PM

küçük bir kredi ile icoya katıldım. tokenin %20'sini çektim borsada 4x ile sattım. geriye kalanı da keşke alsaydım. uzun süredir çekim yapamıyorum. utn ico fiyatının da altına sarktı. hani zararda değilim ama piyasa iyice berbat halde. önümüz halen net değil. bu durumda banka kredi verecek olsa ben almazdım.

geçen yıl bu gün olmuş olsaydı kredi çeken aralığı falan beklemeden kasımda satışını verseydi o krediyi öder üstüne o kredinin 2 katı kadar para kazanırdı en aşağı ama şu anda çok büyük risk kredi ile yatırım yapmak. O riske girebilen büyük kazanabilir fakat tersinin olması da muhtemel.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
August 24, 2018, 07:33:55 PM

yarın bir anda yükseliş başlar yatırım yapmak istediğiniz şey yıl sonuna kadar 5x hatta 10x yapar belli olmaz bu işlere o yüzden sizi yanıltmak istemem ama kredinizi kendi gelirinizle ödeyebilecekseniz karar size kalmış.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
August 24, 2018, 08:48:51 PM

Hiç bir şekilde tavsiye etmem. Krediyle girerseniz, stres yaparsınız, streste yanlış karar vermenize neden olur. Sonuç , hüsran olabilir.

PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
August 24, 2018, 08:54:39 PM

kredi çekecek yatırım yapan önceden çok vardı ama çoğu pişman bence iki kere düşünün çok fazla çekmeden veya zarar etseniz de üzülmeyeceğiniz miktar olabilir.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
August 24, 2018, 08:57:15 PM

Yorumların neredeyse hepsi kredi olayına karşı çünkü kredi veya borç alarak yatırım yapanlar çogu zarar etmiştir. onu göze alabiliyorsanız kaybetmeyi veya kazanmayı deneyebilirsiniz.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
August 24, 2018, 09:39:46 PM

Geçen bir arkadaşla görüştüm 3000 tl zarara girmiş btcden bu iş gerçekten sıkı takip ve ciddi ilgi gerektiriyor. Borça girilmez bu işe kazanınca güzel ancak kayıplar ruh sağlığını bozabilir.
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
August 24, 2018, 10:48:50 PM

borç ile bu işe girilmesine karşıyım çünkü herkes olumlu düşünüp yatırım yapar kimse olumsuz yönüne önem vermez. batma riskini de göz önünde bulundurmakta fayda var diye düşünüyorum.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
August 25, 2018, 02:07:04 AM

Şuan fırsat zamanı diye düşünüyorum ben girilebilir seviyede bütün coinler ben olsam yani piyasaya yeni giricek biri değilsem daha önceden geçmişim olsa girerdim şu seviyelerden kademeli alım yapardam zamanı gelince iyi katlarız

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
August 25, 2018, 02:33:00 AM

Kredi ile borç ile buralara girmek hiç akıl karı değil ama girilecekse de bence en uygun zamanlar şuan, en azından yirmi binler seviyesinde iken alım yapanlardan çok çok iyi pozisyonda olacakları kesin.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
August 25, 2018, 04:51:44 PM

Bakın size şöyle söyleyim 1 sene kadar önce kıyıda köşede biriktirdiğim 1700 lira gibi bir meblağ ile girdim (ki ben üniv öğrencisiyim bu miktar benim 4 aylık bursum yaklaşık)
Ve gerek acemilikten gerekse piyasalardan dolayı şimdi sermayem 500 lira civarlarında geziniyor (bcpt ve ins gibi coinler sayesinde. Boşta btc bırakmayı da akıl edememiştim)
Eğer kredi çekmiş olsaydım boşu boşuna onu ödemekle uğraşacaktım. Yani bu piyasada ne zaman patlama yapacağınız belli olmaz o yüzden krediyle değil elinizdeki parayla girilir ve gerekirse hodl bekletilir.

Ben olası bir boğa sezonunda giriş sermayemi en az 3 katına çıkaracağımı düşünüyorum çünkü hodl yaparken kafam rahat (çünkü krediyle değil fazlalık paramla girdim)
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 25, 2018, 08:23:08 PM

arkadaş konuyu açtıktan sonra bir daha foruma girmemiş inşallah yazılanları okumuşturda kredi falan çekmemeiştir.çünkü gerçekte acayip bir dönemdeyiz şuanda ne olacağı belli değil.dün kuzenim bile ether çok düştü kredi çekip gircem diyor amk.ben biraz daha ilgili olduğum için sakın bulaşma falan dedim ama inş dinler
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
August 25, 2018, 09:53:45 PM

belki de tekrar o çok yüksek seviyelerine tekrar çıkacak ama bu işi kredi ile beklemeniz çok yanlış olur borç para olduğu için kafayı zor toplarsınız.

xzone
Legendary
*

Activity: 2604
Merit: 1490

View Profile
August 25, 2018, 09:58:15 PM

Borç ile iş yapılmaz. Neo benim de en çok güvendiğim ve uzun süredir portföyümde tuttuğum coinlerden biri, yeniden yükseleceğine şüphem yok. Fakat o yükseliş gelene kadar kaç mevsim geçer onu bilemeyiz.
Diyorsanız ki ben her ay 300 liralık sigara içiyorum ve sigarayı bıraktım, o 300 lirayı karşılayacak şekilde kredi çekin ve en azından zararlı bir alışkanlığınız yatırıma dönüşsün ve adını koymuş olun. Ama hayat standartlarınızı düşürebilecek ya da borç adı altında olduğunu düşüneceğiniz bir işe girmeyin. 5000 lira ödenmeyecek bir para değil ama sizi yıpratabilir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
August 25, 2018, 09:59:38 PM

Kredi çekerek giriş yaptığınızda boğa sezonuna denk gelme olasılığımız nedir, çok uzun vade beklediğinizde kredi ödeme koşulları bizi zor duruma düşürecek midir. Bunu iyi hesaplamalıyız.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 25, 2018, 10:02:55 PM

hocam bu işlere hele piyasa bu seviyedeyken sakın borçlanıp da girmeyin parayı resmen sonu görünmeyen bir kuyuya atıyorsunuz çünkü ne olacağı hiç belli değil.
frekans07
Member
**

Activity: 280

View Profile
August 26, 2018, 03:41:58 PM

Hocam kesinlikle krediyle yatırımı tavsiye etmiyorum. Bende denedim daha önce yanlış  hamlelerle yatırımım eridi ve kocaman bir borçla başbaşa kaldım. Bunun yerine imza kampanyalarına katılarak ufaktan portföyünü arttirabilirsin
Mavis
Full Member

Activity: 297
Merit: 101

View Profile
September 01, 2018, 06:45:04 PM

ufak kredi çekerek karşı atağa geçin çoğumuz anlatmaya çalışıyoruz edebiyat yapmadan borçla bile olsa kripto para yatırımı yapmanın büyük getirisi olacaktır. karşı karşıya kalacağınız risk caydırıcı değil.
membalik
Newbie
*

Activity: 179

View Profile WWW
September 01, 2018, 07:09:13 PM

Arkadaslar kredi cekerek kazanmaniz belki mümkün ama lutfen risklerinizi iyi tartın. Sonu çok kötü olabiliyor. Bol şans diliyorum
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 01, 2018, 08:10:16 PM

kardeşim borç parayla bu işe girilmez bence sakın böyle bir hata yapma. ytd falan demiyorum direk yapma riske girme diyorum
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
September 01, 2018, 08:45:19 PM

Kredi ile borç ile bu işe girmek hiç mantıklı değil bazen yarı yarıya düşüyor fiyatlar buna tahammül etmek gerçekten çok zor olabilir. Psikolojide bu işin temeli.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: