Bitcoin Forum
June 25, 2024, 09:45:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Dav Reziliiği alayımız iflas ettik  (Read 1087 times)
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
August 24, 2018, 06:32:37 PM

Geçmiş olsun diyoruz ama olan olmuş artık. Dav güzel projeye benziyordu ve yanlış bilmiyorsam hardcap yapmıştı. Hiç hoş olmamış bu kadar düşmesi.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 24, 2018, 08:14:10 PM

Ne bekliyordunuz acaba ? Bu kadar zamandır bu forumda bu piyasadasınız ve yüklü bounty yapan bir icoya yatırım yapıyorsunuz hele ki şu bitik piyasada.

DAV bounty tokenleri henüz dağıtılmadı yalnız bilmeden yorum yapmayalım.
Bana Bancor'dan DAVSM gelmiş bu neyin nesi ki acaba?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 24, 2018, 08:39:18 PM

Mutlaka daha tecrübeli arkadaşlar vardır ama aklıma yatmayan bir olay var bu ico ya ne mantıkla yatırım yaparlar. Ben hayatımda hiçbir ico ya yatırım yapmadım. Şimdiye kadar hep dışardan baktım bu ico lar ne iş yapar diye. Daha yüz guldureni görmedim. Umarım yatırım yapan arkadaşlar zarar etmezler.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
August 24, 2018, 09:03:52 PM

Öncelikle çok geçmiş olsun. İco zamanında önceden fiyatlar düşük olurdu herkes icoyu sabırsızlıkla beklerdi fakat artık icolar bir şey ifade etmiyor. Borsaya girince fiyatlar daha düşük oradan toplamak en mantıklısı
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
August 24, 2018, 09:11:48 PM

dav dan bende umutluydum fakat hepimiz sizinle aynı durumdayız. Battık iyicene. Düzelir mi derseniz hiç sanmıyorum.  Sad
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
August 24, 2018, 09:39:45 PM

Girmeyi düşünüyordum icosuna şuan bakınca iyiki girmemişim diyorum şuan icoya girip yatırdığı parayı alabilen şükür ediyor malesef.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 24, 2018, 10:39:36 PM

Ne bekliyordunuz acaba ? Bu kadar zamandır bu forumda bu piyasadasınız ve yüklü bounty yapan bir icoya yatırım yapıyorsunuz hele ki şu bitik piyasada.

Kesin swap yapacaksın onlar Dav tokene dönüşecek. Az bir toparlanma var fiyatta. $ olarak 1/6 sına yükşeldi ico fiyatının. Güleyimmi ağlayımmı bilemedim Cheesy
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 25, 2018, 12:03:47 AM

malesef son zamanlarda her proje aynı.icosuna girmediğim için takip etmedim ama benimde girip çok zararda olduğum iki proje var daostack ve heronode ikisindende ico sonrasında %20 civarında kar etmiş ama satmamıştım beklentim yüksek olduğu için şuanda ikiside %80 e yakın değer kaybetmiş durumda.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
August 25, 2018, 01:34:42 AM

Dav gibi bir projenin böyle bir piyasada başarılı olması mümkün değildi. Öncelikle 38 milyon dolarlık hard cap böyle bir proje için çok fazlaydı. Ayrıca projenin satış sürecini bu kadar uzatmaları projenin başarısız olacağına dair bir sinyaldi aslında.

İleride neler olur bilinmez ama bu projedeki ilerlemeleri takip edip ürünlerinin hazır hale gelmesini beklemek ve buna göre yatırım kararı almak en doğrusu olacak gibi görünüyor.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
August 25, 2018, 01:45:00 AM

Belliydi bunun saçma sapan olucağı herkesin eline koluna veriyo adamlar icolara girilmez imzaları çok iyi seçmek lazım yoksa boşa emek harcıyoruz alayı patlıyor olan bizlere emeklerimize oluyor geçmil olsun ne diyelim
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 25, 2018, 09:05:16 AM

Kesin swap yapacaksın onlar Dav tokene dönüşecek. Az bir toparlanma var fiyatta. $ olarak 1/6 sına yükşeldi ico fiyatının. Güleyimmi ağlayımmı bilemedim Cheesy
Bıktım bu swap'lardan bıktım Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
August 25, 2018, 04:12:07 PM

geçmiş olsun. altların çakılması ethereumun son birkaç aydaki fena dump yaşamasından dolayı o zaman. bitcoine bakıyorsun o durumda değil. 2 dolara satılan token borsaya gelince 5 cente düştü. 45 milyon dolarlık satış yapmışlar kwat - 4new. yani piyasa hep böyle. icoya katılmayan varsa şu saatten sonra iyice unutsun. ether belki 200 dolar altına sarkacak bilemeyiz. garantisi yok.

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
August 25, 2018, 04:43:14 PM

aynı şey DIW'de oldu valla aldık başını  Smiley tek tesellim kaybettiğim şey para değil zamanım oldu. Bir tek imza kampanyasına katılmıştım uzun bir süre .
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 25, 2018, 05:05:05 PM

Otomatik olarak DAV'a çevriliyor onlar ama exchange ratesi belli mi bilmiyorum
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
August 25, 2018, 06:10:28 PM

Ethereum o kadar düşmüşken dav gibi bir projenin bu kadar düşmesi bence çok normal. EThereum aynı seviyelere geldiği zaman da ico fiyatına döner inşallah

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
August 25, 2018, 06:20:22 PM

resmen büyük kayıp, zaten çok uzatmışlardı ico sürecini, bana kalırsa beklemek lazım yarısına gelince satılır

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
August 25, 2018, 06:45:12 PM

dav token fiyat olarak çok fazla düşmüş, bence takımın bir şey yapması gerekiyor, geri alım , buy back tarzı bir şeyler
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
August 25, 2018, 07:17:54 PM

zaten napcağımızı şaşırdık, altta kalanın canı çıksın, bitde de kalanın canı çıksın, filler tepişiyor çimenler eziliyor, olan yine bizlere oldu, kaybet kaybet politikası gibi bir durum var ortada.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 25, 2018, 09:03:21 PM

valla piyasanın geldiği noka şudur altta kalanın canı çıksın.altta altcoinlerde kaldıkça dahada tepemize biniyorlar malesef.dav çok fazla değer kaybetmiş forumda o kadar hype yapıldı aynı şekilde sağda solda kanallarda da tavsiye edildi ve birçok kişi hem ico hemde bountysine katılmıştı.geçmiş olsun arkadaşlar kısa sürede yükselir inş
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
August 26, 2018, 04:16:51 AM

Bu saatten sonra ıcoya katılanın aklı başındamı sorgulamalı fiyatlar nerden nereye düşüyor, bounti de öyle ama en azından onun peşine para saymıyoruz.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: