Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:40:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: VERTEX MARKET NEDİR ?  (Read 228 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
August 28, 2018, 05:52:49 AM

Evet kripto para yatırımcıları için şu dönem pek parlak geçmiyor olabilir.Hatta genel durum itibariyle durum hiç açıcı görünmüyor.Bunun en büyük temel sorunlarından birisi genel olarak projelerin yetersizliği ile bu piyasaya olan güvenin azalması sonucu yaşanan büyük düşüşler.Bitcoin bile makro anlamda ciddi bir ödeme aracı olamamışken.Birçok sahte proje ico düzenliyor. Milyon dolarlar toplandıktan sonra projede pekte bir ilerleme kaydedilmiyor.Bunun sonucunda insanlarda oluşan bu güvensizlikler zamanla birikerek daha geniş büyük bir güvensizliğe yol açarak " KRIPTO PARALAR KÖTÜDÜR" imajı çizdiriliyor.
Evet insanlar hiçbir araştırma yapmadan katıldıkları bu icolar yüzünden çok büyük zararlar etti.
Bu zararlara son vermek için bir kaç öneri bulunsa da ortaya ciddi bir ürün koyan bir proje var ! VERTEX MARKET

Vertex Market bir ekosistem olarak bu dolandırıcılığı durdurmayı planlıyor.
Bunun yanı sıra gerçek projeleri yatırımcılara tanıtıp herkesin kar etmesini planlıyor.
Vertex Market ekibi "X" projeyi derin bir incelemeye alarak.Projeyi tüm yönleriyle sorgulamaya başlıyorlar.
Ekip geçmişi nasıl ,ekip ne iş yapar,Ne kadar güvenli,ne kadar gerçekçi ve yatırım açısından ne kadar yeterli bir proje olduğuna karar verip.
Tüm kripto yatırımcılarına bir fikir vermeyi sağlıyorlar.
Vertex Market gerçekten başarılı olabilirse.Ortalıkta dolaşan ve iş yapmayan hiç bir ico nun talep göremeyeceğini garantileyebilir diyebiliriz.
Çünkü bu konuda bu proje kripto para ICO larında bilir kişi olmayı hedefliyor.
İleryen zamanalar blockchain kullanarak yapılacak bir çok projeninde önünün açılmasını da hedefliyorlar.
Ferah ,temiz ve güvenli bir ortamda bir çok fikir yeniden yeşerebilir.
Vertex market ekibi şimdiye kadar gördüğüm en sağlam ekiplerden diyebilirim.

Yatırımcılar da gerçekten projeyi tek başlarına hardcap yaptırabilecek düzeydeler.
Özetleyecek olursak vertex market ciddi bir proje,ve her geçen gün ilgide artmakta.
Yatırım yapmak için web sitelerini ziyaret edin(Toplamda 150 milyon token satışı gerçekleştirilecek,geç kalmayın yerinizi alın)

Soyal medya hesaplarınıda takip edebilirsiniz.

İnternet Sitesi: https://vertex.market/
Tanıtım belgesi: https://vertex.market/static/whitepaper/vertex_whitepaper.pdf
Twitter: https://twitter.com/vertexplatform/
Facebook: https://www.facebook.com/vertexmarket/
Telegram: https://t.me/Vertexmarkeplace
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC9tsdYIyTab5Eik1D5i-nFA
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4733923.0

My bitcointalk account:https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=509189
1714153218
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714153218
Reply with quote  #2

1714153218
Report to moderator
1714153218
Hero Member
*

Ignore
1714153218
Reply with quote  #2

1714153218
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714153218
Hero Member
*

Ignore
1714153218
Reply with quote  #2

1714153218
Report to moderator
1714153218
Hero Member
*

Ignore
1714153218
Reply with quote  #2

1714153218
Report to moderator
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 28, 2018, 11:26:27 AM

Valla kimse kusura bakmasın, isteyen ırkçı da diyebilir, bu kadar arap bir araya gelip bir işe kalkıştılarsa 5 km uzağından geçerim, iş dünyasında (hele Suudi) arabın ipiyle kuyuya inilmez. Tek istisna Dubai, o da emirin vizyonundan kaynaklanıyor, ölse 5 senede boka sararlar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
August 29, 2018, 07:03:17 AM

Valla kimse kusura bakmasın, isteyen ırkçı da diyebilir, bu kadar arap bir araya gelip bir işe kalkıştılarsa 5 km uzağından geçerim, iş dünyasında (hele Suudi) arabın ipiyle kuyuya inilmez. Tek istisna Dubai, o da emirin vizyonundan kaynaklanıyor, ölse 5 senede boka sararlar.

Proje ile ilgili görüşlerinizide alalım .benim kişisel görüşüm eğer ciddi ciddi yoğunlaşırlarsa şu piyasaya ilaç gibi gelir..
Zaten yatırımcılar çok zengin bu belli
erhmutlu
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
August 29, 2018, 09:05:41 AM

Peki doğru bilgiler sunacağını nasıl garanti ediyor ? Belki daha büyük bir dolandırıcılığın ayağı olacaklar. Önce güven kazanıp sonra da bu güveni kötüye kullanacaklar. Bu şeffaflığı nasıl sağlayacaklar ?
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
August 31, 2018, 07:39:44 PM

Peki doğru bilgiler sunacağını nasıl garanti ediyor ? Belki daha büyük bir dolandırıcılığın ayağı olacaklar. Önce güven kazanıp sonra da bu güveni kötüye kullanacaklar. Bu şeffaflığı nasıl sağlayacaklar ?
işin aslı bu konu da ayrı bir muamma gerçekten. şuan biz de vertexin imza kampanyasındayız, umarım adil ve dürüst analistlerle bu işin altından kalkabilirler.

yaniman
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
September 01, 2018, 10:27:28 AM

Söylediklerini yaparlarsa gerçekten çok başarılı olabilecek bir proje diye düşünüyorum. Adamlar ico alemindeki eksikleri giderme amacıyla yola çıktık demişler.

BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560
Merit: 1

View Profile
September 01, 2018, 10:28:59 AM

Genel olarak baya yoğun miktarda arttı bu kampanyaya katılım, inşallah destek ve yöneticiler devam eder projeye.
jackspow
Member
**

Activity: 178
Merit: 10

Be Free

View Profile
September 01, 2018, 05:27:48 PM

İmzasında bulunduğum gayet de ciddi duran hedefleri doğrultusunda ilerleyen bir ICO. Ancak gündemde yer alma sorunları olduğu aşikar. Böyle bir merkezsiz borsa projesinin daha çok önplanda olması gerekir. Araplardan çok fazla ICO görmeye alışık değiliz. Ancak neden olmasın dedirtiyor. Bu borsa işinde özellikle ayı piyasasında para daha önemli hale geldi. Bu projenin arkasında da gayet büyük bir güç olduğu aşikar. Reddetmeden önce Whitepaper'ına bir göz atmak gerektiğini düşünüyorum. Bounty'si yakında bitecek. İmzası boşta olanlar son haftayı değerlendirebilir.
erhmutlu
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
September 02, 2018, 11:10:10 PM

Konu araplar olunca insan ayrı bir ilgi duyuyor nedense. Gerekli kıstaslara ulaşırsam ben de katılmak isterim imza kampanyasına.
marubozu51
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
September 03, 2018, 02:18:06 AM

Kusura bakma, fazla önyargılı gördüm yazını. Ben milliyetçi bir insanım. Yazacaklarımdan sonra da hiç bana 1. Dünya savaşında Araplar bize şöyle böyle demlerinden yaklaşma.  Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar'da çalıştım. Aralarında tembeller var, laf anlamaz insanlar var ama gayet entellektüel insanlar da var. Bir örnek vereyim, bizim ülkemizde, hiç öyle gocunmayalım, hepimiz görüyoruz; herkes olmasa da cebinde hayatını garanti altına alacak parayı koyan bir çok kişi , ne oldum delisi oluyor. Belirttiğim coğrafyalarda da bu gibi insanlar vardır. Açıkçası ben oralarda yaşarken o tür insanlarla tanışmadım. Böyle insanlarla karşılaşmamış olsam da, öyle insanların her coğrafyada olabileceğini ben karşılaşmasam da kabul ediyorum. Benim gördüklerim itibariyle konuya yaklaşmam gerekirse, ben o yerlerde bırak hayatını garanti altına almayı, torununun hayatını garanti altına alacak maddi imkanlara sahip insanlar gördüm. Hiç öyle 5 km uzağından geçecek insanlar değiller. Hele bir enstantane var ki, gözümden ben ölmedikçe gitmez. Türk askerine neden ''mehmetçik =  mehemmedcik = muhammedcik = sweety muhammed '' dendiğini anlattığımda önce gözlerinin nemlenmesine engel olamayıp da sonra hüngür hüngür olmasa da kendini tutamadan ağladığını bizatihi gördüğüm bir Katar'lı var. Onların toplum olarak bazı sorunları olsa da, bireysel olarak toplumlarını değiştirebilecek mentaliteye sahip insanları da var. Vertex'i takip edeceğim.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 03, 2018, 01:36:48 PM

Kusura bakma, fazla önyargılı gördüm yazını. Ben milliyetçi bir insanım. Yazacaklarımdan sonra da hiç bana 1. Dünya savaşında Araplar bize şöyle böyle demlerinden yaklaşma.  Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar'da çalıştım. Aralarında tembeller var, laf anlamaz insanlar var ama gayet entellektüel insanlar da var. Bir örnek vereyim, bizim ülkemizde, hiç öyle gocunmayalım, hepimiz görüyoruz; herkes olmasa da cebinde hayatını garanti altına alacak parayı koyan bir çok kişi , ne oldum delisi oluyor. Belirttiğim coğrafyalarda da bu gibi insanlar vardır. Açıkçası ben oralarda yaşarken o tür insanlarla tanışmadım. Böyle insanlarla karşılaşmamış olsam da, öyle insanların her coğrafyada olabileceğini ben karşılaşmasam da kabul ediyorum. Benim gördüklerim itibariyle konuya yaklaşmam gerekirse, ben o yerlerde bırak hayatını garanti altına almayı, torununun hayatını garanti altına alacak maddi imkanlara sahip insanlar gördüm. Hiç öyle 5 km uzağından geçecek insanlar değiller. Hele bir enstantane var ki, gözümden ben ölmedikçe gitmez. Türk askerine neden ''mehmetçik =  mehemmedcik = muhammedcik = sweety muhammed '' dendiğini anlattığımda önce gözlerinin nemlenmesine engel olamayıp da sonra hüngür hüngür olmasa da kendini tutamadan ağladığını bizatihi gördüğüm bir Katar'lı var. Onların toplum olarak bazı sorunları olsa da, bireysel olarak toplumlarını değiştirebilecek mentaliteye sahip insanları da var. Vertex'i takip edeceğim.
Merak etme arkadaşım, ben iş disiplini ve iş verimliliği, sorumluluğu anlamında bizi de araplardan zerre kadar farklı görmüyorum, sadece ambalaj farkı var. İşte bu nedenlerden dolayıdır ki, Türk+Arap=Çöpe atacak param olsa bağlamam

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
September 03, 2018, 02:34:44 PM

Merak etme arkadaşım, ben iş disiplini ve iş verimliliği, sorumluluğu anlamında bizi de araplardan zerre kadar farklı görmüyorum, sadece ambalaj farkı var. İşte bu nedenlerden dolayıdır ki, Türk+Arap=Çöpe atacak param olsa bağlamam

Smiley bobiş, haklı olabilirsin aynı arkadaşın haklı olabileceği gibi.
Ben ırk,kültür ve diğer unsurları göz ardı ettim.Aslında araştırabilirdim.
Ancak proje bana çok gerçekçi geldi.He araplar yarın kapatırmı bu projeyi. evet kapatabilir.
Ancak bu risk her projede var.
Eğer zeki olurlarsa cidden çok potansiyelli bir iş olur bu.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: