Bitcoin Forum
May 25, 2024, 08:07:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: John McAfee, ünlü kripto kişilikleri arasına girdi  (Read 592 times)
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
August 29, 2018, 07:32:58 AM

Mcaffee 2020'ye yaklaştığımız şu aylarda iddiasını düşünsün bence. 2020'de btc 1 milyon dolar olacak demişti. Tutar tutmaz bilemem ama o vakit geldiğinde iddia tutmadığında dürüst davranacak mı? Bir sonraki ay bile ne olacağını bilemeyiz. Bu adamı ünlü yapan piyasayı söylemleri ile manipüle edebilmesi özellikle icolarda.
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
August 29, 2018, 09:16:00 AM

Bu adam bu noktaya nasıl gelebildi hayret doğrusu sadece güvenlik yazılımı şirketi sahibi ne bir ekonomist nede bir kripto yazılımcı yada ben yanlış biliyorum. İnanılmaz bir kitle var adamı takip eden. Hatta bir ara pump yaptırıyor coinleri anlık tweetlerle.
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile WWW
August 29, 2018, 09:22:31 AM

Normaldir hepimiz John McAfee nin nasıl bu kripto piyasasında ünlüler arasına girdiğini biliyoruz .Bu adamın isminin bile anılmasına artık tahammül edebilen adam kalmadı kripto piyasasında.
renhecy
Newbie
*

Activity: 63

View Profile
August 29, 2018, 05:03:37 PM

akıllı adamlar emekleri karşılığında iyi kazanacakları işlerde çalışırlar, daha akıllı adamlar ise parayı çalıştırırlar. bu adam tam olarak virgülden sonrasına dahil.
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 29, 2018, 05:24:26 PM

daha çok kripto haber konulu sitelerde ünlü birisi. tamam bir zamanlar antivirüs programını kullandık ama o da bir yere kadar. sosyal medyayı hyip olarak kullanıp üzerinden prim yapan birisi olabilir bu kişi. zira aldığı tehditler, saldırılar falan artık ne yaptıysa.
mynet
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
August 30, 2018, 09:56:50 AM

Adam virüs programlarında yapamadığı ünü kripto piyasasında milleti kandırarak yaptı ,ve bu kişiliğin tek yaşam kaynağı insanları aldatmak üzere kurulduğu çok açık ve net olduğu belli oldu.Artık piyasada bu adama güvenen yatırımcı kalmamıştır sanırım.

Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 30, 2018, 01:36:23 PM

John McAfee dediğimiz adam hiç saygı hakeden bir adam değil ben şahsen bir kişiliği olduğunu düşünmüyorum netflix'te belgeselini izleyerek nasıl bir varlık olduğunu öğrenebilirsiniz
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
August 30, 2018, 02:52:33 PM

sec tarafından bundan sonra ico tavsiyesi yok ve bitcoindeki uçuk fiyat tahmini, tarihi gibi açıklamaları ile kendisini tanıyoruz. Zaten kripto dünyasında ünlü bir kişilik kendisi. twitterdaki takipçilerinden belli.

alpcaba45
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
August 30, 2018, 03:30:49 PM

bu adamın hafif saldırgan tavrı beni çok güldürüyor Grin ama tam bir usta, insanlara ve paraya nasıl yön vereceğini gerçekten iyi bilen biri.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
August 30, 2018, 03:37:15 PM

Bu adam piyasanin ciddiyetini bozuyor.  Herkes dalga gecer oldu.  Yok bu coini pumpladi yok bu coini pumpladi.  Evet surekli pump pesinde fakat bu adamin bu ise ihtiyaci var mi diye dusunuyorum. 

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
August 30, 2018, 05:33:11 PM

McAfee isimli kişiliğin her hareketini gündeme getiriyoruz. Aslında bu adamı bu kadar ciddiye almasak sürekli maruz kalmak zorunda da olmayacağız  Cheesy

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
August 30, 2018, 07:57:48 PM

Girdi ama nasıl girdi gerçekten şu son 1-2 yılda adamın yaptıklarını hepimiz biliyoruz. Habeş maymunu gibi şekilden şekle girerek, sırf para hırsıyla manipülasyon yaparak bu günlere geldi.
texlipsy
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
August 31, 2018, 03:26:57 PM

bu liste her geçen gün daha da enteresan bir hal alıyor. bu listelerden birine giren son kişi mark zuckerburg oldu. ne mcafee neyse ama mark'ı bu dünyada görmek beni memnun etmiyor.
marcar
Full Member

Activity: 251
Merit: 100

View Profile
August 31, 2018, 04:40:20 PM

John McAfee el atmadığı spekülasyon yapmadığı haksız kazanç sağlamadığı sektör kalmamış adamın biri ünlü kripto para kişiliklerinin arasında olmayı hak etmeyen John McAfee bence piyasadan silinsin.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
August 31, 2018, 04:50:21 PM

forumda mutlaka farklı önerdiği icolarda konu olmuştur ama benim aklımda kalan docademic oldu. hitbtc de güzel hyip yakaladı. yatırımcı, bountycilerine güzel de kazandırdı. işi gücü bu arkadaşın kripto önerisi ile idi ama sec biraz kulağını çekti. kaç defa şu foruma haber konusu oldu. zaten ünlülerin arasında.

batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
September 01, 2018, 02:29:34 PM

Bu adam verdiği hiçbir sözün arkasında durmayan para avcısı megaloman birinin tekidir, lafını dinleyip hareket edenin vay haline

Community & Social Media Manager
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
September 01, 2018, 04:04:11 PM

gün, gün kendisini takip etmem. aslında kişisel olarak hiç bir uzmanı takip etmiyorum. kripto haber sitesindeki güncel haberlere bakar geçerim. kim ne demiş. zaten onlar da çeviri işleri hep. özgün araştırmalar da yapılıyor ama John efendinin çok aksi yönde açıklama yapan farklı uzmanlar da var. her kafadan bir ses çıkıyor.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
September 01, 2018, 04:58:33 PM

McAfee bir ara fena etki ediyordu piyasaya düşen trendle beraber oda biraz geride kaldı gerçi manipülasyonu 1-2 yaptıktan sonra insanlar anlıyordur. Icolar için hala etki eder diye düşünüyorum.
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
September 01, 2018, 07:33:29 PM

Mcafee enteresan adamım teki sürekli iddialı laflar edip arkasını dolduramıyor. Ünlü bir kişilik olarak tanınmasına rağmen güven veren biri değil adamın ipi ile kuyuya inilmez tek derdi piyasaya yön vererek acemileri ütmek.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
September 02, 2018, 12:47:07 PM

bana yanlış gelen şey bazı insanların ünlü kabul edilmesi piyasada analiz inceleme grafik yapan insanlar arasında uzman olma niteliğine sahip üç beş kişi yok hep yalan dolan abartma manipülasyon dolu.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: