Bitcoin Forum
June 24, 2024, 03:27:27 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Dav Reziliiği alayımız iflas ettik  (Read 1086 times)
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
August 28, 2018, 09:01:09 PM

Bu DAV yatırımcıları da, bountycileri de hayattan soğutmuş anlaşılan. Yalnız cidden büyük fark var ICO dönemi fiyatlarıyla şu anki fiyatlar arasında. ICO yatırımı birkaç proje hariç tamamen fiyasko oldu. Wanchain güldürdü son dönemde. Ona da katılamadık.
KralSakir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
August 28, 2018, 09:09:14 PM

Bazı coinler de böyle denk gelebiliyor çok üzülmeden yola devam etmek gerekiyor. Bunun yanında bazı benzeyen coinlerimiz daha var shivom ıcosu gibi...
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
August 28, 2018, 10:46:28 PM

dav harbiden insanları kötü bir psikolojiye sokmuş, resmen fiyat olarak yerlerde, allah sabır versin yatırımcılarına
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
August 29, 2018, 08:32:55 AM

Şu sartlarda ico sürecinde yatırım yapmak kesinlikle çok büyük riskler barındırıyor. Özellikle bounty ya da airdrop olarak token dağıtan projeler borsaya girer girmez bonus tokenlerin satılmasıyla dibi boyluyor ondan sonrada toparlanması zor oluyor. ico yatırımı hiç mantıklı değil.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 29, 2018, 07:20:59 PM

Hiç bir borsanın listelemeyede gönlü yok öptümün DAV ını. Nasıl olacak toparlayacak vallaha merak ediyorum. Telegramda ekip sorulan 10 soruya cevap vermiş ama hiç biri beni tatmin etmedi. Adamlar diyorki listeleme borsalarla alakalı canı isteyen listeler biz sadece projeye odaklanıyoruz ve biliyoruz bu en iyisi. Optimus Prime yapmazlarsa alayının ... Smiley
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 29, 2018, 07:23:55 PM

ıco olayı bitti artık. 100 projenın 99u zaten scam. son urun olan projelerde bıle buyuk sıkıntılar var cunku degeri 1milyon dolar etmicek projeler 50mılyon dolar topladı. pump donemınde para akınca mıllet nereye gomecegını sasırdı. sımdı bıze gomuyorlar
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
August 29, 2018, 07:26:32 PM

Piyasada genel bir dusus var. Bunu sadece DAV oozelinde dusunmemek lazim. Pek cok basarili proje de 10 katan daha fazla deger kaybetti. Bu donemlerde ICO ya katilmak gercekten riskli ve cesaret isteyen bir durum. Ben DAV in bountysine katilmistim, content creation dan yazdgim blog u Kabul etmemislerdi. Simdi pek te bir anlaminin olmadigini gorebiliyorum.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 29, 2018, 07:26:57 PM

Dav’ın şimdiki hali böyle olmasına rağmen eğer ekip söylediklerinde samimiyse projenin ilerleyen zamanlarda daha iyi mertebelere gelmesi çok olası.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
August 30, 2018, 12:46:57 AM

Bunun icosuna giren olmuşmuydu ki hiç hype falan yoktu bunda neden girersiniz ki bunun icosuna bountysine girdiyseniz neyse eyvallahta icosuna girilmiyicek coinlerden bi tanesiydi benim gözümde cümleten geçmiş olsun çok fena patlatmış

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 30, 2018, 05:26:04 AM

Dav’ın şimdiki hali böyle olmasına rağmen eğer ekip söylediklerinde samimiyse projenin ilerleyen zamanlarda daha iyi mertebelere gelmesi çok olası.

Nasıl bir polyanacılıktır bu anlamadım. ICO fiyatından satın alanların zararlarını kapatmak için kaç X yazması gerektiğini biliyor musun? Bu ne anlama geliyor farkediyor musun?

DAV in imza kampansıyla ilgili yanlış mı hatırlıyorum acaba lütfen yanlışsam düzeltin. Hem oldukça uzun hemde ekstradan uzatılmıştı. Bu verilere göre (Sadece DAV için konuşmuyorum) eğer ki; bir bounty uzatmaya giderse girmemeniz yada girdiyseniz müsait bir yerde çıkmanız daha iyi sonuçlar doğurabilir.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
August 30, 2018, 06:07:27 AM

Bu sene ölüm senesi oldu,umarım fazla zararınız yoktur.

dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
August 30, 2018, 12:03:49 PM

Hemen hemen tüm projelerde aynı sorun var bu sebepten birçok proje projelerini uzattı ya da durdurdu .Bazı ekipler ise ben ekip payimi satıp çekiliriz diyor
prdn
Member
**

Activity: 504

View Profile
August 30, 2018, 12:08:57 PM

Aldıkları etherlerı sanırım dolara cevırıyorlar ve yatıyorlar paranın uzerine veya balınalara %200 bonuslu sattılar tokenlerı yoksa bu kadar düşmesi dav gibi bir proje için çok saçma
mistersehmuz
Member
**

Activity: 294
Merit: 27

View Profile
August 30, 2018, 12:27:52 PM

O güzel atlar 2017de kaldı. Ne seneymiş şidmi çok daha iyi anlıyorum değerini ama geç kaldık biz de. 2018 kripto tarihinde ölü icolar yılı gibi tabirlerle adlandırılabilir ileride belki. Gerçekten scam/fraudları yüzde 80lere ulaştığı en iddialı projelerin bir hard caplara ulaşamadığı garip bir yıl oldu. Favorim coinlerden biri olacağını düşündüğüm quarkchain bile şuan ico seviyelerinden satışta. Ancak yatırımcılarına 10 x kazandırdı ilk listelendiği gün. Bu durum zaten icoların soft caplara ulaşamamasını da tetikliyor. herkes borsaya düşsün alırız daha ucuza deyince iş bu hallere geliyor. Hele proje yöneticileri zaten %90 değer kaybeder diyerek ico fiyatı 10 cent ise 1 dolardan borsaya çıkarıyor. Airdrop-bountysiz ico kalmadı doğal olarak onlar da bu düşüşleri hızlandırıyor. ayda 100 dolara ailesini geçindiren airdroperlar var.
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
August 30, 2018, 03:40:10 PM

Aldıkları etherlerı sanırım dolara cevırıyorlar ve yatıyorlar paranın uzerine veya balınalara %200 bonuslu sattılar tokenlerı yoksa bu kadar düşmesi dav gibi bir proje için çok saçma

icodaki elemanlar etherden gelenleri dediğiniz gibi satıp geçmiş olabilirler. bitcoin açısından bir sorun yok. İcodaki tokenlerin borsaya girişlerinde çakılması bu sene hep gördüğümüz gelişmeler. hemen hemen her tokende var. Mart, Nisan o kadar yoktu.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
August 30, 2018, 04:14:27 PM

İcosuna katılıp ödeme alamayan biri vardı forumda sırf bu yüzden yükselse bile güven vermiyor dav benim için.Zaten ico fiyatının katbekat aldtında
forgortor
Full Member

Activity: 256
Merit: 100

View Profile WWW
August 30, 2018, 05:35:36 PM

Bende girecektim son anda vazgeçtim bounty girdim onada davs diye bişey yollamışlar Smiley bilhassa erc20 icolarına girmek çok tehlikeli artık
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
August 30, 2018, 07:24:39 PM

Geçmiş olsun diyecek fazla bir şey yok. Dav’ın bu kadar rezalet hale düşmesini beklemezdim açıkçası. Tamam düşüşler oluyor zaten bu yıl genel olarak biliyorduk her projede bu tip şeyler olacağını. Şu sayılar beklenenin de ötesinde kötü ihtimal olmuş.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 30, 2018, 07:51:23 PM

arkadaşlar şu sıralar icolara girmeyin derim ben. gerçekten usd bazında çok düşük satılan, private sale olmayan, tokenmetrics olarak çok iyi, hype inanılmaz bir coin bulursanız o ayrı. ama bakın sparkster bile hardcap yaptı, 1 aydır kilitli hala tokenlar 2 dev borsa ile anlaştık demelerine rağmen. çoğu ico hala ico bitmesine rağmen tokenlarını kilitli tutuyor bkz ftec. ders olmuştur bu dav olayı size.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
August 30, 2018, 08:32:23 PM

Bugünkü piyasalara bakılırsa çok kısa sürede ico olayı biter gibi, icoda satılan fiyatın 10da biri ile açılıyor borsa. Borsadan çok daha ucuz alma şansı varken ico yatırımı pek akıl karı değil. Projeler ico yapamazsa da bir kısır döngüye gireriz. Kısa sürede boğa gelmezse piyasa tam anlamıyla çökecek gerçekten.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: