Bitcoin Forum
April 25, 2024, 07:58:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Litecoin son dört ayda sessiz kaldı, yatırımcılar teyakkuza geçti  (Read 169 times)
girdap (OP)
Jr. Member
*

Activity: 81
Merit: 3

View Profile
August 25, 2018, 06:57:54 PM

GitHub’un yakın zamanda yaptığı bir ankete göre, Litecoin son dört ayda kod geliştirme veya depo güncellemesi adına hiçbir faaliyette bulunmadı. Aynı süre zarfında Bitcoin, Ethereum ve EOS gibi diğer büyük paralar, Temmuz ayı boyunca özellikle EOS ile birlikte GitHub endeks listelerinde sürekli geliştirme faaliyetleri gördü.

Litecoin son dört ayda kod geliştirme adına hiçbir faaliyette bulunmadı
GitHub listelerine göre, kod deposu üzerindeki tüm Litecoin aktiviteleri Nisan ayında sona erdi. Nisan 2018’de Litecoin, Coinbase’in Shift Visa debit kartı ile ortaklık kurmuştu.

Shift Visa kartı, mevcut kullanıcı hesaplarına bağlandığında, anında ve doğrudan bildirimlerle, VISA’yı kabul eden herhangi bir yerde doğrudan harcamaya izin veren herhangi bir normal banka kartı gibi çalışıyor.

Litecoin geliştirici topluluğu, 14 ve 15 Eylül’de düzenlenecek olan First Annual Litecoin Summit’i heyecanla bekliyor.

Litecoin kurucusu Charlie Lee, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu şaşırtıcı dizilimi ve topluluğu tek bir çatı altında toplayacağımız için çok heyecanlıyız. Geçtiğimiz yıl içinde Blockchain ve kripto para ekosisteminde çok şey oldu. Litecoin topluluğunu bir araya getirebilmek için heyecan duyuyoruz.

Kriptoseverler Tulsi Gabbard gelişmesi ile heyecanlandı
Litecoin, ABD kongre üyelerinden Tulsi Gabbard’ın, Aralık 2017’de her biri 15.000 ABD doları olmak üzere, Ethereum ve Litecoin’e yatırım yaptığını açıklamasıyla kamuoyunun dikkatini toplamıştı.

Hawaii’nin 2. bölgesine hizmet eden Gabbard, Hawaii eyaleti için seçilen en genç siyasetçi unvanını elinde bulunduruyor.

Lite.im bir diğer önemli gelişme olarak dikkat çekti
Topluluğu heyecanlandıran bir diğer gelişme ise lite.im adındaki, Zulu Cumhuriyeti’nin Litecoin topluluğuna SMS ödemeleri yapmasını sağlayan bir proje.

Bir cep telefonuna sahip olan herkes, bu Litecoin hizmetini kullanabiliyor. Bunun, Litecoin’in çok daha geniş bir kitleye hitap etmesini olanaklı kılması bekleniyor. Servis şu anda SMS veya Telegram mesajları ile kullanılabiliyor.

kaynak :https://kriptoparahaber.com/litecoin-son-dort-ayda-sessiz.html
1714031923
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714031923
Reply with quote  #2

1714031923
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714031923
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714031923
Reply with quote  #2

1714031923
Report to moderator
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
August 25, 2018, 07:12:18 PM

litecoin çok güçlü bir proje olmasının yanı sıra nedendir bilinmez ama bitcoinin deneme tahtası gibi çalışıyor, işe yararsa bitcoinde de kullanılıyor, gibi enteresan şeyler olmuştu, bu piyasada zaten herşey ayrı telden, anlamak beyin yakıyor.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 25, 2018, 07:13:41 PM

Adam zaten kendi litecoinlerini sattı o andan itibaren benim litecoine olan inancım azalmıştı. jr bitcoin

OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
August 25, 2018, 10:28:26 PM

4 ay sessizlik uzun bir süre değil kripto dünyasında ne sessizlikler gördük, yatırımcılar niye teyakkuza geçmiş anlamadım açıkçası. 14 ve 15 Eylüle az kalmış sabretsinler.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
August 25, 2018, 10:40:18 PM

LTC ETH ve NEO benim radarımda olan coinler. Özellikle NEO ve duruma göre LTC'den güzel kazançlar bekliyorum ben. Bu tarz haberler pump ateşi doğurabilir ama şuan ki piyasa durumu malum olduğundan beklemedeyiz
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
August 25, 2018, 11:37:04 PM

LTC de diğer kafa daki projelerde btcnin düşüşü karşısında neredeyse hiç bir şey yapamadılar. Ufaktan da olsa eth biraz direnmeye çalışıyor ancak nafile. Pump geldi mi zaten ltc de eth de gider. Bu aralar piyasanın tadı yok
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
August 26, 2018, 05:21:58 AM

etherdeki erime ltc de de görüldü ama kullanıcılar litecoinin geliştirilmesi, kod yapısına yeniliklerin eklenmesi, açık varsa kapatılması ve bunun gibi istekleri var. First Annual Litecoin Summit'de bu konu belki masaya gelir, baskı ile belki istediklerini alabilirler.
blaanka
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
August 26, 2018, 08:00:25 AM

Vtc ben tercih ediyorum ben ltc 3 $ almıştım yuklu mıktar 250 300 350 kurlarından satmıştım daha önce aynı grafik vtc'nin çizeceğini düşünüyorum bakalım neler olucak.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
August 26, 2018, 08:00:38 AM

Litecoin ve Eth için yavaş yavaş alım yapmaya başlanabilir sanki.Fiatları oldukça makul seviyelere geldi. Her ikisinden de en az X5 bekliyorum.Eğer Boğa piyasası başlarsa,fiatlar bu seviyelere kalmaz.Sert bir yükseliş akımı gelir.

▔▔▔▔▔
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 26, 2018, 10:23:23 AM

Beklenildiğini veremeyen bir coin olduğunu düşünüyorum. İnsanların bazı etmeyecek şeylere cok fazla anlam yüklüyorlar bu yüzden böyle bir sonuca varıyoruz.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 26, 2018, 12:17:17 PM

O vakit gelecek olan ilk boğa sezonunda yine iyi hareketler cektirebilirler. Sonuçta litecoin çok iyi olan coinlerden . Hız ve fee olayı etkileyici diye biliyorum
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
August 26, 2018, 01:11:49 PM

haber olduğuna göre toplulukla birlikte buluşmalarında belki o istedikleri müjdeli haberler gelecek. vitalik bu alanda en çok çalışan, ethereumu geliştiren ama litecoin de yabana atılır bir kripto değil. çok sayıda litecoini transfer ettim ama bana mısın demiyor, hiç problem yaşamadığım ve fee inanılmaz düşük olan bir kripto.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: