Bitcoin Forum
May 25, 2024, 12:51:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Çinden yeni kripto para yasakları  (Read 742 times)
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
August 27, 2018, 03:46:23 PM

Çin neden bu kadar karşı bu kripto paralara sırf bu haberlerden neo daha düşüyor ben 20 dolar altına düşmez derken 15-17 lere sarktı
grandepl
Newbie
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile
August 27, 2018, 06:32:36 PM

çin son 1 haftadır ciddi bir yasaklama içerisinde. ama bu piyasaları o kadar da etkiledi. zaten btc çıktığından beri bir yasaklayıp bir bırakıyorlar. yalama oldular iyice. ciddiye alasım gelmiyor artık.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
August 27, 2018, 08:29:28 PM

bu piyasaya ilk girdiğim günden beri ne varsa bu Çinlilerin başının altından çıkıyor resmen mihrak gibi karıştırıp duruyorlar ortalığı ikidebir...
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
August 27, 2018, 08:51:41 PM

Çin yine yapıyor piyasada yapıcaklarını manipüleden başka bir şey değil yaptığı ama etki etmiyor gördüğünüz gibi artık kimse çinin yasaklarını takmamaya başladı piyasa düzelince çini hiç umursamaz millet rahat olun

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
August 28, 2018, 07:41:18 AM

Çin yine yapıyor piyasada yapıcaklarını manipüleden başka bir şey değil yaptığı ama etki etmiyor gördüğünüz gibi artık kimse çinin yasaklarını takmamaya başladı piyasa düzelince çini hiç umursamaz millet rahat olun

Hocam bence ortada manipülasyon yok. Çünkü fiyatlara etki ettiği yok. tamam bitcoinde bayram havası da yok kabul ama olumsuz gelişme de göremiyorum. altlar da yeşillendi. bitcoin 7000'e geldi. yani şu piyasada en çok fiyatı düşüren ülke malum abd.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 28, 2018, 10:51:23 AM

Amaan çin yasaklasa ne yasaklamasa ne çini takanmı var sanki Smiley youtube yasaklı whatsapp yasaklı nasıl bir ülke anlamadım ki vatandaşı olmak istemediğim tek ülke Smiley

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
August 28, 2018, 09:29:04 PM

Çin yasaklamalar yapıyorsa vardır bir bildikleri.Bu kripto dünyasına kurallar gerekli her ico zarar ettiriyor denetleyen bir kurum yok belkide yasaklar çeki düzen sağlar

rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 29, 2018, 07:37:56 PM

aq çekik gözlüleri yüzünden zaten bu durumda piyasa . şişirdiler şişirdiler parayı cektiler yasaklar falan derken bu hale geldik
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
August 29, 2018, 07:50:49 PM

Artık şu piyasayı salın da biraz kendimize gelelim be kardeşim. Zaten ortalık kan ağlıyor. Ordan burdan yasaklamalara gerek yok bu kadar. Bu ne böyle.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
August 30, 2018, 04:09:28 AM

yeni fud haberlerimiz de fiyat hareketleri için hazırlanıyor demektir. Görücez bakalım bu haberlerle paralel mi yoksa tersine mi hareketler görücez.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 30, 2018, 05:18:27 AM

Çin bu şekilde yasaklamaya devam etmesi bence gayet mantıklı kendi politikları açısından. Çin sadece crypto piyasasına karşı değil ki. Ancak bir zaman gelecek bunun karşısında daha fazla ayak direyemeyecek o zaman da kontrollü olarak izin vermek isteyecek. İşte o zaman 1 Neo = 1 Eth olur mu acaba ?
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
August 30, 2018, 10:18:48 AM

Çinin kaç kere yasak getirdiğini unuttum artık umursamıyorum bile Çinin ne yaptığını tam bir manipülasyon örneği gösteriyor her ay yeni bir yasak ve engel geliyor.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
August 30, 2018, 12:02:56 PM

Ya bi yürüsün gitsin bu çekik gözlü dünyayı kemiren varlık denilemeyecek insanlar biraz ağır oldu ama gerçekten baydılar artık herşeyi yasaklayın anasını satim  Huh

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
rickyrich45
Newbie
*

Activity: 80

View Profile
August 30, 2018, 06:40:53 PM

çin bu konuda acayip bir tutum sergiliyor. yani piyasayı kontrol etmeye mi çalışıyor yoksa yok etmek mi istiyor onu anlamak mümkün değil. bazen de bu durumu kullanarak manipülasyonlar yapılıyor. her şeye hemen inanmamak lazım.
sufleli
Jr. Member
*

Activity: 38

View Profile
August 30, 2018, 06:47:34 PM

Çeşitli ülkelerden hele de çin gibi büyük ülkelerden böyle yasakların gelmesi bazı yatırımcı kesimler için caydırıcı olabilir.
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
August 30, 2018, 07:23:01 PM

Elbette Çin gibi dev ekonomisi olan ülke yasaklardan konuşmaya başladığında kripto para yasakları konusunda hassas olan yatırımcılar ürkmeye başlayarak eldeki kripto paraları satmaya başlar.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
August 31, 2018, 07:34:28 AM

bu durum da bitcoin gene 5000-6000 dolar seviyelerine iner gibi görünüyor ama bunun olmama ihtimali de domino etkisi ile yine bitcoinin düşüşüne sebep olabilir ama etkisi çok uzun sürer mi orası mechul umarım bu haber asılsı olurda eilimide eriyen altcoinler daha da erimez artıkkkk

Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
August 31, 2018, 07:57:06 AM

Çin hem ABD parasına alternatif arıyor hemde kripto parayı engellemeye çalışıyor. Galiba Çin parasını dünyada yeni fenomen yapmak istiyor tabi buda olacak iş değil. Aslında bunlar sadece varsayım fakat Çin ne yapmaya çalışıyor anlamak mümkün değil.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
August 31, 2018, 02:38:09 PM

Ben bu yasaklamaların geleceğini düşünmüyorum ama gelse bile olumlu bakıyorum bu piyasa yasaklandıkça engellendikçe güç kazanıyor.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
August 31, 2018, 02:43:26 PM

Bildim bileli Çin hep yasaklıyor ancak hiç bir sorun olmuyor. Ancak ilerleyen yıllarda Çin'in bu yasakları aşacağını sanıyorum çünkü geleceğin parası ve hiç bir ülke bu teknolojide geride kalmak istemez hele hele Çin gibi bir ülke.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: