Bitcoin Forum
May 25, 2024, 10:53:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: everyone good bye  (Read 1854 times)
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
August 29, 2018, 06:44:41 PM

siktimin forumunda seni neden seven 1 kişi bile yok Cheesy

Grin Grin Grin durumu özetlemişsiniz hocam  Grin Bu arkadaş böyle binlerce konu açıp birisi tutarsa size söylemiştim derse hiç şaşırmam vallah

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
August 29, 2018, 07:32:41 PM

24 saatlik hacim 1000 dolar Cheesy

su herifi forumdan banlatmanın bir yolu yok ya , en cok ona üzülüyorum ben Cheesy

Keşke anonimoux gibi altın bir vuruş yapıp ta forumdan gitse çok güzel olacak. Böyle yorum yaptığım için üzülüyorum ama arkadaş ta tatlı su kurnazi gibi nerde sikim sikim coin ya da token varsa bulup burada sanki Amerikayi keşfetmiş gibi anlatıyor o çok kötü iste

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
August 29, 2018, 08:27:44 PM

Ahahah ya şu an forumda herkesin bu kadar asabını bozan başka troll daha yok herhalde. Konu sahibi arkadaşın da bu durum hoşuna gidiyor herhalde. Eleştirilere kulak asmadan aynı tas aynı hamam devam ediyor her açtığı başlıkta Grin
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 29, 2018, 10:57:00 PM

arkadaş nette forum dolu ne bileyim dh konudışı falan tam senin aradığın yer bence ne diye burda milleti zehirliyorsun git orda güzel güzel makaranı yap.senin seviyede bayağı ergen var orda.bu adamın lafına güvenipte inşallah yatırım yapan falan yoktur bizim çevrede vardı biri millete yobitteki shitleri aldırıyordu buda aynısı
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 30, 2018, 06:58:20 PM

burada beni eleştirenlere bakıyorum, daha önceki konularımda ki aynı insanlar. sizin yüzünüzden o konudaki insanlar fırsatları kaçırdılar! sadece 2 konumdaki mesajları okuyun. konuyu açınca ''salaksın, spam coin bu yükselmez'' 1 gün sonra ''tüh kaçırdık, valla fırsat gitti, harbiden yükseldi''

neo, eth ile sürünmeye devam edin, buradan 2 satoshiye alsanız. 3 'e satsanız %50 kar gelir. risk var evet, ama neo'dan %50 beklemekten iyidir Cheesy

ulan bre orosssspunun oğlu sen değil miydin 10 satoşilerden millete stellar holdings aldırmaya çalışan bre kahhpenin evladı gerçek hayatta karşıma çıkarsın umarım bir gün şu an elimdeki klavyeyi göttüne öyle bir sokarım ki şu foruma sıçmayı bırakır sikkktirip gider tuvalette sıçarsın amkdm çocuğuna bak şaka gibi
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
August 30, 2018, 11:34:09 PM

haha başlık ayrı komik yorumlar ayrı komik elemanın hala kendini savunması apayrı komik amk.araştıran şahıs mümkünse araştırmaların sana kalsın şöyle bi konularına baktımda elle tutulur hiç bir yanı yok.tamamnı shitcoinlerden oluşuyor belki şansına bi iki sefer kazanmışsındır ama böyle gidersen sıfırı tüketeceksin
hisarardi
Member
**

View Profile
August 31, 2018, 08:29:18 AM

Bu arkadaş hakkında iki tahminim var. Birincisi çocuk yaşta olma ihtimali çok yüksek. Çünkü yaptığı şeyin yanlış olduğunu hala idrak edemedi. İkincisi, zayıf ihtimal ama bu arkadaş bayan olabilir.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
August 31, 2018, 08:32:14 AM

Forumun doğal seleksiyon işlerinden sorumlu trolü bir başka shitcoin ile karşımızda.

24 saatlik hacmi 0.01 bitcoin olan coin'e 3x-5x umuduyla yatırım yapacak keriz arıyor. İşin enteresan tarafı, daha önce verdiği örnekler doğruysa zamanında o kerizleri bularak kar etmiş. Geçenlerde neden 100x kazanmayalım falan diyordu. Bu saçmalıklara yatırım yapıp kazanacağını sananlar, çiftlikbank kitlesinden farklı değil.

Yalnız kendisinin forum nickine bir ekleme yapmak lazım. Bundan sonra adı "keriz araştıran adam" olsun. Belki kerizler kendiliğinden gelir, bu kadar konu açmakla uğraşmaz.
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
August 31, 2018, 08:36:05 AM

Bu tarz hacimsiz projeler çok kazandırabilir fakat batma ihtimalinizde çok yüksek . Elinizde kaldımı bittiniz .
mutlumining
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
August 31, 2018, 08:36:51 AM

Her swap olacak coin değer kazanacak diye birşey yok. Arkadaş bu konuda cahil kalmış. 1-2 kere öyle denk gelmiş hepsi öyle olacak sanırım.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
August 31, 2018, 08:44:38 AM

Bunun için araştırmaya gerek yokki. Alın 1satlık coini bekleyin 1 ay yine 2 sat olur Smiley ben ara ara saçma saçma 1satlıklardan alıyorum. Bi iki kere 3-4sat oldu bazıları. Satıp yine 1 sattan alim dedim hala bekliyorum inmedi meret Smiley yani bu yöntemle büyük paralar basmayın zaten. Nolur 0,001eth lik btc lik alın en fazla ya yatırımlık ya al satlık. Şahsen elimden geldiğince dandik ve ucuz coinlerdende elimde belli miktar bekletiyotum. Sonuçta giden para 100₺ oluyo. Yani daha gitmedi ama olsun. Zenginde fakirde etmez 1000₺

...
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
August 31, 2018, 09:45:34 AM

tokende hacim yok bir şey yok. zaten ne sell order var ne buy order var. Sağdan soldan 0.3 btc'lik alım yaptırsan bile doğrudan 3x yapıyor zaten kime satacaklar alanlar bunu. Senin 1 satoshiden zamanında aldıklarını 2 - 3 sattan bu adamlara mı satacaksın.
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
August 31, 2018, 10:47:19 AM

siktimin forumunda seni neden seven 1 kişi bile yok Cheesy

Öyle deme hocam, ben seviyorum bu arkadasi  Grin

Amme hizmeti yapiyor aslinda, degerini yillar sonra anlayacaksiniz.  Grin
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
August 31, 2018, 11:07:45 AM

Böyle cakalliklarla ugrasacaginiza gidin adam akıllı coinlere yatırım yapın. Titte swap yapsa fork yapsa ne olur. Ne olduğu belirsiz bir coin

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
September 08, 2018, 04:17:28 PM

Bu koini daha önceden biliyorum çöp koinlerden diyebilirim hacim olmayan bir koin. Bu durumda yatırımımızı çöpe atmış olacağız o yüzden bu tip koinlerden uzak durmak lazım yatırımımızı daha iyi taktiklerle değerlendirebiliriz.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
September 08, 2018, 05:41:27 PM

Pek araştıran bir adama benzemiyorsun. İsimden bile kaybeder en baştan. İşe yaramayacak tokenlar swap, airdrop, faiz vs. ile ayakta tutmaya çalışıyorlar ama işe yaramıyor.

hisarardi
Member
**

View Profile
September 08, 2018, 05:59:18 PM

UAN 2 SATOSHİ TABAN SEVİYE! 2 KAT KAZANDIRDI ŞİMDİDEN. HEDEF 6-7 SAT. TWİTTER, WEB SAYFALARINI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. ÇOK GÜZEL GELİŞMELER VAR. CRYPTOPİA İLE MARKET GÜNCELLEMELERİ SONRASINDA HEDEFE ULAŞABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

La kardeş neyi ispat etmeye çalışıyorsun Allah askina, şuanki ortamda millet zaten zararda senin dediğin ne olduğu belli olmayan hacimsiz coine niye girsin. Zaten forumda ki çoğu kişi az buçuk bu işi biliyor. Sen Twitter'da av bul kendine

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
September 14, 2018, 06:43:23 AM

başlık bile arkana bakmadan uzaklaşman gerektiğini gösteriyor.  Cheesy
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
September 14, 2018, 09:58:30 AM

başlık bile arkana bakmadan uzaklaşman gerektiğini gösteriyor.  Cheesy

Gerçekten son noktayı bu post ile koymuşsunuz tebrik ederim bunun üzerine yorum yapma gereği duymuyorum arkadaşa sonuna kadar katılıyorum lütfen böyle şeylere kanmayın dikkatli olun türk milletine sazan gözüyle bakmasınlar yeter artık
Meowtwo
Member
**

Activity: 268

View Profile
September 14, 2018, 11:17:54 PM

kardeş sen kazanıyorsan tebrik ederim fakat insanları yanlış yönlendirme zaten eridi bitti herkes. o kalan 3-5 şeye de göz dikmenin manası yok. yukarıda ki arkadaş başlığı görünce bile arkana bakmadan uzaklaşman gerekiyor derken çok doğru yazmış.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: