Bitcoin Forum
June 20, 2024, 02:12:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: ALTIN VURUŞ ( Son Başlık Hoşçakalın )  (Read 1890 times)
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
November 02, 2018, 10:08:47 PM

Scam projeler yüzünden icolar yatırım toplayamama sorununu büyük oranda hisseder hale geldi. Markette artık 2086 adet kripto para var ama çoğunun hacmi 20.000 usd seviyesinin altında.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 03, 2018, 09:45:22 AM

Scam projeler yüzünden icolar yatırım toplayamama sorununu büyük oranda hisseder hale geldi. Markette artık 2086 adet kripto para var ama çoğunun hacmi 20.000 usd seviyesinin altında.

ilk 60 coin'den vazgeçmeyeceksin, bunu öğrendim.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
November 03, 2018, 10:16:37 AM

Zaten pumb görenlerde bu düşük hacimli coinler değil mi? Henüz bizim elimizdekilerde kayda değer bir artış yok.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
November 03, 2018, 10:55:34 AM

Ağustos ayından nu yana zaten yaklaşıl alt coinlerde yüzde 10 20 civarı düşüş oldu bir çok coinde bu devam edebilir boğa uzun süre gelmeyeceği sözü doğru değil bence.
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
December 17, 2018, 07:58:22 AM

Yalnız bu altın vuruş olmuyor altın düşüş oluyo,insanları güzel çekmişsin buraya bizim gibi bu tarz haberlere meraklı olanlar hemen okuyup bilgi sahibi olup belki bizde vururuz kafasında gelebilir ancak içeriği görenler direk çıkacaktır.Bilgileriniz için teşekkür ederiz evet şuan iyi bir tahminde bulunduğun bir gerçek  şuan ciddi düşüşler yaşanıyor.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 17, 2018, 08:30:11 AM

Piyasa düştükçe düştü.Altın vuruş mu değil mi bilinmez ama görünen gidişat pek iyi değil.Ocak ayında bir yükseliş gelebilir yoksa durum pek iç acıcı olmaz.Ara sıra nefes alması lazım piyasanın.
aliacar
Member
**

Activity: 233

View Profile
December 17, 2018, 09:46:27 AM

Piyasa düştükçe düştü.Altın vuruş mu değil mi bilinmez ama görünen gidişat pek iyi değil.Ocak ayında bir yükseliş gelebilir yoksa durum pek iç acıcı olmaz.Ara sıra nefes alması lazım piyasanın.

valla bunu hazirandan beri soyluyoruz da 6 ay geçmiş ustunden goruldugu gibi piyasada hala umut var umutun kalmadıgı gun alım gunudur ben poziyonlarımı  fiyatın 1 sene daha taban yapacagı seklinde ayarladım 1 seneden fazla suren bir taban calısması olursa sıkıntı hepimiz icin buyuyecek

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
emrears05
Full Member

Merit: 112

View Profile
December 17, 2018, 09:51:29 AM

bence en güvenilir coin ripple ve bitcoin. tokenlerin alayı nanay oldu. eski fiyatlarına gelmesi bazılarında mümkün olacak. ama o da hemen olacak gibi değil. yatırımı bulunmayan biri olarak bu sene benim için zararlı geçti diyemem. zira yatırım işlemlerinin çoğunu geçen sene yapmıştım. dump mevsimi var maden bitcoin geçmişte ne kadar sürede, ne kadar yüzdelik düşüş sonrasında toparlanmaya başlamış, onu dikkatle incelemeli. yatırım için doğru zaman olduğunu sanmıyorum.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
December 17, 2018, 02:45:38 PM

150 küsür hafta yükseliş olduğunda böyle düşünmeyip de daha yeni 50 hafta olan düşüşlerde böyle yaklaşmak bana adaletsizlik olarak geliyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
December 17, 2018, 03:47:58 PM

Birsüreden beri dolardayım fakat bu düşecek ölecek yazıları hiç faydalı değil . Btc çıkarsa hepimiz birlikte kazanacağız . Felaket tellallığı yapmanın hiç alemi yok . Herkes yazar bende ünlü ekonomist gibi yazayım btc 100 dolarda 1 milyon dolarda . Bakın tahminlerim tutuyor Smiley

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
December 17, 2018, 07:27:58 PM

Helal vallaha ileri görüşlülüğüne hayran kaldım anonymouse hocam aynen de dediğin gibi Ağustos ayından sonra düşüş devam etti devam etmeye de devam edecek gibi duruyor

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
December 18, 2018, 02:19:15 PM

Adam başlığı açmış gitmiş eğer marketten de çıkışı yaptıysa efsane bir trade atmış demektir keşke nereden döneceğine dairde birşeyler söyleseymiş , piyasa hala nefes alamıyor.
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
December 22, 2018, 09:31:16 PM

Aşağıda yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir.

Altın vuruş yaklaşıyor.
Volume bitmiştir. Bitcoinde %30 Altcoinler %70 değer kaybı mümkündür.

Altcoinler Eylül de ufak değerler kazansada kazandıklarını elde tutamayacak  başladığı yerlere geri dönecekler.
Sebepsiz yükselen tonlarca çöp koin hak ettiği noktaya ulaşıncaya kadar düşme sürecek.
Altcoinler önümüzdeki 6-12 ayda bugün ki değerinden en az %50 daha değersiz olacak. ( Bugün 23.08.2018 )
Bitcoinde boğa uzun süre gelmeyecek.

Son

Tebrikler tahmin güzelmiş umarım foruma dönersin
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 22, 2018, 09:45:38 PM

Başlık sanki troll gibi açılmış fakat yazılanlar baya baya tutarlı olmuş Cheesy "Altcoinler önümüzdeki 6-12 ayda bugün ki değerinden en az %50 daha değersiz olacak" demiş başlık sahibi arkadaş. Ve bunu ağustos ayında demiş. "Boğa uzun süre gelmeyecek" diye de eklemiş. Tebrik ediyorum kendisini.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
December 23, 2018, 09:13:46 AM

Altın vuruşu sanırım yukarı yapacak bu başlık bana borsada bir abimizi hatırlattı hala takip ederim ama eskisi kadar açık ve net yazmıyor maalesef.
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
December 23, 2018, 05:04:57 PM

Yani tutmamış ama bende kendimce bir tahmin yazıyorum BTC yükselirse piyasa da altcoinler de takip edecekler. 2019 da yarılanma olacak BTC de 2019 dan öncesinde yükseliş başlayacak sonlarına doğru mutlaka bekliyorum. Piyasanın hiç bir yönden garantisi yok tahmin edip bekliyoruz umutlanıyoruz bu hiç bir umut kalmamışsa piyasa da o daha kötü ara ara yükseliş falan olduğunda da hala bir umut var diyebiliyoruz.
matador1903
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 23, 2018, 05:56:17 PM

Adam bildiğin kahin gibi bilmiş ne olacağını ve piyasadan çekilmiş dediği gibi Bitcoin düştü ve uzun süre kendine gelemedi ve gelemeyecek gibi görünüyor yeni yılda bir hareket olur mu bekleyip göreceğiz
Dogan86
Full Member

Merit: 140

View Profile
December 25, 2018, 06:33:13 PM

Şaşırtıcı bir şekilde arkadaşın dediği gibi şekillendi piyasa gerçekten başarılı bir tahmin olmuş. Kendi adıma ağustos ayında neredeyse sonbaharda boğa geleceğinden emindim fakat şuan yakın zamanda boğayı göremeyecekmişiz gibi geliyor. Piyasa çok hırpalandı zaman lazım toparlanması için.

Bitcoin / Ethereum / Monero
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
December 25, 2018, 07:02:50 PM

Adam gerçekten başarılı bir tahmin ortaya koymuş ben de dahil buradaki çoğu kişi beklemiyordu bu kadar düşüşü. Ne zaman piyasa %10 düşse daha da düşmez diyorudk fakat her zaman dibe yaklaştı

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
December 25, 2018, 08:09:44 PM

İyi vuruş yapıp çıkmış.Saçma sapan tahlillerle bu işler yürümez.Tutup tutmaması önemli değil.Medyumluk oynamıyoruz.Ağustostan beri x3 yapan coinler oldu.Yani mesele sistemde kalıp doğru zamanda doğru yerde olmak.

Oracolcoin XOR         
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: