Bitcoin Forum
May 10, 2024, 02:26:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ICON (ICX) boğa yükselişine başladı: İşte yükselişi tetikleyen gelişmeler!  (Read 181 times)
manipulasyonist (OP)
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile
August 27, 2018, 11:28:20 AM

ICON (ICX) Vakfı’ndan Hoon Lee, YouTube kanalında bir röportaj yayınladı. Aynı zamanda Hoon Lee, ICON hakkında önemli açıklamalarından bulundu. Lee, ICON topluluğunun öne sürdüğü birkaç önemli soruyu da yanıtladı.

TheLoop, “ICONLOOP” olarak yeniden markalaştırıldı
Geçtiğimiz hafta yapılan üç önemli duyurudan biri, ICON’un teknoloji şirketi “TheLoop”un “ICONLOOP” olarak yeniden markalaştırılması oldu. Lee konuya yönelik şunları söyledi:

ICON projesi şu ana kadar iki yönde çalışıyor. Projenin bir yönü, çok sayıda kullanıcısı olan şirketler ve kamu kurumlarına Blockchain teknolojisinin uygulanması ve bu kullanıcı tabanının kripto para dünyasına getirilmesi. Ve bu yönde projeler çoğunlukla “TheLoop” markası altında yapıldı. Diğer proje grupları, diğer birçok engelleyici platformun yaptıklarına benziyor. DAP’ları yapmak ve bu dApp’lerin protokol katmanında iyi çalıştığı bir ekosistem inşa etmek. Ve ekosistemin inşasını ve gelişmesini gerektiren iş türü. Bu projeler dizisi “ICON” markasıyla yapıldı.

Kitlesel benimsenme Blockchain’i başarıya götürecek
Lee’ye göre, vakfın projelerini iki yönde gerçekleştirmesinin nedeni, kitlesel benimsenmenin Blockchain’i başarıya götürecek en önemli faktörlerden biri olduğuna inanmaları. Blockchain, pek çok insanın, kripto para borsalarında yer alan bir kaç kişinin kendilerine ait Blockchain’in nasıl çalıştığına dair net bir anlayışa sahip olmadığının farkında olduğu yeni bir teknoloji. Lee konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Blockchain teknolojisi, matematik, kriptografi, programlama ve bazı iktisat bilgisi dahil olmak üzere pek çok farklı bilgi alanını gerektirdiğinden, sadece birkaç yönüyle çalışarak kapsamlı bir Blockchain anlayışına sahip olmak zordur. Daha sonra kitlesel benimsenmenin şu anda Blockchain’de gerçekleşemeyeceği sonucuna vardık. İşlerimizi iki yönde ve iki ayrı marka adı altında gerçekleştirdiğimiz için, yavaş yavaş işimizin artık ayrı bir yerde bulunmaması gerektiğini fark ettik.

Yeniden markalaşma ICON’un yaygınlaşmasını sağladı
Lee röportaj sırasında, ICON Vakfı’nın iki markanın aslında iki farklı marka olarak var olmaları nedeniyle birleştiğini varsaymasına rağmen, insanların çekirdek ekosistemlerini daha iyi anlamalarını engelleyeceğini kabul etti. Lee konuya yönelik şunları söyledi:

İşte bu yüzden “TheLoop”un “ICONLOOP” olarak yeniden pazarlanmasına karar verdik. İki markanın kullanılması, Blockchain teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesini hedeflemenin ilk adımı oldu.

Lee, ICONLOOP’un artık, MOU’ları ve diğer işletmelerle ortaklıkları imzalayarak B2B etkileşimlerini mümkün kılarak daha büyük bir ekosistem yaratmada öncü olacağını doğruladı. ICON ayrıca B2C yaklaşımlarını da hazırlıyor. Lee konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

ICONLOOP’un her iki yaklaşımdaki çalışmaları da kalkınma ve olgunluk düzeyi açısından iyi olsa bile, ikisini bir araya getirerek daha büyük bir sinerji yaratıldı.

https://i2.wp.com/kriptoparahaber.com/wp-content/uploads/2018/08/ICX-1024x544.png?resize=758%2C403&ssl=1

ICON (ICX) fiyatı son gelişmelerle birlikte yüzde 35 oranında arttı!
Kısa bir süre önce ICON, vakfın daha güvenli bir ekosistemi için akıllı bir denetim firması olan Certik ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Yazım sırasında, ICON (ICX), %25 oranında artışla 0,92 dolardan işlem görüyor. Kripto para şu anda 358 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 27. sırada ve son 7 gün içinde %34,65’lik büyük bir artışla yükseliş eğilimi gösteriyor. Ayrıca, kripto para dünden beri değerini %25 oranında artırdı. ICX şu anda Binance, Bithumb, Upbit, Huobi gibi tanınmış borsa platformlarında işlem görüyor.

kaynak : https://kriptoparahaber.com/icon-icx-boga-yukselisine-basladi.html
1715351175
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715351175
Reply with quote  #2

1715351175
Report to moderator
1715351175
Hero Member
*

Ignore
1715351175
Reply with quote  #2

1715351175
Report to moderator
1715351175
Hero Member
*

Ignore
1715351175
Reply with quote  #2

1715351175
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715351175
Hero Member
*

Ignore
1715351175
Reply with quote  #2

1715351175
Report to moderator
1715351175
Hero Member
*

Ignore
1715351175
Reply with quote  #2

1715351175
Report to moderator
1715351175
Hero Member
*

Ignore
1715351175
Reply with quote  #2

1715351175
Report to moderator
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
August 27, 2018, 12:13:01 PM

elimde zaten var geçen hafta eth bazında 18-19 lara kadar gerilediğinde all in girip girmemekte çok kararsız kalmıştım son kurşunuda icon a atacaktım fakat cesaret edemedim.eğer almış olsaydım bir haftada 2x e yakın kar etmiş olacaktım.daha gidecek yolu çok ama halen elim almaya gitmiyor eldekileri bekletmeye devam
unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127
Merit: 2

View Profile WWW
August 27, 2018, 03:08:47 PM

Market aman nazar değmesin iyi şu sıralar.Bir kaç gündür elimdekiler hep yükseliyor.Eth geç düşer geç çıkar felsefesine göre yakın zamanda 400 olabilir.Takip edelim bakalım.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
August 27, 2018, 03:24:07 PM

Yükseliş başlayınca eth 500 seviyesine gelince icx de en az 3 usd olacaktır.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
August 27, 2018, 03:25:52 PM

İcx çok iyi bir şekilde yükselişe başladı fakat ben boğa yükselişi olduğunu düşünmüyorum icx için, en azından bir dönem aynı fiyatta kalması gerekir ki boğa yükselişi olsa bu şuan ki ortamda mümkün gözükmüyor, tekrar aşağı salar haftaya.

williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
August 27, 2018, 04:27:57 PM

ICX yükselişi erken başladı. Bir çok coinde tokende bu tür haberler var ama hepsinde aynı yükselişi görmedim. Kimisi gerçekten başarılı projeler olmasına karşın net yükselişler gösteremiyorlar. ICX ise bunlara fark atarak %40a yakın bir yükseliş sağlayarak güzel yer edindi. Ancak geçmişte kaybettiği miktara ulaşması için uzun bir yol gerekiyor.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 27, 2018, 04:36:30 PM

3x yapsa milletin aldığı fiyata ancak gelir ama ayı dönemine rağmen bu tarz bir çıkış umut verici. Zaten projesi fena olmayan bir coin, ilerleyen zamanlarda başarılı olabilir.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 27, 2018, 11:06:43 PM

Son zamanlarda al-sat için çok iyi fırsatlar verdi ama alışmamışız trade etmeye amk ancak izlemekle yetindik malesef.Uzun vadeli olarak elimde beklettiğim en güvendiğim coin ICON inşallah yanıltmazda 2019 da artık beklediğimiz kazancı verecektir diye düşünüyorum.bana en çok güven veren coin desem yalan olmaz
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
August 27, 2018, 11:19:31 PM

hocam güven vermiyor ki piyasa al sat için, alıyoruz ters, satıyoruz ters...
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
August 27, 2018, 11:22:26 PM

ICX fiyatı gerçekten ucuz görünüyor ancak boğa yükselişine başlandı demek için erken. Ben bunu daha çok kısa vadeli bir yükseliş olarak görüyorum.

Yazıda anlatıldığı gibi TheLoop'un ICONLOOP olarak yeniden markalaştırılmasının bu yükselişe çok fazla etkisinin olduğunu sanmıyorum.

Yükselişin gerçek nedeni Icon'un son günlerde eskisine nazaran daha fazla tanıtım yapması ve ilaveten 5 milyon dolarlık token geri-alımı duyurması.

5 milyon dolarlık token satın almaya başlayıp başlamadıklarını bilmiyorum ama bunun haberi bile fiyatındaki yükseliş için yeterli bir sebep.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
August 27, 2018, 11:50:20 PM

eski fiyatına bir dönse yetecek ama
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
August 28, 2018, 09:05:36 AM

icx de pos olayı falan varmış galiba. kendi zincirine de geçmiş. şunun özelliklerini işleyişini bilen biri bir anlatsa çok hayra geçecek Smiley
icx son zamanlarda adını sıkça duyduğum bir coin oldu.

mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
August 28, 2018, 09:25:29 AM

ICX fiyatı beklendik şekilde gelen iyi haberlerle bir artış gösteriyor ama boğa sezonuna girdi demek için erken.
Benzer hareketler elimdeki bir iki coinde de oldu yakın zamanda ama sonra tekrar aşağıya düştü fiyatları

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 28, 2018, 10:40:20 AM

ICX in güzel bir coin olduğu kanaatindeyim benim gibi yatırımcılarına çok güzel günler yaşatacağına inanıyorum sadece biraz sabır istiyor o kadar boğa yakındır diye umut ediyorum.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
August 28, 2018, 10:42:29 AM

bizim arkadaşın elinde 4 usd den aldığı 75 k var .yeminli 4 usd yi geçsin helede 5 usd olsun satmazsam namerdim der. Grin
Pages: [1]
  Print  

Jump to: