Bitcoin Forum
June 14, 2024, 02:53:20 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN]Raincheck -Stellar Tabanlı Küresel Sadakat ve Ödül Puanlı Alışveriş Sistemi  (Read 1537 times)
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
September 18, 2018, 03:08:44 PM

sanırım swipe bitince bu projenin bountysine gireceğim.Ciddi bir proje gibi duruyor.Stealler zaten kendini ispat etmiş bir coin.Bakalım nasıl olacak kyc falan isterler sanırım.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
September 19, 2018, 06:37:07 AM

Raincheck son zamanlarda gordugum Stellar tabanlı en potansiyelli proje.  Zaten icobenchde falan ilk 10da yer alıyor proje puanlamasinda.  KYC istiyor bounty için bu konuya dikkat edin.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
September 20, 2018, 11:02:27 AM

ICO Startup Youtube Kanalı tarafından Raincheck ile ilgili hazırlanan tanıtım videosuna https://www.youtube.com/watch?v=ZNGEHLfAsSM linkinden ulaşabilirsiniz.

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
September 21, 2018, 02:30:49 PM

Amazix artık her bounty'sinde KYC şartı koşuyor buna alışın arkadaşlar. Amazix projeleri için de KYC yapılır yani adamların boş projesi neredeyse olmuyor. Bu da o projelerden biri. Umarım beni hayal kırıklığına uğratmaz.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
September 22, 2018, 08:09:19 AM

Kampanyaya katılmadan önce RainCheck'in web sitesine üye olup KYC'yi geçmeniz gerekiyor. Çok uzun uzadıya evrak istenmiyor, kimlikle yaptığımı hatırlıyorum sadece. Fatura falan istememişti platform.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
September 22, 2018, 07:40:09 PM

katılıyorum ben de stellar projelerini çok görüyorum şu sıralar, projenin puanları websitesi de gayet iyi çok sağlam duruyor sistemli çalışıyorlar belli

1881 - 193∞
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
September 23, 2018, 08:01:46 AM

RainCheck ile ilgili hacked.com tarafından kaleme alınan tanıtım makalesine https://hacked.com/ico-analysis-raincheck/ linkinden ulaşabilirsiniz. Projenin ön satışları devam ediyor ve satışlarla ilgili henüz bilgi paylaşılmasa da ümit vaadeden bir proje olduğunu düşünüyorum.

vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
September 26, 2018, 11:45:15 AM

Raincheck Ico Analitik platformunda analiz edilmeye ve oylanmaya başlandı. Projeyle ilgili detaylı incelemeleri ve görüşleri https://ico-analytics.global/content/raincheck-rain linkinden değerlendirebilirsiniz.

bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
September 26, 2018, 09:14:12 PM

Her ne kadar piyasada benzer projeler olsa da, Stellar tabanlı olması nedeniyle takip edilmesi gereken projelerden biri.
mamostem
Member
**

Activity: 162
Merit: 10

View Profile
September 27, 2018, 04:51:59 AM

Yaklaşık 4 yılllık bir geçmişe sahip olma aldıkları ödüller ne kadar başarılı olduğunu gösterrn temel erkenler  çok düşük ücretler el dönüşüm sağlamasının yanında hzılı transfer konusu da yeterince iyi ben 2019 4. Çeyrekteki nakit dönüşümümle peak yapacağınızı düşünüyorum 👍🏻👍🏻👍🏻
ibram211
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
September 28, 2018, 05:25:07 AM

Hocam çeviri için teşekkürler piyasalarda benzer birçok proje mevcut ama tahminimce bu onlara göre daha iyi ve daha güvenilir bence takip etmekte fayda var ve iyi bir yatırım alacağını umuyorum bekleyip görecez emeğinize sağlık
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
September 28, 2018, 09:27:59 AM

Proje ekibi başarılı görünüyor, işlerini de iyi yaptıklarını düşünüyorum. Sosyal medyayı aktif kullanan projeler genelde birşeyler kazandırıyor.

Yatırım konusuna gelirsek ön satışları anladığım kadarıyla fena değil, aldıkları yatırımı gördüğümüzde daha net karar verebiliriz.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 02, 2018, 11:51:51 AM

Raincheck ile ilgili özet bilgilendirme için https://raincheck-ico-static.s3.amazonaws.com/static/file/RAIN-Token-Light-Paper.pdf linkinden light paperı incelebilir, proje ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Ön satışta %30 lara varan bonuslar için proje web adresini inceleyebilirsiniz.

Whiteliste Katılmak İçin: https://www.raintoken.org/ and join the whitelist

Raincheck Youtube Tanıtım Video Linki: https://youtu.be/FpPFyKqrlhQ

vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 03, 2018, 02:59:12 PM

Raincheck ile ilgili BitcoinTürkiye Youtube Kanalı tarafından hazırlanan tanıtım videosuna https://www.youtube.com/watch?v=XXqCVY9LwNY linkinden ulaşabilirsiniz. Projenin ön satışları devam ediyor ve %30 lara varan bonus imkanları yatırımcılara sunulmuş durumda.

zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
October 04, 2018, 12:31:05 PM

bilgilendirmeler ve ann konusu için teşekkürler ico'lara artık yatırım yapmaz oldum, bountyler onlarda kesat bu ara insan girmeye çekinir oldu artık herkese bol şans.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
October 04, 2018, 02:05:58 PM

son günlerde o kadar boş proje çıktı ki artık umutsuz bir şekilde bakıyoruz. bu kampanyaya övgü çok umarım tekrar eski günlerdeki gibi kazandıran bir kampanya olur.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 04, 2018, 07:02:21 PM

son günlerde o kadar boş proje çıktı ki artık umutsuz bir şekilde bakıyoruz. bu kampanyaya övgü çok umarım tekrar eski günlerdeki gibi kazandıran bir kampanya olur.

Büyük platformlar bounty kampanyalarını hızlandırdığı anda ümitleniyor insan, düzelir diye umut ediyorum bende herkes gibi. Şu aralar geçen yıl seri kampanya düzenleyen platformlar arka arkaya tekrar proje listelemeye başladı bu sebeple vazgeçmemenizi öneririm.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 05, 2018, 02:39:49 PM

Çok iyi bir projeye benziyor.Steallar tabanlı olmasıda çok farklı.
Şu zamanda ethereum tabanlılardan ziyade farklı bir coinin alt yapısını kullananlar daha çok revaçta gibi.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 06, 2018, 10:23:10 AM

Projenin ön yatırımcıları da olduğundan bahsediliyor. Stellar tabanlı projeler artmaya başladı son zamanlarda, başarılı birkaç projeyle platformun da değeri yükselecektir. Kendini ispatlayan platformlar her zaman kazandırıyor uzun vadede. Raincheck de platforma pozitif etki edecektir diye düşünüyorum.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 08, 2018, 01:23:39 PM

Raincheck ile ilgili Globalcryptopress platformu tarafından hazırlanan tanıtım makalesine http://www.globalcryptopress.com/2018/09/loyaly-programs-go-dentralized-with.html adresinden ulaşabilir, projeyle ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: