Bitcoin Forum
May 23, 2024, 08:11:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [ANN][PRE - ICO] TwoGap - KRİPTOTAHVİLLER ile gelişen kripto para piyasası  (Read 361 times)
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
October 10, 2018, 10:34:30 PM

1 aydır imzasındayım . Son zamanlarda en umut vaad edici buydu . Şimdi bakıyorum bounty için tam ölü piyasa .
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 21, 2018, 02:34:34 PM

proje ne alemde şuanda!

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
October 23, 2018, 02:58:34 PM

Bu newslike'ta diğerlerine benzemeye başladı. 1 haftayı geçti güncelleme yapmıyor devam mı değil mi belli değil. Banlandı mı acaba diye telegramdan soruyorum bounty bitti mi diye 3 defa sordum 1 haftada sikine takıp cevap vermiyor düne kadar verirdi herşeye. Birkaç hafta imzada tutacaklar illaki başka çaresi yok. Şimdi baktım spreadsheet kapatılmış hayır olsun bakalım.
Maria
Sr. Member

Activity: 832
Merit: 250

View Profile
October 23, 2018, 05:49:23 PM

Bu newslike'ta diğerlerine benzemeye başladı. 1 haftayı geçti güncelleme yapmıyor devam mı değil mi belli değil. Banlandı mı acaba diye telegramdan soruyorum bounty bitti mi diye 3 defa sordum 1 haftada sikine takıp cevap vermiyor düne kadar verirdi herşeye. Birkaç hafta imzada tutacaklar illaki başka çaresi yok. Şimdi baktım spreadsheet kapatılmış hayır olsun bakalım.

9. hafta stakelerini saydılar hocam . Dediklerine göre bounyu bitti fakat 2. bir bounty yapacaklarmış .

btcash
Hero Member

Activity: 968
Merit: 515

View Profile
October 23, 2018, 06:20:28 PM

Döküman kapalı hocam . Bende imzasındaydım bugün çıktım 9. haftayı saydılar diye . Zaten telegramda bittiğini söylediler.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
October 23, 2018, 07:54:40 PM

9. hafta stakelerini saydılar hocam . Dediklerine göre bounyu bitti fakat 2. bir bounty yapacaklarmış .

Döküman kapalı hocam . Bende imzasındaydım bugün çıktım 9. haftayı saydılar diye . Zaten telegramda bittiğini söylediler.

Evet 9. hafta saymıştı çıkayım o zaman bir sorun olmaz herhalde sp bile kapatmış zaten. İkiniz de aynı imza giymişsiniz baktım bountysuite üzerinden katılan az diye token sayısı gayet tatmin edici. O ekiple de güzel iletişim kurabiliyorum bende giyeyim imzayı en iyisi Smiley 34 günü kalmış zaten bitmesine.
btcash
Hero Member

Activity: 968
Merit: 515

View Profile
October 23, 2018, 09:30:18 PM

Evet 9. hafta saymıştı çıkayım o zaman bir sorun olmaz herhalde sp bile kapatmış zaten. İkiniz de aynı imza giymişsiniz baktım bountysuite üzerinden katılan az diye token sayısı gayet tatmin edici. O ekiple de güzel iletişim kurabiliyorum bende giyeyim imzayı en iyisi Smiley 34 günü kalmış zaten bitmesine.

İşin ucunda kore ve blockchain projesi varsa kazandırma ihtimali daha yüksek bence .
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
October 26, 2018, 01:32:29 PM

beklemtim yüksek bu projeden bakalım bende bekliyorum ico dan bişey çıkarırılar umarım 1 yıldır bounty gelmiyor Cheesy
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: