Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:59:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Saç baş yolmaya hazır olun.Merkez bankası kripto paralar VIDEO 1dk  (Read 1880 times)
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 31, 2018, 02:40:12 PM

Belki fantazi gibi gelebilir size ancak ben devletlerin birbirlerine ait kagıt paralarını ciddi ciddi gerçek sahte ayırt edilmeksizin kopyalayabildiği klonlayabildiği teknolojiye ulaşıldığını düşünmeye başladım. Bunun olabilirliği öngörülerek yaratılmış algoritmaya sahip dijital paraların döneminin yeni başladığı bir zamanda olabiliriz. Eğer böyleyse bu paraların geçerliliğinin kabul edilmesi 3-5 sene değil onlarca yıl alacaktır. Çünki bu büyük kaos gerektirecek çok major bir değişimdir. Bakalım neler olacak 10 sene sonra daha net konusulur bu konularda
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714111190
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714111190
Reply with quote  #2

1714111190
Report to moderator
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 31, 2018, 02:43:12 PM

Aksi olsa çok şaşırırdım ne zaman doğru adımlar atan teknolojinin uluslararası gelişimin nabzını tutacak yöneticilerimiz olacak bizim de. Çok üzücü bu yaklaşım hem de devlet düzeyinde.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Drama_Queen83
Newbie
*

Activity: 133
Merit: 0

View Profile
August 31, 2018, 03:26:12 PM

Nekadar da sığ bir yaklaşım. Bukadar boş bir videoyla neyi amaçlıyorlar acaba. Konu hakkında hiçbir bilgisi olmayan adam bunları yerse zaten o heriften bir hayır beklenmez. Heskesi koyun sanıyor heralde bunlar.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
August 31, 2018, 04:14:07 PM

Tamam doğru şeyler söylüyor olabilir ama bu kadar da kötülenmemeli diye düşünüyorum. ilerisi için teknolojisi için hiç mi iyi şeyler söylenemezdi. Daha objektif olunsaydı keşke.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
August 31, 2018, 04:28:36 PM

Söylediklerinin her ne kadar bazı noktaları doğru olsa da bokunu çıkarmışlar malum bizimkiler kötülemeye geldi mi dağları devirir ama kendi işlerine gelince 3 maymunu oynarlar. Ben alıştım vizyonsuzluk konusunda dünya lideri olan bir ülkeyiz hiç bir konuda öncü olamadık olamayacağız da. Ters etkiden bakınca da ne kadar doğru bir yolda olduğumu da anlıyorum.

Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
September 01, 2018, 08:35:35 PM

Vizyon konusunda haklısın maalesef arkadaş bazı konularda kafamızı kumdan çıkarma vakti geldi geçiyor. Modern dünyada olan gelişmelerin bize yansıması niye hep geç olur? Ciddi silkelenme lazım bize.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448

View Profile WWW
September 13, 2018, 09:20:20 AM

Asıl sorun karşı olması karalaması değil. Bizlerin her konuda sürekli ak veya kara şeklinde davranmamız. Griyi göremiyoruz varlığını kabul etmiyoruz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
September 13, 2018, 01:01:22 PM

eleştiri yağmuruna tutulacak tarafı bence pek yok. spekülatif varlık demeleri şu aşamada doğru tanım belki. aşırı oynak yapısı nedeni ile bir gecede paranın yarısını bile kaybedersin. kripto paraların olumsuz yönlerini çok da çarpıttıklarını sanmıyorum.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
September 17, 2018, 04:43:32 PM

cahilane hazırlanmış bir video diyecem ama değil...neyin ne olduğunu biliyorlar bence..bu yüzden de kasıtlı olarak kötülediklerini düşünüyorum.verdikleri örnekler çarptırılmış olduğu bariz belli...kriptonun rahatlığı ve avantajı güç odaklarının hoşuna gitmiyor ne de olsa
musdafakfl
Member
**

Activity: 223
Merit: 11

View Profile
September 17, 2018, 05:04:14 PM

Ülkemizde kripto para sektörüne giriş yapan her 10 yatırımcının 9'u amatör, bilgisiz ve tecrübesiz olduğu için sürekli para kaybeden bireyler görüyoruz. Merkez bankası burada yeni yatırım yapacak kişileri uzaklaştırmak amacı ile böyle bir video hazırlamıştır büyük ihtimalle fakat içeriğin oldukça komik olduğunu söyleyebilirim. Kripto paraların fiyatlarının kontrol altında olmadığı, regüle edilmediği söyleniyor. Sürekli değer kaybeden bir şey olduğunu söylerken kendi para birimimiz olan TL'nin eridiğini unuttular sanıyorum. Ne çok güzel bir video olmuş ne çok berbat bir video olmuş. Orta halli, kanser edici bir içerik olarak yorumlamak en doğrusu olacaktır.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
September 18, 2018, 10:54:11 AM

çok saçma sapan bir video olmuş zaten baştan sanal para demeleri fiyasko hayır bilmiyorsanız bilgi vereceğim diye kasmayın barı..
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: