Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:19:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Issız bir adaya düşseniz yanınıza almak isteyeceğiz 3 Altcoin?  (Read 400 times)
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
August 30, 2018, 12:17:11 PM

Issız adaya düşersem önce yanıma hatunumu almak isterim. Ardından bir orak, bir kaç top halat gerekiyor öncelikle. Bunlar tamamsa tüm bütçeyi zorlayıp, INS, ETH ve ZRX alırdım yanıma.
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714634344
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714634344
Reply with quote  #2

1714634344
Report to moderator
1714634344
Hero Member
*

Ignore
1714634344
Reply with quote  #2

1714634344
Report to moderator
1714634344
Hero Member
*

Ignore
1714634344
Reply with quote  #2

1714634344
Report to moderator
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
August 30, 2018, 12:18:47 PM

Hydrogen (hydro) olurda su bulamazsam lazım olur. Grin
Neo tabiki de o da olmazsa olmazlardan. Gelecek ilk boğa sezonunda Neo nun ve onun zincirinde ki tokenleri merak ediyorum.
Son olarak ta bitcoin . Şuan için piyasada az buçuk iş yapan kral var gerisi hava

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
August 30, 2018, 12:30:34 PM

Issız bir adaya düşersem, öncelikle bir ücretsiz wifi ağı, bir bilgisayar ve sağlam bir güç kaynağı ihtiyaç bana.

ETH: Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak sloganı geliyor bu coini her açtığımda. Token dağılımından dolayı.
LTC: Hedeflerini geçtiğimiz yıl fazlasıyla aşan bu yıllarda ve önümüzdeki yıllarda da aşabileceğini düşündüğüm bir coin.
BTC: Anlatmaya gerek yok olmazsa olmazımız.

Aynı şekilde düşünüyorum ıssız adaya düşüp elimizde bilgisayar veya telefon yani kısaca alt yapı sağlam olmalı yoksa elimizde ne olsa birşey yapamayız.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
August 30, 2018, 12:35:29 PM

O adadan ne zaman kurtulacağımı bilmediğim için token tercih etmem. Belli olmaz ben adadayken kendi zincirine falan geçebilir.

BTC, ETH, Neo alırdım. Sonrada bir barınak yapar, ateşimi yakar, yiyecek bir şeyler bulmaya çalışırdım
unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127
Merit: 2

View Profile WWW
August 30, 2018, 12:36:05 PM

BNB ile APPC alin 2 3 ay sonra %15 - %30 garanti

Appc bataklağında forumdaş var demek ben  yalnızım sanıyordum.Bu piyasada  her alışımda beni pişman eden bir coindir appc.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
August 30, 2018, 12:38:58 PM

Ben böyle bir adaya düşsem Hotbit coini HBT - Coinex coini CET - Binance coini BNB, bu üç coini alır adadan kurtulana kadar beklerdim.. Bunların hepsi de borsalara ait coinler ve hepsi de birkaç seneye bu seviyelerden çok yukarda olacaklar. Çünkü borsalar geliştikçe kendi işlerini gören coinler de gelişmeye devam edecektir. BNB geçen sene buralardan çok aşağıdaydı ve nerelere geldi hepimiz gördük. CET ve HBT yi de böyle potansiyelli görüyorum (YTD) . Hayırlısı olsun bakalım. Herkese bol kazançlar
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 30, 2018, 12:40:18 PM

Issız adada altcoini, bitcoini ne yapacaksın. At mı koşturacan.  Grin Güneş enerji paneli, mining cihazları, pc tüm bunlar alsan da 30 günde ölür gidersin. Cheesy   valla zaman su gibi akıyor. şu tokenlerin bir gün coşup gideceği günü hayal ediyorum. öyle anca bitcoine, ethere çevirme yapabilirim.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560
Merit: 1

View Profile
August 30, 2018, 02:01:40 PM

Bitcoin, Etherium ve Neo, normal şartlarda bitcoin almam ama genel geçer ve herkes tarafından bilince bu işin ağababası olması hasebiyle alırım yoksa eos alırım onun yerine Smiley.
gamzeeekeskinn
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
August 30, 2018, 02:05:07 PM

ethereumu kaptan olarak alırım yekten  Grin yanına neoyu da koyarım fakat üçüncü coin konusunda karar veremiyorum.
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350

View Profile WWW
August 30, 2018, 02:21:51 PM

binance coin, ethereum ve neoyu alır kafası rahat grubun içerisinde yer alırım. nedense ripple demeye dilim varmadı.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
August 30, 2018, 02:25:29 PM

cardano almak isterdim. 10 centte örneğin bugün 10 bin dolarlık buradan. 9 cente düştüğünde 20 bin dolarlık 8 centte 30 bin dolarlık gibi. param olsa da yapsam ama işte bizimkisi de hayal.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
August 30, 2018, 02:36:06 PM

Altyapısı gerçek hayatta da kullanılabilecek olan projelerin coinlerini alırım. Mesela ethereum eos ve tezos olabilir.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Laedri
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
August 30, 2018, 03:23:57 PM

#DGB

#dgb

#Digibyte
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 30, 2018, 03:27:09 PM

Bende yanımda hydro  olsun isterim.
İkinci olarak serüven 3 yıllık ise dgb de olsun isterim. Çünkü çok ciddi bir atak bekliyorum artık dgb den.
Son olarak ta bu Biga'da güçlenmesini beklediğim Neo olurdu
texlipsy
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
August 30, 2018, 05:54:31 PM

ben kripto paralar var olduğu sürece ethereum'un olacağını düşünüyorum. bunların yanında tezos ve dash da çok kaliteli coinler. ytd.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
August 30, 2018, 06:49:37 PM

Altcoin dendiği içi Bitcoini pass geçersem; Ethereum kesinlikle ilk sırada olurdu ve bunun yanında Monero ve Zcash eklerdim sanırım. Piyasanın zamanla eski projelere yöneleceğini düşünüyorum şahsen.

Sürekli daha iyisi olduğunu iddia eden birbirinin kopyası projelerden sıkılacak insanlar.

Bitcoin / Ethereum / Monero
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
August 30, 2018, 07:09:50 PM

yaşam malzemelerini aldığımızı varsayarsak yukarıda arkadaşların da belirttiği gibi etherium ve neo alırdım üçüncüsü de yine ilk 20 deki koinlerden biri olabilir yada sürpriz bir alım yapılabilir ama onu biraz araştırmak lazım hangisi olacağını. tabi adada uzun süre kalacaksak bu ikisini alırdım ama üç beş ay sonra döneceksek bu kadar sağlamcı olmaya gerek yok daha fazla risk alınabilir böyle bir durumda.
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
August 30, 2018, 08:45:04 PM

Issız adada kime altcoin satacağız yanımıza alalım. Henüz rüştünü ispat edemeyen altcoinlerden ıssız adaya gidecek olanı seçmek zor iş. Altlardan vazgeçmeye başlayıp Bitcoin satın almak doğru olacak.
cybernetik7
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
August 30, 2018, 08:56:05 PM

XSN, ETH ve SYS alırdım yanıma, mecburen hodl yapacağım. İnsan ıssız adaya düşerse altcoin ne işine yarayacak bilinmese dahi eğlenceli bir başlık.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
August 30, 2018, 09:07:05 PM

Böyle bir başlıkla iyi güldürdün  Grin Issız adaya düşmeden önce eşimden dostumdan helallik isterim daha sonra da yanıma ETH, LTC ve NEO alırım.   Grin
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: