Bitcoin Forum
April 26, 2024, 03:11:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: ✔ BitcoinTurk ✔ Merit Kazanma Yöntemleri ve Önerileri -2-  (Read 725 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
August 30, 2018, 02:00:15 PM
Merited by EFS (4), jednostka (3), teramit (2), trhomeagent (1)

Herkese merhaba sevgili dostlar,

Yeni bir tavsiye, öneri ve bilgi içerikli konu ile yeniden karşınızdayım. Yeni makaleme başlamadan önce sizlere ufak birkaç not belirtmek istiyorum. İlk olarak belirtmek istediğim nokta bu konu içerisinde yer alan tavsiyelerin benim tecrübelerim ve yabancı kaynaklar üzerinden okuduğum bilgiler ile toplanmıştır. Tüm bu bilgiler güncel olmakla birlikte tamamen faydalı bilgilerdir o sebeple yazımın sonuna kadar usanmadan okumanızı tavsiye ediyorum. Kaliteli ve akıcı bir makale olması için çeviri gereken birkaç ufak nokta da kendi bilgilerim ile çeviri yapacağımı belirtmek istiyorum. Yani konuyu hemen bırakıp gitmeyin, bu saçma çeviri hizmetleri ile hazırlanmış bir makale değil, tamamen emek ile hazırlanmış bir makale olacak! Smiley

Giriş

Local forum içerisinde merit kazanan ve sürekli olarak dağıtım yapan bir üye olarak belirtmek istiyorum ki bu konu içeriği her üye için oldukça faydalı olacaktır. Yeni kayıtlı üyelerden tutalım eski üyelere kadar herkes nasıl daha rahat merit kazanabileceği hakkında bilgi edinecek. Local forum içerisinde çok fazla merit dağıtan üye bulunmaması ve merit kaynağı bulunmaması nedeni ile artık merit kazanmak eski dönemlere göre çok daha zor bir durum oldu fakat hala imkansız değil. Unutmamak gerekiyor ki gerek kripto para sektöründe gerekse bu forum üzerinde sabır en önemli faktördür. Bu noktada tekrar bir ufak belirtme yaparak lafı daha fazla uzatmadan gerekli bilgileri paylaşmaya geçeceğim. İlk olarak şunu bilmemiz gerekiyor ki gerek local gerekse global forum içerisinde kolayca merit kazanabilmek için temiz bir dil kullanmamız gerekiyor. Local forum içerisinde kullanıcılar her ne kadar bu noktaya takılmasa da global forumlar içerisinde temiz, net ve anlaşılır bir dil ile mesaj yazmak oldukça önemlidir. Özellikle nokta hataları dahi global forum içerisinde önem taşıyorken merit kazanmak için bu faktörlere de dikkat edilmesi gerektiği bir diğer önemli detay olarak gözümüze çarpıyor. Peki, dil bilgimizi geliştirmek için neler yapmamız gerekiyor?

Dil ve Merit Tavsiyeleri

Türkçe dil bilgimizi geliştirebilmek için kitap okumamız en önemli etken olarak göze çarpıyor. Bu ana dilimiz olduğu için bu nokta üzerinde fazla durmayacağım, ve genel anlamda konu içeriğine bağlı kalacak şekilde İngilizce dil bilgimizi geliştirmek için birkaç tavsiye yapacağım. Hadi, şimdi İngilizce bilgimizi nasıl geliştirebilir ve bu sayede nasıl merit kazanabiliriz ona bakalım.
- İngilizce sadece yazılarak veya konuşularak öğrenilen bir dil değildir. Bu sebeple her iki aktiviteyi de ayrı şekilde çalışmak yerine her iki aktiviteyi birleştirerek çalışmak en doğru karar olacaktır. Ayrıca sadece kelime kurallarına dikkat ederek de İngilizce öğrenemeyiz ve merit kazanamayız. Global forum içerisinde mesaj yazdığımız zaman Mr. Mrs. Dear gibi isim sıfatarını da kullanarak daha kolay bir şekilde merit kazanabiliriz. Şu noktayı unutmamak gerekiyor ki yabancı bireyler saygı gibi önemli faktörlere oldukça önem veriyor ve bunun karşılığını da forum üzerinde teşekkür olarak sık sık gösteriyorlar.
- Vaktinizi boş kağıtlara İngilizce makaleler yazarak, Youtube gibi sosyal medya ağlarında eğitici içerikler izleyerek harcayın. Bu şekilde daha kolay İngilizce bilginizi geliştireceksiniz ve local forum içerisinde çok daha rahat bir şekilde mesajlar yazabileceksiniz.
- Sürekli olarak İngilizce kitaplar ve makaleler okuyun. Ayrıca bu sektör ile ilgili makaleler okuyarak bilginize bilgi katabilirsiniz. Bu edindiğiniz bilgileri de burada paylaşarak merit kazanabilirsiniz.

Merit Tavsiyeleri

Birkaç ufak tavsiye sonrasında merit kazanmak için dikkat edilmesi gereken birkaç diğer unsur hakkında da paylaşım yapmak istiyorum.
- Kaliteli mesaj üretmek için uzun mesajlar veya makaleler yazmanız gerekmiyor. Fotoğraf destekli yardım mesajları, birkaç kelime ile net şekilde verilen cevaplar da kolayca merit kazanmanızı sağlayabilir. Merit kazanmak için yüzlerce kelimelik mesajlar yazmaya, kelime sayısı arttırmaya hiç gerek yok.
- Konu başlıkları ve konu içerikleri dışında bir bilgi hakkında bir şeylerden bahsetmeyiniz. Global forum içerisinde bu durum sizin için hiçbir fayda sağlamayacaktır hatta konu ile alakalı ve gerçekten kaliteli cümlelerinizin de hak ettiği değeri almamasına sebep olacaktır.
- Merit kazanmak amacı veya para kazanmak amacı ile mesajlar atmayınız. Bu amaç ile oluşturulmuş mesajlar genellikle sizin gözünüzde kaliteli olarak gözükse de birçok üye tarafından kalitesiz mesaj gözü ile bakılıyor.
- Yardım içerikli mesajlar oluşturmaya özen gösteriniz. Eğer ki bir üye herhangi bir konu hakkında yardım istiyorsa muhakkak cevabından emin olduğunuz ve anlaşılır mesajlar yazınız. Bu gibi mesajlar genellikle konu sahibi tarafından ve diğer yardımsever üyeler tarafından sık sık desteklenen mesajlardır.

Özet, Sonuç ve Ek Bilgiler

Yukarda belirttiğim dil geliştici tavsiyelere uyulması durumunda 3-6 ay gibi kısa bir süreç içerisinde İngilizce dil bilginizi geliştireceğinizin garantisini rahatlıkla sunabilirim. Ayrıca bu gelişim sadece forum içerisinde değil reel hayatınızda da sizler için çok faydalı olacaktır. Tüm bu bilgilerin yanında son olarak birkaç noktaya daha değinmek istiyorum. Belirtmiş olduğum merit kazanma yöntemlerinin yabancı forumlar üzerinde son derece etkili olduğunu hatırlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum çünkü yabancı konulara ne zaman kaliteli bir mesaj yazsam o zaman merit olarak geri dönüş aldığımı daha önce belirtmiştim. Tabii ki çeviri hizmetleri ile yaptığım yorumlar hiçbir zaman hediye alamıyor fakat zaman zaman takıldığım cümlelerde çeviri hizmetini kullanmak zorunda kalıyorum. Bir diğer yandan da belirtmek istediğin nokta şudur ki bu konuda tecrübeli bir üye olarak sizlere tavsiyem sabır göstermeniz olacaktır. Örneğin ben neredeyse 1 aylık süreç boyunca 205 meritte takılmış ve bir üst rütbeye ulaşmak için emek gösteren bir üyeyim fakat hiçbir zaman heyecanlı bir şekilde merit gelmesini beklemedim. Son olarak iki farklı detay (tüyo) ile yazımın sonuna gelmek istiyorum.

Tavsiye ve Tüyolar

- Her zaman merit dağıtımı yapmak için özen gösteriniz ki sizde buna karşılık olarak merit kazanabilesiniz. Local forum içerisinde yapılan en büyük hatalardan birisi ya merit satışları oluyor ya da süs niyetine saklanarak dağıtılmayan meritler oluyor. O sebeple herkes dağıtım yapmalıdır ki local forum içerisinde de bir döngü oluşabilsin.
- Katıldığınız imza kampanyası için yorum yapmak yerine kendi profilinizin kalitesini arttırmak için yorum yapmaya özen gösteriniz. Bazı projeler üyeleri seçerek kampanyalarına kabul ediyor ve bu üyelere kaliteli mesajlar yazdıkları için fazla miktarda ödeme yapıyor. Kendi üzerimden örnek vermek gerekirse aylık olarak Full Member hesap ile güzel bir projeye denk geldiğim zaman rahat bir şekilde 400-500 USD gelir elde edebiliyorum. Bu gelir Türkiye'de yaşayan bir işçinin aylık asgari ücretinden fazla bir bedelken bir Türkmen vatandaşın yaklaşık olarak 4 aylık asragi ücretine bedel olabiliyor. O sebeple mesaj olması için değil, kaliteli içerik olması için mesajlar yazmaya özen gösteriniz.
Yazımın sonunda şunu da belirtmek istiyorum ki özel mesaj ile sorulan hiçbir soruya cevap vermeyeceğim. Buradan konu altından sorulan sorulara seve seve cevap verebilirim ki o sorulardan ve cevaplardan herkes yararlanabilsin. Ayrıca konu içerisine yazılacak saçma mesajları da sileceğimi de belirtmek istiyorum.
1714101089
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714101089
Reply with quote  #2

1714101089
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714101089
Hero Member
*

Ignore
1714101089
Reply with quote  #2

1714101089
Report to moderator
1714101089
Hero Member
*

Ignore
1714101089
Reply with quote  #2

1714101089
Report to moderator
taratorly
Member
**

Activity: 258
Merit: 10

View Profile
September 05, 2018, 05:36:42 PM

Forumu geç keşfeden birisi olarak merit kazanmak imkansıza yakın gibi. Baktığım zaman bir çok insan çok kaliteli şeyler yazmasına rağmen merit alamıyor.

QDAO USDQ     |     Platinum QDAO StableCoins: USDQ KRWQ CNYQ JPYQ
█▀   $1MLN BOUNTY POOL   / / / JOIN / / /   ▀█
WHITEPAPER           FACEBOOK           TWITTER           TELEGRAM           ANN THREAD
mmadeofff
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
September 07, 2018, 05:15:10 AM

galiba verimli bir yazı yazmak veya genele hitap eden esprili bir dil bunun en somut iki örneği olur.
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
September 07, 2018, 12:45:27 PM

Yazı icin tesekkurler.Ancak bu sadece teorikte gecerli.Bu forumda merit kazanmak cok zor.Cok önceden rütbe artıranlar biseyler.kazanıyor.Digerleri ise kırıntıları alıyor.Bu saatten sonra merit hayal ürünü bence....

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
September 08, 2018, 02:29:33 PM
Merited by EFS (1)

Yazı icin tesekkurler.Ancak bu sadece teorikte gecerli.Bu forumda merit kazanmak cok zor.Cok önceden rütbe artıranlar biseyler.kazanıyor.Digerleri ise kırıntıları alıyor.Bu saatten sonra merit hayal ürünü bence....

Evet zor ama imkansız bir şey değil. Merit sistemi aktif olduğundan bu zamana kadar 108 merit kazandım ve daha fazlasını kazanmak için elimden geleni yapmaya özen gösteriyorum. Henüz bir üst rütbeye ulaşamamış olsam da elbet bir gün daha iyi rütbelere ulaşacağımdan eminim ve sürekli kendimi geliştirecek makaleler yazıyorum. Bu makaleleri forum üyeleri ile paylaşarak bilgimi de yaymış oluyorum ve zaman zaman merit ile de teşekkür almış oluyorum. Ne kadar zaman sonra bir üst rütbeye ulaşacak merit kazanmış olurum bilmiyorum fakat elbet bir gün çok daha iyi rütbelere ulaşacağımdan da eminim.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
September 10, 2018, 03:23:21 PM

Herkese tekrar merhaba arkadaşlar,

Birinci konu için gösterilen ilgi maalesef bu konu için gösterilmemiş ve konu güncel konular arasından da kaybolmuş. Konuyu tekrar güncelliyorum, konu hakkında bilgi edinmek isteyen veya aklında sorusu olan arkadaşlar muhakkak vardır. Smiley

İyi çalışmalar.
osmis01
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
September 11, 2018, 05:18:53 AM

araştırmacı olup, emek sarfetmek gerekiyor bence bunun için.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
September 11, 2018, 07:42:13 AM

araştırmacı olup, emek sarfetmek gerekiyor bence bunun için.

Bu yorum eğer troll amaçlı yazılmışsa komik, ciddi amaçlı yazılmışsa çok daha komik. Bu kadar emeğe saygı bu kadar az mı olur acaba? Pardon ama burası senin mesaj kasma tahtan mı? O kadar çok bilgilendirme, içerik makalesi hazırladım ki sırf senin gibiler yüzünden artık eski hevesim kalmadı. Ben o kadar emek harcıyorum, böyle bir makale yazıyorum ve terbiyesizin birisi gelip benim bahsettiğim konu hakkında iki kelime yazı yazıyor. Yazma arkadaşım böyle mesajlar, bu gibi mesajlar ile ne gelir elde edersin ne merit kazanırsın. Ne sen değersiz vaktini boşa harca, ne güzelim konuları, makaleleri kirlet.
mistersehmuz
Member
**

Activity: 294
Merit: 27

View Profile
September 19, 2018, 08:14:56 AM
Last edit: September 19, 2018, 08:25:49 AM by mistersehmuz

İyi niyetli olduğuna inandığım bir paylaşım. Bu nedenle teşekkürler. Ancak birkaç gündür kim kime merit veriyor bakmaya başladım. Daha önce rankla, meritle ilgilenmiyordum. Ancak son newbie hadisesinden sonra acaba nasıldır bu işler diye bakmaya başladım. Açıkçası benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Aralarında sizin de dahil olduğunu 5-6 kişi gerçek anlamda faydalı postlara merit atmaya özen gösteriyor. Sizlerin de kotası zaten sınırlı, kaynak olmadığınıza göre. Geriye EFS, teramit admin gibi bir iki kişi kaldı. Yabancı forumlarda da teknik bilgisi olanlar dışında kimse merit kazanamıyor. Anladığım kadarıyla iyi kötü birbirini tanıyanlar ya da maalesef ama maalesef eski üyelere yaranmaya çalışanlar vs meritleşiyorlar. Bunları şimdi sadece birkaç günde yapılan bir gözlem olarak görmeyin. Ciddi eleştiriler var. Rahatsız olanların bir kısmı da Full ve Sr. üyeler. Örneğin bir Sr. üye madem hero olamayacağım ne düşüneceğim forumu mealinde bir şeyler yazmıştı.
Dediğim gibi ben kendim için konuşmuyorum. Ancak insan doğası gereği bir hedef koyup o hedefe ulaşmayı arzular. Bitcointalk, merit sistemiyle insanların bir hedef koymasına ket vurmuş durumda.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
September 23, 2018, 12:43:42 PM

İyi niyetli olduğuna inandığım bir paylaşım. Bu nedenle teşekkürler. Ancak birkaç gündür kim kime merit veriyor bakmaya başladım. Daha önce rankla, meritle ilgilenmiyordum. Ancak son newbie hadisesinden sonra acaba nasıldır bu işler diye bakmaya başladım. Açıkçası benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Aralarında sizin de dahil olduğunu 5-6 kişi gerçek anlamda faydalı postlara merit atmaya özen gösteriyor. Sizlerin de kotası zaten sınırlı, kaynak olmadığınıza göre. Geriye EFS, teramit admin gibi bir iki kişi kaldı. Yabancı forumlarda da teknik bilgisi olanlar dışında kimse merit kazanamıyor. Anladığım kadarıyla iyi kötü birbirini tanıyanlar ya da maalesef ama maalesef eski üyelere yaranmaya çalışanlar vs meritleşiyorlar. Bunları şimdi sadece birkaç günde yapılan bir gözlem olarak görmeyin. Ciddi eleştiriler var. Rahatsız olanların bir kısmı da Full ve Sr. üyeler. Örneğin bir Sr. üye madem hero olamayacağım ne düşüneceğim forumu mealinde bir şeyler yazmıştı.
Dediğim gibi ben kendim için konuşmuyorum. Ancak insan doğası gereği bir hedef koyup o hedefe ulaşmayı arzular. Bitcointalk, merit sistemiyle insanların bir hedef koymasına ket vurmuş durumda.

Yeni üyelerin merit alamaması kısmına katılmıyorum çünkü birçok yeni üyenin kendi hakkı ile Member ve Full Member rütbesine ulaştığını görebiliriz. Özellikle son yapılan güncelleme o kadar güzel oldu ki birçok spam üyelik forumdan uzaklaşmış oldu ve saçma yorumlarında azaldığını görebiliyoruz. O sebeple de sadece birkaç kişiye merit dağıtıldığı konusunda yazdıklarınızın hatalı olduğunu belirtmek istiyorum. Ben elimden geldiği sürece merit dağıtmaya da özen gösteriyorum ve kazandığım meritleri de hak ederek aldığıma inanıyorum. Yeni üye olan bireyler genellikle sistemden şikayet ediyor ve burası bir ağlama duvarıymış gibi ağlamaya başlıyor. Hak eden kullanıcıların emeklerinin karşılığını aldığında eminim, ve almaya devam edeceklerinin de garantisini verebilirim. Tekrar belirtmek istiyorum ki hakkı ile merit kazanan ve Newbie rütbesinden Full Member rütbesine kadar ulaşan üyeler bulunuyor. Yani mevcut meritler sadece yüksek rütbeli kişilerin arasında dolaşmıyor.
mistersehmuz
Member
**

Activity: 294
Merit: 27

View Profile
September 24, 2018, 05:26:17 AM

Yeni üyelerin merit alamaması kısmına katılmıyorum çünkü birçok yeni üyenin kendi hakkı ile Member ve Full Member rütbesine ulaştığını görebiliriz. Özellikle son yapılan güncelleme o kadar güzel oldu ki birçok spam üyelik forumdan uzaklaşmış oldu ve saçma yorumlarında azaldığını görebiliyoruz. O sebeple de sadece birkaç kişiye merit dağıtıldığı konusunda yazdıklarınızın hatalı olduğunu belirtmek istiyorum. Ben elimden geldiği sürece merit dağıtmaya da özen gösteriyorum ve kazandığım meritleri de hak ederek aldığıma inanıyorum. Yeni üye olan bireyler genellikle sistemden şikayet ediyor ve burası bir ağlama duvarıymış gibi ağlamaya başlıyor. Hak eden kullanıcıların emeklerinin karşılığını aldığında eminim, ve almaya devam edeceklerinin de garantisini verebilirim. Tekrar belirtmek istiyorum ki hakkı ile merit kazanan ve Newbie rütbesinden Full Member rütbesine kadar ulaşan üyeler bulunuyor. Yani mevcut meritler sadece yüksek rütbeli kişilerin arasında dolaşmıyor.

Elbette ciddi emeklerle forumda bir miktar rütbe atlamak mümkün, ama lütfen kaç yıl sürer sizin ya da benim ya da bugün üye olan birinin legend olması? Ayrıca herhangi biri 2018 yılında üye olduğu için çok yoğun efor sarfetmek zorundayken bazı kişilerin çok kolay şekilde meritler elde ettiğini görmesi insanın motivasyonunu kırmayacak mı?  Elbette eski üyelerin bir ayrıcalığa sahip olması gerekiyor.  Burada bir sorun yok. Haklarıdır da. Ama altta kalanın da canı çıkmasın. Çok sağlam bilgisi olan kişilerin soğuduğunu görebiliyorum. İsterseniz birkaçının idsini mesajla yollayabilirim. Belki bir şekilde etkili olur ve merit sisteminde bir esneme sağlanır diye fikirlerimi yazdım. Kendi çıkarlarımı önceleseydim, sistemi överek birkaç merit kazanmayı amaçlayabilirdim. Son olarak ben hiçbir yerde birkaç kişiye merit veriliyor demedim. Yanlış anlamayı düzelteyim. Çok ama çok az kişinin ciddi bir şekilde merit dağıttığını belirttim.

Yeni konularınızı görmek dileğiyle. İyi forumlar.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
November 10, 2018, 11:01:02 AM

Elbette ciddi emeklerle forumda bir miktar rütbe atlamak mümkün, ama lütfen kaç yıl sürer sizin ya da benim ya da bugün üye olan birinin legendary olması? Ayrıca herhangi biri 2018 yılında üye olduğu için çok yoğun efor sarfetmek zorundayken bazı kişilerin çok kolay şekilde meritler elde ettiğini görmesi insanın motivasyonunu kırmayacak mı?  Elbette eski üyelerin bir ayrıcalığa sahip olması gerekiyor.  Burada bir sorun yok. Haklarıdır da. Ama altta kalanın da canı çıkmasın. Çok sağlam bilgisi olan kişilerin soğuduğunu görebiliyorum. İsterseniz birkaçının idsini mesajla yollayabilirim. Belki bir şekilde etkili olur ve merit sisteminde bir esneme sağlanır diye fikirlerimi yazdım. Kendi çıkarlarımı önceleseydim, sistemi överek birkaç merit kazanmayı amaçlayabilirdim. Son olarak ben hiçbir yerde birkaç kişiye merit veriliyor demedim. Yanlış anlamayı düzelteyim. Çok ama çok az kişinin ciddi bir şekilde merit dağıttığını belirttim.

Yeni konularınızı görmek dileğiyle. İyi forumlar.

Olumsuz düşünmemek burada önemli bir motivasyon kaynağı olacaktır çünkü gerek Global forumda gerekse Local forum içerisinde 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde Hero Member ve Legendary rütbesine ulaşmış üyeler görmek mümkündür. Örneğin local forumumuzun gururu olan PHI arkadaşımız çok kısa bir süre içerisinde potansiyel olarak Hero Member olmuş durumda. Sadece 4 merit daha kazanması durumunda Hero member olacak bu arkadaşımız. Bir diğer yandan ise merit sisteminin oldukça faydalı olduğunu inatla savunmaya devam edeceğim fakat bu savunmamın arkasında merit kazanma hevesi değil adillik sistemi bulunuyor. Tabii ki burada yeni üye olmuş ve ilk üyeliğini açmış kişiler biraz ciddi emek sarf etmek durumunda kalıyor fakat merit sistemi ile çoklu üyeliklerin önüne geçilmiş durumda. Yani, bir kişi birkaç farklı üyelik ile kampanyalardan illegal olarak gelir elde edemiyor bu sistem sayesinde. Tabii ki eski dönemden multi üyeliği bulunan şahıslar bu şekilde kazanç elde etmeye devam ediyor fakat er yada geç o üyeliklerin de kırmızı trust bildirimi aldığını göreceğiz. Kısaca, değneğin her ucu kirli ve hangi bakış açısı ile bakarsak bakalım muhakkak sistemde bir açık veya adaletsiz nokta bulabiliyoruz.
yurkapa
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 1

View Profile
November 15, 2018, 08:23:19 AM

karamsarlığa kapılmak başararamak demekktir.
doğru kararlar ve azim başarmak kelimesinin tamamı dır tamamlamak altına çizgi çekmektir arkadaşlar
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 15, 2018, 05:43:57 PM

Sevgili yöneticiler bizler bir şeyler yapmak ve başarmak için uğraş vermekteyiz  bizlerin sorunlarımız yeni merit sistemi diye sunduğunuz sistemdir eyerki meridimiz olmaz ise emeklerimiz boşa gidecektir .

Hocam yönetimi şıp şıpla sanada verirler merit mesaja kimse bakmıyor burda kopyala yapıstır yap azda şıp şıpla tamamdır bu iş. Bak konu sahibine işini nasılda biliyor ceplemiş efs den 4 meriti kara borsada satacak.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 15, 2018, 06:56:22 PM

galiba verimli bir yazı yazmak veya genele hitap eden esprili bir dil bunun en somut iki örneği olur.

Eksik hocam. Dikkat et forumda rütbesi yüksek olanların açtığı basliklar çok fazla merit alır. Sen newbie halinle güzel bir başlık aç 1 tane gelirse op başına koy. Dikkat et istersen. Adam rakı balık muhabeti yapmış 2 merit almış. Gençlerbirliği maç skoru paylaşmış 1 merit almış. Denemesi bedava

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
November 15, 2018, 07:51:28 PM

Sevgili yöneticiler bizler bir şeyler yapmak ve başarmak için uğraş vermekteyiz  bizlerin sorunlarımız yeni merit sistemi diye sunduğunuz sistemdir eyerki meridimiz olmaz ise emeklerimiz boşa gidecektir .

Hocam yönetimi şıp şıpla sanada verirler merit mesaja kimse bakmıyor burda kopyala yapıstır yap azda şıp şıpla tamamdır bu iş. Bak konu sahibine işini nasılda biliyor ceplemiş efs den 4 meriti kara borsada satacak.

Sen ne karaktersiz, ne boş boğaz birisisin arkadaş yahu. Herkes senin gibi hırsız mı? Eğer saçma salak mesajlar yazmak yerine birazcık olsun araştırma yapmış olsaydın makalenin bana ait olduğunu ve hiçbir kaynaktan alıntı olmadığını görmüş olacaktın. EFS eminim ki o 4 meriti emeğime karşılık olarak, makaleme teşekkür maksatı ile vermiştir. Kaldı ki herkes senin gibi şahsiyetsiz değil, merit satacağımı nereden biliyorsun acaba? Biraz araştır, Local forumda en çok merit dağıtan kişilerin arasında adımı göreceksin.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 15, 2018, 08:44:10 PM

Sen ne karaktersiz, ne boş boğaz birisisin arkadaş yahu. Herkes senin gibi hırsız mı? Eğer saçma salak mesajlar yazmak yerine birazcık olsun araştırma yapmış olsaydın makalenin bana ait olduğunu ve hiçbir kaynaktan alıntı olmadığını görmüş olacaktın. EFS eminim ki o 4 meriti emeğime karşılık olarak, makaleme teşekkür maksatı ile vermiştir. Kaldı ki herkes senin gibi şahsiyetsiz değil, merit satacağımı nereden biliyorsun acaba? Biraz araştır, Local forumda en çok merit dağıtan kişilerin arasında adımı göreceksin.

Peki şuna dürüst cevap ver özgün yazılarını gerçekden birileri öğrensin faydalansın diyemi yazıyorsun. Yoksa yazayım merit alırım bunla rütbemi ne yükselecekse onu yükseltirim mi diyorsun. Ayrıca herkese yazdıgım gibi sizede yazayım tekrar karsınızdaki kişi nasıl konusuyorsa sizde öyle konusuz karaktersiz, boşboğaz, hırsız, salak, şahsiyetsiz bir mesajında ne kadarda çok lakap takıp aşalamıssın hiç sana yakıstıramadım ismine yakısır davranıslar sergile lütfen.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 16, 2018, 06:06:19 AM

Peki şuna dürüst cevap ver özgün yazılarını gerçekden birileri öğrensin faydalansın diyemi yazıyorsun. Yoksa yazayım merit alırım bunla rütbemi ne yükselecekse onu yükseltirim mi diyorsun. Ayrıca herkese yazdıgım gibi sizede yazayım tekrar karsınızdaki kişi nasıl konusuyorsa sizde öyle konusuz karaktersiz, boşboğaz, hırsız, salak, şahsiyetsiz bir mesajında ne kadarda çok lakap takıp aşalamıssın hiç sana yakıstıramadım ismine yakısır davranıslar sergile lütfen.

Carolina yine saçmalıyorsun. Bu arkadaş geçen gün benim actigim başlığa da destek verdi. Merit konusunda senin söylediğin gibi birisi değil. İftira atma böyle saçma salak postların  ile forumda milleti geriyorsun

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
November 16, 2018, 05:07:03 PM

Carolina yine saçmalıyorsun. Bu arkadaş geçen gün benim actigim başlığa da destek verdi. Merit konusunda senin söylediğin gibi birisi değil. İftira atma böyle saçma salak postların  ile forumda milleti geriyorsun

Carolina haddini o kadar çok aştı ki artık yorumlarını ciddiye almıyorum terbiyesizin. Benim bu konuları açmaktaki temel amacım merit kazanmak değil herkesin bilgilenmesini sağlamaktır. Evet, belki emeğime karşılık olarak merit bekliyor olabilirim fakat böyle bir durumda da kimseyi ilgilendiren bir şey göremiyorum çünkü ortada bir emek var. Bir diğer yandan da ben zaten merit kazanılacağı konusunda yeterli bilgiye ve yeterli tecrübeye sahibim, o sebeple bu konularda gelen birkaç merit benim için pek fazla önemli değil. Yani, sadece kendimi düşünüyor olsaydım zaten bu konuları açmadan paso paylaşıma devam eder sadece kendi kendime merit kazanırdım. Tabii ki Carolina'nın dediği gibi birisi olsam ya tüm meritleri tek bir kişiye gönderirdim yada meritleri saklar ve kendi kendilerine yok olmalarını beklerdim. Kısaca, öyle birisi olsam hiçbir üye için faydalı olmazdım, kendim çalar kendim oynardım. Desteğiniz için size de teşekkür ederim. Smiley
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 17, 2018, 12:44:16 PM

Carolina haddini o kadar çok aştı ki artık yorumlarını ciddiye almıyorum terbiyesizin. Benim bu konuları açmaktaki temel amacım merit kazanmak değil herkesin bilgilenmesini sağlamaktır. Evet, belki emeğime karşılık olarak merit bekliyor olabilirim fakat böyle bir durumda da kimseyi ilgilendiren bir şey göremiyorum çünkü ortada bir emek var. Bir diğer yandan da ben zaten merit kazanılacağı konusunda yeterli bilgiye ve yeterli tecrübeye sahibim, o sebeple bu konularda gelen birkaç merit benim için pek fazla önemli değil. Yani, sadece kendimi düşünüyor olsaydım zaten bu konuları açmadan paso paylaşıma devam eder sadece kendi kendime merit kazanırdım. Tabii ki Carolina'nın dediği gibi birisi olsam ya tüm meritleri tek bir kişiye gönderirdim yada meritleri saklar ve kendi kendilerine yok olmalarını beklerdim. Kısaca, öyle birisi olsam hiçbir üye için faydalı olmazdım, kendim çalar kendim oynardım. Desteğiniz için size de teşekkür ederim. Smiley

Sezarin hakkını sezara vermek lazım hocam. Sizde bana destek oldunuz ve sonrasında birisi 1 merit attı jr olabildim. Teşekkürler

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: