Bitcoin Forum
May 28, 2024, 08:40:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Monetha Bu kadar düşmesinin nedeni?  (Read 242 times)
derincold (OP)
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
August 23, 2018, 05:02:12 PM

Arkadaşlar bizim Türkler bir Monetha tutturdular bize aldırdılar 5$ olacak diye şimdi 0.03$ ne yapmaliyim?
heronesle
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
August 23, 2018, 05:04:16 PM

paylaşım için teşekkürler fakat araştırmadan girmemek gerekli diye düşünüyorum. 200 dolar veriyor olması ise ayrı bir cazibe tabi.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
August 23, 2018, 05:07:02 PM

paylaşım için teşekkürler fakat araştırmadan girmemek gerekli diye düşünüyorum. 200 dolar veriyor olması ise ayrı bir cazibe tabi.

ne 200 dolar veriyor ben anlamadım adamın sorduğu şeyle sizin cevabınız arasında alakaya maydonoz bir ilişki var. arkadaşımın sorusuna gelirsek sadece moneroluk bir durum değil bu piyasada neredeyse ico üstünde kalan nadir kaldı çok sağlam projeler bile kendini gösteremiyor şu piyasada. eğer maddi imkanınız varsa buradan maliyet düşürebilirsiniz ama yoksa beklemekten başka bir çare yok
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 23, 2018, 06:32:51 PM

Monetha ne hale geldi gördük.O kadar fomu yaptılar.Ico'su saniyeler içinde bitti.Sonuç.Hüsran.Şu kripto piyasasında altcoinlerde hold yapmak projesi belli olan 3-5 coin hariç sermayenizi uçurur götürür.Altcoinlerde kar elde ettiğinde alıp çıkacaksın.Diğer türlü manzara ortada.Piyasanın geçen seneye oranla bu hale gelmeside bunda etken.Şu an üzerinde ölü toprağı var.Ne zaman kalkacak oda belirsiz.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
August 23, 2018, 09:49:38 PM

Çok karamsar olmayalım lütfen Monetha dahil altların çoğunun işlevi bitmedi zamanı gelince fiyatlar yükselecek Monetha sayesinde para kazanan epy insna tanıyorum, sabırlı olun.

mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
August 23, 2018, 09:54:05 PM

Elimdeki Monethalar 1000 doların üzerinde ediyorken satmamıştım şimdi 50 dolar mı ne ediyor sanırım.
Ben boğa sezonunda bu coinden yine iyi bir şeyler bekliyorum çünkü ekip iyi niyetli çalışmalar yapıyor.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
August 23, 2018, 09:55:37 PM

Monethayı ıco'dan beri takip ediyorum.Çıktığından beri ıco fiyatını geçtiğini hiç görmedim.Monetha'dan ancak al-sat ile kaznamışlarsa kazanmışlardır.Yoksa monetha ıco fiyatına bir türlü bir senedir ulaşamadı.Şu anda ıco fiyatının kaç katı aşağı durumda.Uzun vade tutulursa kazandırabilir bu fiyatlardan alınırsa.Yoksa alıp da tutuanlar ıcodan beri baya zarar ettiler.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
August 23, 2018, 10:59:08 PM

bunun bide kardeşi var daha doğrusu rakibi diyelim hatta ico zamanı hakkında fud yaptıkları bile iddaa edilmişti.evet doğru tahmin ettiniz bahsettiğim proje UTRUST.oda malesef monetha gibi sürünüyor şu anda bende ondan müzdaribim.bir zamanlar elimde utk lar 20 eth ediyorken şimdi 6 eth falan yapıyor.yani herkes aynı durumda kardeşim
BitMarshall
Full Member

Activity: 209
Merit: 100

View Profile
August 23, 2018, 11:48:04 PM

Ben de çok sağlam kaybettim bu lanet coinden. Bir ev parası gitmiştir şimdi anca Şahin alabiliyorum.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
August 24, 2018, 12:40:26 AM

Türkler için en büyük hayal kırıklarından biri oldu Monetha. Bir proje belli bir süre değerlenip artmıyorsa tam tersi hızla değer kaybediyor. Umarım boğa geldiğinde elinde tutanlar beklentilerinin karşılığını alır.

Bitcoin / Ethereum / Monero
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 24, 2018, 12:54:18 AM

Monetha gerçekten çok ilginç bir token. Neredeyse her ay ekibe yeni birini alıp büyütüyorlar. Her hafta düzenli olarak gelişmeleri video ile paylaşıyorlar. Ekipte enteresan bir pozitiflik var. Sanki token fiyatı diplerde değilmiş gibi kendilerini işlerine adamışlar. Telegram sayfalarında millet neredeyse küfür ederken, adminler yine pozitif cevaplar veriyor. Bu proje scam olsa şimdiye ekip kaçıp gitmişti. Yani oldukça ilginç bir özgüven var. Sanki sabrediyorlar ve sonunda ne olacağını biliyormuş gibi kendilerine güveniyorlar. At yarışlarında hani herkesin güldüğü yavaş at vardır, sonuncu gelecek diye kimse oynamaz. İşte o sürpriz ata benzetiyorum bazen Monetha'yı. Sanki birden kaptırıp gelecek ve birinci olacak gibi:))
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
August 24, 2018, 02:43:19 AM

Monetha'nın size neden bu kadar çok başarısız olduğunu söyleyeyim.

Bu proje gereğinden fazla abartıldı üstüne üstlük balinalara alttan ekstra token sattılar, ucuza token sattıkları o kadar belliydi ki fiyat direkt dump yaptı.. Piyasaya çıkar çıkmaz 2X'den milletin eline bırakıp fiyatın sürekli olarak düşmesi bunun kanıtıdır.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
August 24, 2018, 04:34:03 AM

Piyasanın genel durumundan kaynaklı diye düşünüyorum. Yoksa girebilecekleri en iyi borsa binanceye giriş yaptılar. Piyasa bu haldeyken vu fiyatlar normal.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 24, 2018, 06:43:35 AM

Tüm altcoinlerde olduğu gibi Monetha'da bu duruma ayak uydurarak düşüşünü gerçekleştiriyor. Mâlum ayı sezonunda olduğumuz için bu durumdan etkilenmeyecek coin yada token bulmak çok zor. Yalnız arkadaşların dediği gibi ekip hala aktif durumda. Sürekli Youtube'dan bilgilendirici videolar atıyorlar. Önümüzdeki aylarda boğa sezonuna girdiğimizde fiyatı artabilir.

cleante
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
August 24, 2018, 06:47:08 AM

Sana bunu aldıran o Türk her kimse onu yere gömebilirsin zaten yapacağın başka bir şey yok maalesef.Monetha da nasıl bir umut görüpte aldırdılar anlamıyorum.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
August 24, 2018, 07:53:38 AM

İçinizde kaçınız yazılımı denedi?
içinizde kaçınız yazılımın ne iş yaptığını biliyor?
içinizde kaçınız gelecekte bu tür yazılımların kripto para uzayında üstleneceği görevin farkında?
Artık gaz ile hakkında hiç bir fikri olmadan bir token a yatırım yapan sonrada ağlayanlara sinirleniyorum.

1 Eylülde 2018 de halka arz yapılalı 1 yıl olacak. Daha proje bebek durumunda.
Binlerce yatırımcı rojeye hem de ico fiyatı olan 19 cent den. 24 milyon dolar yatırım yaptılar.
Bu gün itibariyle fiyatı 2 cent olabilir ama hangi kripto değer in fiyatı düşmedi ki?
Projenin hal hazırda 10.000 den fazla yatırımcısı bulunuyor. 36 milyon dolar toplam değeri bulunuyor.
Bu kadar kişi yanılıyor olamaz bana göre.

Bir proje hakkında atıp tutmadan önce azıcık açıp okuyun allah aşkına.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
August 24, 2018, 07:56:47 AM

Bu sonucun olmasında kimsenin suçu yok piyasa altcoinlerin hemen hepsini sıfıra yakın bir seviyeye çekti çok sert yükselişler böyle düşüşlere neden olabilir bazen.

procesdad
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
August 24, 2018, 08:54:18 AM

Aldığımız coinlerin bir an önce yükselmesini bekleyen bir toplumuz maalesef. Projeye güveniyorsanız alıp cüzdanınızda bekletin elbet zamanı geldiğinde yükselecektir, Monetha'da zamanı geldiğinde yükselecektir.

sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 24, 2018, 09:06:25 AM

ne 200 dolar veriyor ben anlamadım adamın sorduğu şeyle sizin cevabınız arasında alakaya maydonoz bir ilişki var. arkadaşımın sorusuna gelirsek sadece moneroluk bir durum değil bu piyasada neredeyse ico üstünde kalan nadir kaldı çok sağlam projeler bile kendini gösteremiyor şu piyasada. eğer maddi imkanınız varsa buradan maliyet düşürebilirsiniz ama yoksa beklemekten başka bir çare yok

Adama fırça kaymışsında sende tam hakim değilsin anlaşılan Cheesy Adam Monetha diyor sen monero diyorsun.

Konuya dönersek monetha harbiden çok abartılmıştı ama genel düşüşten biraz fazla nasiplenmiş gibi. Kaybı olan arkadaşlar umarım telefi ederler.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
August 24, 2018, 09:16:23 AM

Monetha motetha güzel monetha... buralar çok iyi alım fırsatı, önü çok açık güzel günler yakın, çok iyi ico dönemi de geçirdi diyerek 3000 satoshilerden aldık şimdi ne hallere geldin monetha.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: